اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

ایران

بدون راننده

اجاره بنز C180
2016

از ۳ تا ۶ روز:۱,۵۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۴۵۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۴۰۰ تومانروزانه

ترکیه

بدون راننده

اجاره بنز C180
2016

از ۳ تا ۶ روز:۲,۵۰۰ ₺روزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۲,۴۹۰ ₺روزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۲,۴۸۰ ₺روزانه

با راننده

اجاره بنز C180
2016

Airport transfers : ۴۵۰ ₺

اجاره بنز C180

اجاره بنز c180 در ترکیه با ارزان ترین قیمت و آسان ترین شرایط امکان پذیر است. رانندگی با این خودرو لوکس، می تواند آرزوی هر شخصی باشد. شما می توانید به راحتی این خودرو زا به صورت با راننده و بدون راننده در سراسر ترکیه تحویل گرفته و از سفر خود لذت ببرید.

برای کرایه بنز C180 با راننده، نیاز به هیچ مدرک خاصی نیست و تمام مسئولیت ها اعم از خسارات و تصادفات، برعهده ی راننده مجرب شرکت می باشد. رنت بنز c180 با راننده به صورت ساعتی و روزانه در ترکیه امکان پذیر است.

از مزایای این خودرو می توان به پیشرانه 5.5 لیتری هشت سیلندر، 367 اسب بخار قدرت و 510 نیوتن متر گشتاور، حداکثر سرعت 230 کیلومتر بر ساعت، دارای سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک دو گانه ، کانالهای تهویه هوا بر روی کنسول میانی ، دارای سیستم کنترل کیفیت هوا AQS و فیلتر هوا داخل اتاق، دارای سیستم کلید هوشمند و مجهز به استارت دکمه ای و دارای سیستم ضد سرقت ، قفل و بازکردن دربها بدون کلید ، ستون جمع شونده فرمان در هنگام تصادف ، قفل فرمان خودکار ، سیستم قفل کودک در اختیار راننده ، دارای سیستم دزدگیر به همراه آژیر، اشاره کرد. شما می توانید این خودرو را به صورت آنلاین در سعادت رنت رزرو کنید و بهترین سفر را تجربه کنید.