اجاره اتوبوس برای سرویس های دانشگاهی

اجاره اتوبوس برای سرویس اجاره خودرو اجاره ماشین اجاره خودرو ارزان در بسیاری از دانشگاه های دولتی، غیر انتفاعی، پیام نور...

اجاره اتوبوس برای سرویس

اجاره خودرو اجاره ماشین اجاره خودرو ارزان در بسیاری از دانشگاه های دولتی، غیر انتفاعی، پیام نور، آزاد و... واقع در حومه تهران و شهرستان ها، برای بهبود خدمات رفاهی دانشجویان، اقدام به اجاره اتوبوس به عنوان سرویس ایاب و ذهاب می شود. ( در واقع با برقراری سرویس های دانشگاهی در هزینه های دانشجویان نیز بسیار صرفه جویی خواهد شد ) در هر دانشگاه شرایط به خصوصی برای استفاده از سرویس های ایاب و ذهاب در نظر گرفته شده است اما گروهی از این قوانین در تمامی دانشگاه ها مشابه به یکدیگر هستند.اجاره اتوبوس برای سرویس دانشگاهی یکی دیگر از خدمات شرکت های اجاره خودرو است. اتوبوس‌های بین شهری کلاسیک یکی از محبوب ترین ماشین های دیزلی جهت حمل و نقل دانشجویان محسوب می شود. 

در ادامه با ما همراه باشید تا با این قوانین به صورت مختصر آشنا شوید.عوامل موثر در اجاره اتوبوس برای سرویس های دانشگاهی

عوامل گوناگونی در برقراری سرویس ایاب و ذهاب یک دانشگاه تاثیر گذارند. از مهم ترین این عوامل می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  1. تعداد متقاضیان استفاده از سرویس های ایاب و ذهاب دانشگاهی: به طور کلی حداقل تعداد متقاضی برای برقرار شدن سرویس دانشگاهی و اجاره اتوبوس 25 نفر می باشد.

  2. حد فاصل مسافت: حداقل مسیر مبدا و مقصد تعیین شده برای سرویس ایاب و ذهاب  نباید از 5 کیلومتر کمتر باشد، هم چنین امکان طی نمودن مسیر مبدا و مقصد، نباید با یک کورس اتوبوس شرکت واحد امکان پذیر باشد.
  3. ارائه درخواست از سوی دانشجویان و تایید آن از سوی دانشگاه : یکی دیگر از مواردی که برای اجاره اتوبوس جهت سرویس دانشگاهی دارای اهمیت است ، ارائه درخواست از سوی دانشجویان متقاضی و تاییدیه درخواست از سوی دانشگاه می باشد .

 

زمان آغاز فعالیت سرویس های دانشگاهی

در تمامی دانشگاه هایی که دارای سرویس ایاب و ذهاب هستند، زمان برقراری سرویس ها در نیمسال های اول و دوم تحصیلی می باشد. در ترم های تابستانی نیز در صورت رسیدن تعداد متقاضان به حد نصاب و تاییدیه دانشگاه، اجاره اتوبوس برای سرویس های دانشگاهی امکان پذیر خواهد بود.

شرایط اجاره اتوبوس برای سرویس ایاب و ذهاب دانشگاهی

دانشگاه هایی که قصد ارائه خدمات ایاب و ذهاب را دارند می توانند برای اجاره اتوبوس به شرکت های فعال در زمینه اجاره خودرو مراجعه کنند. لازم به ذکر است بدانید برای اجاره اتوبوس نیاز به ارائه هیچ گونه مدرکی به شرکت اجاره خودرو نیست و تمامی مسئولیت ها برعهده راننده اتوبوس خواهد بود. اجاره اتوبوس برای سرویس های دانشگاهی یکی از خدمات مهم در زمینه اجاره خودرو است که در سالهای اخیر با استقبال خوبی روبه رو بوده است.

 

 

 

مطالب مرتبط :

اجاره ون برای سرویس مدارس و ادارات در تهران

دیدگاه شما