اجاره سوزوکی سیاز در دبی

کرایه سوزوکی سیاز در دبی

سوزوکی سیاز یکی از گزینه‌های عالی برای اجاره خودرو در دبی است، خصوصاً برای کسانی که به دنبال یک خودرو اقتصادی با مصرف سوخت کم هستند. این خودرو با ظرفیت پنج‌نفره، به دلیل کارایی بالا در مصرف سوخت، یکی از محبوب‌ترین انتخاب‌ها برای مسافران و افراد محلی در دبی است. برای اجاره سوزوکی سیاز در دبی، اجاره‌کنندگان باید مدارک لازم را فراهم کنند. در ادامه به بررسی شرایط و مدارک موردنیاز، همچنین قیمت و مشخصات فنی این خودرو پرداخته می‌شود تا متقاضیان اطلاعات کافی برای اجاره این خودرو داشته باشند.

امارات
بدون راننده
قیمت اجاره سوزوکی سیاز
2023

از ۲ تا ۶ روز:۱۲۵ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۱۱۵ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۱۰۵ AEDروزانه
با راننده
قیمت اجاره سوزوکی سیاز
2023

۱۰ ساعت در اختیار : ۴۸۰ AED
ترانسفر فرودگاه : ۱۲۵ AED

قیمت کرایه سوزوکی سیاز در دبی

قیمت کرایه سوزوکی سیاز بدون راننده در دبی برای مدت زمان ۲ تا ۶ روز ۱۲۵ درهم/ روزانه و برای ۷ تا ۲۰ روز ۱۱۵ درهم و برای بیشتر از ۲۰ روز نیز روزانه ۱۰۵ درهم است. همچنین قیمت اجاره سوزوکی سیاز با راننده در دبی برای ۱۰ ساعت در اختیار ۴۸۰ درهم و ترانسفر فرودگاهی نیز ۱۲۵ درهم است.

هزینه اجاره سوزوکی سیاز بدون راننده در دبی

هزینه اجاره سوزوکی سیاز با راننده در دبی

هزینه ۱۰ ساعت اجاره سوزوکی با راننده در دبی ۴۸۰ درهم است و همچنین ترانسفر فرودگاه دبی سوزوکی سیاز مبلغ ۱۲۵ درهم محاسبه شده است.

انواع سرویس‌های اجاره سوزوکی سیاز در دبی

شرایط اجاره سوزوکی سیاز در دبی بدون راننده

برای اجاره سوزوکی سیاز بدون راننده در دبی، لازم است ابتدا شرایط و مدارک لازم برای اجاره خودرو در دبی را به‌دقت بررسی کنید. پس از آن، با ارائه مدارک لازم به کارشناسان، شما قادر خواهید بود در کمترین زمان ممکن این خودرو را اجاره کنید.

سوزوکی سیاز

مدارک لازم برای اجاره سوزوکی سیاز در دبی برای ایرانیان و گردشگران ایرانی:

مدارک لازم برای افراد مقیم امارات (ساکنین دبی):

اجاره سوزوکی سیاز با راننده در دبی

همچنین شما می‌توانید سوزوکی سیاز را به صورت با راننده از ما اجاره نمائید. این سرویس برای افرادی که گواهی‌نامه بین‌المللی ندارند، یا ترجیح می‌دهند که فرد دیگری رانندگی را به عهده بگیرد و خود از مشاهده مسیر و خیابان‌های مدرن دبی لذت ببرند، مناسب و مقرون‌به‌صرفه خواهد بود. همچنین اجاره سوزوکی سیاز با راننده می‌تواند انتخابی مناسب برای گردشگران خارجی که با قوانین و شرایط رانندگی در دبی آشنا نیستند به حساب آید.

