اجاره ون در اصفهان

اجاره ون در اصفهان + قیمت [ون دربستی - تحویل کمتر از 3 ساعت]

اجاره ون در اصفهان سعادت رنت مهمترین دستاورد خود را کسب رتبه یک رضایتمندی مشتری از نظر TRIPADVISOR و GOOGLEREVIEW در سالیان متوالی می داند.
شرکت بین المللی کرایه ون با راننده در اصفهان سعادت رنت به شماره ثبت 510966 در ایران و شماره ثبتی 999723 در امارات دارای بزرگترین و متنوع ترین ناوگان انواع خودرهای سواری و گروهی با کیفیت و مدل بالاست که تنها رنت ون در ایران است که دارای شعب دائمی در چندین شهر ایران، جزیره کیش، دبی و استانبول می باشد و ما همچنان در تلاش برای گسترش شعب و ناوگان کرایه ون خود در دیگر شهر و کشور ها هستیم.

تنها هدف سعادت رنت، ارائه خدمات اجاره ون فراتر از انتظارات شماست. ما تمامی سرویس های کرایه ون با راننده تشریفاتی را برای شما مشتریان عزیز گارانتی می کنیم، همچنین به نسبت کیفیت ون و خدماتی که ارائه می دهیم ارزان ترین قیمت ها را داریم.


brilliance hiace
2022 - 2015
A/C
A
3
10-12
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
foton hiace
2022 - 2015
A/C
A
3
10-13
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
اجاره ون تویوتا هایس
toyota hiace
2017 - 2007
A/C
A
3
10-14
11

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
hyundai h350
2022 - 2017
A/C
A
3
13
13

۱۰ ساعت در اختیار : ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۹,۰۰۰ تومان

سوالات متداول

ابتدا میبایست برنامه سفر دورن شهری یا برون شهری خود را با تعداد مسافران مشخص نمایید و از طریق واتس اپ برای کارشناسان ما ارسال کنید، بعد از تایید و ارسال پیش فاکتور از سمت کارشناسان ما و پرداخت بیعانه، رزرو شما نهایی خواهد شد.
با توجه به حضور راننده نیاز به ارائه مدرک نیست. پرداخت مبلغ بیعانه برای رزرو+ کپی کارت شناسایی+ اعلام تعداد مسافران+ زمان رفت و برگشت از شرایط اجاره ون می باشد.
حداقل مدت زمان اجاره ون در داخل شهر 5 ساعت می باشد و برای مسیر های برون شهری به صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه می گردد. در صورت اعلام کنسلی قبل از 24 ساعت هزینه ای دریافت نمی گردد.
حداقل اجاره ون درون شهری 5 ساعت می باشد که اگر کمتر از این ساعت کرایه نمایید می بایست هزینه 5 ساعت را پرداخت کنید. همچنین مدت زمان بیشتر به صورتی ساعتی محاسبه خواهد شد. برای سفر های برون شهری به صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه می شود.
خیر، اجاره ون های سعادت رنت فقط با راننده امکان پذیر است.
در سفر های برون شهری یا دراز مدت؛ هزینه اسکان و غذای راننده بر عهده مسافران می باشد. همچنین شما می توانید هزینه را جداگانه با شرکت توافق و پرداخت نمایید.

کرایه ون اصفهان

اجاره ون در اصفهان به صورت دربستی یا همراه با راننده امکان پذیر است که همشهریان اصفهانی می توانند با شرایط بسیار آسان به صورت ارسال پیام در واتساپ برای رزرو اقدام نمایند.
شما می توانید پس اعلام تعداد روزو زمان سفرتان به مشاوران ما قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را دریافت کنید. 

قیمت اجاره ون در اصفهان در بالا ذکر شده است که با توجه به نوع سرویس و ون اجاره ای متفاوت است. حداقل زمان اجاره ون در اصفهان 5 ساعت می باشد.

 

اجاره ون دربستی در اصفهان

در کرایه ون دربستی اصفهان به دلیل اینکه حضور راننده شرکت، مسافران هیچ مسئولیتی در قبال خودرو ندارد. برای کرایه ون حتما چند روز زودتر از سفر خود، رزرو را انجام دهید تا ون مورد نیاز شما موجود باشد. ون های موجود در بالا برای خدمات متنوعی قابل دریافت است. یکی از این موارد ون h350 است که می توان برای اجاره ون لوکس از آن استفاده کرد.

ون های مسافرتی نظیر هایس و هیوندای نیز برای سفرهای برون شهری و بلند مدت نیز به دلیل اینکه سقف بلند و صندلی های راحت دارد انتخاب درستی است. هزینه های دریافتی برای اجاره ون اصفهان که به صورت دربستی و دراز مدت است توافقی می باشد. البته این هزینه برای انواع خودرو ون متغیر میباشد. می توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به مشاوران قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را دریافت نمایید.

شرایط اجاره ون اصفهان

  •  حداقل زمان اجاره ون اصفهان 5 ساعت می باشد.

  • هزینه سرویس داخل شهر بر اساس نوع ون ساعتی محاسبه می شود.

  • هزینه خارج از شهر بسته به میزان کیلومتر، کیلومتری محاسبه می شود.

  •  اجاره ون با راننده در اصفهان نیاز به هیچ نوع مدرکی نداشته و تنها با پرداخت بیعانه سرویس کافی است. 

  • هزینه خوراک و استراحت راننده برعهده مسافران خواهد بود، می توانید هزینه را یکجا با شرکت هماهنگ کرده و قبل از سفر پرداخت کنید.

  • در صورت کنسلی سرویس اجاره ون در اصفهان تا 24 ساعت هیچ هزینه ای دریافت نمی شود در صورت کنسلی کمتر از 24 ساعت مانده به سرویس بسته به نوع سرویس جریمه کنسلی دریافت خواهد شد.