اجاره ماشین در باکو

اجاره ماشین در باکو همراه با متصدی فارسی زبان | بیمه کامل خودرو

اجاره خودرو در باکو برای ایرانیان ۱

اجاره خودرو در باکو یکی دیگر افتخارات بزرگ سعادت رنت در خارج از مرزهای ایران می باشد. شرکت اجاره خودرو سعادت رنت دارای نماینده فعال در این کشور بوده که خدمات خود را در راستای خدمات رسانی به هم وطنان عزیز ارائه می دهد. با خیال راحت سفر کنید چرا که متصدی تحویل خودرو ما فارسی زبان بوده و هر کجا که شما بخواهید خودرو را به شما تحویل می دهد.

جهت رزرو و اجاره خودرو در باکو
 
و دریافت قیمت ها، تماس بگیرید

 سعادت رنت در شهر باکو دارای نماینده فعال بوده که به راحتی با یک تماس با شعبه ما در تهران می توانید خودرو موردنیازتان را برای هر زمان که می خواهید ماشین مدنظرتان را اجاره کنید. تحویل خودرو به شما در فرودگاه باکو یا در مکان درخواستی شما خواهد بود. پرداخت هزینه و رزرو خودرو نیز در شرکت تهران انجام خواهد شد. در ادامه برای شما هزینه و شرایط را آورده تا قبل از اجاره ماشین اطلاع کافی داشته باشید. 

خودرو های اجاره ای در باکو

خودروهای اجاره ای در باکو جزو با کیفیت ترین ماشین های موجود بوده که کمترین کارکرد را داشته و مدل سال می باشند.
 

اجاره خودرو در باکو با شرایط آسان برای ایرانی هایی که به این شهر سفر می کنند در نظر گرفته شده است. خودروهای موجود در باکو به صورت بدون راننده و با راننده اجاره داده می شوند که بدون محدودیت کیلومتری می توانید در شهر تردد کنید. حداقل زمان اجاره خودرو در شهر باکو 2 روز می باشد. اگر قصد خارج شدن از شهر باکو را دارید این امکان را فراهم آورده ایم که یک روز از شهر خارج شوید.  برای اجاه خودرو از ایران برای باکو باید یک هفته قبل از سفر خود با شرکت تماس گرفته تا ما از موجودی خودروها با خبر شده و هماهنگی های لازم را انجام دهیم. در زمان تماس ما خودرو مدنظرتان را از شما جویا شده و پس اطلاع از مشخصات و تعداد روز درخواستی شما هزینه اجاره را با ارسال یک پیش فاکتور در اختیارتان قرار خواهیم داد. تفاوت قیمت و خدمات ما را با دیگر شرکت های اجاره خودرو در باکو مقایسه کنید. 

تحویل خودرو به وسیله متصدی فارسی زبان و بازگشت دیپوزیت بلافاصله پس  از عودت خودرو

هزینه اجاره ماشین در باکو 

قیمت اجاره ماشین در باکو با توجه به خودرو شما و تعداد روزهای درخواستی محاسبه می شود. قیمت اجاره خودرو در این شهر در مقایسه با دیگر کشورهای اطراف ایران پایین تر می باشد. قیمت اجاره ماشین در باکو در لیست بالا ذکر شده است.

روش های پرداخت هزینه اجاره خودرو در باکو

پیش پرداخت اولیه اجاره در شعبه تهران انجام خواهد شد و مابقی کرایه در زمان تحویل خودرو در باکو از شما دریافت خواهد شد. برای پرداخت کرایه اجاره ماشین در باکو می توانید هزینه را به صورت دلار، ریال و یا به واحد پول آذربایجان پرداخت کنید. 
واحد پول آذربایجان منات بوده و هر یک دلار معادل 1.7 منات می باشد.

هر یک دلار = 1.7 منات 

بیمه اجاره ماشین در باکو 

تمامی خودروهای اجاره ای موجود در باکو دارای بیمه کامل بوده که تمامی خسارات را پوشش می دهد. هزینه بیمه در کرایه خودرو گنجانده شده است و نیاز نیست هزینه ای اضافی برای بیمه پرداخت کنید.با اجاره ماشین از سعادت رنت از گشت و گذار در باکو لذت ببرید. 

خدمات اجاره خودرو در باکو شرکت سعادت رنت 

 • عودت دیپوزیت بلافاصله بعد از تحویل خودرو 
 • بیمه کامل خودرو نظیر : بیه بدنه، بیمه دزدی، بیمه شخص ثالث
 • اجاره خودرو بدون پرداخت هیچ نوع مالیاتی 
 • رزرو رایگان 
 • کیلومتر نامحدود

نمایندگی ما در فرودگاه باکو مستقر شده است که می توانید به محض ورود خود ماشین مورد نیاز خود را از متصدی فارسی زبان ما تحویل بگیرید. متصدی تحویل خودرو علاوه بر فارسی زبان بوده به زبان انگلیسی نیز مسلط می باشد.

مراحل رزرو اجاره خودرو در باکو 

رزرو خودرو برای باکو به صورت رایگان بوده و لغو آن نیز بدون پرداخت هزینه ای انجام می شود. حتما برای اجاره یک هفته زود تر از سفر خود اقدام به رنت خودرو کنید. 

 • تماس با دفتر تهران
 • رزرو خودرو موردنظر
 • پرداخت پیش پرداخت در دفتر تهران 
 • تحویل خودرو در باکو 
 • پرداخت مابقی هزینه  و تحویل مدارک به نماینده ما در باکو 
 • هزینه اجاره خودرو در باکو به صورت پرداخت دلاری 

به دلیل قیمت های بالای کرایه تاکسی در باکو به مسافرین توصیه می کنیم که با اجاره خودرو در داخل این شهر تردد کنند. چرا که به راحتی می توانید با هزینه ای کمتر یک خودرو لوکس با قیمت بسیار مناسب در مدت زمان اقامت خود در این شهر اجاره کنید.

مدارک اجاره ماشین در باکو 

مدارک لازم برای اجاره خودرو در باکو در زیر ذکر شده است. تحویل مدارک، در باکو و در زمان تحویل خودرو از متصدی ما خواهد بود.

 • ترجمه گواهینامه به انگلیسی یا گواهینامه بین المللی 
 • 100 دلار دیپوزیت
 • پاسپورت

با اطمینان از ایران برای باکو، خودرو رزرو کنید. ما متعهد هستیم که بهترین تجربه کلی کرایه اتومبیل را به شما ارائه دهیم.