اجاره خودرو و قرارداد رسمی هنگام رزرو خودرو

اجاره خودرو

 

قرارداد رسمی در اجاره خودرو

اجاره خودرو از آن دسته از خدماتی است که راحتی بسیاری را در زمینه حمل و نقل برای مشتریان خود به ارمغان آورده است. اگر شما هم جز آن دسته از اشخاصی هستید که از خدمات اجاره خودرو استفاده کرده اند و یا قصد استفاده از آن را برای مواردی از جمله اجاره ماشین عروس، ترانسفر فرودگاهی و یا اجاره ون و یا اجاره اتوبوس برای سفر های بین شهری و یا داخل شهری را داشته باشید، حتما در ابتدا این سوال برای شما پیش آمده است که آیا هنگامی که شما می خواهید به اجاره خودرو بپردازید فاکتور رسمی به شما داده می شود؟ آیا قرارداد رسمی برای شما نوشته می شود؟ با ما همراه باشید تا پاسخ این سوال را دریافت کنید.

 

چگونگی قرارداد رسمی

اگر شما می خواهید از خدمات اجاره خودرو استفاده نمایید، می توانید در ابتدا با تماس با شرکت اجاره خودرو مورد نظر خود، نوع خدماتی که می خواهید دریافت کنید، مانند اجاره ماشین بدون راننده و یا اجاره خودرو در اختیار، نوع و مدل خودرو و تعداد روزی که می خواهید از خدمات اجاره خودرو استفاده کنید را مشخص کنید.

 

ارائه مدارک لازم

بعد از آن، شرکت اجاره خودرو باقی هماهنگی های لازم را برای شما انجام داده و شما نیز باید مدارک لازم برای اجاره خودرو را به آن ها ارائه دهید. اما بعد از اتمام تمامی مراحل اجاره خودرو، چه زمانی شما قرارداد رسمی دریافت می کنید؟

 

دریافت فاکتور رسمی به صورت حضوری

هنگامی که شما در شعبه رسمی اجاره خودرو به صورت حضوری برای دریافت خدمات اجاره خودرو بدون راننده و یا اجاره ماشین در اختیار اقدام می کنید و مراحل اجاره خودرو را به صورت حضوری در این مکان انجام می دهید، شما می توانید در همان شعبه رسمی شرکت اجاره خودرو، فاکتور رسمی و بعد از تحویل خودرو قرارداد رسمی خود را دریافت کنید.

 

تحویل خودرو

اگر هم بعد از هماهنگی یا شرکت اجاره خودرو، برنامه ریزی کرده اید تا خودرو را در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید، بعد از تحویل خودرو قرار داد رسمی به شما ارائه خواهد شد.

 

 

مطالب مرتبط:

اجاره خودرو و نقص فنی ماشین

اجاره خودرو و ودیعه نقدی

حداقل مدت زمان اجاره خودرو چقدر است؟

اجاره خودرو و شرایط بیمه