اجاره خودرو سعادت رنت
برگشت در محل تحویل

کیا سراتو

برای اجاره سراتو نمای داخلی و بیرونی آن را حتما در این ویدئو تماشا کنید.

اجاره سراتو در تهران 

اجاره سراتو بدون راننده با قیمت مقرون به صرفه به متقاضیان رنت داده می شود. حداقل مدت زمان کرایه سراتو بدون راننده 3 روز است. ماشین های بدون راننده به صورت روزانه، هفتگی و حتی ماهانه نیز اجاره داده می شوند. سراتو در دسته خودروهای لوکس خارجی است اما با توجه به امکاناتی که دارد از قیمت بسیار مناسبی برای اجاره برخوردار است. برای اجاره روزانه سراتو بدون راننده می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا خودرو را برای تاریخی که می خواهید رزرو کنند. خودروهای سراتو موجود در شرکت  به دلیل اینکه در دسته ماشین های پرکابرد رنت ماشین هستند در بیشتر موارد رزرو هتسند به همین منظور رزرو خود را یک هفته زودتر انجام دهید. 

برای اجاره سرتو از دو طریق تماس تلفنی و سایت می توانید اقدام کنید. موجودی خودروها روزانه به روز می شود و در صورت موجود نبودن رزرو آن بسته خواهد بود. برای اجاره ماشین نیاز نیست که به شرکت مراجعه کنید ارسال مدارک و تایید آن نیز از طریق سایت و یا واتسپ انجام خواد شد. بازدید از خودرو و قرار داد در زمان تحویل خودرو است. تحویل خودرو نیز محل درخواسای مشتری است. تحویل و عودت خودروی سراتو کیا در تمام نقاط کشور از جمله: دفتر مرکزی تهران، فرودگاه مهرآباد، فرودگاه امام خمینی، فرودگاه شیراز و همچنین محل سکونت یا هتل خود در شهر تهران امکان پذیر می باشد. 

شرایط اجاره سراتو بدون راننده

شرایط اجاره سراتو بدون راننده به این صورت است که برای رزرو خودرو تمامی اطلاعات از جمله زمان اجاره ، تعداد روزهای اجاره و مکان تحویل و عودت خودرو از شما دریافت خواهد شد. متصدی تحویل خودرو در محل انتخابی شما اعزام خواهد شد. عقد قرار داد در محل شرکت به صورت حضوری یا هنگام تحویل خودرو و مدارک انجام خواهد شد. شما به راحتی در هر مکان و هر جای که تشریف دارید از موسسه کرایه اتومبیل سعادت درخواست خودرو کنید.

شرکت اجاره خودرو سعادت رنت دارای نماد اعتماد و قرارداد رسمی در زمان رنت خودرو هست پس خیالتان از هر لحاظ راحت باشد. ماشین های مجموعه کارواش شده و با باک پر تحویل مشتری های عزیز داده خواهدشد. برای اطلاع دقیق تر از شرایط و یا قیمت می توانید با شماره درح شده در بالا تماس گرفته. 

مدارک لازم برای کرایه سراتو 

مدارک لازم برای اجاره خودرو بدون راننده :

شرایط سنی مورد نیاز

داشتن حداقل سن 20 سال برای اجار خودرو الزامی می باشد.

گواهینامه رانندگی

گواهینامه رانندگی معتبرفرد متقاضی اجاره خودرو با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه

مدارک شناسایی مورد نیاز

کارت ملی

احراز مدرک شغلی

گواهی معتبر اشتغال به کاربرای احراز مدرک شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو .

(گواهی شغلی يعنی: فيش حقوقی یا جواز كسب، اجاره نامه مغازه، نامه معرفی در سربرگ رسمی شركت با مهر و امضاء ، دفترچه تامین اجتماعی ، يا هر چيزی كه نشان دهنده ی شغل شما باشد، صرفا كارمند بودن مهم نيست، داشتن شغل مهم است.)

ودیعه نقدی (دیپوزیت) و چک

یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو

پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری.

پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت می باشد.

مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

بیمه اجاره سراتو 

اجاره ماشین بدون راننده همراه با بیمه پایه رایگان است در واقع تمامی خودروهای تحت پوشش بیمه بدنه و شخص ثالث هستند. پس خیالتان راحت باشد در صورت تصادف سراتو خسارتی برعهده شما نخواهد بود. اگر به دنبال بیمه ای کامل تر هستین بیمه کامل CDW و متوسط رو بهتون پیشنهاد میکنیم

اجاره سراتو کوپه

یکی از خودروهای محبوب در کرایه سراتو، اجاره سراتو کوپه است. این خودرو، در کمترین زمان ممکن، صفر تا 100 خود را پر میکند. از آپشن های این خودرو می توان به، سیستم ضد سرقت ایموبلایزر، فرمان هیدرولیک با قابلیت تنظیم دستی زاویه و تیظیم تلسکوپی ، آینه های الکترومرومیک ، دکمه استارت موتور ، کروز کنترل ، گرمکن صندلی های سرنشینان جلو ، صفحه کیلومتر سوپر ویژن ، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان ، روکش صندلی و فرمان چرمی ، Auto Light ، سنسور پارک ، گرمکن آینه ها ، شیشه دودی اشاره کرد.
شما می توانید به راحتی از اجاره سراتو کوپه استفاده کنید و از رانندگی با آن لذت ببرید.

اجاره رزوانه سراتو

یکی از مزیت‌های شرکت سعادت رنت اجاره خودرو سراتو به صورت روزانه است و شما می توانید علاوه بر اجاره به صورت هفتگی و ماهانه به صورت روزانه نیز خودرو را رنت کنید. شایان ذکر است تمامی خودروهای شرکت اعم از کیا سراتو در تمامی شهرهای ایران قابل رنت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با کارشناسان خبره مجموعه تماس حاصل فرمایید