شرکت حمل و نقل بین المللی آوای خزر سهامی خاص به شماره ثبت 7250 فعالیت خود را زیر نظر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای جمهوری اسلامی ایران در زمینه حمل و نقل جاده ای در سال 1357 آغاز نموده است و در راستای گسترش فعالیت خود تصمیم به تاسیس شرکت سعادت رنت در سال 1392 در زمینه اجاره خودرو ، حمل و نقل درون و برون شهری نموده است.

مشتری مهم ترین شخص در کسب و کار ما است. و مشتری مداری مهمترین هدف در کسب و کار. تمام تجربه و تلاش مان را برای ارایه خدمات مناسب در شأن مشتریان به کار می بندیم . مشتریان به ما وابسته نیستند و این ما هستیم که به مشتریانمان وابسته هستیم.

رضایت مشتری در بخش مرکزی شرکت اجاره خودرو سعادت رنت قرار دارند. مشتری فقط یک آمار و ارقام به حساب نمی آید ، آنها دارای احساسات ، نظرات و چشم انداز هستند، اشخاصی نیستند که در شرایط مختلف بخواهیم به بحث و جدال بپردازیم بلکه ما حق را به مشتریانمان می دهیم. ما تمام تلاشمان را برای به ارمغان آوردن نیازهای شما در سراسر کشور ایران خواهیم داشت.

سعادت رنت بزرگترین شرکت خصوصی اجاره خودرو در کشور ایران با رویکرد مشتری مداری ، با ایجاد بزرگترین ناوگان خودرویی متشکل از انواع خودروهای سواری و گروهی صفر کیلومتر اقتصادی و لوکس در سراسر کشور ایران و در شهرهای اصلی کشور و فرودگاه های داخلی و بین المللی با هدف ارتقاء خدمات مناسب در شأن و منزلت کشور ایران همانند کشورهای پیــــشرفته سرمایه‌گذاری نموده است.

مدل تـجاری سعادت رنت ، امـکان اجاره خودرو با استانداردهای روز دنیا و بدون دریافت تضامین سنتی همانند چک و سفته و اسناد ملکی را فراهم می سازد.

 

شرکت سعادت رنت با بیش از یک دهه سابقه فعالیت درصنعت اجاره خودرو و خدمات گردشگری در کشور و با دارا بودن ناوگانی کامل از انواع خودرو های داخلی و خارجی آمادگی خود مبنی بر جذب نمایندگی فروش – اشخاصی که دارای خودرو های سواری ، ون و اتوبوس هستند در کلیه شهرستان های کشوراعلام می نماید.

جهت ثبت نام اطلاعات خود لطفا کلیک نماید.


تیم ما

card image

محمدحسین صالحی

محمدحسین صالحی

هر آنچه که توانسته ایم لطف خدا بوده است. در سعادت رنت، سعی داریم نوآوری در خدمات، پیشرفت نام تجاری، چابکی سازمان و میزان گسترش در بازار را افزایش دهیم

card image

حامد عزیزخانی

حامد عزیزخانی

به محض اینکه یک تصمیم در سعادت رنت گرفته شود ، همه اعضا برای رسیدن به آن هدف تلاش می کنند. این باعث می شود همیشه اینجا در جنب و جوش باشیم

card image

احمد خورشیدی

احمد خورشیدی

همه با هم هستیم برای یک هدف و آن بهترین بودن برای مشتری و کسب و کارمان است!

