اجاره ون تهران

اجاره ون دربستی در تهران

اجاره ون در تهران از شرکت بین المللی سعادت رنت امکان پذیر است. اجاره ون در سعادت رنت با ون‌های بسیار باکیفیت و تمیز انجام می‌شود و ما همواره در تلاش هستیم تا به بالاترین میزان رضایت شما دست یابیم؛ چنانچه تاکنون توانستیم رتبه 1 جلب رضایت مشتریان را از وب‌سایت‌های معتبر تریپ ادوایزر و گوگل ریویوز به دست آوریم. سرویس‌های کرایه ون با راننده شرکت بین المللی سعادت رنت از باکیفیت‌ترین سرویس‌های موجود در ایران محسوب می‌شود. در صورت وجود هرگونه سوال در رابطه با اجاره ون با کارشناسان ما در ارتباط باشید، بی‌صبرانه منتظر شما هستیم.

قیمت اجاره ون دربستی با توجه به مبدا و مقصد و تاریخ تعیین می‌شود و قیمت‌های اعلام شده حدودی است. برای استعلام قیمت دقیق، حتما از طریق تماس باشماره 09128005916 یا پیام در واتساپ، برنامه و مسیر خود را اعلام کنید تا کارشناسان فروش اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.


A/C
A
3
16
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۱,۰۰۰ تومان
isuzu minibus
1401 - 1390
A/C
A
3
19
13

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۲,۰۰۰ تومان
brilliance hiace
2022 - 2015
A/C
A
3
10-12
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
foton hiace
2022 - 2015
A/C
A
3
10-13
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
اجاره ون تویوتا هایس
toyota hiace
2017 - 2007
A/C
A
3
10-14
11

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
hyundai h350
2022 - 2017
A/C
A
3
13
13

۱۰ ساعت در اختیار : ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۹,۰۰۰ تومان

سوالات متداول

حداقل مدت زمان اجاره در داخل شهر 10 ساعت میباشد و برای مسیرهای برون شهری بسته به مسیر و مقصد به صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه میگردد.
پرداخت مبلغ بیعانه برای رزرو + کپی کارت شناسایی و اعلام تعداد مسافران از شرایط اجاره ون می‌باشد.
ابتدا میبایست پلن یا برنامه سفر دورن شهری یا برون شهری خود را با تعداد مسافران مشخص شده را از طریق واتس اپ برای کارشناسان ما ارسال نمایید، بعد از تایید و ارسال پیش فاکتور از سمت کارشناسان ما و پرداخت بیعانه، رزرو شما نهایی می‌شود.
حداقل اجاره ون در درون شهر به صورت ساعتی می‌باشد که اگر کمتر از 10 ساعت استفاده نمایید هزینه 10 ساعت دریافت می‌شود و برای سفرهای برون شهری به صورت کیلومتری یا روزانه بسته به مسیر و مقصد محاسبه می‌شود. همچنین ترانسفر فرودگاهی دارای نرخ مصوب ثابت است.
خیر اجاره ون های سعادت رنت فقط با راننده ممکن می‌باشد.
در سفر های برون شهری یا دراز مدت؛ هزینه اسکان و غذای راننده یا بر عهده مسافر می‌باشد. شما می‌توانید در زمان رزرو یکجا با هزینه اجاره ون پرداخت کنید.
ظرفیت ون‌ها از 10 تا 14 نفر بسته به ون انتخابی متفاوت است.
بله، سعادت رنت این امکان را برای متقاضیان عزیز فراهم کرده است که خودرو را در محل موردنظر تحویل بگیرند یا عودت دهند.
بله پیش از سفر خود می‌توانید از طریق ارسال پیام در واتساپ با همکاران ما در ارتباط باشید تا بتوانید در روز و زمان مقرر ون مورد نظر را با راننده‌ی تشریفاتی در اختیار داشته باشید.
بله، در صورتی که اجاره کننده مایل باشد، می‌تواند آن را با کارشناسان شرکت مطرح کرده و فاکتور رسمی دریافت کند.
بله شما می‌توانید خودروی‌ مورد نظر خود به صورت ساعتی اجاره کنید اما اگر کمتر از 10 ساعت استفاده نمایید هزینه 10 ساعت دریافت می‌شود و برای سفرهای برون شهری به صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه می‌شود .
بله؛ اما باید هنگام اجاره ون، شهر موردنظر را به نمایندگان شرکت سعادت رنت اطلاع دهید تا در براساس زمان و مسیر بتوانند مناسبترین قیمت را به شما ارائه دهند.
اغلب ون هایی که در مجموعه سعادت رنت اجاره داده می‌شوند، جزو ماشین های لوکس و آخرین مدل به شمار می‌روند و با اطمینان از کیفیت آنها امنیت شما را تضمین می‌کنیم.
در حال حاضر امکان اجاره ون در اغلب شهرهای ایران وجود دارد و می‌توانید برای اجاره ون از شهرهای تهران، کرج، اصفهان، مشهد، یزد، کرمان، بندرعباس، رشت و شیراز و ... همین حالا اقدام کنید.
برای تغییر تاریخ رزرو باید با پشتیبانی سعادت رنت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شرایط و تاریخ درخواست شما را بررسی کرده و در صورت مناسب بودن شرایط، تاریخ جدید برای شما ترتیب اثر داده شود.
خدمات اجاره ون به صورت با راننده به متقاضیان ارائه خواهد شد؛ بنابراین تمام خسارات و مشکلات رخ داده، به عهده‌ی شرکت و راننده ون خواهد بود.
بله، در صورت اجاره ون از مجموعه سعادت رنت، پشتیبانی 24 ساعته به شما عزیزان ارائه می‌شود و می‌توانید در صورت بروز مشکل یا برخورد نامناسب راننده با کارشناسان ما تماس بگیرید.
هنگام رزرو ون، بسته به مسیر، تعداد نفرات، زمان و روز حرکت لیستی از ون‌های موجود با قیمت‌ در اختیار شما قرار می‌گیرد که می‌توانید مطابق با بودجه خود، یکی را انتخاب کنید.
خیر، شما در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید ون را تحویل بگیرید؛ اما در ساعات غیر اداری باید هزینه‌ی ترانسفر را پرداخت کنید.
بله؛ تمام مسافران در ون‌های اجاره‌ای بیمه هستند.