چگونه سوزوکی سیاز را در دبی اجاره کنیم؟

برای اجاره خودرو در دبی و از جمله اجاره سوزوکی سیاز کافی است در وبگاه سعادت‌رنت از طریق رزرو آنلاین اقدام نمایید. رزرو آنلاین با سرعت و به‌سادگی امکان‌پذیر است. شما در ابتدا باید ساعت، روز و محل تحویل و برگشت خودرو را مشخص کنید. سپس بیمه را انتخاب کنید. در نهایت در صورت نیاز، تجهیزات اضافه همچون صندلی کودک، باربند و... را درخواست دهید. درصورتی‌که در زمان موردنظر شما خودرو آزاد باشد، درخواست شما توسط پشتیبانان ما تأیید می‌شود و می‌توانید مدارک خود را بارگذاری کنید. در نهایت در زمان مدنظر، خودرو در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

شرایط بیمه سوزوکی سیاز برای اجاره در دبی

هنگام رزرو آنلاین سوزوکی سیاز یا هر خودرو دیگری، باید نوع بیمه خودرو اجاره‌ای را مشخص کنید. دو نوع بیمه، بیمه پایه و بیمه کامل، برای خودروهای اجاره‌ای در دسترس است.

1- بیمه پایه: این بیمه حداقل پوشش مالی را فراهم می‌کند و به طور پیش‌فرض برای تمام خودروها در نظر گرفته می‌شود. این بیمه شامل امداد جاده‌ای، پوشش کامل سرقت و بیمه شخص ثالث است، اما بیشتر خسارات احتمالی بر عهده اجاره‌کننده خواهد بود.

2- بیمه کامل: این بیمه شامل پوشش گسترده‌تری است و مسئولیت مالی اجاره‌کننده را در قبال سرقت و تصادفات کاهش می‌دهد. این بیمه شامل امداد جاده‌ای، پوشش کامل سرقت، بیمه شخص ثالث و حداقل معافیت افت قیمت است. هزینه این بیمه حدوداً ۳۵% از کرایه خودرو روزانه است.

امکانات و مشخصات سوزوکی سیاز اجاره‌ای در دبی

کشور سازندهژاپن
سال مدل۲۰۲۳
ظرفیت سرنشینان و بار۵ نفر- ۴ چمدان
حجم مخزن سوخت۴۳ لیتر
متوسط مصرف سوخت۶ لیتر برای هر ۱۰۰ کیلومتر
حداکثر سرعت۱۹۰ کیلومتر بر ساعت
سیستم صوتیسیستم صوتی با ۴ اسپیکر، کنترل از روی فرمان، نمایشگر مرکزی لمسی ۱۷.۸ سانتی‌متری، با پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اوتو و اتصال بلوتوث
سیستم امنیتیمجهز به سیستم امنیتی ضد سرقت، دو کیسه هوا، سیستم پایداری و ترمز

سؤالات متداول اجاره سوزوکی سیاز در دبی

در ادامه به مهمترین سؤالات متداول در مورد اجاره سوزوکی سیاز در دبی پاسخ می‌دهیم.

چگونه می‌توان خودروی سوزوکی سیاز را در دبی اجاره کرد؟

شما می‌توانید از طریق همین صفحه اجاره سوزوکی سیاز، به طور آنلاین، اطلاعات موردنیاز را وارد کرده و سوزوکی سیاز را رزرو کنید و سپس مدارک لازم را بارگذاری نموده تا خودروی مدنظرتان را در تاریخ و محل تعیین شده تحویل بگیرید و اجاره نمایید.

آیا می‌توان سوزوکی سیاز اجاره‌ای را در محل موردنظر خود تحویل بگیریم؟

سعادت‌رنت با درنظرگرفتن رفاه اجاره‌کنندگان، تحویل خودرو به مشتری را بسیار ساده کرده و مشتریان علاوه بر اجاره خودرو در فرودگاه دبی، می‌توانند خودروی سوزوکی سیاز را در نقاط مختلف دیگری از شهر دبی تحویل گیرند و بازگشت دهند.

