معرفی سعادت رنت

سعادت رنت فعالیت خود را درزمینه اجاره انواع خودرو ایرانی و خارجی در سال 92 با رویکرد جلب رضایت مشتری آغاز کرد. این شرکت در ابتدای راه، فعالیت خود را در سطح شهر تهران آغاز کرده است. اما هم‌اکنون پس از چندین سال فعالیت مستمر در بیشتر شهرهای ایران هم چون شیراز، کرج، اصفهان، تبریز و... دارای نمایندگی‌های فعال می‌باشد. شرکت سعادت رنت با چشم‌اندازی چندین ساله با محوریت اعتماد به مشتری، امکان اجاره خودرو با شرایط بسیار آسان مانند اجاره خودرو بدون سند، چک را فراهم کرده است.

logo

مزیت های سعادت رنت چیست؟

اجاره خودرو در ایران : تهران - فرودگاه امام خمینی - شیراز - اصفهان - بندر عباس

اجاره خودرو با بیمه کامل CDW

اطلاعات بیشتر

تحویل و عودت خودرو در محل و دیگر شعبه ها

اطلاعات بیشتر

رضایت مشتری از سعادت رنت

اطلاعات بیشتر

هزینه های شفاف در اجاره خودرو

اطلاعات بیشتر

کمترین میزان ودیعه

اطلاعات بیشتر

ارائه خدمات به مشتریان توسط کارشناسان ما در طول شبانه روز

اطلاعات بیشتر

امداد پشتیبانی و تعویض رایگان در سراسر ایران

اطلاعات بیشتر

رزرو رایگان خودرو و لغو رایگان رزرو

اطلاعات بیشتر

اجاره خودرو با بیمه کامل CDW

CDW یا بیمه بدنه، بیمه ای مختص به اجاره خودرو می باشد که سقف تعهد خسارت را در هنگام تصادف برای اجاره کنند خودرو کاهش می دهد. بیمه CDW تصادفات شما را پوشش می دهد و بر اساس توافق بین شرکت اجاره دهنده و مشتریان، پوشش‌های مختلفی را در بر می‌گیرد.
تمامی خودروهای اجاره‌ای شرکت سعادت رنت دارای بیمه بدنه و شخص ثالث بوده که سقف پرداخت ودیعه بین 2 تا 3 میلیون تومان و در صورت وقوع هرگونه تصادف، هیچ هزینه‌ای از مشتریان درخواست نخواهد شد. این بیمه تنها بدنه خودرو را در زمان تصاف پوشش می دهد.

services-1
services-1

تحویل و عودت خودرو در محل و دیگر شعبه ها

تحویل خودرو در محل مورد نظر مشتری جزو خدمات برتر سعادت رنت می باشد. گروه اجاره خودرو سعادت رنت با داشتن نمایندگانی های فعال و رانندگانی مجرب در هر زمان و هر مکانی که بخواهید آماده تحویل خودرو درخواسی شما می باشد. شما می توانید خودرو بجای مراجعه به شرکت برای صرفه جویی در وقت، خودروی مورد نظر خود درب منزل ، محل کار ، درب هتل و یا فرودگاه تحویل بگیرید.
شبکه تحت پوشش سعادت رنت با سرمایه‌گذاری و همکاری مستمر به منظور رفاه حال مشتریان، جهت تحویل و عودت حضوری خودرو دارای شعبات دائمی می باشد. که بر خلاف دیگر شرکت های موجود در ایران این شرکت دارای شعبه های دائمی در بیشتر شهرهای ایران هم چون : تهران ، کرج ، تبریز ، اصفهان ، یزد ، شیراز، بندر عباس و... است

رضایت مشتری از سعادت رنت

ما همیشه به این معتقدیم که مشتریان سرمایه اصلی شرکت بوده و هدف سعادت رنت ارائه خدماتی با کیفیت برای رضایتمندی مشتریان بوده است. 4 سال رضایتمندی مشتری افتخاری است برای ما، تا راه خود را با تلاشی روز افزون ادامه دهیم. این یک شعار نیست بلکه نظرات مشتریان ما در شبکه های اجتماعی نظیر TripAdvisor نمودی از این واقعیت است و همچنین میتوانید برای اطمینان از خدمات سعادت رنت، نظرات مشتریان را در قسمت Google Review مشاهده نمایید.

services-1
services-1

هزینه های شفاف در اجاره خودرو

شفافیت مالی یکی از ارزشهای اصلی ما است. موسسه سعادت رنت اجاره کلیه خودروهای خود را به صورت شفاف و بدون هیچ گونه هزینه مخفی انجام می دهد. تمامی هزینه‌هایی که مشتریان پس از اجاره خودرو ملزم به پرداخت هستند، در قرارداد به طور شفاف ذکر شده و مشتریان عزیز پس از دریافت این قرارداد، مستلزم پرداخت هیچ هزینه‌ی دیگری نخواهند بود.
شما می توانید در زمان اجاره خودرو تمام هزینه ها را با جزئیات ببینید.مطمئن باشید صداقت برترین ویژگی سعات رنت است، مشتریان ما پس از اجاره از هیچ هزینه ای تعجب نخواهند کرد.

کمترین میزان ودیعه

شرکت سعادت رنت با توجه به مجوزهای رسمی و دارا بودن پوشش کامل بیمه ای خودرو تنها شرکت اجاره خودرویی است که با دریافت کمترین میزان ودیعه، انواع خودروها را اجاره می‌دهد.
ما دربین شرکت های اجاره خودرو قیمت های رقابتی بسیار مقرون به صرفه ای را برای مشتریان در نظر گرفته ایم . خودروهای مدل سال با قیمت های پایین بخشی از خدمات ارزنده ما هستند

services-1
services-1

ارائه خدمات به مشتریان توسط کارشناسان ما در طول شبانه روز

توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی سریع و موثر برای جلب رضایت آنها در غالب پشتیبانی، به صورت 24 ساعته و در تمام طول حتی در ایام تعطیل یکی از ویژگی های برتر سعادت رنت می باشد. شرکت در تمام بخش های خود حتی در امداد جاده ای در طول هفته و در هر ساعت از شبانه روز آماده کمک رسانی به شما عزیزان است.

امداد پشتیبانی و تعویض رایگان در سراسر ایران

تمامی خودروهای شرکت سعادت رنت مدل سال بوده و در بالاترین سطح کیفیت می باشند؛ اما در صورت خرابی خودروی اجاره‌ داده‌ شده، شرکت این امکان را فراهم آورده تا در کمتر از 45 دقیقه، امداد جاده‌ای ارسال و مشکل خودرو را برطرف کند.
با توجه به طیف گسترده نمایندگی های ایم شرکت ادر صورتی که خرابی خودرو با امداد جاده ای برطرف نگردد امکان خودرو جایگزین در هر نقطه از ایران به صورت رایگان در کمتر از 24 ساعت انجام می پذیرد .

services-1
services-1

رزرو رایگان خودرو و لغو رایگان خودرو

با سعادت رنت، متفاوت ترین سامانه رزرو رایگان اجاره خودرو آنلاین کشور آشنا شوید !
شما می‌توانید بدون پرداخت هیچ نوع هزینه ای خودرو مد نظر خود را با تعداد روزهای مشخص شده به صورت رایگان رزرو کنید. دیگر نگران اتلاف وقت نباشید، وجه تمایز سعادت رنت با دیگر رقبا در رزرو سریع، امن و رایگان برای مشتریان خود می باشد.
در سعادت رنت لغو رزرو، برعکس تمامی رقبای کاری نیازمند پرداخت هیچ نوع هزینه ای نمی باشد.