اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

 

 

امارات

بدون راننده

اجاره فورد تریتوری
2024 - 2023

از ۲ تا ۶ روز:۳۵۰ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۳۳۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۲۹۵ AEDروزانه

با راننده

اجاره فورد تریتوری
2024 - 2023

10 hours available : ۸۵۰ AED

اجاره فورد تریتوری

نسل جدید این خودرو در واقع همان فورد اکوآتور اسپرت است که در چین با نام اکوآتور و امروزه در منطقه آمریکای شمالی و جنوبی و ASEAN با نام تریتوری عرضه شده است. 

در نمای جلو این خودرو، شاهد طراحی به نسبت خشن همراه با خطوط شارپ و عضلانی هستیم که چهره جذابی را ایجاد کرده اند. به همین دلیل، جوانان زیادی به سمت این خودرو جذب شده اند. در همین بخش، چراغ ها به وسیله یک نوار ال ای دی به هم متصل می شوند. فورد تریتوری، یک خودرو بسیار مناسب برای سفرهای جاده ای می باشد.

از دیگر آپشن های رفاهی این خودرو می توان به دو نمایشگر ۱۲ اینچی، اپل کارپلی و اندروید اتو، تریم چرم داخلی، کروز کنترل تطبیقی، رادار نقطه کور، شارژر وایرلس، حالات مختلف رانندگی، سیستم ترمز اضطراری، سیستم هشدار خروج از خط، سیستم پایش باد تایرها، دوربین ۳۶۰ درجه، سیستم کنترل پایداری و کشش، سیستم کمکی شروع حرکت در سربالاییپیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژ اکوبوست با حداکثر قدرت ۱۷۰ اسب بخار و گشتاور ۲۶۰ نیوتن متر، اشاره کرد.

عکس های فورد تریتوری، تماما عکس های واقعی بوده و این خودرو با تعداد متغیر، در شرکت سعادت رنت موجود می باشد. 
شرایط عمومی برای رنت ماشین در سعادت رنت:
برای کرایه یک ماشین در خارج از ایران، گواهینامه بین المللی رانندگی، شرایط سنی بالای 19 سال و مدارک شناسایی، مورد نیاز است. یکی دیگر از موارد مورد نیاز در اجاره تمامی خودروها، پرداخت دیپوزیت و ودیعه خلافی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می توانید به صفحه مدارک مورد نیاز مراجعه کرده و به راحتی خودرو مدنظر خود را اجاره کنید.