اجاره ون در شیراز

اجاره ون در شیراز + قیمت کرایه ون در شیراز [ون های تشریفاتی]

اجاره ون در شیراز از پرکاربردترین خدمات شرکت سعادت رنت است. ما در ایران، ترکیه و امارات دارای شعب فعال هستیم و همواره اجاره ون از طرفداران خاصی برخوردار بوده و هست. سعادت رنت مهمترین دستاورد خود را کسب رتبه یک رضایتمندی مشتری از نظر TRIPADVISOR و GOOGLEREVIEW در سالیان متوالی می‌داند. ما با ارائه‌ی اجاره ون در شیراز با قیمت رقابتی و کیفیت بالا آماده‌ی خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. با رزرو آنلاین اجاره ماشین در شیراز همین حالا برای سفر خود برنامه‌ریزی کنید.


brilliance hiace
2022 - 2015
A/C
A
3
10-12
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
foton hiace
2022 - 2015
A/C
A
3
10-13
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
اجاره ون تویوتا هایس
toyota hiace
2017 - 2007
A/C
A
3
10-14
11

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
hyundai h350
2022 - 2017
A/C
A
3
13
13

۱۰ ساعت در اختیار : ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۹,۰۰۰ تومان

کرایه ون در شیراز

کرایه ون شیراز شامل مجموعه متنوعی از ون های تشریفاتی با سقف بلند است که به صورت با راننده در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد. شرکت اجاره خودرو سعادت رنت برای مشتریان اجاره ون شیراز این امکان را فراهم آورده تا از طریق نماینده خود در این شهر، ون مورد نیاز خود را دریافت نمایند. اجاره ون شامل خودروهای بالا می باشد که می توانید برای اطلاع از قیمت نهایی و شرایط از طریق ارسال پیام در واتساپ با همکاران مجموعه ارتباط بگیرید.
یکی از ون های مجموعه ون تویوتا می باشد که می توانید برای مشاهده قیمت و مشخصات فنی روی دکمه زیر کلیک کنید. 

اجاره ون هایس

* تمامی ون اجاره ای در شیراز مجهز به سیستم Wifi و صندلی کودک و تجهیزات مسافرتی می باشد و در صورت نیاز می توانید درخواست خود را به همکاران مجموعه قبل از سفر خود اعلام نمایید.

قیمت اجاره ون در شیراز

قیمت کرایه ون دربستی در شیراز برای خارج از شهر به صورت کیلومتری و دراز مدت است توافقی می باشد. البته این هزینه برای انواع خودرو ون متغیر می باشد. می توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به مشاوران قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را دریافت نمایید.

در صورت کنسلی ون تا 24 ساعت هیچ هزینه ای دریافت نمی شود در صورت کنسلی کمتر از 24 ساعت مانده به سرویس بسته به نوع سرویس جریمه کنسلی دریافت می شود.


 

 

شرایط اجاره ون شیراز

  • قیمت کرایه ون دربستی شیراز برای خارج از شهر به صورت کیلومتری محاسبه می شود.
  • در صورت کنسلی سرویس اجاره ون در شیراز تا 24 ساعت هیچ هزینه ای دریافت نمی شود در صورت کنسلی کمتر از 24 ساعت مانده به سرویس بسته به نوع سرویس جریمه کنسلی دریافت میشود.
  • خدمات اجاره ون، بصورت درب به درب یعنی از درب منزل شما تا فرودگاه شیراز و از فرودگاه تا درب منزل شما و یا هر نقطه از شیراز و یا کلیه نقاط کشور انجام می پذیرد.
  • کلیه رانندگان شرکت افرادی مجرب و حرفه ای بوده که توسط شرکت به مشتریان ارائه می شود.
  • رانندگان ما شامل افرادی مسلط به زبان های عربی و انگلیسی هستند.
  • جای خواب و غذای راننده به عهده مسافران است که می توانید به صورت نقدی نیز قبل از سفر به شرکت پرداخت کنید.