اجاره ماشین در رشت همراه با قیمت های روز (بدون چک و سند)

اجاره ماشین در رشت با مجوز رسمی و بدون سند

اجاره ماشین در رشت به صورت خدمات اجاره خودرو بدون راننده و با راننده می باشد که با مناسب ترین قیمت ارائه شده و دارای شرایط ویژه ای برای ساکنان این شهر می باشد. سعادت رنت به عنوان برترین های صنعت اجاره خودرو دارای نمایندگی های فعال در سراسر کشور می باشد. اجاره خودرو در رشت قدمی محکم در این زمینه است که با توجه به دارا بودن طیف گسترده ای از خودروها توانسته نیاز شما را پاسخ دهد. بسیاری از اجاره کنندگان خودرو نمی دانند چگونه یک ماشین را اجاره کنند. آیا باید بیمه اضافی بگیرم؟ در مورد پرداخت سوخت چگونه است؟ آیا می توانم ماشین را در شهر دیگری تحویل بگیرم؟ ما به تمام سوالات شما پاسخ داده ایم.

جهت رزرو و اجاره خودرو
 
در رشت، تماس بگیرید
 

قیمت های مناسب ، پوشش کامل بیمه بدنه، خودروهای  تمیز، رزرو آنلاین، اجاره خودرو های ایرانی و خارجی، اجاره ماشین عروس تنها بخشی از خدمات سعادت رنت می باشد. اجاره ماشین رشت سعادت رنت را جست و جو کرده تا پول خود را 40% پس انداز کنید.

انواع اجاره خودرو در رشت

سعادت رنت انواع خودروهای اقتصادی نظیر سمند، تیبا ، 206، 207 و اجاره پراید در رشت را موجود دارد. اما این خدمات به صورت مختلف ارائه می شود. خدمات اجاره ماشین در رشت به شکل های متعددی از جمله  اجاره خودرو بدون راننده یا با راننده، اجاره خودرو روزانه، اجاره ساعتی و هفتگی صورت می گیرد. بنابراین برای اجاره ماشین در رشت با همکاران ما در بخش پشتی بانی تماس گرفته و با توجه به بوجه خود و نیازتان بهترین خودرو را از لیست خودروهای سایت انتخاب کنید.

 

خدمات کرایه ماشین در رشت در انواع مختف نظیر

 • اجاره ماشین در رشت بدون راننده
 • اجاره ماشین در رشت با راننده
 • اجاره ماشین عروس در رشت
 • اجاره ون در رشت

 

اجاره ماشین در رشت بدون راننده

اجاره سمند در رشت

سمند LX
 
3تا 6روز: 180,000 تومان(روزانه)

رزرو خودرو

اجاره سانتافه در رشت

سانتافه نیو
 
3تا 6روز: 750,000 تومان(روزانه)

رزرو خودرو

اجاره پژو 206 در رشت

پژو 206
 
3تا 6روز: 210,000 تومان(روزانه)

رزرو خودرو

 

لیست قیمت خودروهای بدون راننده

 

حداقل زمان برای اجاره ماشین در رشت بدون راننده  3 روز می باشد که می توانید خودرو مورد نیازتان را با وارد شدن به صفحه زیر از لیست خودروهای با راننده پیدا کنید. بعد از مشخص کردن خودرو با شماره های شرکت تماس گرفته تا ماشین را برای شما به صورت رایگان رزرو کنند.

مبلغ اجاره خودرو بدون راننده در رشت از 190 هزار تومان شروع می شود که به ازای هر 24 ساعت است. این تفاوت قیمت ها بسته به نوع خودرو و مدل آن می باشد. تمامی خودرو های موجود در سعادت رنت تحت پوشش کامل بیمه می‌باشند. بنابراین در هنگام بروز تصادف و یا سرقت در طول مدت اجاره ماشین، خسارت مطابق با قوانین جاری بیمه محاسبه می‌شود. در هنگام تحویل خودرو مبلغ 200 هزار تومان برای جرائم و خلافی نزد شرکت باقی خواهد ماند و پس از 15 روز و مشخص شدن وضعیت خلافی به شما بازگردانده خواهدشد.

 

اجاره ماشین در رشت با راننده

در سعادت رنت علاوه براینکه میتوانید ماشین بدون راننده اجاره  کنید این امکان رو فراهم آورده ایم که اجاره خودرو با راننده را نیز تجربه کنید. اجاره ماشین با راننده بیشتر برای افرادی است که مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو را نداشته و یا برای سفر کاری و یا استقبال از مهمان نیاز به خودرو تشریفاتی دارند مناسب است.

