اجاره اتوبوس

اجاره اتوبوس دربستی و میدل باس در تهران و شهرستان های کشور بدون هزینه رزرو تنها در مجموعه سعادت رنت امکان پذیر می باشد. اتوبوس های اجاره ای سعادت رنت به صورت دربستی روزانه و ساعتی اجاره داده می شوند که در رده اتوبوس ، مینی بوس ، میدل باس موجود می هستند. برای هماهنگی رزرو اجاره اتوبوس دربستی، مینی بوس دربستی و یا سواری دربستی با شماره های زیر تماس بگیرید.

اجاره اتوبوس

سوالات متداول اجاره اتوبوس

اجاره اتوبوس دربستی ارزان

اجاره اتوبوس دربستی ارزان سعادت رنت برای سرویس دهی داخل شهری و برون شهری آماده خدمات رسانی به تمام نقاط ایران است.

اجاره اتوبوس دربستی به خدماتی گفته می شود که خودرو همراه با راننده علاوه بر اینکه در مسیر رفت و برگشت همراه شما است برای تردد در داخل شهر مقصد نیز کاملا در اختیار شما می باشد.خدمات سرویس اتوبوس دربستی سعادت رنت شامل مواردی نظیر سفرهای زیارتی، علمی تحقیقاتی، اردوهای مدارس، گردشگری و توریستی، سرویس های کارخانجات و ... می باشد. درخواست اتوبوس دربستی به منزله ی اجاره اتوبوس به همراه راننده مجرب از طرف شرکت می باشد. سعادت رنت به دلیل دارا بودن نماد اعتماد در بین دیگر شرکت های اجاره اتوبوس و ماشین همواره توانسته رضایت و اعتماد مشتریان خود را جلب کند.

خدمات اجاره اتوبوس ارزان سعادت رنت به صورت بلند مدت و کوتاه مدت ارائه می شود. ما توانسته ایم با فراهم آوردن مجموعه ای بی نظیر از اتوبوس های موجود روز دنیا متناسب با بوجه مشتریان، خدمات اجاره اتوبوس دربستی خود در را اختیارشان قرار دهیم. کرایه اتوبوس دربستی به صورت درون شهری و برون شهری موجود است که می توانید روزانه و هفتگی اجاره کنید. اتوبوس های موجود سعادت رنت شامل اجاره اتوبوس ولوو، اجاره اتوبوس اسکانیا، اجاره اتوبوس ،مارال می باشد.

اجاره اتوبوس دربستی به صورت روزانه در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. اتوبوس های اجاره ای سعادت رنت به صورت دربستی اجاره داده می شود که برای سفرهای درون شهری و برون شهری خدمات رسانی می کنند. اتوبوس ها در مدل های زیر موجود می باشند:

 • اجاره اتوبوس vip
 • اجاره اتوبوس های معمولی 
 • اجاره میدل باس 
 • اجاره مینی بوس
services-1
services-1

مشخصات فنی اتوبوس های سعادت رنت

اجاره اتوبوس VIP

اجاره اتوبوس vip شامل اتوبوسهای 25 نفره و 32 نفره هستند که دارای سه ردیف صندلی و تجهیزات کافی برای سفر هستند. اتوبوس vip برای شما فضای راحتر و بیشتری نسبت به اتوبوس های عادی برای مسافرات فراهم می کند. اجاره اتوبوس vip

در دو مدل 32 و 25 نفره و در مدل های اسکانیا، ولوو و مان در سعادت رنت موجود هستند. قیمت ها و عکس های اتوبوس های vip در پایین ذکر شده است. برای اجاره اتوبوس vip می توانید با شماره های درج شده تماس گرفته و خودرو مورد نظر خود را رزرو کنید. قیمت اجاره اتوبوس vip برای د 10ساعت داخل شهر تهران 1,800,0000 تومان شروع می شود. حداقل زمان اجاره اتوبوس 5 ساعت در روز است.

اگر اتوبوس را برای خارج از تهران می خواهید حتما باید با کارشناسان ما کیاومتر و تعداد روز خود را مشخص کرده. اتوبوس vip سعادت رنت دارای سیستم گرمایشی و سرمایشی مجهز بوده و به دلیل تعداد ردیف صندلی های کم برای تورها بسیار پر کاربرد است. اجاره اتوبوس وی آی پی دربستی همراه با یک راننده مجرب و یک راننده کمکی در اختیار شما خواهد بود. به دلیل اینکه اتوبوس همراه با راننده اجاره داده می شود مسافران هیچ تعهدی در قبال خسارت ها ندارند.

