سایت در حال بروزرسانی میباشد

شرکت حمل و نقل بین المللی آوای خزر سهامی خاص به شماره ثبت 7250 فعالیت خود را زیر نظر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای جمهوری اسلامی ایران در زمینه حمل و نقل جاده ای در سال 1357 آغاز نموده است و در راستای گسترش فعالیت خود تصمیم به تاسیس شرکت سعادت رنت در سال 1392 در زمینه اجاره خودرو ، حمل و نقل درون و برون شهری نموده است.

مشتری مهم ترین شخص در کسب و کار ما است. و مشتری مداری مهمترین هدف در کسب و کار. تمام تجربه و تلاش مان را برای ارایه خدمات مناسب در شأن مشتریان به کار می بندیم . مشتریان به ما وابسته نیستند و این ما هستیم که به مشتریانمان وابسته هستیم.

رضایت مشتری در بخش مرکزی شرکت اجاره خودرو سعادت رنت قرار دارند. مشتری فقط یک آمار و ارقام به حساب نمی آید ، آنها دارای احساسات ، نظرات و چشم انداز هستند، اشخاصی نیستند که در شرایط مختلف بخواهیم به بحث و جدال بپردازیم بلکه ما حق را به مشتریانمان می دهیم. ما تمام تلاشمان را برای به ارمغان آوردن نیازهای شما در سراسر کشور ایران خواهیم داشت.

سعادت رنت بزرگترین شرکت خصوصی اجاره خودرو در کشور ایران با رویکرد مشتری مداری ، با ایجاد بزرگترین ناوگان خودرویی متشکل از انواع خودروهای سواری و گروهی صفر کیلومتر اقتصادی و لوکس در سراسر کشور ایران و در شهرهای اصلی کشور و فرودگاه های داخلی و بین المللی با هدف ارتقاء خدمات مناسب در شأن و منزلت کشور ایران همانند کشورهای پیــــشرفته سرمایه‌گذاری نموده است.

مدل تـجاری سعادت رنت ، امـکان اجاره خودرو با استانداردهای روز دنیا و بدون دریافت تضامین سنتی همانند چک و سفته و اسناد ملکی را فراهم می سازد.

شرکت سعادت رنت با بیش از یک دهه سابقه فعالیت درصنعت اجاره خودرو و خدمات گردشگری در کشور و با دارا بودن ناوگانی کامل از انواع خودرو های داخلی و خارجی آمادگی خود مبنی بر جذب نمایندگی فروش – اشخاصی که دارای خودرو های سواری ، ون و اتوبوس هستند در کلیه شهرستان های کشوراعلام می نماید.

جهت ثبت نام اطلاعات خود لطفا کلیک نماید.


تیم ما

card image

محمدحسین صالحی

محمدحسین صالحی

هر آنچه که توانسته ایم لطف خدا بوده است. در سعادت رنت، سعی داریم نوآوری در خدمات، پیشرفت نام تجاری، چابکی سازمان و میزان گسترش در بازار را افزایش دهیم

card image

حامد عزیزخانی

حامد عزیزخانی

به محض اینکه یک تصمیم در سعادت رنت گرفته شود ، همه اعضا برای رسیدن به آن هدف تلاش می کنند. این باعث می شود همیشه اینجا در جنب و جوش باشیم

card image

احمد خورشیدی

احمد خورشیدی

همه با هم هستیم برای یک هدف و آن بهترین بودن برای مشتری و کسب و کارمان است!

card image

میلاد چرمیان

میلاد چرمیان

اگه فکر کنی که میتونی پس میتونی, اگه فکر کنی که نمیتونی پس نمیتونی, در هر دو حالت تو درست فکر میکنی

card image

علی ترابی

علی ترابی

پشتیبانی و ارائه خدمات شبانه روزی با کیفیت و رعایت اصول و استانداردهای تشریفات مهمترین بخش عملیات ناوگان در این مجموعه می باشد و این برای من خیلی لذت بخش است که مشتری از ما همیشه رضایت دارد

card image

داریوش عزیزی

داریوش عزیزی

بدون داشتن نظم و انضباط فردی، موفقیت دوره‌ای و غیرممکن خواهد بود. براي داشتن چيزي كه تا به حال نداشته ايد بايد كسي باشيد كه تا به حال نبوده ايد. خدمات سعادت رنت فراتر از انتظار شما می باشد

card image

زهرا آمره

زهرا آمره

در این مجموعه با سختی ها و ترس ها روبرو شدم اما ایمان دارم برای رسیدن به هدف باید نیرمندتر از توان خود بود، مسیر موفقیت را پله پله بالا می روم تا سعادت رنت را در بالاترین سطح انتخاب نگه دارم.

