لیست قیمت اجاره ون با راننده

سوالات متداول اجاره ون در اصفهان

کرایه ون اصفهان:

اجاره ون در اصفهان به صورت دربستی یا همراه با راننده امکان پذیر است که همشهریان اصفهانی می توانند با شرایط بسیار آسان به صورت آنلاین رزرو کنند.
شما می توانید پس اعلام تعداد روزهای سفر خود و زمان سفرتان به مشاوران ما قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را دریافت کنید. قیمت اجاره ون در اصفهان در بالا ذکر شده است که با توجه به نوع سرویس و ون اجاره ای بستگی دارد. کمترین اجاره ون در اصفهان 5 ساعت می باشد. ون های کرایه ای در اصفهان در دو مدل ون تویوتا هایس و ون هیوندای h350 موجود هستند. هر دو ون جزو بهترین های مجموعه بوده و ظرفیت جابه حایی 13 مسافر را دارند. 

برای اطلاع از امکانات فنی و شرایط ون تویوتا به روی دکمه زیر کلیک کنید.

اجاره ون هایس

در کرایه ون دربستی اصفهان به دلیل اینکه راننده شرکت همراه شما است مسافر هیچ مسئولیتی در قبال خودرو ندارد. برای کرایه ون حتما چند روز زودتر از سفر خود رزرو را انجام دهید تا ون مورد نیاز شما موجود باشد.ون های موجود در بالا برای خدمات متنوعی قابل دریافت است. یکی از این موارد ون ویتو است که می توان برای اجاره ون لوکس از آن استفاده کرد. ون های مسافرتی نظیر هایس و هیوندای نیز برای سفرهای برون شهری و بلند مدت نیز به دلیل اینکه سقف بلند و صندلی های راحت دارد انتخاب درستی است.
هزینه های دریافتی برای اجاره ون اصفهان که به صورت دربستی و دراز مدت است توافقی می باشد. البته این هزینه برای انواع خودرو ون متغیر میباشد. می توانید پس از اعلام برنامه سفر خود به مشاوران قیمت تمام شده و پیش فاکتور آن را دریافت نمایید.

services-1
services-1

شرایط اجاره ون اصفهان:

  •  حداقل زمان اجاره ون اصفهان5 ساعت می باشد.

  • هزینه سرویس داخل شهر بر اساس نوع ون ساعتی محاسبه میشود

  • هزینه خارج از شهر بسته به میزان کیلومتر، کیلومتری محاسبه میشود

  •  اجاره ون با راننده در اصفهان نیاز به هیچ نوع مدرکی نداشته و تنها با پرداخت بیعانه سرویس کافی است 

اجاره ون بدون راننده در اصفهان

شما می توانید به راحتی و تنها با ارائه مدارک مورد نیاز شرکت، از اجاره ون بدون راننده در اصفهان استفاده کنید و سفری به یادماندنی در کنار عزیزان خود، داشته باشید. 

کرایه ون بدون راننده در اصفهان، بهترین گزینه برای سفرهای دسته جمعی و صرفه جویی در هزینه های شما می باشد.

services-1