ویژگی و امکانات اتوبوس VIP

اتوبوس های وی ای پی تفاوت بسیاری با اتوبوس های معمولی دارند. که در ادامه به آن ها می پردازیم:

•    در این نوع اتوبوس ها به دلیل اینکه تعداد صندلی های کمتری نسبت به دیگر اتوبوس ها دارند فضای بیشتری برای مسافران فراهم کرده است. صندلی های اتوبوس VIP راحتی بیشتری دارند و مسافر می تواند به راحتی آن را به تخت خواب تبدیل کرده و استراحت نماید.
•    در اتوبوس های Vip یخچال و سردکن در وسط اتوبوس تعبیه شده است. علاوه بر یخچال صندوق بار نیز وجود دارد که مسافران می توانند از آن استفاده نمایند.
•    سیستم گرمایش و سرمایشی مناسب که در طول سفر با توجه به درخواست مسافران روش خواهد بود. علاوه بر آن سیستم تهویه این اتوبوس ها در حد ایده ال می باشد.

شما می توانید اجاره اتوبوس یا مینی بوس را بصورت دربستی-رفت  یا بصورت رفت و برگشت اجاره کنید. به این صورت که اتوبوس شما را به مقصد می رساند و در زمانی برگشت نیز با راننده هماهنگ کرده و برای بردن شما به دنبالتان می آید. بر روی دکمه رزرو  کلیک کنید و مستقیماً به به شماره های کارشناسان ما در بخش اجاره اتوبوس وصل خواهید شد. به سادگی تاریخ سفر خود را و مقصد خودتان را دراختیار ما قرارداده.

services-1
services-1

قیمت اجاره اتوبوس دربستی

قیمت اجاره اتوبوس به دو صورت روزانه یا درون شهری و برون شهری محاسبه می شود. قیمت کرایه اتوبوس دربستی برای مسیر های درون شهری با توجه به تعدادروزهای اجاره و نوع اتوبوس متغیر می باشد. هزینه اجاره اتوبوس دربستی درون شهری روزانه برای 10 ساعت می باشد که ساعت های بیشتر شامل هزینه اضافی می شود. قیمت اجاره اتوبوس برای خارج از شهر نیز به صورت کیلومتری و فاصله شهر محاسبه می شود.

مراحل درخواست و رزرو اتوبوس مرحله

مرحله 1 : تماس با ما و مشاوره گرفتن از ما 
مرحله 2 : انتخاب نوع اتوبوس از نظر تعداد صندلی و نوع 
مرحله 3 : مشخص کردن تعداد روز و دادن آدرس مبدا و مقصد حرکت 
مرحله 4 : دادن مشخصات فردی و شماره تلفن 
مرحله 5: تحویل اتوبوس به شما در روز موعد مقرر و پرداخت الباقی هزینه اجاره

خدمات اجاره اتوبوس دربستی

کرایه اتوبوس در سعادت رنت با شرایط مختلف در اختیار مشتریان قرار می گیرد که در زیر به آنها اشاره شده است.

 • اجاره اتوبوس به صورت روزانه و ساعتی
 • اتوبوس دربستی  درون شهری و بین شهری
 • اجاره اتوبوس جهت تور
 • کرایه اتوبوس جهت ایاب و ذهاب مهمان ها در مراسم ترحیم
 • اجاره اتوبوس برای ختم 
 • اجاره ون تشریفات 
 • اجاره اتوبوس برای کربلا : اتوبوس دربستی کربلا
 • سرویس ایاب و ذهاب کارمندان 
 • اجاره اتوبوس برای سرویس های دانشگاهی

یکی دیگر از خدمات ارائه شده سعادت رنت سرویس سرویس ایاب و ذهاب شرکت ها و مدرسه ها می باشد. شما می توانید اتوبوس و یا مینی بوس های شرکت را برای سرویس دهی اجاره کنید. برای دریافت شرایط و هزینه باید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاع از قیمت و شرایط اجاره ون به لینک زیر مراجعه کنید.

اجاره ون

services-1
services-1

اجاره اتوبوس در تهران

اجاره اتوبوس در تهران از نوع اتوبوس درون شهری است. این نوع اتوبوس ها مجهز و همراه با رانندگان حرفه ای آماده ارائه سرویس دهی به مردم تهران می باشد.

نوع اتوبوس های بکارگرفته شده در اتوبوس دربستی تهران مدل وی ای پی که دارای کولر گازی و صندلیهای راحت میباشد که بسیار خوب و مدرن میباشد و نوع دیگر آن اتوبوس های معمولی نام برد که در سطح شهر مشغول سرویس دهی میباشند و قیمت آن نسبتا پایین ومقرون بصرفه میباشد.اتوبوس اجاره ای در تهران روزانه برای 10 ساعت در اختیار مشتریان است که هزینه کرایه با توجه به نوع اتوبوس و تعداد روز اجاره محاسبه می شود.

اجاره میدل باس

اجاره میدل باس در واقع اتوبوس های کوچک شهری هستند که دارای 30 نفر ظرفیت می باشند.

اجاره میدل باس به صورت ساعتی و روزانه محاسبه می شود. قیمت اجاره میدل باس کمتر از اتوبوس های وی آی پی و کرایه ون می باشد. برای درخواست اجاره اتوبوس و میدل باس باید قبل از اجاره از طریق شماره های درج شده و یا واتساپ شرکت با ما در ارتباط باشید و اتوبوس مورد نیازتان را رزرو کنید.

