ون تویوتا هایس

خودرو ون

1 نظر 5.0
A/C M 6 14-12

کمترین زمان اجاره ون 5 ساعت میباشد

اجاره ون هایس

اجاره ون تویوتا هایس با راننده 

اجاره ون هایس بی شک بهترین انتخاب برای سفرهای گروهی و خانوادگی است. ون هایس به عنوان خودرویی بسیار با کیفیت در لیست محبوب ترین ها قرار دارد. این خودرو با قدرت مناسب، سقفی بلند، مصرف سوخت اقتصادی و قابلیت جابجایی 12 تا 14 نفر و قیمت اجاره پایین، یک انتخابی مناسب برای سفرهای خانوادگی شما می باشد. ون هایس مجهز به  صندلی قابل تنظیم ، سیستم گرمایشی و سرمایشیمی باشد.

شرایط اجاره ون هایس با راننده 

 اجاره ون هایس با راننده دارای شرایط بسیار آسانی می باشد. برای اجاره ون هایس با راننده نیاز به ارائه هیچ مدرکی نداشته و خودرو بدون ودیعه و چک به راحتی اجاره داده می شود. در اجاره ون هایس باراننده تمامی مسئولیت های خودرو به عهده راننده شرکت بوده و شما در قبال تصادف و خسارت های پیش آمده هیچ مسئولیتی ندارید. کمترین زمان اجاره ون هایس 5 ساعت می باشد. 

تمامی رانندگان شرکت افرادی مجرب هستند که به امور تشریفات نیز آشنا می باشند. هزینه بنزین خودرو به عهده خود راننده می باشد. جای خواب و خوراک راننده نیز به عهده مسافرن است که هم می توانند برای راننده تامین کنند و یا می توانند نقدی پرداخت کنند. 

قیمت اجاره ون تویوتا هایس با راننده 

قیمت اجاره ون هایس با راننده برای داخل شهر تهران به صورت ساعتی درون شهری محاسبه شده و در صورت خروج از شهر به صورت کیلومتری برون شهری محاسبه می شود. قیمت اجاره ون هایس با راننده در بالا درج شده که قبل از کرایه هایس می توانید مشاهده کنید. 

تویوتا هایس برای ترانسفر فرودگاه امام خمینی نیز اجاره داده می شود که هزینه آن توافقی است. 

دیدگاه شما

 • اسلام نژاد اسلام نژاد

  قیمت های وب سایت شما درست هستند؟

  • خانم دهان خانم دهان

   سلام و روز بخیر

   بله تمامی قیمت های وب سایت سعادت رنت به روز میباشند


 • فاطمه فاطمه

  شما ون دلیکا هم دارید؟

  • خانم دهان خانم دهان

   وقت بخیر

   بله ون دلیکا هم موجود است که میتوانید از طریق وب سایت سعادت رنت مشاهده نمایید


 • ahmad ahmad

  ون ها چند نفره هستند ؟

  • خانم دهان خانم دهان

   سلام و وقت بخیر

   12 الی 14 نفره هستند


نتیجه فرمول: 31 - 5