اجاره ون تهران

اجاره ون دربستی در تهران

اجاره ون در تهران از شرکت بین المللی سعادت رنت امکان پذیر است. اجاره ون در سعادت رنت با ون‌های بسیار باکیفیت و تمیز انجام می‌شود و ما همواره در تلاش هستیم تا به بالاترین میزان رضایت شما دست یابیم؛ چنانچه تاکنون توانستیم رتبه 1 جلب رضایت مشتریان را از وب‌سایت‌های معتبر تریپ ادوایزر و گوگل ریویوز به دست آوریم. سرویس‌های کرایه ون با راننده شرکت بین المللی سعادت رنت از باکیفیت‌ترین سرویس‌های موجود در ایران محسوب می‌شود. در صورت وجود هرگونه سوال در رابطه با اجاره ون با کارشناسان ما در ارتباط باشید، بی‌صبرانه منتظر شما هستیم.
 


A/C
A
3
10-12
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۱,۰۰۰ تومان
foton hiace
2015-2022
A/C
A
3
10-13
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۱,۰۰۰ تومان
اجاره ون تویوتا هایس
toyota hiace
2007-2017
A/C
A
3
10-14
11

۱۰ ساعت در اختیار : ۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۲,۰۰۰ تومان
hyundai h350
2017-2022
A/C
A
3
13
13

۱۰ ساعت در اختیار : ۲,۸۷۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۴,۰۰۰ تومان

سوالات متداول

حداقل مدت زمان اجاره در داخل شهر 10 ساعت میباشد و برای مسیر های برون شهری به صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه میگردد.
پرداخت مبلغ بیعانه برای رزرو + کپی کارت شناسایی و اعلام تعداد مسافران از شرایط اجاره ون میباشد.
ابتدا میبایست پلن یا برنامه سفر دورن شهری یا برون شهری خود را با تعداد مسافران مشخص شده را از طریق واتس اپ برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، بعد از تایید و ارسال پیش فاکتور از سمت کارشناسان ما و پرداخت بیعانه ، رزرو شما نهایی میشود.
حداقل اجاره ون در درون شهر به صورت ساعتی میباشد که اگر کمتر از 10 ساعت استفاده نمایید هزینه 10 ساعت دریافت میشود و برای سفر های برون شهری به صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه میشود . همچنین ترانسفر فرودگاهی که دارای نرخ مصوب ثابت است. در صورت اعلام کنسلی قبل از 24 ساعت هزینه ای دریافت نمیگردد.
خیر اجاره ون های سعادت رنت فقط با راننده ممکن میباشد.
در سفر های برون شهری یا دراز مدت؛ هزینه اسکان و غذای راننده یا بر عهده مسافر میباشد و یا این هزینه از شما جداگانه دریافت میگردد.

شما می‌توانید تمامی قیمت اجاره ون را در مدل‌های مختلف را در جدول زیر مشاهده کنید و براساس بوجه خود این خودرو را کرایه کنید:

نام شهرتویوتا هایسهیوندای h350
گشت 10 ساعته داخل تهران2.300.0002.870.000
تهران به فرودگاه امام1.200.0001.700.000
تهران تا رشت4.950.0005.150.000
تهران تا مشهد9.800.00010.650.000
تهران تا اصفهان4.500.0005.500.000
تهران تا تبریز7.700.0008.700.000
تهران تا شیراز9.850.00010.850.000
تهران تا انزلی5.150.0005.350.000
تهران تا ماسال4.500.0005.500.000
تهران تا مرنجاب3.500.0004.000.000
تهران تا آمل،چالوس3.500.0004.000.000
تهران تا بوشهر15.000.00016.000.000

در حال حاضر شرکت دارای چندین دستگاه ون مسافرتی و تشریفاتی که در زیر لیست آن نام برده شده است:

 

 

به منظور اجاره ون مسافرتی یک راننده در طول مسیر در اختیارتان قرار داده می‌شود و شما به‌سادگی می‌توانید بدون ارائه هیچ‌گونه مدرکی آن را اجاره کنید. شایان ذکر است در مسیر فرودگاه، مسیر بین شهری و داخل شهری می‌توانید از خدمات آن بهره‌مند شوید.

همان‌طور که در جدول بالا آمده، شما می‌توانید ون خود را با قیمت مقرون به‌صرفه اجاره کنید که نسبت به کلیه شرکت‌های ارائه دهنده از هزینه بسیار مناسبی برخوردار است. شرکت سعادت رنت خدمات ون را به‌‌صورت درب به درب یعنی از درب منزل به فرودگاه و بلاعکس در تهران و تمامی نقاط ایران امکان پذیر کرده است.

