اجاره خودرو با راننده در اصفهان

اجاره خودرو با راننده در اصفهان - سعادت رنت

اجاره ماشین در اصفهان با راننده

شرکت سعادت رنت تنها شرکتی است که با داشتن مجوز رسمی و معافیت از مالیات، برای دریافت فاکتور رسمی نیازی به پرداخت ۱۰٪ مالیات بر ارزش‌افزوده ندارد.
قیمت‌های ارائه شده به‌روز هستند و شما می‌توانید برای رزرو از طریق تماس تلفنی یا واتس‌اپ، از ساعت ۸ صبح تا ۱۱ شب با کارشناسان ما تماس بگیرید.
حداقل زمان اجاره خودرو با راننده در اصفهان ۱۰ ساعت است و اگر به مدت کمتری نیاز دارید، هزینه کامل برای ۱۰ ساعت محاسبه می‌شود.
اگر به راننده‌ای مسلط به زبان‌های انگلیسی، عربی یا دیگر زبان‌ها نیاز دارید، می‌توانید این درخواست را هنگام رزرو خودرو به کارشناسان ما اطلاع دهید.
رزرو خودرو با راننده در اصفهان پس از ارسال پیش‌فاکتور و واریز بیعانه به حساب مشخص شده در پیش‌فاکتور نهایی می‌شود.
در صورت تغییر برنامه سفر، در اسرع وقت و در حین برنامه، به کارشناسان شرکت اطلاع دهید تا فاکتور جدید صادر شود.
قیمت سرویس‌های برون‌شهری یا روزانه به‌صورت توافقی تعیین می‌شود و برای استعلام قیمت ابتدا باید برنامه سفر خود را به کارشناسان ما ارسال کنید.
هزینه‌ها در پیش‌فاکتور مشخص و اگر برنامه شما تغییر نکند نیازی به پرداخت هیچ هزینه اضافی نخواهد بود.

سوالات متداول

از طریق ارسال پیام در واتساپ به همکاران سعادت رنت می‌‌توانید از شرایط و هزینه‌های نهایی اطلاعات کامل بدست آورید. پس از رزرو و واریز پیش پرداخت، ۲۴ ساعت قبل از حرکت راننده هماهنگی‌های لازم را با شما خواهند داشت.
حداقل مدت زمان اجاره خودرو با راننده در داخل شهر 10 ساعت و برای سفرهای برون شهری به صورت کیلومتری و روزانه محاسبه می‌شود. در صورتی به مدت زمان کمتری نیاز دارید، می بایست هزینه 10 ساعت را پرداخت کنید. همچنین اگر به زمان بیشتری نیاز دارید هزینه به صورت ساعتی محاسبه می‌شود.
رانندگان سعادت رنت دوره های اصول تشریفات را به درستی گذرانده اند و مسلط به زبان های عربی، انگلیسی، فرانسه و ترکی، هستند. از رانندگانی که کارت تور لیدری می توانید برای سفرهای برون شهری و گردشگری استفاده نمایید.
تمامی مسئولیت‌ها و مشکلات همچون تصادف، جریمه، دزدی و ... به عهده راننده و شرکت است. همچنین تمامی سرنشینان خودرو دارای کامل‌ترین نوع پوشش بیمه هستند.
به دلیل حضور راننده، هنگام اجاره خودرو با راننده اصفهان نیاز به ارائه هیچگونه مدرکی نخواهید داشت.
خیر، در اجاره خودرو اصفهان با راننده هیچ محدودیت کیلومتری وجود ندارد.

اجاره خودرو با راننده در اصفهان

در اجاره خودرو با راننده اصفهان، ماشین‌های متنوع ایرانی و خارجی عرضه می‌شوند. تنوع این خودروها بالاست و شما به راحتی می‌توانید خودروی لوکس مورد علاقه خود را در لیست اجاره ماشین‌ پیدا کنید. شرکت اجاره خودرو سعادت رنت خودروهای لوکس اجاره‌ای را با شرایطی آسان، قیمتی ارزان و بدون واسطه عرضه کرده است تا مشتریان عزیز بتوانند به راحتی خودروی مورد نظر خور را اجاره کنند. حداقل زمان اجاره خودرو با راننده در اصفهان ۱۰ ساعت است در صورت تمایل به رزرو خودرو کمتر از ۱۰ ساعت، هزینه ۱۰ ساعت کامل دریافت می‌شود.

