اجاره خودرو در شیراز
برگشت در محل تحویل

اجاره خودرو ارزان در شیراز

اجاره خودرو در شیراز از شرکت بین المللی سعادت رنت امکان پذیر است؛ همین حالا می‌توانید به صورت آنلاین یا مراجعه‌ی حضوری به هریک از شعب واقع در ایران، امارات یا ترکیه برای رزرو ماشین مورد علاقه‌ی خود اقدام کنید. شرکت سعادت رنت با شماره 510966 در ایران و شماره ثبت 999723 قابل پیگیری است و ما همواره در تلاشیم تا تمامی مراحل اجاره ماشین در شیراز با بالاترین کیفیت انجام شود. منتظر آشنایی با شما هستیم.

 


۱۲% تخفیف
A/C
M
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۹۸۰,۰۰۰۸۷۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۹۴۰,۰۰۰۸۳۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۸۵۰,۰۰۰۷۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱۹% تخفیف
peugeot pars
2022 - 2019
A/C
M
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۱,۲۵۰,۰۰۰۹۸۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۱۵۰,۰۰۰۹۲۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۰۹۰,۰۰۰۸۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱۹% تخفیف
peugeot 206
2022 - 2019
A/C
M
4
5
2

از ۳ تا ۶ روز:۱,۰۹۰,۰۰۰۹۰۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۰۵۰,۰۰۰۸۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۹۷۵,۰۰۰۷۹۵,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱۲% تخفیف
A/C
M
4
5
2

از ۳ تا ۶ روز:۱,۳۵۰,۰۰۰۱,۲۱۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۲۵۰,۰۰۰۱,۱۴۵,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۱۹۰,۰۰۰۱,۰۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
peugeot 207i auto
2020 - 2019
A/C
A
4
5
2

از ۳ تا ۶ روز:۱,۴۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۳۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۲۹۵,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره خودرو سراتو
kia cerato
2019 - 2014
A/C
A
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۱,۹۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۸۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۷۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۴% تخفیف
اجاره کیا اسپورتیج
kia sportage
2016 - 2012
A/C
A
4
5
4

از ۳ تا ۶ روز:۲,۹۵۰,۰۰۰۲,۸۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۲,۸۵۰,۰۰۰۲,۷۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۲,۷۵۰,۰۰۰۲,۶۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره هیوندای سانتافه
hyundai santafe
2017 - 2014
A/C
A
4
7
4

از ۳ تا ۶ روز:۳,۱۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۳,۰۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۲,۹۰۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سوالات متداول

رزرو خودروهای بدون راننده فقط به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد. اگر نیاز به راهنمایی دارید ابتدا به صفحه سوالات پرتکرار مراجعه نمایید و پس از آن، در صورت نیاز میتوانید از طریق واتس اپ با کارشناسان پشتیبانی ما در ساعات اداری سوالات خود را مطرح نمایید.
برای افراد مقیم ایران: گواهینامه + کارت شناسایی + مدرک شغلی (مانند: معرفی نامه از محل کار خود) + ودیعه (مبلغی به عنوان ضمانت) + چک، برای افراد مقیم خارج کشور: گواهینامه رانندگی بین المللی یا گواهینامه کشور محل اقامت + دیپوزیت + برای خودروهای اقتصادی کپی پاسپورت و برای خودروهای لوکس اصل پاسپورت (در صورت عدم تمایل به تحویل پاسپورت دو برابر دیپوزیت دریافت می شود.)
بسته به نوع خودرو درخواستی شما مبلغی را به صورت نقدی یا ارزی به صورت ضمانت در شرکت قرار می دهید. این مبالغ در زمان رزرو آنلاین خودرو مشخص شده است. دیپوزیت (ودیعه نقدی ضمانت) بعد از پایان اجاره اگر ریالی پرداخت کرده اید بعد از 24 ساعت کاری و اگر ارزی پرداخت کرده باشید در همان لحظه عودت خودرو به شما برگردانده می شود.
محل تحویل و عودت خودرو بسته به انتخاب شما تعیین می شود و همکاران سعادت رنت خودرو را در مکان معین شده با دریافت هزینه ترانسفر به شما تحویل می دهند. تحویل و عودت خودرو از دفتر مرکزی شیراز در ساعات اداری رایگان می باشد.
محدودیت کیلومتری خودروهای ایرانی 300 کیلومتر، خودروهای خارجی 200 کیلومتر در طول روز می باشد.
سعادت رنت سه نوع بیمه دارد (بیمه پایه، بیمه متوسط، بیمه CDW بین المللی) که در صورت به وجود آمدن خسارتی که شما مقصر باشید بسته به نوع بیمه انتخابی قسمتی از مبلغ خسارت بر عهده شماست و مابقی بر عهده شرکت می باشد. هر چه بیمه انتخابی از نوع بالاتری باشد تعهد شما در جبران خسارت کمتر می باشد.