یکی از گزینه‌های ایده‌ال در مدل‌های ون کرایه‌ای این است که شما می‌توانید از نوع ون‌های سقف بلند استفاده کنید تا در زمان سفر با دوستان یا به‌صورت گروهی سفری راحت و بی‌نظیر را تجربه کنید.

سعادت رنت با مجوز ثبت شده به شماره 7250 به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های اجاره ون در سراسر ایران نظیر: اجاره ون در تهران، اجاره ون در اصفهان و ..مجموعه بی نظیری از خدمات را برای رفاه حال مشتریان خود ارائه می دهد. اگر شما به صورت دسته جمعی مسافرت می کنید پس خیالتان راحت باشد زیرا تا فرودگاه رفتن یا سفر به دل طبیعت رو با سعادت رنت تجربه می کنید. زیرا دیگر نه دغدغه جا شدن وسایل اضافی رو دارید و نه استرس های خرابی ماشین و...  با اجاره ون مسافرتی و فرودگاهی دیگر نیاز نیست شما با ماشین خود به فرودگاه بروید و مجبور به پرداخت هزینه پارکینگ فرودگاه باشید. بلکه می توانید با یک مبلغ کمتر با اجاره ون با راننده هزینه های خود را مدیریت کرده و دیگر از پرواز خود جا نمانید.

محاسبه قیمت اجاره ون برای خارج از شهر

هزینه های دریافتی برای اجاره ون برای خارج از شهر تهران که به صورت دربستی و دراز مدت است توافقی می باشد. البته این هزینه برای انواع ون متغیر میباشد. می توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به مشاوران قیمت تمام شده و پیش فاکتور کرایه ون دربستی خود را دریافت نمایید.

برای اجاره ون در تهران می توانید از طریق واتس اپ با همکاران ما ارتباط برقرارکنید. بهتر است برای زمان بندی مناسب و ارائه خدمات حرفه ای حداقل 24 ساعت قبل رزرو خود را نهایی کنید.
قیمت اجاره ون تهران که فقط با راننده اجاره داده میشود به صورت ساعتی محاسبه می شود. کمترین زمان اجاره ون 10 ساعت است و اگر کمتر از 10 ساعت نیاز داشته باشید هزینه 10 ساعت از شما دریافت میگردد. همچنین اگر بخواهید بیشتر از 10 ساعت از خدمات ون تهران بهره مند شوید، باید با کارشناسان ما هماهنگی های لازم را انجام دهید. 
برای سفر با ون به نقاط مختلف کشور، هزینه آن به صورت کیلومتری یا روزانه برای شما محاسبه می گردد.
انواع ون ها در مدل های مختلف، با توجه به نیاز شما و بودجه در اختیارتان قرار داده می شود تا شما بتوانید لحظات خاطره انگیزی را در سفر و یا پروژه های کاری لذت ببرید. شما می توانید از طریق واتساپ، ون مدنظر خود را اجاره کرده و از به سفر بروید.

اجاره ون لوکس مناسب برای مراسم های تشریفاتی و اسکورت است. ون تشریفاتی بیشتر به رنگ مشکی بوده ودارای سقفی بلند هستند. ون های لوکس شامل ون ویتو، ون هیوندای h350 و... است که می توانید با راننده ای آشنا با امور تشریفات، ون مورد نیازتان را اجاره کنید.
سعادت رنت در زمینه اجاره ون با راننده، اجاره ون تشریفاتی، اجاره ون بنز برای سفر های خارج شهری و سفرهای گردشگری نیز دارای ناوگانی کامل از ون های مدل سال است. این ون ها نیز برای سفر های طولانی مدت در اختیار گردشگران، هتل ها و موسسه های اجاره ماشین تشریفات و ماشین با راننده قرار گرفته می شود. در گردش های گروهی تقاضا بیشتر با اجاره ون لوکس و ون تشریفاتی می باشد. ون لوکس مسافرتی شامل ون هایس است که به دلیل فضای بزرگی که دارد برای سفر های طولانی به شما کمک می کند که خستگی را متوجه نشوید.

