روزهای خلوت تهران , بهترین زمان واسه تهرانگردی

اجاره خودرو | مناسب ترین راه

تهران گردی با ماشین در این روزهای تابستانی به جای سفر به شهر های شمال ایران یا هر شهر دیگری پیشنهاد ما به شماست. شهر تهران به دلیل پایتخت بودن بیشتر از لحاظ اقتصادی، سیاسی و تجاری دارای اهمیت شده است و انگاری که مردم فراموش کرده اند این شهر 13 میلیون نفری چه جاذبه های تاریخی و طبیعی زیبایی دارد.

دلیل ما برای این که می گوییم با ماشین تهران گردی کنید به دلیل راحتی بیشتر شماست. با وجود گرمای فصل داغ تابستان گشت و گذار با یک ماشین بسیار برای شما راحت تر خواهد بود.

پس اگر می خواهید یک روز کامل را برای تهرانگردی با ماشین اختصاص دهید با ما همراه باشید تا بهترین پیشنهاد ها را برای گشتن در تهران بزرگ برای شما عزیزان ارائه دهیم.

تهران گردی با ماشین

چرا اجاره ماشین ؟

قبل از شروع مواردی هستند که باید به آن ها توجه کرد. از آن جایی که بیشتر مکان های جذاب و دیدنی تهران در مرکز شهر قرار دارند و به دلیل طرح ترافیک شما با ماشین شخصی خود نمی توانید به بسیاری از این مقاصد بروید به همین دلیل پیشنهاد ما برای شما برای این روز اجاره خودرو ارزان است.

شرکت های اجاره خودرو با توجه به مسیر و مقاصدی که می خواهید بروید و هم چنین روزی که می خواهید به گشتن در تهران بپردازید ماشینی به شما اجاره می دهند که اجازه عبور از طرح ترافیک و طرح زوج و فرد را داشته باشد تا شما بدون مشکل به کار های خود در هر جای تهران بپردازید.

شرکت های معتبر در این زمینه هم خدماتی هم چون اجاره ماشین ارزان را به شما ارائه می دهند تا نگران هزینه ی اجاره ماشین نباشید. پس مدارک لازم برای اجاره ماشین خود را آماده کنید و برای تهران گردی با ماشین آماده شوید.

مکان های پیشنهادی برای تهران گردی:

  • کاخ گلستان:

این کاخ زیبای دوران قاجار تلفیقی از معماری ایرانی و اروپایی است و باغ سرسبز آن همیشه یک مقصد جذاب و دیدنی برای تهران گردی با ماشین است.

  • کاخ سعد آباد:

مجموعه فرهنگی-تاریخی سعد آباد متعلق به دوره قاجار و پهلوی در شمالی ترین و خوش آب و هوا ترین منطقه در تهران قرار دارد و یکی از معروف ترین و زیبا ترین کاخ موزه های شهر است.

  • باغ نگارستان:

باغ نگارستان یکی از بناهای باقی ماده از دوران فاجار از باغ های همیشه سبز تهران است که با ورود به آن طبیعت رنگارنگش شما را محصور می کند .هم چنین در این مکان می توانید در کافه و رستوران روحی که جوی صمیمانه و ایرانی دارد از خود پذیرایی کنید.

  • دربند:

اگر از فضای شلوغ شهر تهران خسته شده اید و می خواهید کمی هوای تازه تنفس کنید برای تهران گردی با ماشین دربند یک مقصد جذاب برای شما خواهد بود.هم می توانید از مسیر های آن برای کوهنوردی استفاده کنید و هم در رستوران های آن جا غذا بخورید و از این منطقه خوش آب و هوا لذت ببرید.

  • بازار تجریش:

این بازار سنتی در شمال تهران است که هر کسی حتما یک بار اسم این بازار را شنیده است. برای خریدن تازه ترین سبزیجات و میوه های کمیاب اینجا بهترین مقصد برای شماست و حال و هوای این بازار همیشه حس خاصی به آدم می دهد.

  • پل طبیعت:

این پل پیاده روی پارک جنگلی طالقانی و بوستان آب و آتش را به هم متصل می کند. این پل با معماری جذاب آن به یکی از مقاصد مهم گردشگری در تهران تبدیل شده است و شما می توانید در آن پیاده روی کنید و از فضای سبز اطراف آن و رستوران ها و کافی شاپ های آن لذت ببرید.

امیدوایم پیشنهادات ما برای شما مفید باشد. پس مدارک مورد نیاز اجاره خودرو را آماده کنید و با اجاره خودرو یک روز خاطره انگیز با تهران گردی با ماشین برای خود رقم بزنید.

 

سال 1398 به دلیل جریان هوایی مداوم و بارندگی کافی تهران بیشترین روز های سالم در چند سال اخیر رو تجربه کرد که با مدیریت زمان و روز های تعطیل میشود تهران را به نظاره نشست. و از مناظر و مقاصد گردشگری ایران دیدن کرد.