گل آرایی و تزیین ماشین عروس در فصل پاییز

راهنمای گل آرایی ماشین عروس در فصل پاییز با گلهای پاییزی  

اگر می خواهید بهترین و زیباترین ماشین عروس سال متعلق به شما باشد باید علاوه بر انتخاب درست ماشین، یک گل فروشی خوب در شهر پیدا کنید. تزیین ماشین عروس، انتخاب برند خودرو و همچنین رنگ آن از مهم ترین فاکتورهای داشتن ماشین عروس شیک و فوق العاده به شمار می رود. در مرحله اول اگر می خواهید ماشین عروسی لاکچری داشته باشید می توانید با توجه به بودجه مالی که در نظر دارید خودرو مورد نظرتان را از موسسات اجاره خودرو، کرایه کنید.

سپس نسبت به فصلی که هستید بهترین نوع گل آرایی را انتخاب کنید. با توجه به این که گل آرایی ماشین عروس در فصل پاییز بسیار متنوع و رنگارنگ است، انتخاب تزیین خودرو شاید کمی سخت و دشوار باشد که البته با راهنمایی های افراد با تجربه و متخصص سهل و آسان می شود.

قیمت گل آرایی ماشین عروس

قیمت گل آرایی ماشین عروس در فصول مختلف با توجه به نوع و تعداد گل ها متفاوت است. در واقع هرچه تعداد گل های انتخابی بیشتر باشد گل زدن ماشین عروس هم زمان بر شده و هم قیمت آن بالا می رود. نوع تزیین ماشین عروس با توجه به مدل خودرو انتخابی متفاوت است یعنی قطعا گل آرایی 206 با لندکروز یکسان نبوده زیرا با توجه به اندازه خودرو تعداد گل های به کار رفته شده کم و زیاد می شود. انواع گل آرایی ماشین عروس شامل: آبشاری، ساده، مخصوص ماشین های قدیمی، خودروهای شاسی بلند، کروک و مدل هایی که از میوه و ساتن برای تزیین استفاده می شود. برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد اجاره تزیین ماشین عروس بهتر است به گل فروشی مراجعه کرده و با دیدن نمونه کارهایشان در آلبوم و مشورت با افراد متخصص در آن گل فروشی یک مدل خاص را انتخاب کنید.

جدیدترین تزیین ماشین عروس

یکی از پر طرفدار ترین سبک های گل آرایی ماشین عروس مربوط به تزیین خودرو با گل های طبیعی می باشد اما امروزه استفاده از تور و ساتن های رنگی نیز در برخی ماشین ها دیده می شود که انتخاب آن ها کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. در این بخش شما را با برخی از تزیینات ماشین عروس آشنا خواهیم کرد.

کم پیش می‌آید که به عروسی توصیه کنیم که برای دسته گل‌ عروسی‌اش تنها از یک رنگ استفاده کند، بهتر است یک مجموعه رنگ انتخاب کنید و بر آن اساس گل‌های دسته گلتان را انتخاب کنیم، در ادامه تعدادی از رنگ‌هایی که مناسب یک دسته گل پاییزی عروس هستند را به شما معرفی می‌کنیم.

گل آرایی خودروهای لوکس

گل آرایی ماشین عروس

گل آرایی ماشین های شاسی بلند

گل آرایی ماشین عروس

گل آرایی خودروهای کروک (بدون سقف)

گل آرایی ماشین عروس

گل آرایی ماشین های داخلی

گل آرایی ماشین عروس

گل آرایی خودروهای قدیمی

گل آرایی ماشین عروس

گل آرایی ماشین عروس قدیمی

یکی از زیبا ترین و خاص ترین ماشین های عروس قطعا انتخاب خودروهای قدیمی متعلق به دهه ی 60 یا 70 میلادی می باشد که حس نوستالژی و فوق العاده ای را در فیلمبرداری و عکاسی عروسی به نمایش می گذارد. اجاره ماشین عروس قدیمی به جرات یکی از جسورانه ترین انتخاب های شما به حساب می آید که بسیار برای گل آرایی ماشین عروس در فصل پاییز مناسب است زیرا می توانید با انتخاب گل های رنگارنگ و شاد جلوه ی این خودروهای لوکس و قدیمی را دو برابر کنید.

نکات مهم در گل آرایی ماشین عروس

  • حتما قبل از عقد قرارداد از نمونه کارهای گل فروشی دیدن فرمایید

  • بهتر است به دیدن چند عکس در کانال و شبکه اجتماعی گل فروشی اکتفا نکنید و به صورت حضوری و با دیدن ماشین عروس های تزیین شده تصمیم بگیرید

  • تمامی مواردی مانند تعداد گل، رنگ گل، تاریخ و همچنین ساعت آماده شدن خودرو  که قرار است بابت آن ها هزینه پرداخت کنید را در قرارداد ذکر کنید

  • از گل های مناسب فصل استفاده کنید

  • اگر از اجاره خودرو در اختیار استفاده کرده اید به گلفروشی بگویید تا مراقب نیفتادن خط و خش باشد

  • در تمامی فصول سال می توانید از رز قرمز و سفید برای تزیین ماشین عروس استفاده کنید

  • مطمئن شوید که گل آرایی ماشین عروس مانع دید شما نسبت به دیگر ماشین ها نشود 

 

مطالب مرتبط :

نکات مهم و ضروری در اجاره ماشین عروس کلاسیک

یک ماشین عروس شیک چه ویژگی هایی دارد