اجاره خودرو با راننده در اصفهان

اجاره خودرو با راننده در اصفهان

اجاره ماشین در اصفهان با راننده

مهمترین دستاورد سعادت رنت در اجاره خودرو با راننده در اصفهان، کسب رتبه یک رضایتمندی مشتری از نظر TRIPADVISOR و GOOGLEREVIEW در سالیان متوالی است.
شرکت بین المللی اجاره ماشین با راننده در اصفهان سعادت رنت به شماره ثبت 510966 در ایران و شماره ثبتی 999723 در امارات دارای مجموعه ای از خودروهای مدل بالا و بروز می باشد که توانسته چندین شعب دائمی در شهرهای مختلف ایران، جزیره کیش، دبی و استانبول را تاسیس کند. ارائه خدمات کرایه ماشین به بهترین نحو و فراتر از انتظارات مشتریان بزرگترین هدف اجاره خودرو تشریفات سعادت رنت می باشد.

سوالات متداول

از طریق ارسال پیام در واتساپ به همکاران سعادت رنت می‌‌توانید از شرایط و هزینه های نهایی اطلاعات کامل بدست آورید. پس از رزرو و واریز پیش پرداخت، 24 ساعت قبل از حرکت راننده هماهنگی های لازم را با شما خواهند داشت.
حداقل مدت زمان اجاره خودرو با راننده در داخل شهر 10 ساعت و برای سفرهای برون شهری به صورت کیلومتری و روزانه محاسبه می شود. در صورتی به مدت زمان کمتری نیاز دارید، می بایست هزینه 10 ساعت را پرداخت کنید. همچنین اگر به زمان بیشتری نیاز دارید هزینه به صورت ساعتی محاسبه می شود.
رانندگان سعادت رنت دوره های اصول تشریفات را به درستی گذرانده اند و مسلط به زبان های عربی، انگلیسی، فرانسه و ترکی، هستند. از رانندگانی که کارت تور لیدری می توانید برای سفرهای برون شهری و گردشگری استفاده نمایید.
تمامی مسئولیت ها و مشکلات همچون تصادف، جریمه، دزدی و ... به عهده راننده و شرکت می باشد. همچنین تمامی سرنشینان خودرو دارای کامل ترین نوع پوشش بیمه هستند.
به دلیل حضور راننده نیاز به ارائه هیچگونه مدرکی نیستید.
خیر هیچ محدودیت کیلومتری در این روش وجود ندارد.

اجاره خودرو با راننده در اصفهان

یکی از بهترین روش‌هایی که می توانید بدون ارائه هیچ‌گونه مدرکی و هیچ مسئولیتی از مسیر لذت ببرید، اجاره خودرو با راننده است. از سرویس کرایه ماشین با راننده در سعادت رنت برای موارد زیر استفاده می‌شود:

  • جابه‌جایی افراد در مجالس‌ و تشریفات
  • جابه‌جایی کارکنان ادارات دولتی و خصوصی
  • برای سفر
  • در اختیار (داخل شهر)
  • برای ترانسفر فرودگاهی 

قوانین اجاره خودرو با راننده

کرایه خودرو با راننده‌ی آشنا به امور تشریفاتی و ظاهری آراسته از شرکت سعادت رنت آماده خدمات‌رسانی به شما عزیزان است. مدت زمان اجاره ماشین با راننده در اصفهان 10 ساعت در طول روز بدون محدودیت کیلومتری است. 

مدارک لازم برای اجاره خودرو با راننده در اصفهان

برای اجاره خودرو با راننده در اصفهان شما نیاز به ارائه هیچ‌گونه مدرک و ضمانتی نیستید. برای رزرو کافی است از طریق واتساپ ببه کارشناسان مجموعه پیام ارسال کنید و موارد زیر را ارسال نمایید.  

شرایط لازم برای اجاره خودرو با راننده

  1. انتخاب مدل ماشین 
  2. مشخص نمودن نوع خدمات (تشریفات، سفر، در اختیار و ...)
  3. ارائه اطلاعات شخصی مسافران (نام، نام خانوادگی، کد ملی و...)
  4. ارسال عکس کارت ملی مسافران 
  5. پرداخت بیعانه