لیست قیمت اجاره ون با راننده

لیست قیمت اجاره ون بدون راننده

سوالات متداول اجاره ون

هزینه اجاره ون در مسیر های بین شهری

تمامی قیمت های درج شده در جدول زیر بر طبق تومان میباشد

نام شهر تویوتا هایس هیوندای h350
گشت 10 ساعته داخل تهران 1,150,000 1,300,00
تهران به فرودگاه امام 590,000 630,000
تهران تا رشت 2,150,000 2,350,000
تهران تا مشهد 4,950,000 5,350,000
تهران تا اصفهان 2,850,000 2,450,000
تهران تا تبریز 2,200,000 3,500,000
تهران تا شیراز 4,650,000 4,850,000
تهران تا انزلی 2,550,000 2,650,000
تهران تا ماسال 2,250,000 2,380,000
تهران تا مرنجاب 1,980,000 2,200,000
تهران تا آمل،نور،چالوس 2,100,000 2,250,000
تهران تا بوشهر 5,500,000 5,750,000
services-1
services-1

خدمات اجاره ون مسافرتی و فرودگاهی

در حال حاضر شرکت دارای چندین دستگاه ون مسافرتی و تشریفاتی که در زیر لیست آن نام برده شده است:

اجاره ون هایس

اجاره ون بنز ویتو

اجاره ون هیوندای h350

اجاره ون مکسوس

اجاره ون مسافرتی به این صورت است که یک راننده در طول مسیر در اختیار شما است و شما نیاز به ارائه هیچ نوع مدرکی برای اجاره ندارید. شما می توانید از این خدمات در مسیر فرودگاه؛مسیر بین شهری و داخل شهری بهره مند شوید. شرکت به مسافران، بصورت درب به درب یعنی از درب منزل شما (یا محل مورد نظر شما) تا فرودگاه و از فرودگاه به درب منزل (یا محل مورد نظر شما) در تهران و یا کلیه نقاط کشور انجام می پذیرد.

برای کرایه مسافرتی می توانید از ون های با سقف بلند استفاده کنید تا موقع سفر راحت تر باشید. 

اجاره ون دربستی

اجاره ون دربستی شامل ون های نام برده در بالا است که به صورت با راننده اجاره داده می شوند. کمترین زمان اجاره ون دربستی 5 ساعت است. در صورتی که اجاره ون برای مسافرت یا شرایطی باشد که راننده نیاز به محل استراحت و خواب برای شب داشته باشد، فراهم کردن محل خواب و غذای راننده به عهده مشتری می باشد. کرایه ون دربستی مسافر هیچ مسیولیتی در قبال خودرو ندارد و خود راننده مسئول تمامی خسارت های پیش آمده برای خودرو است.

services-1
services-1

اجاره ون با راننده مجرب و حرفه ای

شما می توانید با اجاره ون با راننده از خدمات ویژه ما برای سفرهای کاری خود استفاده کنید. امکان استفاده از راننده مجرب و حرفه ای توسط موسسه اجاره خودرو سعادت رنت یکی دیگر از خدماتی است که از طرف این شرکت به مشتریان ارائه می شود. رانندگان ما شامل افرادی مسلط به زبان های انگلیسی و عربی می باشند، که به کلیه کارهای تشریفاتی در خصوص ارائه خدمات اجاره ون با راننده اشراف کامل دارند. اما اگر شما نیازمند راننده ای مسلط به زبان های دیگر هستید، شرکت می تواند با توجه به نیاز و در خواست شما راننده ای مسلط به زبان درخواستیتان را با کرایه ون در اختیارتان قرار دهد.

سرویس سرمایش و گرمایش ون ها

ون های شرکت سعادت رنت دارای تمامی شرایط برای رانندگی در مدت طولانی از نظر فنی، سیستم گرمایشی و سرمایشی میباشند. سیستم گرمایشی وسرمایشی ون های شرکت با توجه به شرایط آب و هوایی از ابتدای ورود برای شما روشن می باشد و همچنین با خواست شما کولر و یا بخاری ون ها خاموش و یا روشن می شود.

services-1
services-1

 امکانات ون

تمامی ون های شرکت مجهز به تجهیزات رفاهی و فول آپشن بوده و برای سفرهای طولانی بهترین گزینه می باشند. ون تویوتا یکی از پرکاربردترین ون های موجود می باشد که دارای سیستم پخش Lcd می باشد. اجاره ون جزو خدماتی است که کادر متخصص را می طلبد. از این رو ما در سعادت رنت با در اختیار داشتن به روز ترین ون های موجود در سراسر تهران و حومه تهران برای کرایه ون دربستی با کادری حرفه ای و با سابقه از رانندگان تشریفات آماده سرویس دهی به شما عزیزان می باشد.

خدمات ویژه برای معلولین

شرکت همواره راحتی و رضایت مشتریان را در اولیت خدمات خود قرار داده است. یکی از این خدمات، سرویس های ویژه به افراد معلول می باشد. سعادت رنت برای سرویس دهی به افراد معلول جایگاه ویژه ای داخل ون را تعبیه کرده است و یک راننده مجرب و با سابقه را برای کمک و خدمت رسانی در اختیارتان قرار می دهد. برای رزو ون معمولین با شماره 6305 تماس حاصل نماید.

تمیزی ماشین ون

ون های اجاره ای شرکت قبل از تحویل به مشتریان از خدمات سرویس کارواش بهره می برد.

پخش موزیک دلخواه

اگر دوست دارید هنگام سفر به آهنگ‌هایی گوش کنید که مورد علاقه تان است؛ در صورت داشتن یک فلش مموری و تحویل آن به راننده این کار را برای شما انجام می دهد. پخش موزیک دلخواه یکی از خدمات ارائه شده شرکت است که مورد استقبال بسیاری از مشتریان قرار گرفته است.

خدمات کرایه ون 

سعادت رنت با مجوز ثبت شده به شماره 7250 به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های  اجاره ون در سراسر ایران نظیر: اجاره ون در تهران، اجاره ون در اصفهان و ..مجموعه بی نظیری از خدمات را برای رفاه حال مشتریان خود ارائه می دهد . دیگر نگران رفت و آمد خود به فرودگاه و یا رفتن به سفر را با کرایه ون نداشته باشید. اگر شما هم جزو افرادی هستید که به صورت گروهی و دسته جمعی سفر می کنید و یا کمبود جا در ماشین شخصیتان، دغدغه مهم ذهنیتان است، ما به شما اجاره ون سعادت رنت را پیشنهاد میکنیم. با اجاره ون مسافرتی و فرودگاهی دیگر نیاز نیست شما با ماشین خود به فرودگاه بروید و مجبور به پرداخت هزینه پارکینگ فرودگاه باشید. بلکه می توانید با یک مبلغ کمتر با اجاره ون با راننده هزینه های خود را مدیریت کرده و دیگر از پرواز خود جا نمانید.

services-1
services-1

محاسبه قیمت اجاره ون برای خارج از شهر

هزینه های دریافتی برای اجاره ون برای خارج از شهر تهران که به صورت دربستی و دراز مدت است توافقی می باشد. البته این هزینه برای انواع ون متغیر میباشد. می توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به مشاوران قیمت تمام شده و پیش فاکتور کرایه ون دربستی خود را دریافت نمایید.

نحوه اجاره ون به ادارات دولتی و شرکت ها

به دلیل ترافیک درخواست بالاجهت دریافت یا اجاره ون ادارات و ارگان های خصوصی ، دولتی و نیمه دولتی که نیاز به ون هایی با تعداد بالا از یک برند و یک رنگ دارند می بایست حداقل از 4 روز قبل جهت رزرو با کارشناسان تماس حاصل نمایند. کارشناسان ما بر اساس نیاز شما خودرو های مناسب به همراه امکانات رفاهی دیگر را جهت کرایه ون فراهم خواهند آورد.

services-1
services-1

دریافت خدمات بیشتر برای اجاره ون مسافران و میهمانان

_تمامی ون و اتوبوس های این مجموعه مجهز به سیستم Wifi و صندلی کودک و تجهیزات مسافرتی می باشد و در صورت نیاز می توانید درخواست خود را به دفتر مرکزی قبل از سفر خود اعلام نمایید.
_ذکر این نکته ضروری می باشد که تمامی خودرو های ون و اتوبوس های ارائه شده در این مجموعه در بالاترین سطح کیفیت فنی وهمچنین دارای بیمه مسافرتی کامل می باشد.
_برخی از خودرو ها با راننده اجاره داده خواهند شد.رانندگان و لیدر های فعال در این مجموعه مسلط به زبان های انگلیسی، فرانسه و ترکیه ای میباشند.
_در صورت نیاز به اجاره اتوبوس و اجاره ون می توانید بعد از اجاره ماشین از تور لیدر و مترجم های این مجموعه برای سفر های بلند مدت خود نیز استفاده نمایید.