خدمات اجاره اتوبوس دربستی سعادت رنت

اجاره اتوبوس جهت تور

برای اجاره اتوبوس جهت تور باید در زمان رزرو برنامه سفر و شهرهای مقصد را در اختیار ما قرار دهید. هزینه اجاره اتوبوس برای تور بر اساس مسافت طی شده اتوبوس محاسبه می شود. اتوبوس های در نظر گرفته شده برای تور جزو خودروهای با کیفیت مجموعه بوده. در صورت نیاز ما یک راننده مسلط به زبان انگلیسی در اختیارتان قرار خواهیم داد.

اجاره اتوبوس برای اردو مدارس

دیگر خدمات ما اجاره اتوبوس برای اردو مدارس است. کافیه شما روز و ساعت مشخص را با ما در میان گذاشته و اتوبوس مورد نیاز خود را اجاره کنید. تمامی ون و اتوبوس های این شرکت دارای بیمه مسافرتی و بالا ترین سطح کیفیت فنی می باشند.

اجاره اتوبوس برای تور و سفرهای زیارتی

اگر علاقه مند به بازدید از شهر های مذهبی به همراه جمعی از دوستان تان هستید همان طور که پیش تر نیز گفته شد، می توانید با مراجعه به شرکت های اجاره خودرو، اقدام به اجاره اتوبوس و اجاره ون نمایید. لازم به ذکر است بدانید ارائه خدمات اجاره اتوبوس و اجاره ون تنها به صورت با راننده است و تمامی مسئولیت ها اعم از هزینه سوخت، جریمه های احتمالی و... بر عهده شخص راننده خواهد بود.

شرایط اجاره اتوبوس برای مراسم ختم و سوگواری

اجاره اتوبوس برای ختم شرایط خاصی نداشته و مانند دیگر خدمات اجاره اتوبوس تنها کافیست که ساعت و تاریخ رفت و برگشت خود را به شرکت اعلام کرده.

اجاره اتوبوس برای سرویس ایاب و ذهاب ادارات

شرکت های اجاره خودرو در سراسر ایران خدمات اجاره اتوبوس با ظرفیت 42 نفر و خدمات اجاره ون با ظرفیت 6 الی 15 نفر را همراه با راننده و شرایطی تقریبا یکسان ارائه می دهند. هزینه ی پرداختی از سوی سازمان ها و ادارات با توجه به نوع خودور و نوع قرارداد ها متفاوت می باشد از این رو می توانید به شرکت های اجاره خودرو یا وب سایت های اجاره خودرو مراجعه نمایید تا از میزان دقیق هزینه ها مطلع شوید.

کاربرد اجاره اتوبوس برای برگزاری جشن و مراسم ها

اکثر شرکت ها در پی جزئیات مراسم شما هستند تا بتوانند بهترین سرویس را برای شما رائه دهند. این جزییات شامل تعداد افراد، نوع سفر و یا احتمالا جشن، ایده ها و انتظارات شما، زمان سفر و طول مسیر شماست. هر چه اطلاعات دقیق تری در اختیار این موسسات قرار بگیرد شما سرویس بهتری دریافت می کنید.

services-1
services-1

اجاره اتوبوس برای شهرستان ها

سعادت رنت در بیشتر شهرهای ایران خدمات اجاره اتوبوس خود را ارائه می دهد. اجاره اتوبوس برای شهرهای بزرگ نظیر :

 • اجاره اتوبوس در شیراز
 • اجاره اتوبوس در اصفهان
 • اجاره اتوبوس در شیراز
 • اجاره اتوبوس در مشهد
 • اجاره اتوبوس در کرج

برای اجاره اتوبوس در شهرهای نام برده شده می توانید با ما در تماس باشید و نوع اتوبوس درخواستی خود و تعداد روزهای اجاره را با کارشناسان ما در میان گذاشته و سپس اتوبوس موردنیاز خود را رزرو کنید. برای یک سفر گروهی بزرگ شما نیاز به اجاره اتوبوس دارید. با توجه به نوع خودرویی که نیاز دارید سوالاتی را مطرح کنید. هر یک از این سوالات به شما کمک می کند که یک اتوبوس دربستی ارزان، انعطاف پذیر، سازگار و راحت را انتخاب کنید.

شرایط اجاره اتوبوس دربستی

کلیه اتوبوس های سعادت رنت به صورت با راننده کرایه داده می شوند. مشتریانی که درخواست اجاره اتوبوس و یا مینی بوس بدون رانند دارند باید چند روز قبل از اجاره با ما در تماس باشند تا در صورت موجود بودن، اتوبوس را در اختیارتان قرار دهیم. در صورت عبور اتوبوس و یا هریک از خودروها از طرح ترافیک و آلودگی هوا هزینه طرح به هزینه اجاره شما اضافه خواهد شد.
راننده های این مجموعه جزو افرادی مجرب می باشند که به دلیل تسلط راننده مسافران در امنیت کامل به سر می برند. در ضمن جای خواب و غذای راننده به عهده مسافران بوده که مشتریان می توانند هزینه آنها را پرداخت و یا تامین کنند.

services-1