منظور از ودیعه ضمانت برای اجاره سوزوکی سیاز در دبی چیست؟

منظور از ودیعه ضمانت اجاره خودرو، مبلغی است به‌عنوان ضمانت که اجاره‌کننده در اختیار شرکت اجاره خودرو قرار می‌دهد تا ضمانتی باشد برای پرداخت جریمه‌های رانندگی، خسارت‌های احتمالی و ضمانت بازگرداندن خودرو به شرکت که این مبلغ بعد از پایان مدت اجاره و تحویل خودرو توسط مشتری به شرکت، باگذشت ۳۰ روز کاری، درصورتی‌که در مدت‌زمان اجاره ماشین، خسارت و صدمه‌ای به خودرو وارد نشده باشد، به‌صورت کامل به‌حساب مشتری بازگردانده می‌شود.

برای کرایه سوزوکی سیاز در دبی، حتماً باید گواهی‌نامه بین‌المللی داشته باشیم؟

بله، یکی از شرایط اجاره سوزوکی سیاز در دبی و رانندگی با آن، ارائه گواهی‌نامه بین‌المللی است؛ این اقدام برای تضمین ایمنی و اطمینان از رعایت قوانین رانندگی در دبی ضروری است. گواهی‌نامه بین‌المللی نشان‌دهنده این است که راننده دارای تجربه و صلاحیت لازم برای رانندگی در جاده‌های دبی است و به‌این‌ترتیب هم امنیت راننده و هم سایر سرنشینان در رفت‌وآمد تضمین خواهد شد.

خودرو های پیشنهادی

اجاره تویوتا کرولا در دبی | قیمت روزانه کرایه کرولا در دبی ...
toyota corolla
2024 - 2020
شروع قیمت
۱۱۷ AED
ودیعه خلافی ۵۰۰
امارات

A/C
A
4
5
2
اجاره هوندا سیتی در دبی | قیمت کرایه هوندا سیتی از 165 درهم ...
honda city
2022
شروع قیمت
۱۲۰ AED
ودیعه خلافی ۵۰۰
امارات

A/C
A
4
5
2
اجاره تویوتا یاریس در دبی | قیمت و رزرو آنلاین تویوتا یاریس 2023 ...
toyota yaris
2023 - 2022
شروع قیمت
۱۲۵ AED
ودیعه خلافی ۵۰۰
امارات

A/C
A
4
5
2
اجاره هیوندای النترا اِن لاین در دبی | کرایه النترا از 187 درهم ...
hyundai elantra
2024 - 2023
شروع قیمت
۱۴۹ AED
ودیعه خلافی ۵۰۰
امارات

A/C
A
4
5
2
(4.89)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات
نام کامل : سامیار | تاریخ : دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲ ۱۴:۵۰

این ماشینو من تو دبی اجاره کردم. واقعا هم از مجموعه خوبی گرفتم و خدمات سعادت رنت عالی بود و هم ماشین خیلی خوبی رو نسبت به قیمت گرفتم. حتما پیشنهاد میکنم اگه بودجتون محدوده و دنبال یه ماشین خوبی، این ماشینو انتخاب کنین.

نام کامل : آنیتا باقری | تاریخ : دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳

سلام. خیلی خوشحالیم که توانستیم رضایت شما را کسب کنیم.

نام کامل : ایمان | تاریخ : یکشنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۲ ۲۰:۵۹

سوزوکی سیاز، یه سدان خانوادگی مناسب برای گشت و گذار توی دبی هست، من همین امسال که با خانواده برای سفر به دبی اومده بودم کرایش کردم. فضای داخلی باکلاس و طراحی زیبایی داره، خیابون های دبی در خیلی از ساعات شلوغه و ترافیک هست و رانندگی با سیاز توی ترافیک دبی و بخصوص توی شب‌های گرم تابستان به لطف سیستم تهویه مطبوع قوی‌اش، یک تجربه خنک و راحت بود برامون. البته، مصرف سوخت کمی هم داشت.