راحتی صندلی ها

کلیه ون های مسافرتی به گونه ای طراحی شده است که در طول مسیر راحتی و آرامش شما تامین شود. صندلی های نرم و راحت این ون ها همانند خودروی سواری (خودروهای خارجی با کیفیت) طراحی شده به گونه ای که در مسیر های طولانی خستگی برای شما معنی نخواهد داشت.

services-1
services-1

اجاره ون بدون راننده

امکان کرایه ون بدون راننده، میتواند یک انتخاب ایده آل برای افراد بسیاری باشد. برای رفتن به یک سفر دلچسب خانوادگی یا دوستانه داشتن یک ون مجهز بر لذت سفر شما می افزاید.اجاره ون دربستی یکی دیگراز خدمات شرکت سعادت رنت میباشد.خدمتی جهت کسب رضایت هرچه بیشتر شما. برخی از سوالات در زمانی که افراد گوناگون برای اجاره ون بدون راننده اقدام مینمایند به شرح زیر است:

آیا بدون چک وسفته امکان کرایه ون بدون راننده وجود دارد؟
پاسخ: بله ، درصوتی که شما مدرک شغلی معتبری را دارا باشید و فیش حقوقی مورد استنادی داشته باشید.

آیا امکان اجاره ون بدون پرداخت ودیعه وجود دارد؟
پاسخ: درصورتی که در زمان کرایه ون امکان پرداخت ودیعه وجود نداشته باشید میتوانید با داشتن سند ویا مدرک معتر شغلی میتواند بدون پرداخت ودیعه خودرو ون مورد نیاز خود را اجاره نمایید.

آیا امکان اجاره ون بدون راننده در شهر شیراز وجود دارد؟
بله شما میتواند از طریق نماینده ما در شهر شیراز ون مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

مدارک لازم جهت اجاره خودرو ون بدون راننده چیست؟
داشتن مدرک شغلی معتبر ویا چک و سفته به مبلغ خودرو و مدارک شناسایی
برای مطالعه کامل مدارک مورد نیاز جهت اجاره خودرو از لینک استفاده نمایید.
021-91013399

اجاره ون ارزان

برای اجاره ون ارزان می توانید از لیست ون های موجود خودرویی که در رده قیمتی ارزان تر است را رزو کنید. شما نیز می توانید با سفرهای گروهی هزینه خود را کمتر کنید. در سفرهای گروهی هزینه اجاره برای شما نصف خواهد شد. درضمن باید خاطر نشان کرد که برای اجاره ون ارزان می توانید با اجاره ون با تعداد روز بالا از تخفیف سعادت رنت بهره مند شوید.

services-1
اجاره ون لوکس

اجاره ون لوکس

اجاره ون لوکس مناسب برای مراسم های تشریفاتی و اسکورت است.ون تشریفاتی بیشتر به رنگ مشکی بوده ودارای سقفی بلند هستند. ون های لوکس شامل ون ویتو ، ون هیوندای h350 و...... است که می توانید با راننده ای آشنا با امور تشریفات، ون مورد نیازتان را اجاره کنید.
سعادت رنت در زمینه اجاره ون با راننده ، اجاره ون تشریفاتی ، اجاره ون بنز برای سفر های خارج شهری و سفرهای گردشگری نیز دارای ناوگانی کامل از ون های مدل سال است. این ون ها نیز برای سفر های طولانی مدت در اختیار گردشگران ، هتل ها و موسسه های اجاره ماشین تشریفات و ماشین با راننده قرار گرفته می شود. در گردش های گروهی تقاضا بیشتر با اجاره ون لوکس و ون تشریفاتی می باشد.ون لوکس مسافرتی شامل ون هایس است که به دلیل فضای بزرگی که دارد برای سفر های طولانی به شما کمک می کند که خستگی را متوجه نشوید. 

ون لوکس این امکان را به شما می دهد تا با امکانات مناسب از مهمان خود استقبال کنید و در طول جابه جایی حسی خوبی و راحتی داشته باشند. فاصله صندلی این نوع ون ها بسیار مناسب بوده به همین دلیل مسافران هیچ احساس ناراحتی و کمبود فضا ندارند. برای اجاره ون لوکس سعادت رنت می توانید با شماره های درج شده در بالا تماس گرفته و ن موردنیازتان را اجاره کنید. کمترین زمان اجاره ون 10 ساعت بوده و هزینه نیز برای داخل شهر به صورت ساعتی حساب می شود

اجاره ون به ارمنستان

اگر قصد سفر به ارمنستان برای واکسن زدن را دارید به راحتی با قیمت مناسب می توانید ون خود را از سعادت رنت اجاره کنید.ون های لوکس که کیفیت صندلی کولر و راحتی هاشون حتی از اتوبوس vip هم بهتره است ، صندلی های راحت، راننده مجرب و آموزش دیده و حتی میز بانی شما در کشور ارمنستان با ون های لوکس و تشریفاتی . پس با خیال راحت سفر خود را به ما بسپارید.

services-1

حسن انجام کار