card image

مینا احمدی

مینا احمدی

شایسته سالاری ایجاب می کند بهترین ها همیشه اولین انتخاب باشند. سعی دارم با دانش خود این قانون را در فضای مجازی نیز اجرا کنم سعادت رنت شایسته انتخاب شدن است. پس باید همیشه اولین باشد

card image

مریم صابری

مریم صابری

از مهم ترین چشم انداز های مجموعه ، معرفی ایران به عنوان یکی از زیباترین مناطق گردشگری در جهان است . خوشحالم که مسئولیت گرافیک دیزاین مجموعه سعادت رنت ، بر عهده ی من است .

card image

سیمین جلیلی

سیمین جلیلی

شور و علاقه ام نسبت به تاریخ بی نظیر ایران باعت شد که در رشته ی گردشگری تحصیل کنم تا بیشتر این جا را بشناسم. حالا در سعادت رنت می توانم هر آنچه آموخته ام را بنویسم تا ایران را بشناسند و به اینجا سفر کنند.

card image

شیدا دهان

شیدا دهان

سرمایه اصلی سعادت رنت نیروی انسانی متخصص و متعهد میباشد که با پشتیبانی شبانه روزی توانسته است با افتخار در زمینه اجاره خودرو و تشریفات به برتری در این بازار دست یابد و فعالیت خود را در سرتاسرجهان گسترش دهد و به یک هلدینگ بین المللی درخاورمیانه تبدیل شود .

card image

فاطمه بیات

فاطمه بیات

“چالش ها برای سرگرم کننده کردن زندگی هستند و غلبه بر آن باعث معنا دار شدن زندگی.

card image

زهرا علی مرادیان

زهرا علی مرادیان

کار من حسابداری ست تک تک لحظات خوش سفر رو ثبت می کنم اینجا هستم تا ثبت کنم دارایی های جدید شما را دارایی هایی که در سفر بدست اوردید حال خوبتان لبخندهایتان و حس خوب تازه شدن را

card image

شهریار رهجو

شهریار رهجو

ما با رعایت استانداردهایی بی نظیر ، صداقت، اعتماد، حرفه ای بودن و رفتار مشتری مدار، سرویس ها و خدمات را در سعادت رنت ارایه می نماییم

card image

رضا تمنایی

رضا تمنایی

مشتري مداري نوراوري و تعهد سه شاخص پيشرفت و ماندگاري در سعادت رنت ميباشد .روبرويي با چالش هاي جديد روز به روز اشتياق رو براي كار در سعادت رنت در من افزايش ميدهد.

card image

محمد جديري

محمد جديري

هدف سعادت رنت ارائه ی بهترین و با کیفیت ترین خدمات به مشتریان است.چه افتخاری بزرگتر از خدمت به مشتریان عزیز

card image

هستی عصاره

هستی عصاره

بهترینه خودت باش

card image

رویا احمدی

رویا احمدی

مشتري مداري و ارائه بهترين و بالاترين خدمات از هدف هاي اصلي سعادت رنت است خوشحالم كه عضو اين خانواده بزرگ هستم

card image

سینا کاکایی

سینا کاکایی

ما به تنهایی میتوانیم کارهای کوچکی انجام دهیم اما با همکاری هم میتوانیم تغییرات بزرگی به وجود آوریم

card image

محسن صحبتی

محسن صحبتی

بهترین راه برای پیش بینی آینده ساختن آینده است. ما در سعادت رنت هدف مند کار می‌کنیم و با همکاری هم مطمئن میشیم که به اون هدف می‌رسیم

card image

کوثر رضازاده

کوثر رضازاده

هدف ما اینجا مشخصه... تامین بهترین سرویس برای شما...

card image

غزال طاوسی

غزال طاوسی

کاری که بیشترین ترس رو ازش داری کاریه که همین الان باید انجامش بدی

card image

شایان شیرعلیزاده

شایان شیرعلیزاده

تو شایسته یک زندگی فوق العاده ای

card image

غزاله نوری

غزاله نوری

موفقیت، مجموعه‌ای از تلاش‌های کوچک است که هر روز و هر روز تکرار شده‌اند.

