اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

ایران

بدون راننده

اجاره کیا اسپورتیج
2016 - 2012

از ۳ تا ۶ روز:۲,۹۵۰,۰۰۰۲,۸۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۲,۸۵۰,۰۰۰۲,۷۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۲,۷۵۰,۰۰۰۲,۶۵۰,۰۰۰ تومانروزانه

با راننده

اجاره کیا اسپورتیج
2016 - 2012

10 hours available : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
suburban kilometer : ۲۳,۰۰۰ تومان
Airport transfers : ۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

اجاره کیا اسپورتیج

اسپورتیج یکی از خودروهای شاسی بلند کمپانی کیا می باشد که به دلیل طراحی ظاهری مدرن، جوان‌پسند و مطابق با سلیقه مشتریان ایرانی توانسته خیلی زود مورد توجه قرار گیرد و جز رتبه های برتر در فروش باشد.
از بی نظیرترین مشخصات فنی اسپورتیج می‌توان به بهره مندی از موتور قدرتمند 2400 سی سی، تولید قدرت ۱۸۱ اسب بخار، شاسی یکپارچه و مستحکم، طراحی بدنه فلزی و دارا بودن 6 عدد ایربگ برای امنیت بالا اشاره کرد. 
کیا اسپورتیج برای سفرهای برون و درون شهری بسیار مناسب می باشد زیرا دارای ظرفیت 5 نفر و 4 چمدان است که می توانید به راحتی در کنار خانواده خود لذت ببرید. مصرف سوخت ترکیبی 8.4 لیتر در 100 کیلومتر می باشد.
از دیگر امکانات این می توان به خودرو سیستم صوتی اینفینیتی، تهویه اتوماتیک دوگانه، صندلی های راحت با قابلیت سرد کن و گرم کن، سقف پانارما و مانیتور ۵ اینچی اشاره کرد. 
در شرکت سعادت رنت، کیا اسپورتیج در تعداد بالایی وجود دارد. عکسهایی که در سایت مشاهده می کنید یکی از خودروهای موجود و واقعی می باشد.
شرایط عمومی برای اجاره خودرو در سعادت رنت: 
مدارک کلی برای اجاره کیا اسپورتیج گواهینامه، حداقل سن 20 سال و دیپوزیت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می توانید به صفحه مدارک مورد نیاز مراجعه کنید.