اجاره ون در شیراز
برگشت در محل تحویل

اجاره ون در شیراز + قیمت کرایه ون در شیراز [ون های تشریفاتی]

اجاره ون در شیراز سعادت رنت مهمترین دستاورد خود را کسب رتبه یک رضایتمندی مشتری از نظر TRIPADVISOR و GOOGLEREVIEW در سالیان متوالی می داند.
شرکت بین المللی کرایه ون با راننده سعادت رنت در شیراز به شماره ثبت 510966 در ایران و شماره ثبتی 999723 در امارات دارای بزرگترین و متنوع ترین ناوگان انواع خودرهای سواری و گروهی با کیفیت و مدل بالاست که تنها رنت ون در ایران است که دارای شعب دائمی در چندین شهر بزرگ ایران، جزیره کیش، دبی و استانبول می باشد و ما همچنان در تلاش برای گسترش شعب و ناوگان کرایه ون خود در دیگر شهر و کشورها هستیم.

تنها هدف سعادت رنت، ارائه خدمات اجاره ون در شیراز فراتر از انتظارات شماست. ما تمامی سرویس‌های کرایه ون با راننده تشریفاتی را برای شما مشتریان عزیز با بهترین و بالاترین کیفیت و پایینترین هزینه را تضمین می کنیم. 

خدمات 24 ساعته
ترانسفر در محل
رزرو شبانه روزی
راننده تشریفاتی
ارائه فاکتور رسمی
خودروهای صفر کیلومتر

A/C
A
3
10-12
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۱,۰۰۰ تومان
foton hiace
2015-2022
A/C
A
3
10-13
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۱,۰۰۰ تومان
اجاره ون تویوتا هایس
toyota hiace
2007-2017
A/C
A
3
10-14
11

۱۰ ساعت در اختیار : ۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۲,۰۰۰ تومان
hyundai h350
2017-2022
A/C
A
3
13
13

۱۰ ساعت در اختیار : ۲,۸۷۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۴,۰۰۰ تومان

کرایه ون شیراز شامل مجموعه متنوعی از ون های تشریفاتی با سقف بلند است که به صورت با راننده در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد. شرکت اجاره خودرو سعادت رنت برای مشتریان اجاره ون شیراز این امکان را فراهم آورده تا از طریق نماینده خود در این شهر، ون مورد نیاز خود را دریافت نمایند. اجاره ون شامل خودروهای بالا می باشد که می توانید برای اطلاع از قیمت نهایی و شرایط از طریق ارسال پیام در واتساپ با همکاران مجموعه ارتباط بگیرید.
یکی از ون های مجموعه ون تویوتا می باشد که می توانید برای مشاهده قیمت و مشخصات فنی روی دکمه زیر کلیک کنید. 

اجاره ون هایس

* تمامی ون اجاره ای در شیراز مجهز به سیستم Wifi و صندلی کودک و تجهیزات مسافرتی می باشد و در صورت نیاز می توانید درخواست خود را به همکاران مجموعه قبل از سفر خود اعلام نمایید.

قیمت کرایه ون دربستی در شیراز برای خارج از شهر به صورت کیلومتری و دراز مدت است توافقی می باشد. البته این هزینه برای انواع خودرو ون متغیر می باشد. می توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به مشاوران قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را دریافت نمایید.

در صورت کنسلی ون تا 24 ساعت هیچ هزینه ای دریافت نمی شود در صورت کنسلی کمتر از 24 ساعت مانده به سرویس بسته به نوع سرویس جریمه کنسلی دریافت می شود.


 

 

  • قیمت کرایه ون دربستی شیراز برای خارج از شهر به صورت کیلومتری محاسبه می شود.
  • در صورت کنسلی سرویس اجاره ون در شیراز تا 24 ساعت هیچ هزینه ای دریافت نمی شود در صورت کنسلی کمتر از 24 ساعت مانده به سرویس بسته به نوع سرویس جریمه کنسلی دریافت میشود.
  • خدمات اجاره ون، بصورت درب به درب یعنی از درب منزل شما تا فرودگاه شیراز و از فرودگاه تا درب منزل شما و یا هر نقطه از شیراز و یا کلیه نقاط کشور انجام می پذیرد.
  • کلیه رانندگان شرکت افرادی مجرب و حرفه ای بوده که توسط شرکت به مشتریان ارائه می شود.
  • رانندگان ما شامل افرادی مسلط به زبان های عربی و انگلیسی هستند.
  • جای خواب و غذای راننده به عهده مسافران است که می توانید به صورت نقدی نیز قبل از سفر به شرکت پرداخت کنید.