سفر جاده ای به کیش با ماشین شخصی

هزینه سفر به کیش با ماشین شخصی

اگر قصد سفر به کیش با ماشین شخصی را دارید؛ یک سفر هیجان‌انگیز در انتظار شماست. شما می‌توانید از رانندگی در جاده لذت ببرید و در شهرهای مختلف ایران نیز اقامت کنید. برای رفتن به جزیره کیش، از هر کجای ایران که هستید، می‌توانید ابتدا خود را به بندرعباس برسانید و سپس از طریق شناورها به جزیره کیش بروید. تجربه سفر زمینی - دریایی به کیش، می‌توانید برای شما خیلی هیجان‌انگیز باشد. ما این سفر و تمام مسیرهای منتهی به کیش را همراه با هزینه‌های آن، از شهرهای بزرگ ایران به بندرعباس بررسی کرده‌ایم. 

وقتی صحبت از سفر زمینی به کیش به میان می‌آید اغلب مردم تعجب می‌کنند! چون به نظر می‌رسد مسیر بسیار طولانی در پیش روی آنها است. در واقع سفر زمینی برای کسانی که عاشق رانندگی هستند و می‌خواهند از تمام لحظات سفر لذت ببرند، یک اولویت به شمار می‌آید.  شما می‌توانید برای این سفر از سرویس‌هایی مانند اجاره خودرو برای سفر‌های برون شهری نیز استفاده کنید؛ به خصوص زمانی که نمی‌خواهید استهلاک ماشین خود را برای سفر بالا ببرید.  

اجاره ماشین در تهران

اگر جزیره کیش را بشناسید؛ یا تجربه سفر به آن را داشته باشید، می‌دانید که جزیره کیش پر از مراکز خرید و تفریحی در مناطق مختلف است. بنابراین داشتن یک ماشین شخصی برای بازدید از مکان‌های مختلف آن، شما را از پرداخت هزینه‌ جانبی رفت و آمد در جزیره معاف می‌کند. در این مقاله به بررسی دقیق هزینه‌های سفر به کیش با خودرو شخصی از شهرهای مختلف ایران و شرایط اجاره خودرو در این شهرها پرداخته‌ایم. همچنین از مدارک مورد نیاز تا نحوه انتقال خودرو شخصی به جزیره کیش صحبت کرده‌ایم، که در ادامه می‌توانید مطالعه کنید.

سفر به کیش با ماشین شخصی را از کجا شروع کنیم؟

سفر به کیش با خودرو شخصی می‌تواند یکی از سفر‌هایی باشد که هرگز آن را فراموش نکنید، بنابراین مهم است که آن را چطور برنامه‌ریزی می‌کنید. هدف ما به روزرسانی اطلاعات شما است، پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر کاری از مزیت‌ها و معایب این سفر مطلع باشید. همچنین مسیرهای مهمی که در ادامه برای شما از شهرهای بزرگ ایران به بندرعباس و سپس کیش قرار داده‌ایم را نیز بررسی کنید. در سفر زمینی به کیش، شما هزینه‌هایی مانند پرداخت عوارض جاده‌ای و ... دارید؛ این هزینه‌ها را به طور مفصل برای شما خواهیم گفت. 

مقاله پیشنهادی: راهنمای سفر به کیش | سفری جذاب‌تر به جزیره کیش

مزیت یا معایب سفر با خودرو شخصی به جزیره کیش

هر سفری می‌تواند برای شما معایب و مزایایی داشته باشد؛ مخصوصا اگر سفر جاده ای با ماشین خود را انتخاب کنید، میتوانید تجربیات جالبی را رقم بزنید.

 • سرعت سفر به ترتیبی است که می‌توانید آن را کنترل کنید، چون حق انتخاب برای همه‌چیز دارید.
 • سفر با ماشین شخصی نسبت به سفر با هواپیما یا قطار و حتی همراه با تور، هزینه کمتری برای شما دارد.
 •  شما در سفر با خودرو شخصی استقلال و آزادی زیادی دارید. می‌توانید با ماشین خود به هر کجا که دوست دارید بروید یا بمانید و استراحت کنید.
 •  برای سفر به کیش در صورتی که شرایط استفاده از ماشین شخصی خود را نداشته باشید؛ می‌توانید از سرویس اجاره خودرو بدون راننده نیز استفاده کنید.