اجاره ماشین در شیراز

پس از ارائه اجاره خودرو در تهران، اکنون نوبت به خدمت‌رسانی به شما عزیزان شیرازی رسیده است. این بار قصد داریم تمام خدمات اجاره خودرو شیراز  و اجاره ون را به همراه شرایط تحویل و مدارک لازم را به‌صورت خلاصه، برایتان بازگو کنیم. همچنین نیز می‌توانید قیمت روزانه و بلندمدت خودروها  را هم در لیست قیمت ببینید.

کرایه خودرو در شیراز جزو خدمات ارائه‌شده به همشهریان شیرازی است که می‌توانید در هر زمان و در هر نقطه از شهر شیراز تنها با تماس با شرکت و یا رزرو، خودرو موردنظر خود را کرایه کنید. موسسه اجاره خودرو سعادت رنت افتخار دارد که به همشهریان عزیز شیرازی در زمینهٔ اجاره خودرو به صورت بدون راننده و اجاره ون خدمات ارزنده‌ای را ارائه می‌دهد.  اگر به هر دلیلی نمی‌توانید از خودرو شخصی خود استفاده کنید و یا خودرویی در اختیارتان ندارید می‌توانید اجاره خودرو را، به عنوان جایگزین انتخاب کنید.

شرکت اجاره خودرو شیراز

یکی از مهمترین نکته هایی که در این زمینه اجاره خودرو وجود دارد حضور افرادی است که به صورت واسته و قیمت های پایین برای ایجاد انگیزه به مشتریان اجاره خودرو در شیراز، ماشین رنت می دهند. اما باید گفت پشت این ارزانی مشکلاتی زیادی نهفته است. تحویل دیر خودرو، هزینه های پنهان و از همه مهمتر دریافت خسارت هایی با هزینه های بالا در زمان تحویل خودرو. همه این ها باعث می شود که افرادی که به شیراز سفر می کنند و یا ساکنانی شیرازی در پی انتخاب شرکت های معتبر کرایه خودرو باشند.

خب حال نوبت به انتخاب یک شرکت شناخته شده در این زمینه است. باید گفت که سعادت رنت به عنوان یک مجموعه شناخته شده در سطح ایران با نماینده های فعال در بیشتر های شهر های کشور، این نوید را به ساکنان شیرازی و یا مسافران می دهد که در هر جای این شهر و ایران باشید می توانید تنها با یک تماس از تهران برای شیراز خودرو اجاره کنید.

شرایط اجاره خودرو بدون راننده در شیراز

جالب است بدانید که در زمینهٔ اجاره خودرو درصد بالایی از مشتریان، اجاره خودرو بدون راننده را برای سفر به شهر شیراز انتخاب می‌کنند. این درصد در مواقع تعطیلات و تابستان‌ها به حد بسیار بالایی می‌رسد. برای اجاره خودرو بدون راننده در شیراز حتماً باید در زمان رزرو خودرو نوع خودرو مدنظر خود و تعداد روزهای خود را برای ما مشخص کرده. خودروهای بدون راننده در شیراز در طیف وسیعی موجود هست که برای دریافت قیمت‌ها باید به لیست فوق مراجعه کنید. 

شما باید پس از انتخاب خودرو، مسیر سفر خود و روزهایی که خودرو را در اختیار می‌خواهید با شرکت هماهنگ کرده تا کارشناسان ما برایتان بهترین خدمات را در نظر بگیرد. برای اجاره خودرو بدون راننده در شیراز می‌توانید از طریق تماس تلفنی و بدون حضور در شرکت خودرو را برای تعداد روزهای مورد نیازتان رزرو کنید. شما می‌توانید ارائه مدارک، هزینه اجاره خودرو و امضای قرارداد را در زمان گرفتن خودرو از نماینده شرکت انجام دهید. این نکته قابل‌ذکر است که حداقل تعداد روزهای اجاره خودرو در شیراز بدون راننده 3 روز می‌باشد. مطمئن باشید که سعادت رنت جایی بهترین همراه سفر شما خواهد بود.

چگونه در شیراز ماشین اجاره کنیم ؟

برای شروع این سوال مطرح می شود که شما چه خودرویی را انتخاب می کنید و به چه خودرویی نیاز دارید؟ در صورتی که اجاره خودرو بدون راننده مد نظرتان باشد. در مرحله بعد می توانید وارد وب سایت شده و خودروهای موجود شرکت را مشاهده کنید. سپس می توانید از رزرو آنلاین با مشخص کردن موارد زیر به اجاره خودرو بپردازید:  

1- مشخص نمودن ساعت، روز و محل تحویل و عودت 

2- انتخاب نوع بیمه 

3- انتخاب تجهیزات اضافه (صندلی کودک، دوچرخه، زنجیر چرخ و ...)

در این مرحله درخواست شما ثبت خواهد شد و همکاران ما پس از بررسی و آزاد بودن خودرو در زمان مشخص با شما تماس گرفته و شما می توانید مدارک را ارسال نمایید.

در صورتی که به اجاره ماشین در شیراز نیاز دارید همین حالا با مراجعه به سایت می توانید به طور دقیق از قیمت و شرایط کرایه ماشین در شیراز این شهر با خبر شوید. سعادت رنت برای اجاره خودرو در شهرستان ها شرایط بسیار متنوع و خوبی را در نظر گرفته است. 

