اجاره ون در شیراز

اجاره ون در شیراز

کرایه ون دربستی با راننده در شیراز

برای اجاره ون با راننده در شیراز لطفاً نکات زیر را با‌دقت مطالعه نمایید:

 • قیمت‌ اجاره ون با راننده در شیراز برای ون‌های زیر، کاملاً به‌روز است، اما به دلیل تنوع سرویس‌ها بهتر است جهت اطلاع دقیق از قیمت نهایی ون، با کارشناسان ما در واتس‌اپ در ارتباط باشید.
 • برای استعلام نهایی قیمت اجاره ون در شیراز، می‌بایست ون موردنظر + برنامه سفر یا گشت درون‌شهری + مبدأ و مقصد + تعداد روز یا ساعت موردنیاز خود را به همراه تاریخ دقیق از طریق واتس‌اپ برای کارشناسان ما ارسال نمایید.
 • بعد از ارسال درخواست اجاره ون در شیراز از طریق واتس‌اپ، حداکثر تا ۱ ساعت، قیمت نهایی همراه با پیش‌فاکتور برای شما ارسال خواهد شد.
 • توجه داشته باشید که زمانی رزرو ون نهایی خواهد شد که کارشناسان ما برای شما پیش‌فاکتور ارسال کرده و پس از تأیید شما، مبلغ بیعانه به‌حساب مشخص در پیش‌فاکتور واریز شده باشد.
 • ساعت پاسخگویی و ارتباط با کارشناسان ما از طریق تماس تلفنی یا واتس‌اپ از ساعت ۹ صبح الی ۲۳ شب است.
 • قیمت اجاره ون‌های زیر بدون احتساب مالیات بر ارزش‌افزوده است و در صورت نیاز به فاکتور رسمی، ۹% به مبلغ اضافه خواهد شد.
 • تمامی سرویس‌های اجاره ون و اتوبوس این مجموعه با راننده قابل ارائه است و هیچ‌گونه سرویسی در خصوص اجاره ون در شیراز به‌صورت بدون راننده‌ موجود نیست.
 • حداقل مدت‌زمان اجاره ون با راننده در شیراز، ۱۰ ساعت است که بهتر است نسبت به نهایی کردن رزرو خود از چند روز قبل اقدام کرده باشید.
 • برای رزرو ون با راننده در شیراز، به تعداد زیاد مثلا بیش از ۱۰ دستگاه به‌صورت هم‌زمان در یک‌رنگ و یک مدل، باید حداقل از یک هفته قبل درخواست خود را اعلام نمایید.
 • سرویس‌های خارج از شهر شیراز شامل هزینه خروج از شهر می‌شوند که این هزینه به مبلغ قیمت‌های زیر اضافه می‌گردد.

کنترل کیفیت: تمامی سرویس‌های این شرکت دارای ضمانت ارائه خدمات تشریفاتی با استانداردهای بین‌المللی هستند. در صورت به‌وجودآمدن کوچک‌ترین نارضایتی لطفاً از طریق ایمیل saadatrent.marketing@gmail.com اطلاع‌رسانی نمایید تا مدیریت مستقیم به شکایت شما رسیدگی نماید.


اجاره ون برلیانس هایس با راننده تشریفاتی | کرایه ون برلیانس در تهران ...
brilliance hiace
2022 - 2015
A/C
A
3
10-12
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره ون فوتون هایس با راننده | قیمت کرایه ون هایس بدون واسطه در تهران ...
foton hiace
2022 - 2015
A/C
A
3
10-13
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره ون تویوتا هایس در تهران | کرایه ون هایس از تهران به شهرهای دیگر ...
toyota hiace
2017 - 2007
A/C
A
3
10-14
11

۱۰ ساعت در اختیار : ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره ون هیوندای h350 تهران | کرایه ون تشریفاتی هیوندا با راننده ...
hyundai h350
2022 - 2017
A/C
A
3
13
13

۱۰ ساعت در اختیار : ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۹,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

سوالات متداول

حداقل مدت‌زمان اجاره ون در داخل شهر شیراز، ۱۰ ساعت است و برای مسیرهای برون‌شهری به‌صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه می‌گردد که می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واتس‌اپ در ارتباط باشید.
پرداخت مبلغ بیعانه برای رزرو + رونوشت کارت شناسایی + اعلام تعداد مسافران و برنامه خود از شرایط اجاره ون است.
ابتدا می‌بایست برنامه سفر درون‌شهری یا برون‌شهری خود را با تعداد مسافران مشخص نمایید و از طریق واتس‌اپ برای کارشناسان ما ارسال کنید، بعد از تأیید و ارسال پیش‌برگ از سمت کارشناسان ما و پرداخت بیعانه، رزرو شما نهایی خواهد شد.
حداقل اجاره ون درون‌شهری ۱۰ ساعت است که اگر کمتر از این ساعت کرایه نمایید می‌بایست هزینه ۱۰ ساعت را پرداخت کنید. همچنین مدت‌زمان بیشتر به صورتی ساعتی محاسبه خواهد شد. برای سفرهای برون‌شهری به‌صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه می‌شود.
خیر، اجاره ون‌های سعادت رنت فقط با راننده امکان‌پذیر است.
در سفرهای برون‌شهری یا درازمدت؛ هزینه اسکان و غذای راننده بر عهده مسافران است. همچنین شما می‌توانید هزینه را جداگانه با شرکت توافق و پرداخت نمایید.
بله؛ تمام مسافران در ون‌های اجاره‌ای بیمه هستند.
هزینه و مسئولیت تمامی خسارات ناشی از تصادف با راننده و شرکت است.