اجاره ون در تهران

سعادت رنت با مجوز ثبت شده به شماره 7250 به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های اجاره ون در سراسر ایران نظیر: اجاره ون در تهران، اجاره ون در اصفهان و ..مجموعه بی نظیری از خدمات را برای رفاه حال مشتریان خود ارائه می دهد. اگر شما به صورت دسته جمعی مسافرت می کنید پس خیالتان راحت باشد زیرا تا فرودگاه رفتن یا سفر به دل طبیعت رو با سعادت رنت تجربه می کنید. زیرا دیگر نه دغدغه جا شدن وسایل اضافی رو دارید و نه استرس های خرابی ماشین و...  با اجاره ون مسافرتی و فرودگاهی دیگر نیاز نیست شما با ماشین خود به فرودگاه بروید و مجبور به پرداخت هزینه پارکینگ فرودگاه باشید. بلکه می توانید با یک مبلغ کمتر با اجاره ون با راننده هزینه های خود را مدیریت کرده و دیگر از پرواز خود جا نمانید. 
شرکت سعادت رنت خدمات ون را به‌‌صورت درب به درب یعنی از درب منزل به فرودگاه و بلاعکس در تهران و تمامی نقاط ایران امکان پذیر کرده است.
یکی از گزینه‌های ایده‌ال در مدل‌های ون کرایه‌ای این است که شما می‌توانید از نوع ون‌های سقف بلند استفاده کنید تا در زمان سفر با دوستان یا به‌صورت گروهی سفری راحت و بی‌نظیر را تجربه کنید.
به دلیل ترافیک درخواست بالاجهت دریافت یا اجاره ون ادارات و ارگان های خصوصی ، دولتی و نیمه دولتی که نیاز به ون هایی با تعداد بالا از یک برند و یک رنگ دارند می بایست حداقل از 4 روز قبل جهت رزرو با کارشناسان ما از طریق واتس اپ تماس حاصل نمایند. کارشناسان ما بر اساس نیاز شما خودرو های مناسب به همراه امکانات رفاهی دیگر را جهت کرایه ون فراهم خواهند آورد.
قیمت اجاره ون تهران با راننده به صورت ساعتی محاسبه می‌شود. کمترین زمان اجاره ون 10 ساعت است و اگر کمتر از 10 ساعت نیاز داشته باشید هزینه 10 ساعت از شما دریافت می‌گردد. همچنین اگر بخواهید بیشتر از 10 ساعت از خدمات ون تهران بهره مند شوید، باید با کارشناسان ما هماهنگی های لازم را انجام دهید. 
برای سفر با ون به نقاط مختلف کشور، هزینه آن به صورت کیلومتری یا روزانه برای شما محاسبه می گردد.
برای اجاره ون در تهران می توانید از طریق واتس اپ با همکاران ما ارتباط برقرارکنید. بهتر است برای زمان بندی مناسب و ارائه خدمات حرفه ای حداقل 24 ساعت قبل رزرو خود را نهایی کنید.

