اجاره خودرو با راننده

اجاره خودرو با راننده تشریفاتی

اجاره خودرو با راننده تشریفاتی از پرطرفدارترین خدمات شرکت بین المللی سعادت رنت به‌شمار می‌رود. تمامی رانندگان سعادت رنت آموزش‌های مرتبط با تشریفات را دیده‌اند و به مسیرها مسلط هستند. 
با اطمینان خاطر از امکان اجاره خودرو با راننده از سعادت رنت بهره‌مند شوید؛ این شرکت بین المللی با شماره ثبت 510966 در ایران قابل مشاهده و پیگیری‌ست و سعادت رنت دارای شعب ثابت و متعددی در ایران، ترکیه و امارات است که اجاره خودرو با راننده تنها یکی از خدمات آن محسوب می‌شود. 
در صورت وجود هرگونه سوال در رابطه با اجاره خودرو با راننده در تهران لطفا با کارشناسان در تماس باشید.
 


اجاره خودرو تویوتا کمری
toyota camry
2014 - 2009
A/C
A
4
5
3

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۴,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه امام : ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره خودرو bmw 528i
A/C
A
4
5
2

۱۰ ساعت در اختیار : ۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۳۵,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه امام : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
A/C
A
4
5
4

۱۰ ساعت در اختیار : ۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۹۵,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه امام : ۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
bmw 730
2018 - 2017
A/C
A
4
5
3

۱۰ ساعت در اختیار : ۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۹۵,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه امام : ۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
benz s500
2015 - 2010
A/C
A
4
5
4

۱۰ ساعت در اختیار : ۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۴۰,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه امام : ۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره لندکروز
A/C
A
4
7
5

۱۰ ساعت در اختیار : ۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۴۰,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه امام : ۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
bmw x3
2016 - 2010
A/C
A
4
5
4

۱۰ ساعت در اختیار : ۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۴۰,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه امام : ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
A/C
A
4
5
3

۱۰ ساعت در اختیار : ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۳۰,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه امام : ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره هیوندای سانتافه
hyundai santafe
2017 - 2014
A/C
A
4
7
4

۱۰ ساعت در اختیار : ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۲۳,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه امام : ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
benz c200 amg
2011 - 2009
A/C
A
4
5
3

۱۰ ساعت در اختیار : ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۲۵,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه امام : ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره کیا اسپورتیج
kia sportage
2016 - 2012
A/C
A
4
5
4

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۲۳,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه امام : ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره کیا اپتیما
kia optima III
2016 - 2012
A/C
A
4
5
3

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۴,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه امام : ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
hyundai sonata
2014 - 2011
A/C
A
4
5
3

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۴,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه امام : ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
hyundai tucson
2018 - 2014
A/C
A
4
5
4

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۶,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه امام : ۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
hyundai elantra
2023 - 2014
A/C
A
4
5
3

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۵,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه امام : ۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره خودرو سراتو
kia cerato
2019 - 2014
A/C
A
4
5
3

۱۰ ساعت در اختیار : ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۱,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه امام : ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
A/C
A
4
5
4

۱۰ ساعت در اختیار : ۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۰,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه امام : ۹۰۰,۰۰۰ تومان
peugeot pars
2022 - 2019
A/C
M
4
5
3

۱۰ ساعت در اختیار : ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۰,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه امام : ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سوالات متداول

