اجاره ماشین عروس بی ام و 528i در تهران

اجاره BMW528i برای عروسی در تهران

با اجاره BMW۵۲۸i برای ماشین عروس در تهران، شب خاصی را برای شروع زندگی مشترک رقم خواهید زد. جهت اجاره ماشین عروس بی ام و ۵۲۸i در تهران با راننده، کافی است در سعادت رنت ثبت درخواست کنید و هماهنگی‌های لازم برای ساعت و روز دریافت خودرو را انجام دهید. البته شایان ذکر است که کرایه BMW۵۲۸i در تهران به‌صورت با راننده ۱۰ ساعته نیز در سعادت رنت ارائه می‌شود که مشتریان می‌توانند از این گزینه نیز استفاده کنند.

ایران
با راننده
قیمت اجاره BMW 528i در تهران
2014

۱۰ ساعت در اختیار : ۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۴۷,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اجاره ماشین عروس بی ام و ۵۲۸i در تهران یک تصمیم عالی برای لوکس کردن مراسم عروسی و فیلم و تصاویر ثبت شده از این شب خاص زندگی شماست. این ماشین از سری ماشین‌های تشریفاتی و خاص بی ام و است که نسبت به نمونه‌های خاص‌تر، اجاره بهای کمتری دارد و گزینه مقرون به صرفه‌ای به حساب می‌آید.

همزمان با اجاره BMW۵۲۸i برای عروسی در تهران، راننده‌ای در اختیار شما خواهد بود که علاوه بر همراهی شما در روز پر مشغله عروسی، استرس و مسئولیت عروس و داماد در قبال ماشین اجاره شده را هم پایین می‌آورد. در خدمات اجاره ماشین عروس، شما می‌توانید گل‌آرایی این ماشین را هم به سعادت رنت بسپارید و خیال خودتان را از یک کار واجب و زمانبر روز مراسم راحت کنید.

اجاره بی ام و ۵۲۸i در تهران به‌عنوان ماشین عروس

بی ام و ۵۲۸i انتخابی مناسب و پرطرفدار برای مراسم عروسی افراد است. ماشین عروس bmw ۵۲۸i را می‌توانید به‌صورت با راننده و بدون راننده با شرایط و قیمتی مناسب کرایه نمایید.

نکته ۱: لازم به ذکر است که حداقل زمان اجاره ماشین عروس ۱۵ ساعت از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ است که به صورت با راننده ارائه می‌شود.

نکته ۲: برای اجاره bmw ۵۲۸i با راننده برای ماشین عروس نیاز به ارائه هیچ مدرکی نخواهد بود.

شرایط کرایه ماشین عروس BMW۵۲۸i در تهران

برای تکمیل اطلاعات خود درباره هرکدام از موارد بالا، می‌توانید با پشتیبانی ۲۴ ساعته سعادت رنت ارتباط برقرار کنید و با هماهنگی کامل برنامه‌های مراسم عروسی خود، از اجرای باکیفیت آن‌ها با حضور راننده اجاره ماشین عروس BMW ۵۲۸i در تهران مطمئن شوید.

جمع‌بندی نهایی کرایه BMW۵۲۸i در تهران

BMW مدل ۵۲۸i با عملکرد و قدرت بالا، زیبایی و راحتی که هنگام سواری و رانندگی دارد، وسیله نقلیه ایده‌آلی برای طیف وسیعی از کارها تبدیل شده است. شما می‌توانید با اجاره BMW۵۲۸i به‌عنوان ماشین عروس با راننده یا بدون راننده، از مزایای این خودرو لوکس و زیبا در روز عروسی خود استفاده کنید. سعادت رنت مفتخر است که امکان کرایه بی ام و ۵۲۸i را به‌صورت با راننده و ۱۰ ساعت فراهم کرده تا مشتریان بتوانند باتوجه به نیاز خود از امکانات اجاره این خودرو زیبا استفاده کنند.

سوالات متداول اجاره بی ام و ۵۲۸i

در ادامه به سوالات مرتبط با اجاره بی ام و ۵۲۸i پاسخ خواهیم داد.

آیا محدودیت کیلومتری تردد هم برای ماشین عروس بی ام و ۵۲۸i وجود دارد؟

بله، در اجاره ماشین عروس BMW۵۲۸i در تهران، محدودیت روزانه برای تردد وجود دارد، که اگر قصد خروج از تهران را نداشته باشید، جای نگرانی نیست. اما بیشتر از محدودیت مسافت، محدودیت زمان مطرح است. راننده و ماشین در بازه زمانی ۹ صبح تا ۱۲ شب در اختیار شما هستند و در صورت به طول انجامیدن مراسم یا اضافه مسافت، باید اضافه بهایی را پرداخت کنید.

آیا می‌توانیم گل‌آرائی ماشین‌ها را خارج از مجموعه انجام دهیم؟

بله. این انتخاب کاملاً برعهده شما است و گل‌آرائی در مجموعه سعادت رنت، تنها پیشنهادی است برای انجام مقرون‌به‌صرفه این کار و البته کمک به عروس و داماد برای کم شدن مسئولیت‌هایشان در روز مراسم است.

در اجاره خودرو BMW۵۲۸i با راننده مسئولیت مشکلات برعهده چه کیست؟   

تمامی مسئولیت‌ها و مشکلات همچون تصادف، جریمه، خرابی و ... برخلاف اجاره خودرو بدون راننده همگی به عهده راننده و شرکت است. همچنین تمامی سرنشینان خودرو دارای کامل ترین نوع پوشش بیمه هستند.

حداقل مدت‌زمان اجاره بی ام و ۵۲۸i با راننده تشریفاتی در تهران چقدر است؟    

حداقل مدت زمان اجاره بی ام و ۵۲۸i با راننده در داخل شهر ۱۰ ساعت است و برای سفرهای برون شهری به صورت کیلومتری و روزانه محاسبه می‌شود. در صورت استفاده کمتر، هزینه ۱۰ ساعت کامل دریافت می‌شود اما شما مدت زمان بیشتری نیز می‌توانید کرایه کنید که هزینه آن به صورت ساعتی محاسبه خواهد شد. هزینه‌های درج شده در سایت برای ۱۰ ساعت در طول روز است. 

خودرو های پیشنهادی

اجاره بنز S۵۰۰ در تهران | قیمت کرایه مرسدس بنز اس ۵۰۰ ...
benz s500
2015 - 2010
شروع قیمت
۹,۱۵۰,۰۰۰ تومان
مبلغ ضمانت ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
4
5
4
(5.00)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات