ایده های جذاب برای گل آرایی ماشین عروس

گل آرایی ماشین عروس 

گل آرایی و تزیین ماشین عروس یکی از سنت های قدیمی برای برگزاری مراسم های عروسی است. در این رسم عروس و داماد سوار ماشین تزیین شده می شوند از محل مراسم تا آرایشگاه نیز تا خانه خود را با آن طی می کنند. حال این ماشین می توانند ماشین خود داماد باشد و یا می توان از مراکز اجاره خودرو تهیه شود. در این مقاله ما شما را با نکاتی مهم که باید در تزیین ماشین عروس خود توجه کنید آشا خواهیم رد.

تزیین ماشین عروس 

گل آرایی ماشین عروس

گل آرایی ماشین عروس یکی از مهمترین کارهایی می باشد که هر فرد در مراسم عروسی خود توجه خاص به آن دارد و سعی می کند بهترین انتخاب را داشته باشد. تزیین ماشین عروس دارای مدل های مختلف و متنوعی می باشد و هر فرد با توجه به سلیقه شخصی خود می تواند گل آرایی ماشین عروس خود را انتخاب کند. ماشین عروس با وسایل گوناگونی مانند گل ، ربان، پاپیون و بادکنک تزیین می شود . انتخاب هر کدام بسته به سلیقه خود عروس و داماد دارد.
در واقع هر فرد برای تزیین ماشین عروسی خود سلیقه متنوعی دارد. بعضی از افراد گل آرایی را می پسندند، بعضی از افراد تزیین با ربان را دوست دارد و بعضی افراد ترکیبی از این مدل را می پسندند. در بعضی از مواقع نیز عروس و دامادها طرح شلوغ و عده ای نیز طرح ساده را دوست دارند. در تزیین ماشین عروس با گل، ترکیب گل های قرمز رنگ و نارجی و صورتی را فراموش  نکنید زیرا ترکیب این رنگ ها یک هارمونی خاصی را ایجادکرده و زیبایی  ماشین عروس را دو چندان می کند.

برای تزیین ماشین عروس باید به این نکته توجه کرد که گل های انتخاب شده برای گل آرایی  با رنگ غالب ماشین مخالف باشد. مثلا اگر ماشین مراسمی عروسی به رنگ سفید باشد به هیچ عنوان نباید از گل های روشن استفاده کرد. اگر شما برای تزیین ماشین خود از گلهای رنگی استفاده کنید نمای زیبا تری به ماشین عروس خواهد بخشید. اما اگر از ماشین های تیره رنگ مانند مشکی و نقره ای برای ماشین عروس استفاده خواهید کرد، برای تزیین نیز از گل هایی با رنگ قرمز و یا روشن استفاده شود.

مواردی که باید در تزیین ماشین عروس توجه کنید: 

 

  • استفاده از گل های درشت برای جلوه بهتر 
  • ست کردن ماشین عروس با دسته گل عروس 
  • تزاد رنگ گل های ماشین عروس با رنگ خودرو 
  • استفاده از گل هایی با ماندگاری بالا 
  • در صورت استفاده از ربان از ربان های روشن و قرمز استفاده کنید.
  • هارمونی ماشین عروس با تم مراسم عروسی

 

گل آرایی ماشین عروس با تور و گل 

تزیین و گل آرایی ماشین عروس این روزها یکی از مهمترین دغدغه های دامادها و عروس ها برای برگزاری مراسم  می باشد. یکی از سنت هایی که بین خانواده های ایرانی وجود دارد این است که خانواده و فامیل های عروس و داماد دنبال ماشین عروس رفته و با بوق زدن آنها را راهی خانه خود می کنند.
مراسم عروسی یکی از اتفاقات مهمی است که هر فرد در زندگی خود دوست دارد آن را تجربه کند. تزیین ماشین عروس یکی از این موارد می باشد. به همین منظور دورهایی برای گل آرایی ماشین عروس در نظر گرفته شده است که در این کلاس ها انواع تزیین و گل آرایی در آن آموزش داده می شود.
در دهه شصت بیشتر افراد برای تزیین ماشین عروس از تور استفاده می کردند. اما امروزه با توجه به تنوع طلبی افراد هنرمندان در زمینه گل آرایی، نو آوری جدیدی را  به وجود آوردند. گل آرایی ماشین عروس با تور و گل در کنار یکدیگر ترکیبی زیبایی را به وجود آورده و توجه بسیاری ازعروس و دامادها را به خود جلب کرده است. افرادی که در زمینه گل آرایی ماشین عروس متخصص هستند این عقیده را دارند که بهتر است که گل های به کاربرده شده برای تزیین ماشین عروس با دست گل عروس ست و در یک تم باشند. به همین منظور با به کارگیری از تور و گل در کنار یکدیگر برای تزیین می توانند به راحتی گل آرایی ستی با دست گل عروس به وجود آورند.

