راهنمای جامع و کامل اجاره خودرو سعادت رنت

راهنمای جامع و کامل اجاره خودرو سعادت رنت

راهنمای اجاره خودرو در سعادت رنت 

برای رنت ماشین در سعادت رنت ، پیش از هر چیز می توانید دو روش را انتخاب کنید: رزرو آنلاین و یا رزرو تلفنی ماشین. در صورت رزرو آنلاین می توانید از خدمات ما و وجه تمایز رزرو آنلاین نسبت به اجاره ماشین به صورت تلفنی استفاده کنید که در زیر به آن اشاره شده است. یا اینکه می توانید به صورت تلفنی ما در ارتباط باشید و خودرو مورد نیازتان را اجاره کنید.

راهنمای رنت خودرو به صورت تلفنی 

به این صورت است که شما در مرحله اول پس از ورود به سایت از طریقه saadatrent.com و یا از طریقه جست و جو خدمات مورد نیازتان وارد سایت شده و بعد اینکه وارد صفحه خدمات مورد نظر خود یعنی اجاره خودرو بدون راننده،با راننده ، عروس ، ون شدید خودرو مورد نظرتان را در صفحه مشاهده می کنید. در هر باکس خودرو قیمت اجاره با توجه به نوع خدمات نوشته شده است. 
پس از انتخاب خودرو می توانید با شماره کارشناسان ما در هر بخش که بالای صفحه سمت چپ نوشته شده تماس حاصل فرمایید . البته در بخش با راننده با کلیک به روی دکمه تماس جهت رزرو می توانید با کارشناس مربوط در تماس باشید.
پس از تماس تلفنی می توانید خودرو و خدمات مورد نظر، تعداد روز و تاریخ رفت و برگشت خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید و در صورت موجود بودن خودرو و تایید مدارک ارسالی برای ما، ماشین برایتان رزرو و آماده تحویل خواهد بود. 

رزرو آنلاین خودروهای بدون راننده 

اجاره خودرو به صورت رزرو انلاین در سایت سعادت رنت تنها برای خودروهای بدون راننده امکان پذیر است است .در بخش پایین مراحل آن ذکر شده است :

راهنمای تصویری 


انتخاب دکمه رزرو آنلاین خودرو درخواستی شما

تنها خوروهای بدون راننده دارای رزرو آنلاین هستند. برای رزرو آنلاین در بخش بدون راننده پس از انتخاب خودرو موردنیازتان باید به روی دکمه رزرو کلیک کنید.     

تکمیل اطلاعات تجهیزات و تاریخ 

انتخاب تاریخ، ساعت تحویل خودرو، عودت خودرو و تجهیزات اضافه نظیر زنجیرچرخ ، صندلی کودک و .... در این بخش الزامی است. پس از تکمیل و انتخاب موارد دلخواه هزینه اجاره برای شما نمایش داده خواهد شد. که در صورت تایید باید دکمه ادامه رزرو را بزنید 

تکمیل مشخصات رزرو کننده 

در این بخش باید مشخصات فرد رزرو کننده ثبت شود و پس از تکمیل و پذیرفتن قوانین باید نوع پرداخت هزینه خود را مشخص کنید. در صورت انتخاب پرداخت آنلاین شما به سامانه پرداخت متصل خواهید شد.

ارسال پیش فاکتور!

بعد از انتخاب نوع پرداخت نسخه ای از پیش فاکتور برای شما ارسال خواهد شد.  درصورت نیاز  در زمان تحویل دستگاه کارت خوان سیار توسط متصدی آورده میشود


 مدارک خودرو را تحویل داده و خودرو در اختیار شماست

در این مرحله پس از اینکه خودرو توسط شما رزرو شد، کارشناسان ما از بخش پشتیبانی با شما در تماس خواهند بود که در صورت پذیرفتن مدارک، خودرو در تاریخی ثبت شده به شما تحویل داده خواهد شد. 

شرایط اجاره خودرو در سایت سعادت رنت 

  • برای هزینه اجاره خودرو بدون راننده به ازای هر 24 ساعت یک روز اجاره بها تعلق میگیرد.
  • رزرو و لغو رزرو خودرو در سعادت رنت به صورت رایگان می باشد.
  • شرایط پرداخت هزینه اجاره خودرو بدون راننده به این صورت می باشد که در زمان تحویل خودرو و بستن قرار داد، کل مبلغ کرایه همراه با مبلغی به عنوان دیپوزیت به نسبت قیمت خودرو از متقاضی اجاره کننده دریافت می گردد.
  • قابل ذکر است که تمامی مبلغ دیپوزیت پس از عودت خودرو به صورت کامل به مشتری برگردانده می شود. به جز 200 تا 500 هزار تومان که نزد شرکت باقی خواهد ماند که پس از 15 روز و مشخص شدن وضعیت خلافی مابقی پول شما بازگردانده خواهد شد.
  • برای پرداخت هزینه اجاره خودرو با راننده، در زمان رزرو % 10 از ارزش خودرو به عنوان ودیعه از مشتری دریافت خواهد شد و مابقی مبلغ کرایه نیز در حین سرویس اجاره خودرو تسویه می شود.
اجاره خودرو در تهران

برای دریافت اطلاعات و رزرو خودرو کلیک کنید