 از مشکلات سفر با خودرو شخصی به کیش باید از انتقال خودرو به جزیره و معطلی آن صحبت کنیم؛ اما شما می‌توانید قبل از رسیدن به بندر عباس، برای این مشکل اقدام کنید. کافیست به سامانه ticket.kishports.com مراجعه کنید و زمان و شناور خود را رزرو کنید. زمان بارگیری خودروها در شناور، حدود 45 دقیقه است؛ بنابراین برای سوار شدن به شناور زمان زیادی را معطل نخواهید شد. 

یکی از محدودیت‌های این سفر، اقامت بیش از حد با خودروی سواری در جزیره کیش است؛ برای این موضوع نیز، اگر مایل به اقامت طولانی‌تری هستید، بهتر است برای تمدید مدت اقامت خود اقدام کنید و هزینه‌ای بپردازید. همچنین لازم است با قوانین رانندگی و ورود خودرو به جزیره کیش نیز آشنا باشید.

شرایط سفر به کیش از تهران با ماشین شخصی

اگر از تهران قصد سفر به کیش با ماشین شخصی را داشته باشید؛ سه مسیر پیش روی شماست. انتخاب اغلب مردم برای سفر از شمال ایران به جنوب ایران، آزادراه مشهور آسیا، جاده 71 است. با این‌حال شما می‌توانید پیشنهاد‌های ما را نیز بررسی کنید. انتخاب کنید که در کدام یک از شهرها مایل به توقف هستید یا کدام مسیر را دوست دارید تجربه کنید. شما برای رفتن به کیش، می‌توانید از سرویس‌های کرایه خودرو از شهر تهران نیز استفاده کنید. برای سفر زمینی از تهران به کیش حدود 16 ساعت رانندگی در پیش روی خود دارید و به طور متوسط 145 لیتر بنزین برای رسیدن به جزیره کیش باید مصرف کنید. در ادامه سه مسیر از تهران به بندرعباس را شرح داده‌ایم و در انتها خواهیم گفت که چطور به کیش بروید.

 • مسیر 1: حدود 1276 کیلومتر | 14 ساعت بدون توقف؛ خروج از تهران به سمت شهر قم، اصفهان، یزد و مسیر سیرجان به سمت هرمزگان و بندرعباس رانندگی کنید.
 • مسیر 2:  1382 کیلومتر | 16ساعت بدون توقف؛ خروج از تهران به سمت بزرگراه قم، کاشان و اصفهان و بعد از آن از شهرضا، صفاشهر به شهربابک و بعد سیرجان تا بندر عباس را رانندگی کنید.
 • مسیر 3: 1506 کیلومتر | 18 ساعت بدون توقف؛ در این مسیر از تهران سفری بسیار جذاب‌تر خواهید داشت؛ پیشنهاد می‌کنیم توقف در مسیر و بازدید از شهر و روستاهای زیبای این مسیر را از دست ندهید. از بزرگراه نواب در مسیر به بزرگراه خلیج فارس به سمت قم از تهران خارج شوید. در این مسیر از شهرهای کاشان، اصفهان، شهرکرد، چهارمحال بختیاری و یاسوج به مقصد شیراز و بعد به بندر عباس باید رانندگی کنید.

سفر به کیش از تهران با خودرو شخصی

سفر به جزیره کیش از مشهد با خودرو شخصی

اگر از مشهد قصد سفر به کیش با خودرو شخصی را دارید؛ شما می‌توانید مسیر سفر خود را از بین سه مسیر پیشنهادی ما انتخاب کنید. حدود 18 تا 21 ساعت سفر را در پیش روی خود دارید و اگر به صورت خانوادگی تصمیم به سفر دارید؛ می‌توانید با اجاره ون در مشهد این سفر را برنامه‌ریزی کنید. مصرف سوخت برای رسیدن به جزیره کیش به طور متوسط 160 لیتر بنزین خواهد بود. در ادامه می‌توانید مسیرها را به بندرعباس بررسی کنید.