 

نقش ماشین عروس برای گل آرایی 

 

ماشین عروس

 

انتخاب ماشین عروس مناسب یکی از مهمترین مسائل در گل آرایی خودرو عروس می باشد. بسیاری از آقا دامادها برای اینکه هزینه خرید یک خودرو لوکس را ندارند از شرکت های اجاره خودرو برای شب عروسی خود ماشین های لوکس کرایه می کنند. در این مراکز انواع خودروهای لوکس موجود می باشد که میتوانید با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید. در انتخاب ماشین عروس باید به این نکته توجه شود که رنگ ماشین هرچه روشن تر باشد بهتر است. زیرا با تم سفید عروسی بیشتر ست می شود. ماشین های عروسی که در بین زوجین بیشتر طرفدار دارد.: بی ام و Z4، انواع بنز و خودورهای کروک می باشد. بهتر است که برای ماشین عروس خودرویی جا دار استفاده شود تا لباس عروس چروک نشود.

 

قیمت گل آرایی ماشین عروس 


قیمت گل آرایی خودرو عروس و داماد به مواردی گوناگونی نظیر فصل ، نوع گل به کاربرده شده، تعداد و حجم گل ها بستگی دارد. در واقع هزینه گل آرایی ماشین عروس متفاوت می باشد وبا توجه به موارد ذکر شده بالا و پایین می شود. مثلا در عیدهایی مانند نیمه شعبان، روز مادر، روز ازدواج حضرت علی و فاطمه به دلیل افزایش خرید در این روزها، قیمت گل گران می شود. دیگر عامل مهم تعیین کننده قیمت گل آرایی ماشین عروس، تعداد و نوع گل به کارگرفته شده می باشد. در حال حاضر گران ترین گل در زمینه تزیین ماشین عروس ارکیده است .گل هایی همانند للیوم، رز و انواع رزهای هلندی در رده های بعدی قرار دارند. از لحاظ قیمت گل های میخک، مریم و آلستر به دلیل قیمت پایین مناسب ترین گل ها می باشند و هزینه گل آرایی را برای شما به شدت مقرون به صرفه خواهد کرد.

اجاره ماشین عروس 


اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید شب عروسیتان به یاد ماندنی باشد پس ما به شما توصیه می کنیم ماشین عروسی خود را  از شرکت های اجاره ماشین رنت کرده و دغدغه خود را در این زمینه کم کنید. در این اوضاع اقتصادی بد جامعه نمی توان از پسرهایی که در شروف ازدواج هستند توقع داشت که ماشین داشته باشند. یا شاید بعضی  از جوانان برای خرید مسکن ممکن است خودرو خود را فروخته و هنگام عروسی ماشین شخصی نداشته باشند. در این شرایط بهترین انتخاب برای شما این است که سری به موسسات اجاره ماشین بزنید. 
در این شرکت ها مدل های گوناگی از خودرو برای اجاره ماشین عروس وجود دارد. بعضی افراد به دنبال خودروهای کلاسیک و بعضی نیز دوست دارند شب رویایی را در خودروهای لوکس و مدرن برای خود ساخته. شرکت های رنت ماشین لوکس ترین و به روز ترین خودروهای دنیا را در اختیار داشته و شما می توانید آنها با بدون راننده و یا با راننده برای بهترین شب زندگی خود اجاره کنید.

 

مطالب مرتبط :

گل آرایی و تزیین ماشین عروس در فصل پاییز

نکاتی مهم در مورد گل آرایی ماشین عروس