card image

میلاد چرمیان

میلاد چرمیان

اگه فکر کنی که میتونی پس میتونی, اگه فکر کنی که نمیتونی پس نمیتونی, در هر دو حالت تو درست فکر میکنی

card image

علی ترابی

علی ترابی

پشتیبانی و ارائه خدمات شبانه روزی با کیفیت و رعایت اصول و استانداردهای تشریفات مهمترین بخش عملیات ناوگان در این مجموعه می باشد و این برای من خیلی لذت بخش است که مشتری از ما همیشه رضایت دارد

card image

داریوش عزیزی

داریوش عزیزی

بدون داشتن نظم و انضباط فردی، موفقیت دوره‌ای و غیرممکن خواهد بود. براي داشتن چيزي كه تا به حال نداشته ايد بايد كسي باشيد كه تا به حال نبوده ايد. خدمات سعادت رنت فراتر از انتظار شما می باشد

card image

پارسا موذن

پارسا موذن

هدف ما، تصحیح افکار منفی و آشنایی گردشگران با فرهنگ غنی ایران است. سعادت رنت انگیزه ی تلاش در این زمینه را برای ما مهیا کرده است.

card image

مجتبی اسحاقی

مجتبی اسحاقی

ا ما در سفر همه چیز تحت کنترل شماست ما به عنوان یک همسفر برای بهترین تجربه ممکن در کنار شما هستم.

card image

شیدا دهان

شیدا دهان

سرمایه اصلی سعادت رنت نیروی انسانی متخصص و متعهد میباشد که با پشتیبانی شبانه روزی توانسته است با افتخار در زمینه اجاره خودرو و تشریفات به برتری در این بازار دست یابد و فعالیت خود را در سرتاسرجهان گسترش دهد و به یک هلدینگ بین المللی درخاورمیانه تبدیل شود .

card image

زهرا آمره

زهرا آمره

در این مجموعه با سختی ها و ترس ها روبرو شدم اما ایمان دارم برای رسیدن به هدف باید نیرمندتر از توان خود بود، مسیر موفقیت را پله پله بالا می روم تا سعادت رنت را در بالاترین سطح انتخاب نگه دارم.

card image

سیمین جلیلی

سیمین جلیلی

شور و علاقه ام نسبت به تاریخ بی نظیر ایران باعت شد که در رشته ی گردشگری تحصیل کنم تا بیشتر این جا را بشناسم. حالا در سعادت رنت می توانم هر آنچه آموخته ام را بنویسم تا ایران را بشناسند و به اینجا سفر کنند.

card image

مینا احمدی

مینا احمدی

شایسته سالاری ایجاب می کند بهترین ها همیشه اولین انتخاب باشند. سعی دارم با دانش خود این قانون را در فضای مجازی نیز اجرا کنم سعادت رنت شایسته انتخاب شدن است. پس باید همیشه اولین باشد

card image

مریم صابری

مریم صابری

از مهم ترین چشم انداز های مجموعه ، معرفی ایران به عنوان یکی از زیباترین مناطق گردشگری در جهان است . خوشحالم که مسئولیت گرافیک دیزاین مجموعه سعادت رنت ، بر عهده ی من است .

card image

زهرا علی مرادیان

زهرا علی مرادیان

کار من حسابداری ست تک تک لحظات خوش سفر رو ثبت می کنم اینجا هستم تا ثبت کنم دارایی های جدید شما را دارایی هایی که در سفر بدست اوردید حال خوبتان لبخندهایتان و حس خوب تازه شدن را

card image

سحر میردار

سحر میردار

شور زندگی رو همیشه میشه توی سفر احساس کرد تیم ما در سعادت رنت تلاش میکنه این احساس فوق العاده رو با ارائه بهترین خدمات برای مشتریان عزیزمون تبدیل به خاطره ای شیرین کنه و من خوشحالم که عضو کوچکی از این تیم قوی هستم

card image

شهریار رهجو

شهریار رهجو

ما با رعایت استانداردهایی بی نظیر ، صداقت، اعتماد، حرفه ای بودن و رفتار مشتری مدار، سرویس ها و خدمات را در سعادت رنت ارایه می نماییم

card image

رضا تمنایی

رضا تمنایی

مشتري مداري نوراوري و تعهد سه شاخص پيشرفت و ماندگاري در سعادت رنت ميباشد .روبرويي با چالش هاي جديد روز به روز اشتياق رو براي كار در سعادت رنت در من افزايش ميدهد.