اجاره بنزe350 در رشت

بنز e350
 
قیمت ساعتی درون شهری : 120,000 تومان

رزرو خودرو

اجاره سوناتا lf در رشت

سوناتا LF
 
قیمت ساعتی درون شهری : 60,000 تومان

رزرو خودرو

اجاره سراتو در رشت

کیا سراتو
 
قیمت ساعتی درون شهری : 25,000 تومان

رزرو خودرو

 
لیست قیمت خودروهای با راننده

 

برای اجاره خودرو با راننده در رشت به دلیل اینکه  در خواست خودرویی با راننده را دارید دیگر نیازی به ارائه هیچ نوع مدرکی نیست برای عقد قرار داد تنها کارت شناسایی شما مورد نیاز است. برای رزرو خودرو با راننده به شماره درج شده در بالا تماس گرفته و با تعیین تاریخ ، خودروی خود را رزرو نمائید. درهنگام رزرو خودرو حتما درخواست خود را برای اجاره خودرو با راننده را اعلام کنید. خودرو همراه با راننده مجرب در تاریخ و مکان مشخص شده در اختیارتان قرار داده خواهد شد.

 

اجار ماشین عروس در رشت

در سعادت رنت خدمات اجاره ماشین عروس در رشت به دو صورت با راننده و بدون راننده برای عروس و داماد های عزیز در نظر گرفته شده است. خدمات اجاره ماشین عروس با راننده در رشت دارای مزیت های زیادی است. یکی از مهمترین مزایای این نوع اجاره خودرو این است که دیگر نیازی به ارائه مدارک و چک برای ضمانت نخواهد بود. تمام ضمانت بر عهده خود راننده شرکت خواهد بود.

اجاره بی ام و 330i در رشت

بی ام و 330i
 
قیمت با راننده : 1,050,000 تومان

رزرو خودرو

اجاره بی ام و z4 در رشت

بی ام و z4
 
قیمت بدون راننده : 1,200,000 تومان

رزرو خودرو

اجاره بنز CLS 550 در رشت

بنز CLS550
 
قیمت با راننده : 1,300,000 تومان

رزرو خودرو

 

لیست قیمت اجاره ماشین عروس

 

با اجاره ماشین عروس با راننده علاوه بر اینکه دیگر دغدغه ای برای وثیقه نخواهید داشت خیالتان نیز از بابت کارهای تحویل گرفتن خودرو، گل آرایی ماشین عروس  و رانندگی در خیابان های شلوغ شهر راحت خواهد بود. اجاره اتومبیل بدون راننده در رشت نیز مورد علاقه بسیاری از آقا دامادها است. برای اجاره ماشین عروس در رشت بدون راننده، برای ضمانت خودرو یک فقره چک به ارزش خودرو دریافت می گردد. در صورت اجاره ماشین بدون راننده نماینده شرکت پس از تحویل خودرو در خودرویی دیگر تا پایان مراسم در کنارتان خواهد بود و پس از پایان مراسم پس از تحویل خودرو، چک ضمانت به شما عودت داده خواهد شد.

 خدمات مراسم نظیر دسته گل و تزئین ماشین عروس نیز جزو آپشن‌هایی است که در سعادت رنت برای عروس خانوم ها و آقا داماد ها در نظر گرفته شده است که می توانید با قیمت بسیار مناسب از ما دریافت کنید. برای بهره مندی از این خدمات می توانید در زمان قرار داد با همکاران با درمیان گذاشته. برای اطلاع از قیمت و  آخرین خودروهای موجود برای کرایه ماشین عروس در رشت  به روی دکمه زیر کلیک کنید.

