گل آرایی در مناطق مختلف و آب و هوای متفاوت

اجاره ماشین عروس با گل

آموزش گل آرایی مجالس عروسی

گل آرایی یکی از جنبه ­ های مورد توجه در برگزاری مراسم عروسی است که همواره در زیبا سازی و جلوه دادن به مراسم ­های تأثیر بسزایی داشته است. مراسم عروسی شما ممکن است در محیط­ های باز یا بسته انجام شود که با به کارگیری تکنیک های گل آرایی خاص هر محیط می­ توانید فضایی جذاب و به یاد ماندنی در ذهن خود و مهمانان خود برای همیشه به یادگار گذارید.

 

اجاره ماشین عروس

گل آرایی در پله ­های بزرگ

اگر محل برگزاری مراسم عروسی شما دارای یک پله بزرگ است، می ­توانید به بهترین نحو ممکن از آن استفاده کنید نرده ­ها را به یک شاهکار گل تبدیل کنید. در چنین مواردی می ­تونید از گلهای سبز، بوشل­ه ای گل رز، گلبرگ ­های پراکنده، شمع ­ها و نورپردازی­ های بی نظیر برای یک ورودی جذّاب و چشمگیر استفاده کنید.

 

اجاره ماشین عروس بدون راننده

گل ­آرایی میز

همانطور که ملاحظه می­کنید، به رنگ سبز ملایم در این گل­آرایی جلوۀ زیبایی به آن بخشیده و انگور به عنوان یک لهجه غیر گلدار که به راحتی تطابق بوده و جلوۀ خاص و منحصر به فردی را به آن بخشیده است شکل شگفت انگیزی برای ترتیبات گل ایجاد می کند.  بوشل یک اثر آبشار مانند ایجاد می­کند و شکوفه­های زیبایی آن را دوچندان می­کند.

 

اجاره ماشین عروس ارزان

گل آرایی در محوطه و فضاهای باز

در محوطه­های باز که معمولاً جا و فضای کمتری برای گل­آرایی وجود دارد می­توان به شکلی خاص از گل آرایی را انتخاب کرد و به طور منحصر به فردی گل­ها را به صورت معلق از سقف آویزان کرد. سعی کنید گل­ها را در محل­هایی نصب کنید که بیشتر دید داشته و مورد توجه قرار دارند، مثلاً آن­ها بر روی سقف طبقه رقص، میزهای مورد نظر و جایگاه عروس و داماد نصب کنید.

 

کرایه ماشین عروس تهران

گل­آرایی شناور

شما انواع مختلفی از گل­آرایی را دیده­اید اما گل­ آرایی به صورت شناور بر روی آب به ندرت انجام می­شود. ممکن است در محلّ برگزاری مراسم شما استخر یا حوض­های کوچکی از آب وجود داشته باشد، خلاق باشید و فرصت را از دست ندهید؛ در این صورت زمان مناسبی جهت یک گل آرایی متفاوت و منحصر به فرد به روش شناور دارید. در این مورد می­توانید علاوه بر گل، از شمع­ نیز در بخش مرکزی دسته­های کوچک گل استفاده کنید و بدین صورت زیبایی مراسم خود را به ویژه در شب، دوچندان کنید.

 

گل آرایی ماشین عروس

گل آرایی در سواحل

عروسی­های ساحلی یا به عبارت دیگر برگزاری مراسم عروسی در سواحل برخی از جوانب مثبت و منفی خود را دارد. راه رفتن و گشت و گذار بر روی و شن و ماسه شاید در ابتدا کمی سخت و ناخوشایند به نظر آید اما شما می­توانید با بکار گیری ایده­های زیادی، از جمله گل آرایی، این جنبۀ ناخوشایند را بسیار کمرنگ و حتی ناپدید کنید و ساحلِ محلِ مراسمتان را به بهشتی از گل تبدیل کنید و در کنار نسیم دریایی جلوه­ای صد چندان به مراسم خود ببخشید. پیشنهاد می­شود از گل­های گرمسیری استفاده کنید؛ بسیاری از گل های گرمسیری دارای گلبرگ­های مومی هستند که نه تنها آنها را قادر می سازد که در مجاورت سواحل رشد کنند، بلکه به آنها کمک می کند تا برای دوره های طولانی تر به عنوان گل های بریده در عروسی خود کمک کنند. ارکیده­ها، نیلوفرهای کولا و گل­های زنجبیل سه شکوفه را می­توانید مورد استفاده قرار دهید.

 

اجاره ماشین عروس با راننده

گل آرایی در مناطق کوهستانی

اگر عروسی شما در یک منطقه­ای با مناظر دیدنی کوهستانی اتفاق می­افتد، شما نیازی به استفاده از مقادیر زیاد گل، جهت گل آرایی و تزئین مراسم عروسی نیاز ندارید. علاوه بر گل­های مختلف، در صورت دسترسی به انگور، می­توانید از خوشه­های انگور نیز استفاده کنید که با محیط زیست کوهستانی و روستایی نیز مطابقت دارند. از یک قوس استفاده کنید و انگورها را از آن آویزان کنید. جهت افزایش نما از دو گلدان پر از گل در دو طرف قوس استفاده کنید و از فرشی از گلبرگ­های پَر پَر شده به عنوان راهروی عروس و داماد استفاده کنید.

 

منبع:

www.wedding.com