درباره سعادت رنت | about us

درباره سعادت رنت

شرکت  حمل و نقل بین المللی آوای خزر (سهامی خاص) به شماره ثبت 7250 فعالیت خود را زیر نظر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای جمهوری اسلامی ایران در زمینه حمل و نقل جاده ای و ترانزیت در سال 1357 آغاز نموده است و در راستای گسترش فعالیت خود در زمینه اراِیه خدمات به مشتریان تصمیم به تاسیس شرکت  کارن آوران سعادت آتیه  (سهامی خاص) در زمینه حمل و نقل دورن و بیرون شهری و مسافر نمود.

شرکت  کارن آوران سعادت آتیه  ( سعادت رنت ) رویای شما برای داشتن خودروی تشریفاتی و لوکس را در زمان مورد نیاز با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب برآورده می کند. ممکن است اتومبیل شما برای مدت زمانی  نیاز به توقف در تعمیرگاه داشته باشد در این زمان این شرکت می تواند اتومبیل مورد نیاز را در اختیارتان بگذارد . شاید قصد یک سفر درون شهری کوتاه مدت و یا یک مسافرت بیرون شهری بلند مدت داشته باشید شما می توانید یک خودروی راحت ، مدرن و با امنیت بالا  اجاره نمایید. رانندگی با خودروی شاسی بلند در جاده های توریستی کشور تجربه خوبی برای شما و همراهانتان می تواند باشد. اجاره ماشین عروس لوکس برای عروسی و داماد های مشکل پسند که می خواهند با یک خودروی تشریفاتی ، شبی به یاد ماندنی داشته باشند نیز تخصص ماست. همچینی برای مسافران محترمی که از طریق  فرودگاه بین المللی و یا فرودگاه مهر آباد وارد شهر تهران می شوند و یا توریست هایی که در شهر های اصفهان و یا شیراز وارد ایران می شوند می توانند از خدمات vip و cip و اجاره خودرو بدون راننده از طریق نمایندگی های فعال ما در شهر های مربوطه این شرکت بهرمند شوند. ناوگان این شرکت شامل انواع خودرو های ایرانی ( اقتصادی )، خودرو های تشریفاتی مدرن و کلاسیک و قدیمی ، انواع ون و مینی بوس می باشد.

موسسه  کارن آوران سعادت آتیه ( سعادت رنت ) با کادری مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد. خدمات این موسسه شامل انواع خودرو های لوکس و کلاسیک و اجاره  انواع خودرو های  ایرانی  ، ون و مینی بوس با قیمت های مناسب جهت اجاره روزانه ، هفتگی و ماهیانه جهت تشریفات ،ترانسفر فرودگاهی، گشتهای توریستی ، ماشین عروس با راننده و بدون راننده ، سروسی های توریست و گردشگری می باشد. قابل توجه اینکه خودروهای این موسسه همگی بر خوردار از استانداردهای زیست محیطی ، کپسول آتش نشانی و جعبه کمک های اولیه نیز می باشند . همچنین رانندگان این مجموعه علاوه بر دارابودن گواهینامه آزمون رانندگی تدافعی و نیز کارت سلامت بهداشت ، مسلط به زبان های خارجه و همچنین مهارت استفاده از جعبه کمک های اولیه هستند.

 

این موسسه آماده ارائه خدمات ویژه به مشتریان محترم باهدف جلب رضایتمندی که شامل موارد زیر میباشد:

_ تحویل خودرو در محل مورد نظر مشتریان به صورت رایگان

_تحویل خودرو در تهران و استرداد آن در دیگر شهر های دارای نمایندگی

_ اجاره خودرو بدون نیاز به چک و سند برای مشتریان

_ امکان تعویض خودرو در طول مدت زمان اجاره 

_ تحویل خودرو با بیمه کامل CWD

_ رزرو آنلاین و تلفنی خودرو و خدمات و پاسخگویی 24 ساعته

_ کیلومتر آزاد تحت شرایط قرارداد ویژه

_در اختیار گذاشتن وسایل سفر و تفریحاتی برای مشتریان

_ اجاره خودرو تشریفاتی با راننده مسلط به زبان انگلیسی

_ تورهای گردشی مخصوص توریست ها ،  یک و چند روزه در تهران

_ترانسفر فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران

_تشریفات هتل ها ، ارگان های دولتی و خصوصی  و خدمات  cip فرودگاه