انتخاب بهترین رنگ برای اجاره ماشین عروس

انتخاب رنگ برای ماشین عروس

در گذشته انتخاب های زیادی برای رنگ اجاره ماشین عروس وجود نداشت. تا اواسط دهه 70 میلادی که خودرو های تازه از راه رسیدند، تنها یک انتخاب برای ماشین عروس وجود داشت، ماشین عروس سیاه. بعد از دهه 70 انتخاب دیگری برای ماشین عروس بوجود آمد، ماشین عروس سفید نبود تنوع در رنگ ماشین ها ، تنها دلیل انتخاب ماشین ها به رنگ سیاه و نهایتا سفید بوده و دلیل دیگری وجود ندارد. اما امروزه دنیایی از رنگ برای رنگی ترین روز زندگی شما وجود دارد. امروز شما میتوانید ماشین عروسی به رنگ سیاه، سفید، نقره ای، صورتی، لیمویی و.. داشته باشید. هر رنگ جذابیت منحصر به فردی را به بهترین روز زندگی شما می بخشد. تطبیق رنگ اتومبیل شما با جزییات مراسم، می تواند هارمونی بی نظیری ایجاد کند.

ما به شما پیشنهاد میکنیم قبل از روز بزرگ عروسی حتما به موسسات اجاره خودرو مراجعه کرده و ماشین عروس های این موسسات را از نزدیک ببینید و از افراد متخصص در این زمینه مشاوره بگیرید.

 

ماشین عروس مشکی

رنگ های ماشین عروس

ماشین عروس مشکی

اتومبیل عروسی مشکی امروزه جزو انتخاب های عجیب و غریب برای ماشین عروس به حساب می آیند. در میان تمام رنگ ها اصلی ترین و کلاسیک ترین رنگ، مشکی است. رنگ مشکی قدرت و اهمیت را تحریک می کند و ماشین عروس باید ماشینی باشد که همه به دنبال آن باشند. مشکی زیبا و شیک است و یک انتخاب عالی برای رنگ خودرو های عروسی است. رنگ مشکی را با یک خودروی سدان یا لیموزین ترکیب کنید و یک ترکیب برنده داشته باشید.این که رنگ اصلی ماشین شما مشکی باشد و بعد با رنگ های دیگر ترکیب شود جذابیت ماشین عروس شما را چند برابر میکند.

ماشین عروس صورتی

صورتی رنگی است که کمتر برای ماشینن عروس در نظر گرفته شده است. اما رنگی است که مطمئنا ماشین عروس شیکی را برای شما به همراه خواهد داشت. این ماشین توجه هر بیننده ای را جلب میکند به طوری که هیچ رنگ دیگری قادر به رقابت با آن نخواهد بود. رنگ صورتی به عنوان سمبلی از عشق و محبت به خوبی با جزییات عروسی شما هماهنگ می شود. صورتی رنگی است که در جوانان احساس خجالت را زنده میکند و بسیاری از جوانان را مجذوب خود میکند. این رنگ برای نشان دادن انواع شخصیت های جذاب، آرام و هنری مورد استفاده قرار میگیرد.

ماشین عروس نقره ای

نقره ای رنگی براق و شیک است. این رنگ به خوبی می تواند با با یک عروسی مدرن و کلاسیک هماهنگ شود و تقریبا با تمام رنگ های دیگر هماهنگ می شود.نقره ای متمایز و ظریف است و اغلب نمادی برای طبیعت، زمین و مسئولیت است. نقره ای رنگی پر زرق و برق است و اگر با سیاه و سفید همراه شود، ظرافت زیادی به همراه می آورد.

ماشین عروس آبی

اتومبیل هایی با رنگ آبی بسیار کم مورد استفادده قرار می گیرند اما رفته رفته شاهد افزایش استفاده از این رنگ خواهیم بود. آبی یک رنگ جذاب است و آرامش و صاف بودن را نشان می دهد. این رنگ با جشن عروسی در کنار دریا بسیار سازگار است. آبی رنگی است که بسیاری از مردم آن را دوست دارند و به نظر می رسد انتخاب مناسبی برای ماشین عروس شما باشد. ترکیب بی نظیر این رنگ و دسته گل عروس با گل های رز ترکیبی به  یاد ماندنی خواهد بود.

 

ماشین عروس آبی

 

ماشین عروس سفید

رنگ سفید معمولا در اکثر عروس ها استفاده میشود و دلیل آن کاملا مشخص است. رنگ سفید کنتراست شدیدی با رنگ مشکی دارد و به خوبی میتواند خود را از جمعیت رنگ ها جدا کند. یک سدان یا لیموزین سفید به نوبه خود ظریف و شیک و مدرن است.

سفید همچنان نماد خلوص است و این چیزی است که هر عاشقانه جدید را به تصویر میکشد.