ون لوکس این امکان را به شما می دهد تا با امکانات مناسب از مهمان خود استقبال کنید و در طول جابه جایی حسی خوبی و راحتی داشته باشند. فاصله صندلی این نوع ون ها بسیار مناسب بوده به همین دلیل مسافران هیچ احساس ناراحتی و کمبود فضا ندارند. برای اجاره ون لوکس سعادت رنت می توانید از طریق واتس اپ ون موردنیازتان را رزرو کنید. کمترین زمان اجاره ون 10 ساعت بوده و هزینه نیز برای داخل شهر به صورت ساعتی حساب می شود.

اجاره ون دربستی در تهران به صورت با راننده در سعادت رنت با رانندگان حرفه ای آموزش دیده مسلط به زبان انگلیسی هستند. همچنین رانندگان ما دوره های راهنمای سفر دیده اند و کارت راهنمای سفر را نیز دارا می باشند. حداقل مدت زمان اجاره ون در تهران 10 ساعت است. 
نکته قابل توجه در اجاره ون دربستی این است که زمانی که آن را برای چند روز کرایه می‌کنید محل استراحت راننده، محل خواب و غذای وی برعهده شما می‌باشد. همچنین درصورت بروز مشکل از جمله خرابی خودرو و خسارت‌های پیش آمده برعهده مشتری می‌باشد. تمامی رانندگان ون بسیار خبره و مجرب هستند تا شما سفری فوق‌العاده برون شهری و بیرون شهری را تجربه کنید. هزینه با توجه به نوع ون که مسیر شما داخل شهری یا خارج از شهر می‌باشد به‌صورت کیلومتری محسابه می‌شود.

اجاره ون ارزان 

اجاره ون ارزان در تمام ساعات شبانه روز، به صورت دورن شهری و برون شهری برای شما عزیزان امکان پذیر می باشد. شما می توانید به صورت ساعتی و روزانه و یا هفتگی و ماهانه از کرایه ون با راننده دربستی و بدون راننده استفاده کرده و به نقاط مختلف کشور سفر کنید. شایان ذکر است قیمت کرایه ون، به صورت کیلومتری برای شما محاسبه می گردد.

انواع ون ها در مدل های مختلف، با توجه به نوع نیاز شما و بودجه در اختیارتان قرار داده می شود تا شما بتوانید لحظات خاطره انگیزی را در سفر و یا پروژه های کاری اجاره کنید. شما می توانید به صورت آنلاین، ون مدنظر خود را با راننده و یا بدون راننده اجاره کرده و از سفر خود لذت ببرید.

اجاره ون با راننده تشریفاتی نیز در سعادت رنت امکان پذیر می باشد. در شرایطی که با راننده ون خود را کرایه می‌کنید تمامی رانندگان این شرکت مجرب، و به تمامی مسیرها مسلط می باشند. پس بدون هیچ نگرانی، از کرایه ون ارزان لذت ببرید.

برای انتخاب مناسب راننده ون بهتر است با کارشناسان ما ابتدا نیاز خود را مطرح نمایید. رانندگان ون سعادت رنت با تخصصی های زیر آماده سرویس دهی به مسافران و شرکت ها می باشند:

  • راننده ون مسلط به زبان انگلیسی
  • راننده ون مسلط به اصول کامل تشریفات
  • راننده ون دارای کارت راهنمای سفر
  • مسلط به مسیر 

در نظر داشته باشید برای سفر های طولانی خارج شهر که نیاز است بیشتر از 10 الی 12 ساعت رانندگی شود باید از 2 راننده استفاده شود که بتوانید بدون نیاز به توقف طولانی در مسیر به مقصد خود برسید.

اجاره ون در شرکت سعادت رنت با تجهیزات کامل و فول آپشن بوده و برای سفرهای بلند مدت، بی شک بهترین گزینه می باشد. ون های اجاره ای موجود در سعادت رنت از پرکاربردترین ون ها می باشد. اجاره ون جزو خدماتی است که کادر متخصص را می طلبد. از این رو ما در شرکت با در اختیار داشتن به روز ترین ون های موجود در سراسر تهران و حومه تهران برای کرایه ون دربستی با کادری حرفه ای و با سابقه از رانندگان تشریفات آماده سرویس دهی به شما عزیزان می باشیم.

خدمات ویژه اجاره ون

شرکت همواره راحتی و رضایت مشتریان را در اولویت خدمات خود قرار داده است. یکی از این خدمات، سرویس های ویژه به افراد می باشد. سعادت رنت برای سرویس دهی به افراد جایگاه ویژه ای داخل ون را تعبیه کرده است و یک راننده مجرب و با سابقه را برای کمک و خدمت رسانی در اختیارتان قرار می دهد.