اجاره ون در رشت

اجاره ون هیوندای H350 رشت

ون هیوندای H350 
 
قیمت ساعتی درون شهری : 60,000 تومان

رزرو خودرو

اجاره ون تویوتا هایس در رشت

ون تویوتا هایس
 
قیمت ساعتی درون شهری : 50,000 تومان

رزرو خودرو

اجاره ون دلیکا در رشت

ون دلیکا
 
قیمت ساعتی درون شهری : 40,000 تومان

رزرو خودرو

 

لیست قیمت اجاره ون

 

از دیگر خدمات این مجموعه اجاره ون در رشت و شهرهای اطراف آن می باشد. ظرفیت ون معمولا بین  5 تا 14 نفر می باشد که بسته به نوع آن متفاوت می باشد. قیمت اجاره ون برای رشت به صورت دربستی و در کرایه دراز مدت به صورت توافقی می باشد. شما می توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به مشاوران قیمت را دریافت و پیش فاکتور دریافت کنید. تمامی ون های موجود در سعادت رنت در بالاترین سطح کیفی بوده و مجهز به  سیستم Wifi و صندلی کودک و تجهیزات مسافرتی می باشند.

قیمت اجاره ماشین در رشت

قیمت اجاره خودرو در رشت، همانند سایر شهرهای دیگر با توجه به مدل خودرو و تعداد روزهای اجاره تعیین می شود. آنچه مسلم است، سعادت رنت با در نظر گرفتن شرایط مشتریان خود، بهترین قیمت ها را و با بهترین خدمات ارائه می دهد. برای اجاره فقط تاریخ، مکان تحویل و بازگرداندن خودرو را برای ما مشخص کنید تا ارزانترین قیمت اجاره اتومبیل برای سفر خود را پیدا کنید. قیمت اجاره ماشین در رشت را می توانید با توجه به خدمات دریافتی خود در صفحه لیست قیمت خودروها مشاهده کنید. در بالا لینک مربوط به هر صفحه گذاشته شده که می توانید با کلیک وارد صفحه شده و قیمت ها را مشاهده کنید.

مراحل اجاره خودرو در رشت

برای اجاره خودرو در رشت در قدم اول باید پس از انتخاب خودرو، تاریخ مورد نظرتان را برای اجاره ماشین به صورت تلفنی و یا از طریق تلگرام، واتساپ به کارشناسان ما اعلام کرده و پس دریافت قیمت دقیق خودرو مورد نظرتان را  رزرو کنید. برای تحویل مدارک اجاره اتومبیل در رشت نیز طبق هماهنگی های انجام شده با همکاران، پس از امضای قرارداد و تحویل مدارک، اتومبیل مورد نظر را همراه با مدارک آن تحویل بگیرید.  اگر نمی توانید حضوری برای ارائه مدارک و عقد قرار داد به شرکت مراجعه کنید می توانید در زمان تحویل خودرو مدارک را به نماینده ما تحویل و قرار داد را امضا کنید.

 • خودرو مورد نظر خود را از بین خودروهای موجود انتخاب کنید
 • پس از مشاهده مشخصات و قیمت خودرو از طریق شماره های درج شده در سایت تماس و یا از طریق واتساپ شرکت با ما ارتباط برقرار کنید.

خودرو به چه صورتی به شما تحویل داده می شود؟

 • خودرو به صورت کارواش شده و با کیفیت فنی عالی در اخیار شما قرار می گیرد.
 • بنزین خودرو نیز مشخص شده و به همان میزان دریافت خواهد شد
 • تحویل و دریافت خودرو در رشت به انتخاب شما در هر نقطه : دفتر سعادت رنت، محل اقامت و یا محل کار و درب خانه شما و یا در فرودگاه
 • شما دو گزینه دارید: یا محل انتخاب تحویل خودرو در نمایندگی یا در مناطق در خواستی شما در رشت انتخاب کنید. امکان تحویل خودرو در درب منزل، محل کار و یا فرودگاه رشت امکان دارد.

شما می توانید در سایت https://www.saadatrent.com خدمات اضافه ما را نظیر بیمه و wifi را رزرو کنید.

مدارک اجاره خودرو در رشت 

برای اجاره خودرو های بدون راننده داشتن مدارک زیر الزامی می باشد:

شرایط سنی مورد نیاز:

 • داشتن حداقل سن 20 سال 

گواهینامه رانندگی:

 •  گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه

اسناد شناسایی مورد نیاز:

 • نیاز به مدرکی برای احراز محل شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده 
 • کارت شناسایی معتبر

شرایط پرداخت کرایه و ودیعه نقدی (دیپوزیت):

 • پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری.
 • پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت می باشد.
 • مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

 برای کرایه ماشین در رشت  بسته به نوع خودرو باید یک فقره چک برای ضمانت نزد شرکت به امانت بگذارید که پس از بازگرداند خودرو به شما عودت خواهد شد.