ابتدا مشخص نمایید که برای چه کاری خودرو با راننده نیازمند هستید سپس خودروی مورد نظر را انتخاب کنید. با ارسال پیام در واتساپ به همکاران سعادت رنت می توانید از شرایط و هزینه ها اطلاعات کافی بدست آورید. پس از واریز پیش پرداخت رزرو شما نهایی خواهد شد و حدود 24 ساعت قبل از حرکت راننده هماهنگی های نهایی را از طریق تماس با شما خواهند داشت.
حداقل مدت زمان اجاره خودرو با راننده در داخل شهر 10 ساعت می باشد و برای سفرهای برون شهری به صورت کیلومتری و روزانه محاسبه می شود. در صورت استفاده کمتر، هزینه 10 ساعت کامل دریافت می گردد. شما مدت زمان بیشتری نیز می توانید کرایه نمایید که به صورت ساعتی محاسبه می شود. هزینه های درج شده در سایت برای 10 ساعت در طول روز می باشد.
راننده های تشریفاتی سعادت رنت دوره های کامل اصول تشریفات را گذرانده اند، همچنین در صورت نیاز، راننده مسلط به زبان انگلیسی میتوانید درخواست داشته باشید. برای سفر های برون شهر و گردشگری نیز رانندگان آموزش دیده همراه با کارت تورلیدری در مجموعه سعادت رنت آماده خدمت رسانی هستند.
تمامی مسئولیت ها و مشکلات همچون تصادف، جریمه، خرابی و ... بر خلاف اجاره خودرو بدون راننده همگی به عهده راننده و شرکت می باشد. همچنین تمامی سرنشینان خودرو دارای کامل ترین نوع پوشش بیمه هستند.
به دلیل حضور راننده ارائه هیچگونه مدارکی نیاز نمی باشد.
خودروهای تشریفاتی سعادت رنت بر خلاف تاکسی فرودگاه امام بدون هیچ گونه لوگو و آرمی میباشند و نرخ این خودروها با نرخ تاکسیهای فرودگاهی متفاوت است. در نظر داشته باشید اگر تعداد چمدان های شما زیاد است می توانید از سرویس های ون تشریفاتی سعادت رنت نیز استفاده نمایید.
هزینه اجاره خودرو با راننده در سعادت رنت به‌صورت نوع مدل، روزانه، ساعتی و بر اساس کیلومتر پیمایش برون شهری تشریفات محاسبه می‌شود.
بله شما می‌توانید خودروی‌ مورد نظر خود را همراه با راننده به صورت ساعتی اجاره کنید و به مراسم‌های مهم، کارهای شخصی یا اداری خود رسیدگی کنید.
می‌دهید؟ در حال حاضر امکان اجاره خودرو با راننده در تهران، کرج و اصفهان وجود دارد که در آینده ای نزدیک، شهرهای بیشتری این خدمات را در بر خواهند گرفت.
پس از ارسال مدارک لازم و رزرو خودرو، سعادت رنت این امکان را به شما می‌دهد تا خودرو را در زمان و مکان انتخابی خود تحویل بگیرید.
بله اما باید هنگام رزرو خودرو، این موضوع و شهر موردنظر را به نمایندگان شرکت سعادت رنت اطلاع دهید تا در قرارداد ذکر شود و بر اساس شرایط سفر، قرارداد رزرو خودرو بسته شود.
اغلب ماشین هایی که در مجموعه سعادت رنت با راننده کرایه داده می‌شوند، جزو ماشین های لوکس به شمار می‌روند که شما می‌توانید با یکبار تجربه، مشتری همیشگی ما شوید.
اگر میخواهید تعداد ساعات اجاره خودرو با راننده را تمدید کنید، کافیست با نمایندگان سعادت رنت تماس بگیرید و تعداد ساعات درخواستی را با آنها مطرح کنید. به این ترتیب قرارداد جدیدی بین دو طرف منعقد خواهد شد.
برای تغییر تاریخ رزرو باید با پشتیبانی سعادت رنت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شرایط و تاریخ درخواست شما را بررسی کرده و در صورت مناسب بودن شرایط، تاریخ جدید برای شما ترتیب اثر داده شود.
بله سعادت رنت این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید خودروی موردنظر خود را جلوی فرودگاه تحویل بگیرید یا به صورت تشریفاتی به همراه راننده، با خودرویی لوکس به دنبال مسافران خود بروید.
اگر از خدمات اجاره خودرو با راننده تشریفاتی استفاده کنید، تمام خسارت ها و مشکلات رخ داده، به عهده شرکت خواهد بود اما اگر خودروی اجاره‌ای بدون راننده باشد، شما مسئول پرداخت جریمه و خسارات مربوط به خودرو خواهید بود. البته توجه کنید که اگر خودرو را بیمه کرده باشید، خسارات وارده را بیمه پرداخت خواهد کرد.
درصورتی که بخواهید خودروی بدون راننده اجاره کنید، امکان رنت خودرو بدون گواهینامه وجود نخواهد داشت؛ اما برای اجاره خودرو با راننده، نداشتن گواهینامه مانعی ندارد و می‌توانید خودروی مدنظر خود را اجاره کنید.
استفاده از خدمات اجاره خودرو با راننده تشریفاتی برای زمان‌هایی مناسب است که : 1.خسته هستید و حوصله رانندگی ندارید 2.گواهینامه ندارید 3.ترانسفر فرودگاهی و جابجایی خود یا مسافرانتان از فرودگاه به مقصد و برعکس
بله، در صورت اجاره خودروی با راننده از مجموعه سعادت رنت، پشتیبانی 24 ساعته به شما عزیزان ارائه می‌شود و می‌توانید در صورت بروز مشکل یا برخورد نا مناسب راننده با ما تماس بگیرید.
هنگام رزرو خودروها، لیستی از خودروهای موجود و قیمت‌های آنها در اختیار شما قرار می‌گیرد که می‌توانید مطابق با سلیقه خود، خودروی مدنظرتان را انتخاب کنید.