card image

محمد جديري

محمد جديري

هدف سعادت رنت ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین خدمات به مشتریان است.چه افتخاری بزرگتر از خدمت به مشتریان عزیز

card image

مهسا نظری

مهسا نظری

سعی ما بر این است که مشتریان ما به راحتی و با حس خوب نیازهای خود را از وب سایت سعادت رنت انتخاب کنند .تلاش ما برای خوشحالی شماست

card image

مهسا احمدی

مهسا احمدی

خوشحالم می توانم به عنوان یکی از اعضای خانواده ی بزرگ و کمال گرای سعادت رنت به شما در دستیابی به بهترین خدمات کمک کنم.

card image

محسن اسپرتیپ

محسن اسپرتیپ

ارایه بهترین امکانات و خدمات به مشتریان عزیز از اصلی ترین اهداف ماست

card image

سینا کاکایی

سینا کاکایی

ما به تنهایی میتوانیم کارهای کوچکی انجام دهیم اما با همکاری هم میتوانیم تغییرات بزرگی به وجود آوریم

 

تاریخچه

 1. شروع کسب و کار جدید

  سال 1392

  سعادت رنت در سال 1392 توسط دو دوست قدیمی فعالیت خود را در زمینه اجاره خودرو آغاز نمود و به دلیل قرار گیری مکان اولیه شرکت در محله سعادت آباد نام تجاری خود را از این محله یعنی سعادت آباد گرفت.
  شرکتی که در حال حاضر به عنوان بزرگترین ناوگان اجاره خودرو در ایران می باشد در سال 1392 تنها با 3 دستگاه خودرو اقتصادی شروع به فعالیت نمود.

  history1
 2. بدون رقیب ، بدون مجوز

  سال 1393

  زمانی که شرکت سعادت رنت شروع به فعالیت نمود حتی یک شرکت ایرانی نیز در زمینه خدمات رسانی به گردشگران و توریست ها وجود نداشت. شرکت کار خود بدون مجوز به دلیل اینکه هیچ ارگانی مجوز در این زمینه را صادر نمیکرد شروع کرد. اما شرکا به آینده اعتقاد داشتند. ناوگان کوچک خود را ماه به ماه بزرگتر کرده تا اینکه به تعداد 15 دستگاه خودرو در سال اول رسیدند .

  history2
 3. گسترش در شهرستان ها

  سال 1394

  شرکت در آغاز فعالیت خود متوجه شد که با توجه به توانایی خود می تواند بازار خود را به دیگر شهر های ایران گسترش دهد. در همین راستا سال 1394 توانست اولین نمایندگی دائمی خود را در شهر شیراز تاسیس کند.

  history3
 4. اولین شرکت رزرواسیون آنلاین در ایران

  سال 1395

  سعادت رنت با تکیه بر دانش بومی خود به عنوان اولین شرکت اجاره خودرو ایرانی می باشد که سیستم رزرواسیون آنلاین را در وب سایت خود راه اندازی نمود تا تحولی بزرگ در سیستم اجاره خودرو ایران به وجود آورد.

  history4
 5. راننده من – تاکسی تشریفاتی

  سال 1396

  بعد از گذشت چندین سال فعالیت مستمر در زمینه اجاره خودرو بدون راننده شرکت با توجه به درخواست های متعدد مشتریان تصمیم به جذب رانندگانی مجرب جهت شروع فعالیت خود در زمینه اجاره خودرو با راننده و برگذاری تشریفات کرد.

  history5
 6. سفر برون مرزی

  سال 1397

  مهاجرت یکی از شرکا در سال 1397 شروعی بوده به آغاز فعالیت برون مرزی شرکت درصنعت اجاره خودرو و شناخته شدن نام سعادت رنت در سطح بین المللی

  history6
 7. فعالیت های توریستی و گردشگری

  سال 1398

  رضایتمندی مشتری در سه سال متوالی انگیزه ای شد تا شرکت به دیگر صنعت های مرتبط در زمینه توریستی و گردشگری راه پیدا کند و هم اکنون جزو برترین های این صنعت قرار گیرد.

  history7