card image

سهیلا محمدپور

سهیلا محمدپور

زندگی آسون نمیشه توقوی ترمیشی .تمام رویاهای مامی توانندمحقق شونداگرماشجاعت دنبال کردن آن هارا داشته باشیم

card image

نیلوفر کرد

نیلوفر کرد

انسان باید آنقدر بزرگ باشد که اشتباهات خود را قبول کند آنقدر باهوش باشد که از آنها سود ببرد وآنقدر قوی باشد که آنها را اصلاح کند

card image

سیندخت شمیرانی

سیندخت شمیرانی

ما همه تلاشمان بر این است که لبخند رضایت را در چهره شما عزیزان ببینیم و تمام تلاشمان را برای جلب رضایت و خوشنودی شما انجام میدهیم.

ما سعادت رنت هستیم

یک خانواده ی تجاری با بیش از 100 عضو در 4 کشور

 1. شروع کسب و کار جدید

  سال 1392

  سه دوست قدیمی هستیم که در سال 1392 فعالیت خود را در زمینه اجاره خودرو تنها با سه دستگاه خودرو اقتصادی آغاز نموده و نام شرکت خود را به دلیل قرارگیری مکان اولیه شرکت در محله سعادت آباد، سعادت رنت گذاشتیم.

  history1
 2. بدون رقیب ، بدون مجوز

  سال 1393

  زمانی که فعالیت خود را آغاز نمودیم حتی یک شرکت ایرانی نیز در زمینه خدمات رسانی به گردشگران و توریست ها وجود نداشت. کار خود را بدون مجوز آغاز کردیم زیرا هیچ ارگانی مجوز در این زمینه را صادر نمیکرد. اما به آینده امید داشتیم و ناوگان کوچک خود را ماه به ماه بزرگ تر کردیم تا اینکه در پایان سال اول به تعداد 15 دستگاه خودرو رسیدیم.

  history2
 3. کسب مجوز و آغاز فعالیت در شهرستان ها

  سال 1394

  بعد از تلاش بسیار موفق به کسب مجوز برای کسب و کار خود شدیم و با توجه به انگیزه و توانایی هایمان بازار خود را به دیگر شهرستان های ایران گسترش دادیم. در همین راستا اولین نمایندگی دائمی خود را در شهر شیراز تاسیس کردیم.

  history3
 4. اولین شرکت رزرواسیون آنلاین در ایران

  سال 1395

  با تکیه بر دانش بومی خود اولین شرکت اجاره خودرو ایرانی هستیم که سیستم رزرواسیون آنلاین را در وب سایت خود راه اندازی نموده تا تحولی بزرگ در سیستم اجاره خودرو ایران به وجود آوریم.

  history4
 5. راننده من – تاکسی تشریفاتی

  سال 1396

  بعد از گذشت چندین سال فعالیت مستمر در زمینه اجاره خودرو بدون راننده با توجه به درخواست های متعدد مشتریان تصمیم گرفتیم رانندگانی مجرب استخدام کنیم تا فعالیت خود در زمینه اجاره خودرو با راننده و برگذاری تشریفات را آغاز کنیم.

  history5
 6. سفر برون مرزی

  سال 1397

  ما همواره در حال تلاش برای پیشرفت در صنعت اجاره خودر و ارائه خدمات گردشگری بوده و هستیم. در همین راستا یکی از شرکا برای شناخت نام شرکت سعادت رنت در سطح بین الملل، مهاجرت و فعالیت برون مرزی شرکت را آغاز کرد.

  history6
 7. فعالیت های توریستی و گردشگری

  سال 1398

  با کسب رضایتمندی مشتریان در سه سال متوالی انگیزه ی فعالیت در دیگر صنعت های مرتبط در زمینه توریستی و گردشگری را بدست آوردیم و هم اکنون جزو برترین های این صنعت هستیم.

  history7
 8. تامین کننده ی شرکت ها و ارگان های بزرگ

  سال 1399

  علاوه بر کسب رضایت مندی مشتریان با کسب رضایت شرکت ها و ارگان های بزرگ و کوچک به یکی از بزرگ ترین تامین کننده ی شرکتها در سراسر ایران تبدیل شدیم.

  history7