اجاره ون لوکس

اجاره ون لوکس مناسب برای مراسم‌های تشریفاتی و اسکورت است. ون تشریفاتی بیشتر به رنگ مشکی بوده ودارای سقفی بلند هستند. ون‌های لوکس شامل ون هایس، ون هیوندای h350 و... است که می توانید با راننده ای آشنا با امور تشریفات، ون مورد نیازتان را اجاره کنید.
سعادت رنت در زمینه اجاره ون با راننده، اجاره ون تشریفاتی، کرایه ون بنز برای سفر های خارج شهری و سفرهای گردشگری نیز دارای ناوگانی کامل از ون های مدل سال است. این ون‌ها نیز برای سفرهای طولانی مدت در اختیار گردشگران، هتل‌ها و موسسه‌های اجاره ماشین تشریفات و ماشین با راننده قرار گرفته می‌شود. در گردش های گروهی تقاضا بیشتر با اجاره ون لوکس و ون تشریفاتی می باشد. 

اجاره ون ارزان 

اجاره ون با راننده با قیمت ارزان در تمام ساعات شبانه روز، به صورت دورن شهری و برون شهری برای شما عزیزان امکان پذیر می باشد. شما می توانید به صورت ساعتی و روزانه و یا هفتگی و ماهانه از کرایه ون با راننده دربستی استفاده کرده و به نقاط مختلف کشور سفر کنید. شایان ذکر است قیمت کرایه ون، به صورت کیلومتری برای شما محاسبه می گردد.
انواع ون ها در مدل های مختلف، با توجه به نوع نیاز شما و بودجه در اختیارتان قرار داده می شود تا شما بتوانید لحظات خاطره انگیزی را در سفر و یا پروژه های کاری اجاره کنید. شما می توانید به صورت ارسال پیامک در واتساپ، ون مدنظر خود را با راننده اجاره کرده و از سفر خود لذت ببرید.

 

خدمات کرایه ون

جالب است بدانید در صورتی که اجاره ون با راننده از طریق شرکت سعادت رنت صورت پذیرد،می‌توانید درخواست دهید که راننده‌ای مسلط به زبان عربی و انگلیسی و... در اختیارتان قرار گیرد؛ این یک مزیت بزرگ برای افرادی است که قصد کرایه ون برای توریست‌های خارجی را دارند. علاوه براین این تسلط به زبان به شما کمک می‌کند تا کلیه کارهای تشریفاتی و توریستی اشراف کامل داشته باشید.

گواهینامه بین المللی 

تمامی رانندگان ون خبره هستند و گواهینامه بین المللی جهت کرایه ون برای سفرهای برون شهری را دارا می‌باشند که کمتر شرکتی است که چنین خدماتی را ارائه می‌دهد. شما می توانید از خدمات اجاره ون با راننده تهران برای مسیرهای فرودگاه امام خمینی و مهرآباد و یا سرویس رفت و برگشت برای مهمان های خود و ... استفاده کنید. مسیرهای داخل شهر تهران برای اجاره ون با راننده به صورتی ساعتی محاسبه می‌شود که می توانید مسیر حرکت خود را قبل از شروع با راننده درمیان بگذارید. 
به منظور رنت ون مسافرتی یک راننده در طول مسیر در اختیارتان قرار داده می‌شود و شما به‌سادگی می‌توانید بدون ارائه هیچ‌گونه مدرکی آن را اجاره کنید. شایان ذکر است در مسیر فرودگاه، مسیر بین شهری و داخل شهری می‌توانید از خدمات آن بهره‌مند شوید.

