دلایل علاقه مندی اتباع خارجی به اجاره خودرو در ایران

اجاره خودرو برای اتباع خارجی اجاره خودرو برای اتباع خارجی یکی دیگز از خدمات شرکت های اجاره خودرو معتبر است. اتباع خارجی...

اجاره خودرو برای اتباع خارجی

اجاره خودرو برای اتباع خارجی یکی دیگز از خدمات شرکت های اجاره خودرو معتبر است. اتباع خارجی و ایرانیان مقیم خارج از کشور که برای مدتی قصد سفر و اقامت در ایران را دارند قطعا برای رفت و آمد و گشت و گذار در شهر به فکر اجاره خودرو در ایران خواهند افتاد.

اجاره خودرو برای اتباع خارجی دارای شرایط خاصی است که در این مقاله به آن ها می پردازیم:

اجاره خودرو بدون چک

اجاره خودرو در شرکت های اجاره خودرو بدون نیاز به ضمانت ، سند و سپردن اصل مدارک شخصی است. برای اتباع خارجی و ایرانیان مقیم خارج کشور که می خواهند از خدمات اجاره خودرو استفاده کنند، هنگام جمع آوری مدارک مورد نیاز برای اجاره ماشین نیازی به ارائه چک و سفته هم ندارند. در واقع خدمات اجاره خودرو برای اتباع خارجی بدون ضمانت های مثل چک و این افراد تنها کافی است که یک کپی از پاسپورت خود تهیه کرده و به شرکت اجاره خودرو تحویل دهند.

اجاره خودرو با راننده

یکی از خدمات که از طرف مقیمان خارج کشور که برای مدتی می خواهند در ایران بمانند از شرکت های اجاره خودرو درخواست می شود اجاره خودرو با راننده است. اتباع خارجی که با خیابان های شهر تهران آشنایی ندارند از فرودگاه امام می توانند با تضمین مناسب ترین قیمت بدون هرینه مازاد خودرو با راننده اجاره کنند.

اجاره خودرو برای اتباع خارجی

هم چنین ترانسفرهای فرودگاهی و بین شهری با اجاره خودرو های تشریفاتی با راننده هم از جمله خدماتی است که برای ایرانیان مقیم خارج کشور ارائه می شود. علاوه بر فرودگاه شرکت های اجاره خودرو با تحویل و عودت 24 ساعته خودرو در شهر ها و محل مورد نظر مشتری معضل حمل و نقل در ایران را کاملا برای مسافران حل می کنند.

اجاره خودرو بدون راننده

بعضی اوقات ایرانیانی که بعد از مدت ها به این جا سفر می کنند اجاره خودرو بدون راننده را ترجیح می دهند. تا بتوانند دوباره در خیابان های شهر رانندگی کنند. آن ها می توانند خودرو مورد نظر خود را برای مدت زمانی که می خواهند با قیمت مناسب اجاره کنند. در خصوص قوانین رانندگی در ایران این موضوع لازم به ذکر است که اتباع خارجی تا 6 ماه می توانند با همراه داشتن گواهینامه کشور خود در خیابان های شهر رانندگی کنند. اما بیشتر از 6 ماه نیاز گواینامه بین المللی دارند.

اجاره خودرو برای اتباع خارجی

اجاره اتوبوس

امکان ندارد که شما بعد از مدت ها به ایران سفر کنید اما دلتان نخواهد که با خانواده و دوستان خود به شمال بروید. همه هم می دانیم این سفر ها هر چه تعداد همراهان بیشتر باشد، بیشتر خوش می گذرد. شما هم می توانید به یاد قدیم یک ون یا اتوبوس اجاره کنید و به دل دریا بزنید. در همین زمینه در کنار اجاره خودرو برای اتباع خارجی، خدماتی چون اجاره اتوبوس و ون برای سفر های جاده ای دسته جمعی در ایران و یا تور های تهران گردی یا همان tehran tour از طرف این شرکت ها ارائه می شود.

اجاره خودرو برای اتباع خارجی

خسارات احتمالی اجاره خودرو

شرکت های اجاره خودرو موظفند خودروهای مدل سال جدید، کم کارکرد، تمیز همراه با گارانتی مرجوعی اجاره دهند تا هیچ مشکلی برای مشتریان در طول استفاده از خودرو پیش نیاید اما با این حال در صورت بروز هر مشکلی مانند خراب شدن ماشین این شرکت ها با سرویس کاملا رایگان امداد، پشتیبانی یا تعویض خودرو در سراسر ایران به کمک شما می آیند.

ضمانت لازم برای شرکت ها

یکی از تضمین های که شرکت های اجاره خودرو، اجاره خودرو با بیمه کامل CWD و قرارداد رسمی در صورت تصادف و یا بروز حادثه است. سقف تعهد اتباع خارجی در صورت وارد شدن خسارت به ماشین های اجاره ای ا میلیون تومان است. به این صورت که اگر خسارت وارده به ماشین اجاره شده کمتر از 1 میلیون تومان باشد پرداخت خسارت به عهده مشتری و اگر بیشتر از 1 میلیون تومان باشد پرداخت آن به عهده شرکت اجاره خودرو است.

 

تفاوت شرکت ها

شرکت های مختلف با توجه به ویژگی هایشان مدارک  ضمانت های متفاوتی از مشتری ها می خواند. ولی در تمام آن ها تلاش برای راحت تر بودن مشتری هدف اصلی می باشد.

 

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 44 + 11