شرایط اجاره اتوبوس برای مراسم ختم و سوگواری

اجاره اتوبوس

 

اجاره اتوبوس برای مراسم ختم

اجاره اتوبوس به عنوان سرویس ایاب و ذهاب در مراسم ختم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. مراسم ختم و سوگواری متاسفانه مراسمی است که سالانه خانواده های بسیاری برای فوت عزیزان شان برگزار می کنند. مراسم سوگواری در هر اقلیم و کشور به طور متفاوتی برگزار می شود. در کشور ایران مراسم ختم و سوگواری جهت ادای احترام به فرد متوفی برگزار می گردد و دارای مراحل مختلفی از جمله تشییع جنازه، خاکسپاری و مراسم یاد بود در روز های سوم، هفتم و چهلم می باشد، از این رو می توان نتیجه گرفت این مراسم یکی از تشریفاتی ترین مراسم ها در کشور ایران است. در ادامه با ما همراه باشید تا با شرایط اجاره اتوبوس برای مراسم ختم و سوگواری آشنا شوید.

 

آداب و رسوم مراسم سوگواری در ایران

در کشور ایران رسم بر این است که فرد متوفی پیش از غروب آفتاب به خاک سپرده شود و مراسم خاکسپاری وی در طول روز برگزار گردد. اگر شخصی پس از غروب آفتاب از دنیا برود مراسم خاکسپاری وی به روز بعدی موکول خواهد شد. در ایران خانواده، اقوام و دوستان به نشانه احترام به فرد متوفی سیاه پوش می شوند و برای شادی روح وی به قرائت قرآن می پردازند.

 

شراط اجاره اتوبوس برای مراسم ختم

معمولا در این دسته از مجالس برای رفت و آمد میهمانان به محل مزار فرد متوفی و مراسم یاد بود، از اتوبوس دربستی جهت سرویس ایاب و ذهاب استفاده می شود.

اتوبوس دربستی

در سراسر کشور شرکت هایی وجود دارند که در زمینه ی اجاره خودرو و اجاره اتوبوس مشغول به فعالیت هستند از این رو می توانید جهت کرایه اتوبوس دربستی برای مراسم سوگواری به این شرکت ها مراجعه کنید. با مشخص شدن تعداد میهمانان و تاریخ مراسم می توانید از خدمات اجاره اتوبوس شرکت های اجاره خودرو استفاده کنید.

ظرفیت اتوبوس

اتوبوس ها دسته بندی های متنوعی دارد که این دسته بندی شامل اتوبوس، میدل باس، مینی باس می شود. شما برای اجاره اتوبوس باید تعداد مهمان های خود را در نظر گرفته و اتوبوس را با توجه به تعداد مهمان های خود  اجاره کنید. اگر مهمانان شما زیاد بوده و بین 35 نفر تا 50 نفر باشند شما باید اتوبوس اجاره کنید. اگر مهمان هایتان کمتر از 20 نفر بودند شما می توانید مینی بوس اجاره کنید، اما اگر مهمانان شما بین 20 تا 35 نفر بودند شما می توانید از میدل باس استفاده کنید. لازم به ذکر است بدانید در شرکت های اجاره خودرو خدمات اجاره اتوبوس با ظرفیت 42 نفر به همراه راننده اختصاصی و امکاناتی نظیر وای فای، یخچال، صندلی کودک و... ارائه می شود، از این رو نیازی به ارائه مدارک و ضمانت نامه از سوی شما نیست و در تاریخ مورد نظرتان، اتوبوس در محل حاضر خواهد بود.

اجاره ون تشریفاتی برای مراسم ختم

اگر می خواهید برای سرویس ایاب و ذهاب خانواده فرد فوت شده خودرویی جداگانه اجاره کنید، پیشنهاد ما ون های تشریفاتی هستند. در شرکت های اجاره خودرو، ون های تشریفاتی با ظرفیت 6 الی 15 نفر به همراه راننده اختصاصی و امکاناتی نظیر وای فای و صندلی کودک آماده اجاره به متقاضیان هستند، از این رو می توانید برای اجاره ون تشریفاتی به این شرکت ها مراجعه کنید.

 

 

مطالب بیشتر:

اجاره خودرو بدون نیاز به ضمانت و سند رسمی

اجاره خودرو، با طعم دل انگیز فصل بهار