تمامی ون های اجاره ای سعادت رنت مجهز به سیستم Wifi و صندلی کودک و تجهیزات مسافرتی می‌باشد و در صورت نیاز می توانید درخواست خود را به دفتر مرکزی قبل از سفر خود اعلام نمایید. ذکر این نکته ضروری می باشد که تمامی ون‌های اجاره‌ای در بالاترین سطح کیفیت فنی وهمچنین دارای بیمه مسافرتی کامل می‌باشد. تمام خودروهای ون به صورت با راننده اجاره داده می‌شوند. رانندگان و لیدر های فعال در این مجموعه مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسه و ترکیه ای می‌باشند. در صورت نیاز به کرایه ون می‌توانید بعد از اجاره ماشین از تور لیدر و مترجم‌های این مجموعه برای سفرهای بلند مدت خود نیز استفاده نمایید.

در حال حاضر شرکت دارای چندین دستگاه ون مسافرتی و تشریفاتی که در زیر لیست آن نام برده شده است:

خدمات اجاره ون مسافرتی و فرودگاهی

ون لوکس این امکان را به شما می‌دهد تا با امکانات مناسب از مهمان خود استقبال کنید و در طول جابه جایی حسی خوبی و راحتی داشته باشند. فاصله صندلی این نوع ون‌ها بسیار مناسب بوده به همین دلیل مسافران هیچ احساس ناراحتی و کمبود فضا ندارند. برای اجاره ون لوکس سعادت رنت می‌توانید از طریق واتس اپ ون موردنیازتان را رزرو کنید. کمترین زمان اجاره ون 10 ساعت بوده و هزینه نیز برای داخل شهر به صورت ساعتی حساب می‌شود.

نحوه رنت ون به ادارات دولتی و شرکت ها

اجاره ون با راننده تشریفاتی نیز در سعادت رنت امکان پذیر می‌باشد. در شرایطی که با راننده ون خود را کرایه می‌کنید تمامی رانندگان این شرکت مجرب، و به تمامی مسیرها مسلط می‌باشند. پس بدون هیچ نگرانی، از کرایه ون ارزان لذت ببرید.

اجاره ون دربستی در تهران

اجاره ون با راننده به صورت در بستی در تهران در سعادت رنت با رانندگان حرفه ای آموزش دیده صورت می‌پذیرد. همچنین رانندگان ما دوره‌های راهنمای سفر دیده اند و کارت راهنمای سفر را نیز دارا می باشند. حداقل مدت زمان اجاره ون در تهران 10 ساعت است. 
نکته قابل توجه در اجاره ون دربستی این است که زمانی که آن را برای چند روز کرایه می‌کنید محل استراحت راننده، محل خواب و غذای وی برعهده شما می‌باشد. همچنین درصورت بروز مشکل از جمله خرابی خودرو و خسارت‌های پیش آمده برعهده راننده و شرکت خواهد بود. تمامی رانندگان ون بسیار خبره و مجرب هستند تا شما سفری فوق‌العاده برون شهری و بیرون شهری را تجربه کنید. هزینه با توجه به نوع ون که مسیر شما داخل شهری یا خارج از شهر می‌باشد به‌صورت کیلومتری محاسبه می‌شود.

سعادت رنت همچنین خدمات اجاره اتوبوس را نیز به صورت ساعتی با راننده ارائه می‌دهد. این سرویس برای مجالس و مسافرت‌ها استفاده می‌شود. در صورت نیاز می‌توانید با همکاران ما در ارتباط باشید و از آن بهره‌مند شوید. 

 

امکانات ون اجاره ای

اجاره ون دربستی در شرکت سعادت رنت با تجهیزات کامل و فول آپشن بوده و برای سفرهای بلند مدت، بی شک بهترین گزینه می‌باشد. ون های اجاره ای موجود در سعادت رنت از پرکاربردترین ون‌ها می‌باشد. اجاره ون با راننده جزو خدماتی است که کادر متخصص را می‌طلبد. از این رو ما در شرکت با در اختیار داشتن به روز ترین ون‌های موجود در سراسر تهران و حومه تهران برای کرایه ون دربستی با کادری حرفه ای و با سابقه از رانندگان تشریفات آماده سرویس دهی به شما عزیزان می‌باشیم.

