در فصل پاییز چه ماشین عروسی را انتخاب کنیم ؟

بهترین ماشین عروس در فصل پاییز چیست؟

برای این که جشن عروسیتان یکی از بهترین و با شکوه ترین مراسم ها در بین دوستان و اقوامتان باشد می بایست از ابتدا بهترین انتخاب ها را در هر زمینه ای داشته باشید. ما در این مقاله می خواهیم اختصاصا در مورد نوع اجاره ماشین عروس ارزان و تزیین ماشین عروس در فصل پاییز اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم پس با ما همراه باشید.

در فصل پاییز چه ماشین عروسی را انتخاب کنیم

خودرو های کروک (بدون سقف)

همه ما می دانیم که خودروهای کروک یکی از بهترین گزینه ها برای ماشین عروس می باشند زیرا هم گل آرایی آن بسیار شیک و زیبا می شود و هم جذابیت فیلم و عکس عروسی را  دو چندان می کند اما بهتر است بدانید در فصل پاییز رگبار های باران پاییزی و بادهای شدیدی شروع به وزیدن می کنند و ارمغان آمدن فصل زمستان را می دهند، از این رو بهتر است از خودروهای کروک برای اجاره خودرو به مناسبت عروسی را برای فصول گرم مانند تابستان و یا اواخر بهار انتخاب کنید.

در فصل پاییز چه ماشین عروسی را انتخاب کنیم

لازم به ذکر است که تمامی این خودروها سقف های متحرکی دارند که در صورت بارش برف و باران می توانید تنها به فشردن یک دکمه سقف را ببندید. به طور کلی قانونی وجود ندارد که شما را از اجاره خودرو کروک در فصول سردتر مانند پاییز بازدارد اما اگر نتوانید از زیبایی این قبیل خودروها استفاده کنید پس چه بهتر که انتخاب های دیگری برای ماشین عروس داشته باشید. 

خودروهای شاسی بلند

از دیگر خودرو های مناسب و شیک برای ماشین عروس در فصل پاییز می توان به ماشین های شاسی بلند مانند سانتافه، پرادو، جک، چری، بی ام و X3 و ... اشاره کرد. البته که خرید این قبیل خودروها برای جوان هایی که تازه به خانه بخت می روند و هزینه های زیادی را باید برای خرید خانه، همچنین برگزاری مراسم عروسی پرداخت کنند، کمی سخت است.

در فصل پاییز چه ماشین عروسی را انتخاب کنیم

شما عزیزان می توانید با اجاره خودرو در هزینه های مربوط به جشن عروسیتان صرفه جویی کرده و همچنین خودرویی لاکچری و فوق العاده سوار شوید.

خودروهای چهار در (سدان)

خودروهای بسیار شیک و جاداری هستند که شرکت های سازنده برای تزیین آن ها تمام ذوق و سلیقه خود را به کار می گیرند. سوناتا YF، ابتیما، بی ام و، بنز و ... از بهترین انتخاب ها برای اجاره ماشین عروس به شمار می رود. با توجه به ایمنی خوبی که سدان ها دارند می توانید ماشین عروس بدون راننده کرایه کنید اما با توجه به حجم کاری که در آن روز دارید بهتر است خودتان را بیش از این خسته نکنید و یک ماشین عروس مناسب با بودجه تان به همراه راننده کرایه کنید.

اجاره خودروهای چهار در یک انتخاب مناسب برای یک شب به یادماندنی است.

در فصل پاییز چه ماشین عروسی را انتخاب کنیم

گل آرایی ماشین عروس

قیمت گل آرایی ماشین عروس در فصول مختلف با توجه به نوع و تعداد گل ها متفاوت است. در واقع هرچه تعداد گل های انتخابی بیشتر باشد گل زدن ماشین عروس هم زمان بر شده و هم قیمت آن بالا می رود. نوع تزیین ماشین عروس با توجه به مدل خودرو انتخابی متفاوت است یعنی قطعا گل آرایی 206 با لندکروز یکسان نبوده زیرا با توجه به اندازه خودرو تعداد گل های به کار رفته شده کم و زیاد می شود. گل آرایی ماشین عروس خود را باتوجه به رنگ ماشین انتخاب کرده و سعی کنید که با دست گل عروس ست باشد.

در فصل پاییز چه ماشین عروسی را انتخاب کنیم

انواع گل آرایی ماشین عروس شامل: آبشاری، ساده، مخصوص ماشین های قدیمی، خودروهای شاسی بلند، کروک و مدل هایی که از میوه و ساتن برای تزیین استفاده می شود. برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد  تزیین ماشین عروس بهتر است به گل فروشی مراجعه کرده و با دیدن نمونه کارهایشان در آلبوم و مشورت با افراد متخصص در آن گل فروشی یک مدل خاص را انتخاب کنید.