کاربرد اجاره خودرو با راننده در اصفهان

 • جابه‌جایی افراد در مجالس‌ و تشریفات
 • جابه‌جایی کارکنان ادارات دولتی و خصوصی
 • برای سفر
 • در اختیار (داخل شهر)
 • برای ترانسفر فرودگاهی 

مدارک لازم برای اجاره خودرو با راننده در اصفهان

برای اجاره خودرو با راننده در اصفهان شما نیاز به ارائه هیچ‌گونه مدرک و مبلغ ضمانتی نیستید. تنها احراز هویت و ارائه کد ملی ضروری است. در این سرویس تمامی مسئولیت‌های مالی اعم از جبران خسارت تصادف و آسیب به ماشین بر عهده راننده است و نیازی نیست برای تضمینات مدرکی ارائه دهید.برای رزرو کافی است از طریق واتساپ به کارشناسان مجموعه پیام ارسال کنید و موارد گفته شده را ارسال نمایید.  

شرایط اجاره خودرو با راننده در اصفهان

 • داشتن ۱۹ سال تمام
 • تعیین کردن نوع سرویس و برنامه سفر
 • ارائه مدارک شناسایی و کد ملی
 • پرداخت بیعانه مشخص شده در قرارداد

در لیست بالا شرایط اجاره خودرو با راننده در اصفهان آورده شده‌است. در صورت نیاز می‌توانید از طریق واتس‌اپ یا تماس تلفنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کرایه ساعتی ماشین در اصفهان

اجاره ساعتی ماشین در اصفهان از سعادت رنت برای حداقل ۱۰ ساعت ممکن است. اما اگر برای کمتر از ۱۰ ساعت درخواست این سرویس را داشته باشید باید مبلغ کل هزینه ۱۰ ساعت را پرداخت نمایید. همچنین اگر نیاز باشد راننده بیش از ۱۰ ساعت در اختیار شما باشد باید مبلغی را باتوجه‌به مدل ماشین اضافه‌تر پرداخت کنید. اجاره خودرو با راننده در اصفهان گزینه‌ای ایده‌آل برای گردشگران و مسافران به این شهر است. با پرداخت هزینه بر اساس ساعت، کرایه ساعتی ماشین در اصفهان به شما امکان می‌دهد برنامه‌ریزی سفری شخصی داشته باشید، در حالی که راننده‌ای مجرب به عنوان راهنمای محلی، مسیریابی را بر عهده می‌گیرد و شما را همراهی می‌کند.

کرایه ماشین با راننده برای مسافرت در اصفهان

بسیاری از مسافران اصفهان خصوصا افرادی‌که از تهران به اصفهان سفر می‌کنند ترجیح می‌دهند این مسیر را با هواپیما طی کنند. همچنین ممکن است مسافران برای راحتی بییشتر و استراحت با قطار به شیراز سفر کنند. به همین دلیل اجاره خودرو با راننده در اصفهان این امکان را فراهم می‌کند تا مسافران با آزادی عمل بالا، راحتی، عدم نگرانی بابت خطرات رانندگی و یا هماهنگی با لوازم نقلیه عمومی از جاذبه‌های دیدنی این شهر زیبا دیدن کنند.

مشخصات رانندگان تشریفاتی در اصفهان

 • دارای دانش کامل از نواحی اصفهان و اطراف
 • داشتن مهارت‌های تشریفاتی مورد نیاز
 • در صورت نیاز، تسلط به زبان‌های انگلیسی و عربی
 • آراسته و با پوشش کت و شلوار 
 • دارای مهارت‌های قابل توجه در رانندگی شهری و بین‌شهری 
 • متعهد به رعایت اصول اخلاقی
 • حفظ اسرار و عدم برقراری گفتگو با مهمانان بدون اجازه