خدمات ویژه اجاره ون با راننده

شرکت همواره راحتی و رضایت مشتریان را در اولویت خدمات خود قرار داده است. یکی از این خدمات، سرویس های ویژه به افراد می‌باشد. سعادت رنت برای سرویس دهی به افراد جایگاه ویژه ای داخل ون را تعبیه کرده است و یک راننده مجرب و با سابقه را برای کمک و خدمت رسانی در اختیارتان قرار می‌دهد.

تمیزی ماشین ون

ون‌های اجاره‌ای شرکت قبل از تحویل به مشتریان از خدمات سرویس کارواش بهره می‌برد.

پخش موزیک دلخواه

یکی از سوالات پرتکرار شما عزیزان این است که موزیک دلخواه خود را می‌توانیم در خودروی ون گوش کنیم؟ جواب این سوال بله است.
شما با فلش مموری که آهنگ‌های موردعلاقه خودتان را تحویل راننده بدهید و موزیک های دلخواه تان را گوش کنید و از سفر لذت ببرید. 

سیستم گرمایشی و سرمایشی

سیستم گرمایشی و سرمایشی یکی از مهم‌ترین تجهیزاتی است که در زمان رنت ون باید در نظر گرفت. تمامی ون‌های اجاره‌ای شرکت سعادت رنت که به‌صورت کوتاه مدت و یا بلند مدت کرایه داده می‌شوند مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی هستند که براساس شرایط آب و هوایی می‌توانید از کولر و یا بخاری استفاده کنید.

راحتی صندلی‌ها

کلیه ون‌های مسافرتی به گونه‌ای طراحی شده است که در طول مسیر راحتی و آرامش شما تامین شود. صندلی‌های نرم و راحت این ون‌ها همانند خودروی سواری (خودروهای خارجی با کیفیت) طراحی شده به گونه‌ای که در مسیرهای طولانی خستگی برای شما معنی نخواهد داشت.

اجاره ون در تهران با راننده مجرب

برای انتخاب مناسب راننده ون بهتر است با کارشناسان ما ابتدا نیاز خود را مطرح نمایید. رانندگان ون سعادت رنت با تخصصی‌های زیر آماده سرویس دهی به مسافران و شرکت‌ها می‌باشند:

  • راننده ون مسلط به زبان انگلیسی
  • راننده ون مسلط به اصول کامل تشریفات
  • راننده ون دارای کارت راهنمای سفر
  • مسلط به مسیر

در نظر داشته باشید برای سفر های طولانی خارج شهر که نیاز است بیشتر از 10 الی 12 ساعت رانندگی شود باید از 2 راننده استفاده شود که بتوانید بدون نیاز به توقف طولانی در مسیر به مقصد خود برسید.

قیمت و هزینه اجاره ون در مسیر های بین شهری

هزینه‌های دریافتی برای اجاره ون با راننده برای خارج از شهر تهران که به صورت دربستی و دراز مدت است توافقی می‌باشد. البته این هزینه برای انواع ون متغیر است. می‌توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به مشاوران قیمت تمام شده و پیش فاکتور کرایه ون دربستی خود را دریافت نمایید. قیمت اجاره ون مسافرتی در تهران، با توجه به نوع ون انتخاب شده و تعداد روزهای درخواستی شما، متفاوت است در این صفحه می‌توانید قیمت‌های برزو را مشاهده کنید.  شما می توانید ون مدنظر را با توجه به نوع نیاز و بودجه خود، به صورت آنلاین با آسان‌ترین شرایط و ارزان‌ترین قیمت رزرو کرده بهترین خاطره را برای عزیزان خود رقم بزنید. قیمت اجاره ون با راننده را در مدل‌های مختلف در جدول زیرقابل مشاهده است که براساس بوجه خود می‌توانید اقدامات لازم برای کرایه را انجام دهید. 

نام شهرتویوتا هایسهیوندای h350
گشت 10 ساعته داخل تهران3.000.0004.000.000
تهران به فرودگاه امام2.000.0002.500.000
تهران تا رشت7.000.0007.500.000
تهران تا مشهد15.000.00017.000.000
تهران تا اصفهان6.500.0007.500.000
تهران تا تبریز8.500.0009.500.000
تهران تا شیراز15.000.00017.000.000
تهران تا انزلی6.500.0007.500.000
تهران تا ماسال7.500.0008.500.000
تهران تا مرنجاب5.500.0006.500.000
تهران تا آمل،چالوس6.500.0007.500.000
تهران تا بوشهر24.000.00026.000.000