  • تمیزی ماشین ون
  • ون های اجاره ای شرکت قبل از تحویل به مشتریان از خدمات سرویس کارواش بهره می برد.
  • پخش موزیک دلخواه
  • یکی از سوالات پرتکرار شما عزیزان این است که موزیک دلخواه خود را می توانیم در خودروی ون گوش کنیم، جواب این سوال بله است.
  • شما با فلش مموری که آهنگ های موردعلاقه خودتان را تحویل راننده بدهید و موزیک های دلخواه تان را گوش کنید و از سفر لذت ببرید . 

سیستم گرمایشی و سرمایشی یکی از مهم‌ترین تجهزیاتی است که در زمان اجاره ون باید در نظر گرفت. تمامی ون‌های اجاره‌ای شرکت سعادت رنت که به‌صورت کوتاه مدت و یا بلند مدت کرایه داده می‌شوند مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی هستند که براساس شرایط آب و هوایی می‌توانید از کولر و یا بخاری استفاده کنید.

جالب است بدانید در صورتی که اجاره ون با راننده از طریق شرکت سعادت رنت صورت پذیرد، تمامی رانندگان ما مسلط به زبان عربی و انگلیسی هستند که این یک مزیت بزرگ برای افرادی است که قصد کرایه ون برای توریست های خارجی را دارند. علاوه براین این تسلط به زبان به شما کمک می‌کند تا کلیه کارهای تشریفاتی و توریستی اشراف کامل داشته باشید.

تمامی رانندگان ون خبره هستند و گواهینامه بین المللی جهت اجاره ون برای سفرهای برون شهری را دارا می‌باشند که کمتر شرکتی است که چنین خدماتی را ارائه می‌دهد. شما می توانید از خدمات اجاره ون با راننده تهران برای مسیرهای فرودگاه امام خمینی و مهرآباد و یا سرویس رفت و برگشت برای مهمان های خود و ... استفاده کنید. مسیرهای داخل شهر تهران برای اجاره ون باراننده به صورتی ساعتی محاسبه می شود که می توانید مسیر حرکت خود را قبل از شروع با راننده درمیان بگذارید.

قیمت اجاره ون مسافرتی در تهران

قیمت اجاره ون مسافرتی در تهران ، با توجه به نوع ون انتخاب شده و تعداد روزهای درخواستی شما، متفاوت است. همچنین، هزینه اجاره ون مسافرتی در تهران به صورت با راننده و بدون راننده نیز با یکدیگر تفاوت دارد.

شما می توانید ون مدنظر را با توجه به نوع نیاز و بودجه خود، به صورت آنلاین با آسان ترین شرایط و ارزان ترین قیمت رزرو کرده بهترین خاطره را برای عزیزان خود رقم بزنید.

به دلیل ترافیک درخواست بالاجهت دریافت یا اجاره ون ادارات و ارگان های خصوصی ، دولتی و نیمه دولتی که نیاز به ون هایی با تعداد بالا از یک برند و یک رنگ دارند می بایست حداقل از 4 روز قبل جهت رزرو با کارشناسان ما از طریق واتس اپ تماس حاصل نمایند. کارشناسان ما بر اساس نیاز شما خودرو های مناسب به همراه امکانات رفاهی دیگر را جهت کرایه ون فراهم خواهند آورد.

دریافت خدمات بیشتر برای اجاره ون مسافران و میهمانان

تمامی ون های اجاره ای سعادت رنت مجهز به سیستم Wifi و صندلی کودک و تجهیزات مسافرتی می باشد و در صورت نیاز می توانید درخواست خود را به دفتر مرکزی قبل از سفر خود اعلام نمایید. ذکر این نکته ضروری می باشد که تمامی خودرو های ون های اجاره ای در بالاترین سطح کیفیت فنی وهمچنین دارای بیمه مسافرتی کامل می باشد. تمام خودروهای ون به صورت با راننده اجاره داده می شوند. رانندگان و لیدر های فعال در این مجموعه مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسه و ترکیه ای میباشند. در صورت نیاز به اجاره ون می توانید بعد از اجاره ماشین از تور لیدر و مترجم های این مجموعه برای سفر های بلند مدت خود نیز استفاده نمایید.

راحتی صندلی ها

کلیه ون های مسافرتی به گونه ای طراحی شده است که در طول مسیر راحتی و آرامش شما تامین شود. صندلی های نرم و راحت این ون ها همانند خودروی سواری (خودروهای خارجی با کیفیت) طراحی شده به گونه ای که در مسیر های طولانی خستگی برای شما معنی نخواهد داشت.