یکی از بهترین اتوبوس تولید شده توسط شرکت اسکانیا در ایران اتوبوس اسکانیا سری مارال می‌باشد. این سری در ایران توسط شرکت عقاب افشان تولید می‌شود و برای سفرهای درون شهری، برون شهری و تسریفات مورد استفاده قرار می گیرد. ظرفیت سرنشینان در اتوبوس اسکانیا مارال در کلاس استاندارد با تعداد 44 صندلی موجود است.

اسکانیا سری مارال دارای ویژگی هایی همچون سیستم سرمایش و گرمایش، سیستم تهویه مطبوع، همچنین سیستم صوتی و تصویری (دو دستگاه مانیتور LCD یک عدد تابلوی دیجیتالی برای اعلام مسیر در جلو سیستم اعلام حریق)، شیشه های عقب و جلو دوجداره، یخچال و قهوه جوش و سیستم نور مخفی برای سقف و پله ها ی ورودی و خروجی برای رفاه حال برای مسافران و راننده می باشد. همچنین داشتن دید بسیار خوب در حین رانندگی توسط راننده و داشتن آینه های برقی مدل مارال به یکی از بهترین ها تبدیل شده است. 

برای اجاره اتوبوس اسکانیا مدل مارال می توانید از شرکت سعادت رنت درخواست نمایید. اجاره این مدل اتوبوس به صورت با راننده امکان پذیر است به همین دلیل دیگر نیازی به ارائه مداکی نمی باشید و فقط با ارسال پیام در واتساپ به همکاران ما می توانید رزرو خود را انجام دهید.