اجاره خودرو یا خرید خودرو کدام یک بهتر است ؟

مزیت اجاره خودرو نسبت به خرید خودرو در شهرهای بزرگ چیست ؟

اجاره خودرو  یا خرید خودرو یکی از سوالاتی است که در مواقعی خاص ممکن است به فکر بسیاری از افراد برسد و ذهن آن ها را درگیر کند که در چه شرایطی اجاره خودرو بهتر از خرید آن است. حقیقت این است در بسیاری از موقعیت های خاص اجاره ماشین راهی به صرفه تر از خرید آن است.

انتخاب بین اجاره خودرو یا خرید خودرو

با توجه به شرایط فعلی و نوسانات ارزی همگی شاهد این موضوع هستیم که قیمت خودرو های داخلی و خارجی به طرز سرسام آوری افزایش پیدا کرده اند. به همین دلیل بیشتر از قبل باید شرایط خود را برای خرید خودرو سبک سنگین کنید.

حال اگر شما واقعا قصد خرید ماشین دارید پیشنهاد ما این است که  با استفاده از خدمات اجاره خودرو، همان مدل ماشینی که قصد خریدن آن را دارید برای حداقل سه روز اجاره کنید و با آن در خیابان های شهر رانندگی کنید. این روش بهترین راه برای این است که تصمیم بگیرید که به عبارتی آیا ماشین مورد نظرتان خوش قلق است و با آن راحت هستید تا بخواهید هزینه ای را برای خرید آن پرداخت کنید.

اجاره خودرو یا خرید خودرو در شهر های بزرگ

خرید خودرو در شهر های بزرگ ممکن است برای عده ای به دغدغه تبدیل شود. اگر شما جز آن دسته افرادی هستید که محل کارتان در مرکز شهر تهران است مانند مناطقی از جمله میدان انقلاب، میدان فردوسی که در محدوده طرح ترافیک قرار دارند قطعا خرید ماشین و رفت و آمد هر روزه در این نواحی با خودرو شخصی به هیچ وجه به صرفه نخواهد بود.

شما اگر نگران پول خود هستید و دوست دارید بهترین انتخاب و تصمیم اقتصادی برای شما، اجاره یک خودرو مناسب می باشد. 

با توجه به تعرفه جدید طرح ترافیک که در شهر بزرگ تهران اجرا می شود. حال متوجه این موضوع شدید که در ماه چه هزینه زیادی را باید جدا از بیمه و بنزین و دیگر هزینه های خودرو خود بپردازید.

اجاره خودرو یا خرید خودرو هر کدام مزیت خود را دارد و برتری های نسبت به یکدیگر دارند. اما با  اجاره خودرو و یا حتی اجاره خودرو با راننده می توانید در هزینه ها خود صرفه جویی کنید و با خیال راحت سفری در آرامش و امنیت را تجربه کنید.

حال پیشنهاد ما برای شما این است که برای رفت و آمد به محل کار خود از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید و برای مواردی مانند سفر های جاده ای و دیگر شرایط خاص به اجاره خودرو ارزان از شرکت های معتبر اجاره خودرو بپردازید.