اجاره فراری در دبی با شرایط آسان و قیمت مناسب

اجاره فراری در دبی با شرایط آسان و قیمت مناسب

اجاره فراری در دبی

ازآنجایی که مهمترین دغدغه همه انسان ها قبل از سفر، حمل نقل است، نیاز به یک وسیله آسان برای رفت و امد درمکان مقصد به طور خاصی حس میشود. به خصوص زمانی که صحبت از سفر به دبی به میان می آید. با توجه به ترافیک، شلوغ بودن وسایل حمل نقل عمومی مثل اتوبوس و مترو،همه مسافران به دنبال راهی آسان تربا هزینه کمتر هستند. در نگاه اول تاکسی های داخل شهری گزینه مناسبی برای گردشگران به حساب می آیند، ولی با نگاهی دقیق تر میتوان پی برد که رفت و آمد با  تاکسی درون شهری، هزینه ای بین 20 تا 60 درهم را در پی دارد که هزینه ای نسبتا بالا به حساب می آید. بنابراین  اجاره خودرو در دبی بهترین گزینه به حساب می آید که علاوه بر کاهش هزینه، زمان خود را برای یافتن مکان های دیدنی بیشتر صرف می کنید. فراری یکی ازهمان گزینه های مناسب برای اجاره است که با اجاره ان میتوان سفری دلپذیررا در دبی تجربه کنید.

شرایط اجاره ماشین فراری 

از فراری همیشه به عنوان ماشینی اسپورت که دارای موتوری پرقدرت با طراحی زیبا است، یاد میشود. به علاوه میتوانید تجربه گردش در شهر و بازدید از مناطق تفریحی را با اجاره فراری در دبی که ماشینی پر سرعت و درعین حال با کیفیت است به دست آورید.دراین صورت سفر شما فقط به دبی محدود نمیشود، با اجاره خودرو در دبی، امکان سفر به شهر های اطراف را هم دارید.

اجاره فراری به راحتی در سعادت رنت امکان پذیراست. شما میتوانید فراری را بدون راننده و با بهترین شرایط کرایه کنید و بهترین سفر را برای خود و عزیزان خود رقم بزنید.

مدارکی که برای اجاره فراری به آن نیاز دارید:

  • اصل و کپی پاسپورت
  • اصل گواهینامه  به همراه کپی آن که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد
  • عکس از ویزای اقامتی و دپوزیت(ضمانت مالی) به ارزش 1500 درهم که در زمان تحویل دادن ماشین به شرکت به شما عودت خواهد شد. 
  • مراحل و شرایط اجاره فراری در دبی 

شما میتوانید فراری را از ایران نیز از ما رنت کنید. این شرایط برای افرادی که داخل ایران سکونت ندارند نیز، امکان پذیر است.

دراولین مرحله،با مراجعه به سایت،نوع فراری خود و بیمه آن را مشخص میکنید.

در دومین مرحله با فرستادن مدارک، مشخص کردن زمان تحویل و عودت ماشین برای کارشناسان رنت کنیم از طریق ایمیل و واتساپ، رزرو ماشین انجام می شود.

درنهایت با انتخاب روش پرداخت و مشخص کردن محل تحویل، رزرو نهایی شما انجام میشود. شما می توانید در مکان و زمان مشخص شده، خودرو خود را تحویل گرفته و پس از اتمام قرارداد، آن را عودت دهید.

اشنایی با خودروی فراری

اسب سیاه مشکی در قالبی زرد که پرچم ایتالیایی برسرخود دارد، یادآور لوگوی فراری است. دلیل انتخاب این لوگو کسب، موفقیت بیشتر در مسابقات اتومبیل رانی بوده است. این ماشین یولترا اسپرت ایتالیایی توسط انزو فراری در سال 1947 طراحی شد. انزو فراری به عنوان موسس شرکت فراری علاقه وافری به شرکت در مسابقات اتومبیل رانی داشت. از این رو این خودرو قدرتمند در ابتدا هدفی جز شرکت در مسابقات نداشت و در گذر زمان با سرمایه گذاری بیشتر در این شرکت سری های متفاوتی از فراری برای عموم مردم به خط تولید رسید. با تلاش فراوان انزو فراری، تولید این خودرو در سال 1947 با 3 فراری شروع شد و با گذشت زمان از تولید 3 خودرو به 9251 خودرو در سال رسید. کارخانه فراری در شهر مارانلو واقع دراستان مدونا ایتالیا قرار دارد. این شرکت موفق در زمینه خودروسازی، رتبه سوم در صنعت ماشین های پرسرعت و پرقدرت را دارد.

لافراری بهترین نوع فراری

لافراری از بهترین مدل های برند فراری است که از ویژگی های برجسته آن میتوان به هیبردی بودن ان اشاره کرد. محدوده کیلومتری ان 350 کیلومتر برساعت است. توانایی افزایش سرعت از 0 تا 200 کیلومتر کمتر از 7ثانیه را دارد. موتورv12 ان با اسب بخار 963 قدرت بالایی به آن بخشیده است. روکش چرمی مناسب صندلی ها و فرمان، برای راحتی راننده و سرنشینان ازدیگر قابیلت های خاص لافراری به حساب می آید.

ساختار بدنه فراری، اوج نوآوری در صنعت این ماشین به شمار می آید. و این طرح نواورانه با کاهش سنگینی مرز ثقل در خودرو، ایجاد انعطاف و سبکی یکپارچه در تمامی بخش های خودروباعث میشود در زمان تصادف کمترین اسیب به بدنه ماشین شما وارد شود تا شما بتوانید با اجاره لافراری از سعادت رنت آسوده خاطر و با امنیت بالا رانندگی کنید.

قصد همگی ما از سفر، رقم زدن سفری پرخاطره ولذت بخش است که اجاره فراری در دبی به روشنی بیانگر آن است. اگر می خواهید به دبی سفر کنید قبل از سفر خود این مقاله را حتما مظالعه کنید. 

 

حتما بخوانید : راهنمای سفر به دبی