تویوتا لندکروزر

خودروی سواری

5 نظر 4.8
A/C A 4 8 5

مبلغ 20 میلیون تومان بابت ضمانت

قیمت ها به روز و حداقل کرایه 3 روزه

اجاره تویوتا لندکروز با راننده 

اجاره لندکروز با راننده بیشتر برای مراسم های تشریفاتی مورد استفاده قرار میگیرد.برای اجاره خودرو لندکروز باراننده نیاز به ارائه مدرک و ضمانت نیست. درواقع این خودرو به راحتی برای شما قابل دسترس است. هزینه این خودرو لوکس و لوکس به دلیل اینکه به صورت باراننده در اختیار شما قرار میگیرد از خودرو بدون راننده مقرون به صرفه تر است.

شرایط اجاره لندکروز باراننده چیست ؟

همان طور که در بالا گفته شد به دلیل اینکه این خودرو همراه با راننده اجاره داده می شود نیاز به ارائه مدرک برای ضمانت ندارید. اجاره لندکروز باراننده جزو خودروهای لوکس و تشریفاتی محسوب می شود. حداقل زمان اجاره توویتا لندکروز باراننده 10 ساعت می باشد. خودروهای لندکروز شرکت در دو تنوع رنگی سفید و مشکی موجود بوده که همگی مدل سال می باشند. خودرو تویوتا لندکروز در زمان تحویل کاملا تمیز و در بهترین شرایط فنی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. پس خیالتان از بابت تمیزی خودرو راحت باشد.
در صورت اجاره لندکروز بیش از یک هفته شرکت تخفیف ویژه ای را برای شما در نظر خواهد گرفت که یکی از مهمترین مزیت های سعادت رنت نسبت به دیگر شرکت های رنت ماشین است. سعادت رنت دارای نماد اعتماد الکترونیک در بین شرکت های اجاره خودرو بوده، پس خیالتان آسوده باشد جذب رضایت شما برای ما در اولویت می باشد.


 

شرایط و مدارک لازم برای اجاره لندکروز با راننده

اجاره خودرو لندکروز باراننده نیاز به هیچ مدرکی نداشته و شما تنها نیاز به پرداخت هزینه اجاره خودرو دارید. 

 

 

 

تحویل و عودت اجاره لندکروز با راننده

تحویل و عودت خودرو به عهده راننده شرکت بوده. راننده به همراه خودرو درخواستی در محل مشتری برای جابه جایی در ساعت مشخص شده حضورخواهد داشت. جاره لندکروز در تهران جزو محبوب ترین خودروهای شاسی بلند در رنت ماشین شناخته می شود. لندکروزهای موجود در سعادت رنت در بالاترین شرایط کیفی قرار دارند و همگی مدل سال هستند. 
  متقاضیان اجاره لندکروز برای اینکه بتوانند این خودرو را در اختیار داشته باشند باید چند روز زودتر برای رزرو این خودرو اغدام کنند. لندکروزر کاملاً مجهز به تمام آنچه که شما برای یک سفر راحت را نیاز دارید در اختیار دارد. این خودرو با سه ردیف صندلی ظرفیت جابه جایی 8 مسافر را در اختیار شما قرار می دهد. 

 

 

مشخصات فنی
حداکثر توان موتور (hp)
حداکثر سرعت (km/h)
سيستم انتقال قدرت
گنجايش مخزن سوخت (Lit)
حجم فضاي صندوق عقب (Lit)
تجهیزات
کیسه هوای ایمنی
سیستم تهویه
سیستم صوتی
آينه‌ها
شیشه ها
تجهیزات ایمنی
ترمز
چراغها