اجاره تویوتا کرولا در دبی

برای اجاره تویوتا کرولا در دبی می توانید از ایران این خودرو را به راحتی رزرو کرده و در هرجایی از دبی تحویل بگیرید.

کرولا یکی از ماشین های محبوب در جهان است که تا کنون 11 نسل از آن وارد بازارهای جهانی شده است. اجاره کرولا در دبی جزو ماشین های نسبتا اقتصادی است که در کنار ظاهری جذاب و لوکس دارای امکانات بی نظیری نیز هست.

اگر می خواهید در دبی یک ماشین لوکس اما اقتصادی رنت کنید این خودرو یک انتخاب درست برای شما خواهد بود. شما می توانید برای اجاره تویوتا کرولا در دبی با مراحعه به سایت اجاره خودرو سعادت رنت این خودرو را در هرشهری از دبی رنت کنید.
می توانید از ایران و یا هرجایی از طریق وبسایت و یا تماس تلفنی ماشین را رزرو کرده حتی بدون نیاز به حضور در شرکت. ارائه کپی مدارک به صورت آنلاین در واتسپ خواهد بود و اصل مدارک و امضای قرارنیز در زمان تحویل خودرو در دبی انجام می شود.


شما می توانید از مزیت های اجاره ماشین در دبی سعادت رنت به راحتی بهره مند شوید. یکی از این مزیت ها پرداخت ریالی است. متصدی فارسی زبان ، رزرو از طریق سایت و یا تماس تلفنی و....

شرایط اجاره تویوتا کرولا در دبی

برای سهولت در روند اجاره خودرو کرولا در دبی و رضایت شما مشتریان ، یک نفر ایرانی پشتیبانی شما را تا پایان سفر برعهده میگیرد. با تحویل مدارک زیر می توانید به راحتی ماشین کرایه کنید.

_اصل گواهینامه بین المللی

_تصویر ویزا

_تصویر پاسپورت

شرایط تحویل رنت کرولا در دبی چگونه است ؟

شما می توانید به راحتی خودرو خودتون رو در هر نقطه از دبی مانند فرودگاه دبی، درب هتل محل اقامت خود و.... تحویل بگیرید. در واقع این مزیت شرکت سعادت رنت نسبت به دیگر شرکت های اجاره ماشین می باشد، که این امر به دلیل وجود شعبه ها و نمایندگی های شرکت در سراسر دبی می باشد. خیالتان راحت، نماینده شرکت فارسی زبان بوده و هم زبان شما می باشد. می توانید سوالات خود را به راحتی مطرح کرده و پاسخ بگیرید.

مزیت اجاره کرولا در دبی

شرکت های اجاره خودرو دبی برای بستن قرارداد از مشتریان خود ودیعه دریافت می کنند که بعد از پایان مدت زمان اجاره و استعلام خلافی و عوارضی باقیمانده آن را به حساب مشتریان خود واریز می کنند.برای این کار شما نیاز به یک حساب بین المللی visa یا mastercard دارید که متاسفانه برای ایرانی ها غیر ممکن است. به همین دلیل شما با اجاره کرولا در دبی می توانید از ایران خودرو مورد نیازتان را رزرو کرده و در دبی تحویل گرفته. برای هزینه نیز شرکت برای پیش پرداخت معادل 20 درصد قیمت اجاره خودرو را در دفتر تهران و مابقی نیز هنگام تحویل خودرو در دبی از شما دریافت می شود. دیپوزیت نیز پس از گذشت 20 روز کاری و پس از کسر هزینه ها به مشتری عودت میشود .

تویوتا کرولا در دو تیپ ایکس ال آی و جی ال آی وارد بازار ایران شده که نسخه جی ال آی از تجهیزاتی همچون کروز کنترل، سنسورهای پارک جلو، توزیع نیروی ترمز EBD، ترمز ضد قفل ABS، ترمز کمکی، دی لایت، تنظیم ارتفاع نور خودکار، چراغ‌های مه شکن جلو، پروژکتور LED، فرمان برقی حساس به سرعت چهار حالته با روکش چرم و دکمه‌های کنترل، سیستم صوتی با ۶ اسپیکر، نمایشگر ۷ اینچی، دوربین عقب، بلوتوث، پورت USB، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، کمربند ایمنی پیش‌کشنده و محدودکننده، ورود بدون کلید، استارت دکمه‌ای، تهویه مطبوع اتوماتیک، صندلی‌های راننده و سرنشین جلو با تنظیمات دستی، صندلی عقب تاشو دو تکه، روکش صندلی پارچه‌ای، آینه جانبی تاشونده برقی، سانروف.