 • مسیر 1: 1391 کیلومتر | 18 ساعت بدون توقف؛ از مشهد به سمت تربت حیدریه، بجستان، فردوس و راور رانندگی کنید. سپس از کرمان به سیرجان و بندرعباس ادامه دهید.
 • مسیر 2: 1561 کیلومتر | 19 الی 20 ساعت بدون توقف؛ در این مسیر از تربت حیدریه، فردوس به سمت دیهوک، طبس و یزد رانندگی کنید و از تماشای شهر زیبای بادگیرها غافل نشوید. برای ادامه سفر از شهر یزد به سمت سیرجان و بندرعباس لازم است ادامه دهید.
 • مسیر 3: 1652 کیلومتر | 21 ساعت بودن توقف؛ در این مسیر از تربت حیدریه به سمت بیرجند، زاهدان و شهر زیبای بم و سپس سیرجان رانندگی کنید تا به بندرعباس برسید.  

سفر به کیش از مشهد با خودرو شخصی

نحوه سفر به کیش از تبریز با ماشین شخصی

اگر از تبریز قصد سفر به کیش را داشته باشید؛ سه مسیر برای این سفر به شما پیشنهاد می‌کنیم. لازم است به طور دقیق آنها را چک کنید تا سفری لذت بخش را تجربه کنید. در این سفر، از شهرهای اطراف تهران، اصفهان و یزد می‌توانید بازدید کنید و از غذاها و اقامتگاه‌های زیبای این مناطق لذت ببرید. میانگین زمانی سفر از تبریز به جنوب ایران، حدود 20 ساعت است و به طور متوسط تا 160 لیتر بنزین نیاز دارید. در ادامه 3 مسیر پیشنهادی ما را می‌توانید به مقصد بندرعباس مطالعه کنید.

 • مسیر 1: حدود 1811 کیلومتر |  19 ساعت بدون توقف؛ برای این مسیر بعد از خروج از شهر به سمت زنجان رانندگی کنید، سپس از شهر قزوین به سمت ساوه رانندگی  کنید. می‌توانید سری به شهر تهران بزنید، در غیر این صورت به سمت قم ادامه دهید. میتوانید از آزادراه امیرکبیر تا ورود به مهاباد و اصفهان رانندگی کنید. از شهر زیبای یزد به سمت رفسنجان، شهربابک و سیرجان رانندگی کنید. وقتی به سیر جان برسید، از مسیر هرمزگان میتوانید به سمت بندرعباس حرکت کنید.
 • مسیر 2: 1842 کیلومتر | حدود 20 ساعت بدون توقف؛ برای این مسیر مستقیم بعد از ساوه، از مسیر سلفچگان، دلیجان و میمه به مرکز اصفهان بروید و گشتی در این شهر زیبا و تاریخی بزنید. بعد از آن از با خروج از اصفهان از مسیر شهرضا به صفاشهر و شهربابک به سیرجان و بعد به بندرعباس رانندگی کنید. 
 • مسیر 3: 2083 کیلومتر | حدود 23 - 26 ساعت بدون توقف؛ اگر قصد دارید به تهران سفری داشته باشید، این مسیر کاملا مناسب شماست. از مسیر زنجان و قزوین وارد تهران شوید و از بزرگراه امام رضا به سمت شهر زیبای سمنان رانندگی کنید. بعد از سمنان به سمت یزد، سیرجان، هرمزگان و بعد بندرعباس رانندگی کنید.  

سفربه کیش از تبریز با خودرو شخصی

هزینه سفر به کیش از اصفهان با خودرو شخصی

اگر از اصفهان قصد سفر به کیش را داشته باشید؛ سه مسیر را برای سفر زمینی به بندرعباس و بعد از آن به جزیره کیش به شما پیشنهاد می‌دهیم. شهر اصفهان یکی از خوش مسیر‌ترین‌ها به مقصد کیش است. شما می‌توانید انتخاب کنید کدام یک از شهرهای شیراز یا یزد را برای رسیدن به هرمزگان و سپس بندرعباس بازدید کنید. برای این سفر به حداقل 80 لیتر بنزین برای رسیدن به جزیره کیش نیاز دارید.

 • مسیر 1: 931 کیلومتر | 15 ساعت بدون توقف؛ سرراست ترین و سریع‌ترین مسیر برای رسیدن به بندر عباس از اصفهان است. از شهرضا، صفاشهر و شهر بابک عبور کنید و به سمت سیرجان و سپس هرمزگان رانندگی کنید.
 • مسیر 2: 977 کیلومتر | 16 ساعت بدون توقف؛ اگر دوست دارید سری به شهر زیبای بادگیرها بزنید؛ از اصفهان به سمت یزد حرکت کنید. از این شهر به سیرجان و سپس به هرمزگان و بندرعباس رانندگی کنید.
 • مسیر 3: 1077 کیلومتر | 18 ساعت بدون توقف؛ این مسیر با رانندگی شما به سمت یاسوج شروع می‌شود، شما می‌توانید به سمت شیراز بروید توقفی در این شهر داشته باشید. بعد از آن برای خروج از فسا، سروستان، داراب، رستاق، دوبرجی، گهکم و سپس از طریق بزرگراه بندر عباس به سوی این بندر رانندگی کنید.

سفر به کیش از اصفهان با خودرو شخصی

سفر به جزیره کیش از شیراز با خودرو شخصی

اگر قصد سفر از شیراز به کیش را دارید؛ می‌توانید انتخاب کنید که سفری به هرمزگان داشته باشید، یا مستقیم به بندر عباس بروید. سفر از شیراز کوتاه خواهد بود، اما اگر قصد دارید با خانواده و دوستان خود، این سفر را  برنامه‌ریزی کنید؛ پیشنهاد می‌کنیم اجاره ون از شیراز را برای این سفر خانوادگی نیز بررسی کنید.

 • مسیر 1: 571 کیلومتر | 6 ساعت بدون توقف؛ از مسیر بزرگراه شیراز - جهرم از شهر شیراز خارج شوید و به مسیر بزرگراه جهرم - لار  و لار- بندرعباس رانندگی کنید.
 • مسیر 2: 588 کیلومتر | 7 ساعت بدون توقف؛ از مسیر جاده کوار شیراز به بزرگراه شیراز – جهرم و سپس به کمربندی جهرم، جهرم – لار و بندر عباس لار رانندگی کنید تا به بندر عباس برسید.
 • مسیر 3: 684 کیلومتر | 8 ساعت بدون توقف؛ اگر مایل بودید که به کرمان سفری داشته باشید، به سمت سیرجان از شهر خارج شوید. از حاجی آباد، گهکم، سرچاهان، دشت امام به سمت بزرگراه خلیج فارس رانندگی کنید تا به بندر عباس برسید.

سفر به کیش از شیراز با خودرو شخصی

چطور از بندرعباس به جزیره کیش برویم؟

بعد از رسیدن به بندرعباس، پیشنهاد می‌کنیم هرگز برای ادامه مسیر عجله نکنید. این منطقه از هر لحاظ یکی از بخش‌های مهم سفر شما خواهد شد. در بندر عباس بمانید و از رستوران‌ها و غذاهای جنوبی فوق‌العاده این بندر زیبا لذت ببرید. بندر عباس از بنادر تاریخی ایران است و اقامتگاه‌های بوم گردی و مراکز دیدنی زیادی برخوردار است.

برای ادامه سفر به کیش با ماشین شخصی لازم است از بندرعباس، سفر دریایی خود را آغاز کنید. سوار بر لنج شوید و به کیش بروید. توقف در بندرعباس به شما این فرصت را خواهد داد تا بررسی کنید که از چه مسیر دریایی میخواهید به کیش برسید.

 از مرکز بندرعباس تا جزیره کیش 310 کیلومتر فاصله است و شما باز هم سه مسیر پیش روی خود دارید. گفته بودیم که سفر زمینی به کیش با ماشین، پر از ویژگی های مختلف و آزادی برای ساختن یک سفر عالی است. یکی از این سه بندر را انتخاب کنید و به جهت آن رانندگی کنید، در بندر باید کارهای انتقال خودرو و سفر دریایی خود را انجام دهد. پیشنهاد می‌کنیم، زمان حرکت با لنج را از اواسط روز به ساعات نزدیک غروب تنظیم کنید و تماشای منظره زیبایی دریا و غروب را از دست ندهید.