مدارک اجاره خودرو در شیراز

مدارک اجاره خودرو در شیراز با توجه به شرایط متقاضی کننده و نوع خودروی اجاره ای متفاوت می باشد و  دارای شرایط متغیر است. برای اجاره خودرو بدون راننده در شیراز ارائه مدارک زیر الزامی می باشد:

  •  گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه
  • نیاز به مدرکی برای احراز محل شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده 
  • کارت شناسایی معتبر
  • چک صیادی (مبلغ خودرو)
  • پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت می باشد. (در زمان تحویل خودرو به شرکت پس از گذشت 25 روز کاری با بررسی عدم خلافی به شما بازگردانده خواهد شد.)
  • پیش پرداخت 

پس از ارسال موارد فوق و تایید نهایی، خودرو در روز و زمان مقرر نزد شما خواهد بود. در زمان تحویل شما می بایست الباقی مبلغ را پرداخت و قرارداد رسمی شرکت با 9 در صد مالیات بر ارزش افزوده که در دو نسخه آماده شده است را امضا نمایید. این قرارداد شامل مدت زمان اجاره، مشخصات راننده و ماشین، نوع بیمه و محل تحویل عودت خودرو  است که می بایست تا انتهای مدت اجاره نزد شما باقی بماند. 

مدارک لازم برای اجاره خودرو

قیمت اجاره خودرو در شیراز

قیمت اجاره ماشین در شیراز بسته به عوامل مختلفی نظیر سال تولید، شرکت سازنده و مدت زمان در خواستی شما متفاوت است. بنابراین پس از انتخاب نوع خودرو و تعداد روزها و پلن حرکت خود، می توانید به سایت مراجعه کرده و تعرفه کرایه ماشین را مشاهده کنید و خودرو مورد نیازتان را از طریق رزرو آنلاین رنت نمایید. شرکت برای افرادی که از شهر شیراز اقدام به اجاره خودرو می کنند، به دلیل مسافت تهران تا شیراز هزینه ای را برای ترانسفر دریافت خواهد کرد.
اما مطمئن باشید خدمات سعادت رنت به مشتریان خود به گونه ای است که در هر نقطه از ایران در کوتاه ترین زمان ممکن خودرو اجاره ای را در اختیارتان قرار دهد.

قیمت اجاره خودرو در شیراز به دلیل اجاره خودرو برای خارج از شهر تهران به صورت توافقی می باشد. طبیعتاً این هزینه ها برای خودرو های گوناگون متفاوت است. اگر قصد کرایه خودرو در شیراز را دارید می توانید پس از اعلام برنامه سفر خود قیمت تمام شده و پیش فاکتور را دریافت نمایید.

نمایندگی اجاره خودرو شیراز

سعادت رنت برای خدمات رسانی به شما عزیزان در بیشتر شهرهای ایران دارای نماینده هایی فعال می باشد. این شرکت دارای سابقه ای چندین ساله در زمینه اجاره انواع خودرو نظیر اجاره خودرو بدون راننده، اجاره خودرو با راننده ، اجاره ون ، اجاره ماشین عروس و اجاره خودروهای تشریفاتی می باشد. ما مفتخر هستیم که به مردم شیراز این نوید را بدهیم شرکت با داشتن نماینده هایی فعال در شهر شیراز آماده خدمات رسانی به شما می باشد. شما می توانید به تعداد روزهای مشخص و در هر زمان از ما خودرو اجاره کنید. کافی است خودرو و تعداد روزها را برای ما مشخص کرده تا ما در زمان معین شده ماشین را درب منزلتان تحویل بدهیم.
خودروهای با کیفیت و قیمت های مقرون به صرفه بخشی از خدمات ما برای شما می باشد. آیا برای کسب و کار و یا لذت بردن از سفر نیاز به خودرو دارید؟ پیشنهاد ما برای شما اجاره خودرو در شیراز از سعادت رنت می باشد. شما از هر نقطه از شهر شیراز می توانید خودرو مورد نیاز خود را رزرو کرده و از درب منزل و یا محل کار خود ماشین را از نماینده ما در شیراز تحویل بگیرید. شما می توانید از روزی که خودرو را اجاره کرده تا آخرین لحظه تحویل، با نماینده سعادت رنت در شیراز در ارتباط باشید و در مواقعی نیز که با مشکل فنی روبه رو شدید تنها با یک تماس از نماینده ما کمک بخواهید.

یکی دیگر از خدمات شرکت اجاره ماشین در فرودگاه شیراز میباشد که شما شرایط آن را در پیج اجاره ماشین در شیراز ما ببینید و خودرو مورد نظر خود را رزرو کنید.

همچنین شرکت سعادت رنت خدمات اجاره خودرو در هتل های بزرگ شیراز مانند هتل زندیه و هتل گراند هتل و کریم خان و... را دارد شما میتوانید در تمام لوکیشن های شیراز خودرو مورد نظر خود را تحویل بگیرید.