اجاره ون در شیراز

کرایه ون شیراز شامل مجموعه متنوعی از ون‌های تشریفاتی با سقف بلند است که به صورت با راننده در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌گیرد. شرکت اجاره خودرو سعادت رنت برای مشتریان اجاره ون شیراز این امکان را فراهم آورده تا از طریق نمایندگی موجود در این شهر، ون مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

شرایط اجاره ون در شیراز با راننده

برای کرایه ون با راننده در شیراز نیاز به ارائه هیچ‌گونه مدرکی نیست؛ فقط کافی است بعد از انتخاب ون مدنظر خود، پلن سفر یا برنامه دقیق خود + مبدأ و مقصد + تاریخ، تعداد روز و ساعت اجاره ون را از طریق واتس‌اپ برای کارشناسان ما ارسال نمایید.

نکاتی در مورد کرایه ون در شیراز با راننده

1- حداقل مدت‌زمان اجاره ون با راننده، ۱۰ ساعت است. درصورتی‌که کمتر از ۱۰ ساعت نیاز به اجاره ون دارید همان هزینه ۱۰ ساعت از شما دریافت می‌گردد. همچنین در نظر داشته باشید که برای اجاره ون ارزان در شیراز برای سفر یا مدت‌زمان طولانی، شما می‌بایست هزینه اسکان و غذای راننده را نیز برعهده بگیرید.

2- در صورت کنسلی ون تا ۲۴ ساعت هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود در صورت کنسلی کمتر از ۲۴ ساعت مانده به سرویس، بسته به نوع سرویس جریمه کنسلی دریافت می‌شود.

3- خدمات اجاره ون، به‌صورت درب‌به‌درب یعنی از درب منزل شما تا فرودگاه شیراز و از فرودگاه تا درب منزل شما و یا هر نقطه از شیراز و یا کلیه نقاط کشور انجام می‌پذیرد.

4- کلیه رانندگان شرکت افرادی مجرب و حرفه‌ای بوده که توسط شرکت انتخاب شده و مسلط به مسیرهای شهر هستند.

5- در صورت نیاز، می‌توانید رانندگان مسلط به زبان‌های عربی و انگلیسی درخواست کنید.

6- جای خواب و غذای راننده به عهده مسافران است که می‌توانید به‌صورت نقدی نیز قبل از سفر به شرکت پرداخت کنید.

7- در نظر داشته باشید برای سفرهای طولانی خارج شهر و بین‌شهری که بیشتر از ۱۰ الی ۱۲ ساعت به رانندگی نیاز دارد، باید ۲ راننده به کار گرفته شود که بتوانید بدون نیاز به توقف طولانی در بین راه، با ادامه‌دادن مسیر به مقصد خود برسید.

قیمت اجاره ون در شیراز

قیمت کرایه ون در شیراز برای استفاده درون‌شهری به‌صورت ساعتی محاسبه می‌شود و حداقل مدت‌زمان کرایه ون، ۱۰ ساعت در روز است که اگر بخواهید برای کمتر از ۱۰ ساعت ون اجاره کنید، همان هزینه ۱۰ ساعت از شما دریافت می‌شود. هزینه کرایه ون برون‌شهری در شیراز به‌صورت کیلومتری و یا روزانه محاسبه می‌شود که باتوجه‌به مبدأ، مسیر و مقصد شما ممکن است متفاوت باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت اجاره ون در شیراز می‌توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به کارشناسان گروه سعادت رنت، قیمت تمام شده و پیش‌برگ آن را از ما دریافت کنید.

شرایط رانندگان ون اجاره‌ای در شیراز

تمامی رانندگان ساکن شیراز بوده و آشنا به مسیرهای شهر هستند. همچنین برخی رانندگان ما مسلط به زبان‌ انگلیسی، عربی یا فرانسوی بوده و در صورت درخواست مشتری، راننده‌ای مسلط به زبان مورد نیاز در اختیارشان قرار می‌گیرد.

برای انتخاب راننده ون متناسب با نیاز خود بهتر است با کارشناسان ما ابتدا نیاز خود را مطرح نمایید.

رانندگان ون سعادت رنت با تخصص‌های زیر آماده سرویس‌دهی به مسافران و شرکت‌ها هستند:

 • راننده ون مسلط به زبان انگلیسی
 • راننده ون مسلط به اصول کامل تشریفات
 • راننده ون دارای کارت راهنمای سفر
 • مسلط به مسیر 

به نقل از واحد کنترل کیفیت

در مجموعه سعادت رنت، کنترل کیفیت و نظارت بر خدمات پس از فروش بسیار اهمیت دارد، این مجموعه علاوه بر اجاره ون، سرویس‌های مختلفی همچون اجاره مینی باس و اتوبوس، اجاره خودرو بدون راننده در شهرهای ایران، کشورهای امارات و ترکیه را ارائه می‌دهد و ما در تلاش برای حفظ کیفیت خدمات خود در تمامی نمایندگی‌ها هستیم. برای حفظ و بهبود کیفیت خدمات، از شما تقاضا داریم که در صورت کوچک‌ترین نارضایتی و مغایرتی بین فاکتور و نوع سرویس ارائه شده، حتما با مراجعه به صفحه تماس با ما، واحد امور مشتریان، شکایت خود را ثبت کرده و مطمئن باشید در کوتاه‌ترین زمان به درخواست شما رسیدگی خواهیم کرد.