 • مسیر بندرلنگه به کیش:

اگر دوست ندارید خیلی منتظر بمانید و هرچه سریعتر کارهای انتقال ماشین را انجام دهید، بندرلنگه مناسب شماست! اما توجه کنید که این مسیر نسبت به بندر آفتاب، از بندرعباس نسبتا دورتر است، اما خلوت‌تر است. فاصله بندر لنگه از بندرعباس 190 کیلومتر و تا جزیره کیش 90 کیلومتر است و با گذراندن 4 ساعت با شناور حمل خودرو می‌توانید به جزیره برسید.

 • مسیر بندر آفتاب به کیش:

بندر آفتاب یکی از نزدیکترین مسیرها به جزیره کیش است. این بندر به خاطر داشتن لنج و کشتی‌های کمتر، اغلب معطلی بیشتر برای انتقال خودرو شخصی دارد. حدود 250 الی 300 کیلومتر از بندرعباس فاصله دارد و تا جزیره کیش فقط 20 کیلومتر یعنی حدود نیم ساعت است.

 • مسیر بندر چارک به کیش:

بندر چارک یکی از پر رفت و آمد ترین بندر برای رفتن با خودرو شخصی به کیش است. یکی از معروف‌ترین بنادر است و اغلب مردم این بندر را برای سفر زمینی به کیش انتخاب می‌کنند. مسافت بندرعباس تا بندر چارک 290 کیلومتر و تا کیش حدود 22 کیلومتر است. برای حمل خودرو شخصی با شناور، حدود 2.5 تا 3 ساعت روی دریای زیبای خلیج فارس در حرکت خواهید بود.

اگر برای سفر دریایی و انتقال خودرو به کیش آماده می‌شوید؛ لازم است بدانید که برای انتقل خودرو به کیش با هزینه‌هایی روبرو هستید. همچنین نیاز به مدارک مهمی برای عبور خودروی خود دارید. 

هزینه انتقال خودرو شخصی به کیش چقدر است؟

برای رفتن به کیش با ماشین شخصی باید از بندر چارک یا آفتاب کار انتقال ماشین (کاپوتاژ) به کیش از طریق لندیگرافت (لنج) را انجام دهید. هزینه انتقال خودرو به کیش به صورت رفت و برگشت یا تک سفره دریافت می‌گردد. بعد از پرداخت به شما گواهی برگه کاپوتاژ خودرو را  تحویل می‌دهند که لازم است تا انتهای سفر، آن را همراه خود داشته باشید. اگر از شهر مبدا ماشین کرایه کردید یا با ماشین شخصی خود به کیش می‌روید؛ لازم است این برگه را در مسیر برگشت ارائه دهید.

برای انتقال خودرو به جزیره کیش، میتوانید از روش اینترنتی اقدام کنید. در صورتی که به صورت اینترنتی رزرو را انجام دهید، می‌توانید این هزینه را به صورت آنلاین پرداخت کنید. توجه کنید که این هزینه قابل استرداد نیست! بنابراین بهتر است در انتخاب زمان آن دقت کنید.

هزینه انتقال خودرو در سفر به کیش

برای ورود به جزیره کیش نیاز به پرداخت عوارض دارید؛

نرخ عوارض خودرو سواری از تمام بنادر مبلغ 300 هزار تومان است و نرخ عوارض شهرداری چارک 50 هزار تومان است.

هزینه بلیط حمل خودرو توسط لندینگ کرافت:

 • از بندر چارک به کیش 1 میلیون 150 هزار تومان
 • از جزیره کیش تا بندر چارک 1 میلیون 100 هزار تومان
 • از بندر آفتاب تا جزیره کیش 950 هزار تومان
 • از جزیره کیش به بندر آفتاب  950 هزار تومان

هزینه بلیط مسافر توسط شناورهای تندرو:

 • کلاس  A+  300 هزار تومان برای هر فرد
 • کلاس A  250 هزار تومان برای هر فرد
 • کلاس B  200 هزار تومان برای هر فرد

برگه کاپوتاژ برای 5 الی 10 روز صادر می‌شود و بعد از آن لازم است در صورت اقامت بیش از آن گواهی را تمدید کنید. در صورت اقامت بیش از حد، باید مبلغ 300 هزار تومان به ازای هر روز اقامت اضافی پرداخت کنید.

