اجاره خودرو در تهران
برگشت در محل تحویل

 

جزیره کیش

بدون راننده

اجاره خودرو هامر اچ 2
2010

از ۱ تا ۶ روز:۵,۵۰۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۵,۴۷۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۵,۴۴۰,۰۰۰ تومانروزانه

اجاره خودرو هامر اچ 2

یک خودرو غول آسا برای سفرهای جاده ای! این خودرو نخستین بار در سال ۲۰۰۳ در خط تولید قرار گرفت و همچنان تولید می‌شود. اچ۲ در مدل چهار در عرضه می‌شود ولی نمونه‌های سفارشی آن به صورت لیموزین نیز موجود اند. 

این خودرو شاسی بلند با وزن 2903 کیوگرم، در دسته خودروهای آفرودی قرار گرفته است. بسیاری از مردم، از این خودرو برای سفرهای برون شهری خود استفاده می کنند. ظرفیت باک بنزین هامر اچ2، 121 لیتر معادل 32 گالن می باشد.

از آپشن های رفاهی این خودرو می توان به جعبه دنده اتوماتیک، سیکل ترکیبی مصرف سوخت: 23 لیتر در 100 کیلومتر، کنترل اتوماتیک ، دریچههای تهویه برای سرنشیننان عقب، رادیو / cd / دارای 9 بلندگو، حجم موتور: 5967 سی سی، نوع موتور: موتور بنزین سوز انژکتوری، اشاره کرد. 

عکس های هامر اچ2، تماما عکس های واقعی بوده و این خودرو با تعداد متغیر، در شرکت سعادت رنت موجود می باشد. 
شرایط عمومی برای رنت ماشین در سعادت رنت:
برای کرایه یک ماشین در خارج از ایران، گواهینامه رانندگی بین المللی، شرایط سنی بالای 19 سال و مدارک شناسایی، مورد نیاز است. یکی دیگر از موارد مورد نیاز در اجاره تمامی خودروها، پرداخت دیپوزیت و ودیعه خلافی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می توانید به صفحه مدارک مورد نیاز مراجعه کرده و به راحتی خودرو مدنظر خود را اجاره کنید.