اجاره خودرو برای سفر به کندوان در استان تبریز

سفر به کندوان اجاره خودرو برای سفر به روستای تاریخی کندوان از جمله سفر هایی است که برای شما خاطره انگیز ترین سفر جاده ا...

سفر به کندوان

اجاره خودرو برای سفر به روستای تاریخی کندوان از جمله سفر هایی است که برای شما خاطره انگیز ترین سفر جاده ای شما خواهد شد. روستای کندوان در استان آذربایجان شرقی قرار داشته است و به دلیل خانه های صخره ای حیرت آورش بسیار معروف است.

روستای کندوان

این روستای جذاب در نزدیکی شهر تبریز قرار دارد و یکی از بهترین مقاصد برای سفر با ماشین به خصوص همراه با خانواده است. البته اگر قصد دارید از سمت جاده های زیبای شمال و شمال غربی کشور به این روستا سفر کنید پیشنهاد ما این است با اجاره خودرو در اختیار، از تمامی زیبایی های جاده های جذاب این روستا لذت ببرید.

 

سفر به کندوان با اجاره خودرو

البته لازم به ذکر است در فصول خاصی از سال به ویژه تابستان روستای کندوان مقصد بسیاری از مسافران جوان می شود و شما هم می توانید با سفر با دوستانتان و اجاره ون یا اتوبوس، متناسب با تعداد هم سفرانتان، یک سفر دسته جمعی خاص را تجربه کنید. حال اگر قانع شده اید که با اجاره ماشین با راننده، راهی این روستای خارق العاده شوید، در ادامه این مقاله به معرفی این شهر تاریخی بی همتا می پردازیم.

 

علت معروفیت روستای کندوان

علت اصلی معروفیت روستای تاریخی کندوان خانه های صخره ای این روستا است که حاصل فعالیت کوه های آتشفشانی سهند و کوه های اطراف آن است.

روستا های مشابه کندوان

تنها سه روستا در جهان وجود دارند که به این شکل هستند. یک روستا در آمریکا و روستای دیگر در کشور ترکیه قرار دارد. روستای کندوان سومین روستای صخره ای دنیا است. البته این روستا باز هم از دو روستای دیگر خاص تر است، زیرا دو روستای دیگر کاملا جنبه گردشگری پیدا کرده اند اما هنوز مردم محلی در روستای کندوان زندگی می کنند و شما با سفر به این روستا شانس تجربه زندگی در کنار مردم مهربان این روستا را دارید.

امکانات روستای کندوان

این روستا دارای خانه های محلی و هتل صخره ای معروف برای اقامت و رستوران های محلی برای خوردن غذاهای محلی خوش مزه، هم چنین مغازه های سوغاتی فروشی و تمامی امکانات مورد نیاز شما برای سفر است.

آب و هوای روستای کندوان

روستای کندوان منطقه ای ییلاقی است که در رشته کوه های سهند واقع شده و به دلیل وجود مراتع سرسبز منطقه ای بسیار خوش آب و هوا است.

معماری روستای کندوان

این روستا دارای خانه هایی است که در دل صخره ها قرار دارند و اکثر خانه ها سبک بومی و صخره ای دارند. 

 

 

مطالب مرتبط:

اجاره خودرو برای سفر به ماسال

اجاره خودرو برای سفر به طالقان

اجاره خودرو برای سفر به تبریز

منبع: wikipedia

دیدگاه شما

نتیجه فرمول: 35 + 28