مدارک موردن نیاز برای سفر با خودرو شخصی به کیش

برای سفر کیش با ماشین شخصی خود، لازم است حتما مدارکی مربوط به خودرو و سرنشینان را همراه داشته باشید. ناقص بودن این مدارک مطمئنا شما را دچار مشکل خواهد کرد. 

 • اصل کارت شناسایی راننده خودرو و تمام سرنشینان
 • اصل گواهینامه راننده
 • کارت معاینه فنی
 • کارت بیمه شخص ثالث خودرو
 • برگه کاپوتاژ و مجوز حمل خودرو توسط شناور
 • نظافت خودرو

اجاره خودرو از کیش

ورود چه ماشین هایی به کیش ممنوع است؟

یکی از قوانین مناطق آزاد این است که اگر خودرویی در لیست ممنوعه نیست، نباید بیشتر از 10 سال، از عمر آن گذشته باشد. این مدل خودروها به عنوان خودروهای فرسوده یا در حال فرسودگی قلمداد می‌شوند و اجازه تردد در جزیره را ندارند. لیست ممنوعه خودروها به جزیره کیش، شامل ماشین‌های پراید، پیکان، پژو روآ و تویوتا هایس می‌شود. شما برای تردد در جزیره کیش علاوه بر خودرو شخصی خود، می‌توانید از سرویس‌های اجاره خودرو در کیش استفاده کنید.

سفر به کیش با اجاره ماشین

اگر تجربه سفر با ماشین شخصی را داشته باشید، می‌دانید که مسیر طولانی می‌تواند استهلاک خودرو شما را بالا ببرد. این اتفاق می‌تواند باعث هزینه بیشتری برای شما شود، که بعد از سفر آن را حتما درک خواهید کرد. شما می‌توانید برای سفر به کیش با اجاره ماشین برای مسافرت خود، نقشه‌های اقتصادی بهتری بکشید. شما می‌توانید در سعادت رنت با اجاره خودرو بدون راننده برای سفر خود برنامه ریزی کنید. از سوی دیگر با اجاره ون در کیش می‌توانید یک سفر دسته‌جمعی بی‌نظیر در کیش را تجربه کنید.

مقاله پیشنهادی:  قوانین رانندگی در کیش چیست؟

از شهرهای مختلف ایران؛ مانند تهران، مشهد، شیراز، تبریز، یزد و اصفهان می‌توانید درخواست اجاره خودرو برای سفر به کیش یا گشت و گذار در کیش کنید. اجاره خودرو بدون راننده یکی از اقتصادی‌ترین نوع استفاده از این خدمات است. با این حال اجاره خودرو ون با راننده می‌تواند برای سفر خانوادگی و بازدید از مکان‌های تفریحی تجربه جذابی باشد. شما می‌توانید در جزیره کیش علاوه‌بر اجاره خودرهای اقتصادی، انواع خودرو‌های لوکس و خاص را نیز اجاره کنید. توجه کنید که اجاره ماشین، نیاز به دقت و توجه شما دارد؛ انتخاب یک موسسه کرایه خودرو معتبر، سفر شما را دلپذیر‌تر می‌کند.

اجاره خودرو در کیش

جمع بندی

اگر تصمیم دارید به کیش با ماشین شخصی خود سفر کنید، بهتر است به طور واقع‌بینانه هزینه‌های پیش روی خود را بدانید. سفر به کیش با خودرو شخصی از شهرهای دورتر مانند تهران یا تبریز به جزیره کیش همراه با یک خانواده 4 نفره؛ ما بین 2 میلیون و 700 هزار تومان تا 3 میلیون و 900 هزار تومان هزینه خواهد داشت. برای شهرهای نزدیک‌تر مانند مشهد یا اصفهان، از 2 میلیون و 560 هزار تومان تا 3 میلیون 700 هزار تومان خواهد بود.