اجاره خودرو با راننده در تهران

اجاره خودرو با راننده یکی از بهترین روش های کرایه خودرو می باشد که شما بدون داشتن مسئولیت و محدودیت کیلومتری می توانید از مسیر لذت ببرید. خدمات اجاره ماشین با راننده سعادت رنت شامل موارد زیر می باشد:

 • اجاره برای مجالس ها و تشریفات
 • اجاره برای ادارات دولتی و خصوصی
 •  اجاره برای سفر
 • اجاره در اختیار (داخل شهر)
 •  اجاره برای ترانسفر فرودگاهی 

قوانین اجاره خودرو با راننده

کرایه خودرو با راننده همراه با یک راننده ی آشنا به امور تشریفاتی و با ظاهری آراسته به متقاضیان خدمات رسانی می شود. مدت زمان اجاره ی ماشین با راننده 10 ساعت در روز می باشد. (شما می توانید با توجه به نیازتان بیش از 10 ساعت خودرو را در اختیار داشته باشید اما باید هزینه اضافه ای را بپردازید). برای رنت ماشین با راننده کمتر از 10 ساعت شما باید هزینه اجاره 10 ساعت را بپردازید. 

 

مدارک لازم برای اجاره خودرو با راننده

برای اجاره خودرو باراننده نیازی به ارائه هیچ گونه چک یا سفته ای به عنوان مدرک نمی باشد. شما می توانید برای رزرو خودرو با راننده از طریق واتس اپ با کارشناسان ارتباط برقرار کنید. توجه داشته باشید میبایست تصویر کارت ملی تان را برای ما از طریق واتس اپ ارسال کنید. 

شرایط لازم برای اجاره خودرو با راننده

 1. انتخاب ماشین موردنیازتان
 2. نوع خدمات درخواستی (تشریفات، سفر، در اختیارو ...) را مشخص نمایید. 
 3. ارائه اطلاعات شخصی (نام، نام خانوادگی، کد ملی و...)
 4. ارسال تصویر کارت ملی از طریق واتس اپ
 5. عقد قرارداد بین طرفین
 6. پرداخت بیعانه 

قرارداد اجاره ماشین با راننده

شرکت سعادت رنت توانسته است اعتماد مشتریان را جلب نماید. به ازای رزرو خودرو قراردادی تنظیم می شود بین طرفین که تمام موارد رزرو خودرو ذکر شده است. همچنین مشتریانی که نیاز به داشتن فاکتور رسمی دارند می توانند با پرداخت 9% مالیات بر ارزش افزوده، فاکتور رسمی از ما دریافت نمایند. 

اجاره خودرو با راننده برای مجالس ها و تشریفات

شرکت سعادت رنت دارای مجوز رسمی به شماره ثبت 7250 در زمینه اجاره انواع خودرو های تشریفاتی می باشد. در این مجموعه می‌توانید خودرو های تشریفاتی با راننده را در بالاترین سطح کیفیت فنی و همراه با بیمه مسافرتی کامل اجاره نمایید. همچنین تمامی خودروهای موجود در تهران مدل سال بوده و جزو خودروهای تشریفاتی این مجموعه به شمار می آیند.
رزرو ماشین با راننده از شرکت سعادت رنت فقط از طریق پیام در واتس اپ امکان پذیر می باشد. برای رزرو خودروی تشریفاتی شما باید روز و ساعت دقیق را به کارشناسان ما اعلام کنید تا خودروی موردنظر در همان تاریخ تعیین شده همراه با راننده در لوکیشن شما حضور یابند.  اجاره خودرو ی با راننده یکی از مهمترین خدمات سعادت رنت می باشد. 

