کیا سراتو

خودروی سواری

5 نظر 4.8
A/C A 4 8 5
  • تا 6 روز: 890,000 تومان
  • تا 20 روز: 870,000 تومان
  • بیشتر از ۲۰ روز: 850,000 تومان

مبلغ 20 میلیون تومان بابت ضمانت

قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه

فیلم نمای داخلی و خارجی سراتو

(حتما تماشا کنید!!!)


اجاره سراتو بدون راننده - بدون نیاز به مدرک با قیمت مناسب

اجاره سراتو بدون راننده با قیمت مقرون به صرفه به متقاضیان رنت داده می شود. حداقل مدت زمان رنت سراتو بدون راننده 3 روز است. اجاره خودرو سراتو بدون راننده به صورت ماهیانه، هفتگی و روزانه خدمات رسانی می شود. سراتو در تهران و سایر شهرستان ها به صورت بدون راننده و با راننده رزرو داده می شود. برای رنت سراتو بدون راننده، حداقل یک هفته قبل با کارشناسان سعادت رنت تماس بگیرید و خودرو را رزرو کنید.

سراتو کیا با بیمه کامل اجاره داده می شود. تحویل و عودت خودروی سراتو کیا در تمام نقاط کشور از جمله: دفتر مرکزی تهران، فرودگاه مهرآباد، فرودگاه امام خمینی، فرودگاه شیراز و همچنین محل سکونت یا هتل خود در شهر تهران امکان پذیر می باشد. شما می توانید این خودرو را به صورت بدون راننده نیز رنت کنید. در صورت نیاز به اجاره سراتو بدون راننده می توانید روی لینک زیر کلیک کرده و وارد صفحه مورد نظر شوید.

شرایط و قیمت اجاره خودرو سراتو 

شرایط اجاره سراتو بدون راننده به این صورت است که برای رزرو خودرو تمامی اطلاعات از جمله زمان اجاره ، تعداد روزهای اجاره و مکان تحویل و عودت خودرو از شما دریافت خواهد شد. متصدی تحویل خودرو در محل انتخابی شما اعزام خواهد شد. عقد قرار داد در محل شرکت به صورت حضوری یا هنگام تحویل خودرو و مدارک انجام خواهد شد. شما به راحتی در هر مکان و هر جای که تشریف دارید از موسسه کرایه اتومبیل سعادت درخواست خودرو کنید.
 

مدارک شناسایی، احراز مدرک شغلی،ودیعه نقدی (دیپوزیت) و چک  بخشی از مدارک مورد نیاز برای اجاره سراتو است. 

بیمه اجاره سراتو 

 بیمه بدنه و شخص ثالث بر روی همه خودروهای بدون راننده بوده. پس خیالتان راحت باشد در صورت تصادف سراتو خسارتی برعهده شما نخواهد بود. اگر به دنبال بیمه ای کامل تر هستین بیمه کامل CDW و متوسط رو بهتون پیشنهاد میکنیم

 

 

مشخصات فنی
حداکثر توان موتور (hp)
حداکثر سرعت (km/h)
سيستم انتقال قدرت
گنجايش مخزن سوخت (Lit)
حجم فضاي صندوق عقب (Lit)
تجهیزات
کیسه هوای ایمنی
سیستم تهویه
سیستم صوتی
آينه‌ها
شیشه ها
تجهیزات ایمنی
ترمز
چراغها