هزینه سفر به کیش با خودرو شخصی دارای ویژگی‌های یک سفر جذاب و ماندگار است. شما می‌توانید با دوستان خود یا خانواده خود برای این سفر برنامه‌ریزی کنید و از تفریحات و اقامت فوق‌العاده در جزیره کیش لذت ببرید. 

سوالات متداول

در این قسمت به مهم‌ترین سوالات شما درباره کیش پاسخ داده‌ایم؛

هزینه سفر به کیش به چه عواملی بستگی دارد؟ 

هزینه سفر به کیش به عواملی چون محل اقامت، خوراک، تفریح، نحوه تردد در سطح شهر و ... بستگی دارد.

بهترین زمان سفر به کیش چه زمانی است؟

فصل زمستان و بهار، به علت آب و هوای معتدل و کمتر شرجی جزیره، از بهترین فصل سفر به کیش است.

ارزان ترین زمان برای سفر به کیش چه زمانی است ؟

در اواخر بهار و تابستان، به دلیل کاهش سفرها به جزیره کیش، جز کم هزینه‌ترین زمان‌ها برای سفر است. 

حمل و نقل عمومی در کیش چگونه است ؟

تاکسی‌ها یکی از عمومی‌ترین لوازم حمل و نقل در جزیره کیش است.

(4.93)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات
نام کامل : فرهاد میرزایی | تاریخ : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ ۱۱:۵۷

بنابراین بخاطر محدودیت‌هایی که برای مدل ماشین وجود دارد برای کسانی که ماشین آن‌ها واجد شرایط نیست، بنظر می‌رسد اجاره ماشین گزینه‌ی خوبی باشد.

نام کامل : پشتیبان | تاریخ : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ ۰۸:۲۹

سلام و وقت بخیر. بله اجاره ماشین در کیش بهترین روش برای راحتی و لذت بردن بیشتر از سفر در این جزیره زیباست.

نام کامل : پروا | تاریخ : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۱۹:۴۰

مطلب جامع و مفیدی بود و اشاره به هزینه‌ تقریبی سفر به کیش با خودرو تو شهرها‌ی بزرگ نکته‌ی مثبتی بود. اما برام سوال شد برای شهر رشت هزینه تقریبی سفر چه مقداره؟

نام کامل : الهه عبداللهی | تاریخ : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۱۲:۵۴

اگر قصد سفر از شهر رشت را به جزیره کیش داشته باشید، بهترین مسیر برای شما حدود 1568 کیلومتر و حدود 16 ساعت خواهد بود. به طور میانگین از 2 میلیون 800 هزار تومان تا 3 میلیون 500 هزار تومان، می‌تواند هزینه سفر جاده ای شما باشد.

نام کامل : پروا | تاریخ : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۱۹:۴۰

چند سال پیش سفر جاده‌ای به کیش با ماشین شخصی رو با خانواده تجربه کردیم و بی‌نظیر بود. زمانی که خودروها در شناور‌ها مستقر شدند می‌توانستیم از ماشین پیاده شویم. واقعاً احساس راحتی و آزادی زیادی داشت.

نام کامل : الهه عبداللهی | تاریخ : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۱۲:۵۴

در سفر به کیش و یکی از تجربیاتی که هرگز نباید از دست داد؛ سوار شدن به لنج و شناورها در بندر چارک یا آفتاب است، چه خوب که آن را تجربه کردید.

نام کامل : شهریار | تاریخ : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ ۱۵:۳۵

از پرواز هواپیما جا ماندم و تصمیم گرفتم با خودرو شخصی به سفر برم، اطلاعات خوبی ارائه دادید فقط سوالی برام پیش اومده برای رفتن به جزیره کیش، کدوم بندر را توصیه می‌کنید؟

نام کامل : الهه عبداللهی | تاریخ : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ ۰۸:۴۳

بندر چارک را به شما توصیه می‌کنم؛ اتلاف زمان کمتر و کیفیت سرویس دهی بالاتر در این بندر، بهتر از بندر آفتاب و بندر لنگه است.