اسکورت تشریفاتی


همچنین امکان اسکورت اجاره ماشین عروس، ماشین های مهمان و یا مجالس مهم را با خیال راحت به مجموعه بسپارید. اسکورت مجموعه شامل خودروهای بنز و یا بی ام و است که به صورت پکیج در قسمت بالا همراه با قیمت و خودروها نام برده شده است. البته اسکورت های تشریفاتی موتور نیز در پکیج های ما موجود است. می توانید پکیج مورد نیازتان را انتخاب و با ما در تماس باشید. 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات اجاره خودرو بدون راننده را با کلیک در این قسمت مشاهده نمایید.

 

اجاره ماشین با راننده برای ادارات دولتی و نیمه دولتی

ادارات و ارگان های خصوصی، دولتی و نیمه دولتی که نیاز به خودرو هایی با تعداد بالا از یک برند و یک رنگ دارند می توانند از خدمات با راننده ی سعادت رنت استفاده کنند. و با بستن قرارداد با این مجموعه برای جا به جایی و انجام ماموریت های تجاری مدیران اقدام نمایند. برای دریافت اطلاعات کامل با کارشناسان ما در واتس اپ در ارتباط باشید.

اجاره خودرو با راننده برای سفر

اجاره خودرو با راننده برای سفر گزینه ای ایده آل برای راحتی شما است. شما می توانید برای خسته نشدن از راه و سفرتان، خودرو مورد نیاز خود را به صورت با راننده اجاره کرده و هزینه های خود را کاهش دهید. 
قیمت اجاره ماشین با راننده برای خارج از شهر تهران که به صورت دربستی و دراز مدت است، توافقی می باشد. طبیعتا این هزینه ها برای خودرو های گوناگون متفاوت است. می توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به دفتر مرکزی قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را از طریق واتس اپ دریافت نمایید.

اجاره خودرو با راننده در اختیار

شما می توانید داخل شهر تهران (در مناطق 22 گانه) برای انجام کارهای شخصی خود از خدمات کرایه ماشین با راننده در اختیار استفاده نمایید. مدت زمان اجاره خودرو با راننده در اختیار 10 ساعت می باشد. در صورتی که زمان بیشتری نیاز داشته باشید هزینه ساعتی محاسبه خواهد شد.

اجاره خودرو با راننده مجرب و آموزش دیده

رانندگان ما در بخش اجاره خودرو های تشریفات درون شهری یا اجاره ماشین برون شهری یا ترانسفر فرودگاهی دوره های آموزشی کامل را گذرانده اند. و شما با خیال راحت می توانید با رانندگان ما سفر خود را به مقصد برسانید. برای انتخاب یک راننده مناسب خودرو با کارشناسان ما ابتدا نیاز خود را مطرح نمایید. 
رانندگان خودرو سعادت رنت با تخصص های زیر آماده سرویس دهی به مسافران و شرکت ها میباشند:

 • راننده مسلط به زبان انگلیسی
 • راننده مسلط به اصول کامل تشریفات
 • راننده دارای کارت راهنمای سفر

در نظر داشته باشید برای سفر های طولانی خارج شهر که نیاز است بیشتر از 10 الی 12 ساعت رانندگی شود باید از 2 راننده استفاده شود که بتوانید بدون نیاز به توقف طولانی در مسیر به مقصد خود برسید.

اجاره خودرو با راننده برای ترانسفر فرودگاهی

برای اجاره خودرو با راننده؛ برای ترانسفر فرودگاهی از طریق واتساپ با همکاران مجموعه ارتباط برقرار نمایید تا در محل مورد نظر و یا فرودگاه ماشین با راننده در اختیارتان قرار گیرد. هزینه این خدمات بر اساس نوع خودرو متفاوت است.  

اجاره ساعتی خودرو با راننده

اجاره خودرو با راننده به صورت ساعتی و روزانه در سعادت رنت امکان پذیر می باشد. اجاره ساعتی خودرو با راننده، بهترین راه برای صرفه جویی در هزینه های شما می باشد. شما می توانید برای مراسم های مهم و یا کارهای شخصی و یا اداری خود، از کرایه ساعتی ماشین با راننده به تمامی کارها، در زمان مشخص، رسیدگی کنید.