اجاره ون هیوندای h۱ با راننده در استانبول

اجاره ون هیوندای h۱ در استانبول

اجاره ون هیوندای h۱ در استانبول از طریق سعادت رنت به شما امکان می‌دهد تجربه‌ای راحت و بدون دردسر در سفرهای گروهی داشته باشید. این ون با ظرفیت بالا و ابعاد کابین مناسب، از محبوب‌ترین وسایل نقلیه برای اجاره به شمار می‌رود. ما اجاره ون h۱ با راننده تشریفاتی را بدون واسطه ارائه می‌دهیم تا تجربه‌ای ممتاز و بی‌دغدغه را برای شما فراهم آوریم. برای رزرو ون و تنظیم جزئیات سفرتان شامل تاریخ، مدت زمان اجاره، مبدا و مقصد، و برنامه سفر، کافی است با کارشناسان ما از طریق واتس‌اپ در تماس باشید.

ترکیه
با راننده
قیمت اجاره ون هیوندای h۱ در استانبول
2023

۱۰ ساعت در اختیار : ۴,۰۰۰ ₺

خدمات اجاره با راننده ون هیوندای اچ‌وان در استانبول

سرویس اجاره ون اچ‌وان با راننگان مسلط: رانندگان ما با تجربه و مسلط به لوکیشن‌های شهر استانبول، سفری راحت و بدون استرس را برای شما فراهم می‌کنند.

زبان‌های متنوع: خدمات ما به همراه زبان‌های مختلف از جمله انگلیسی، ترکی استانبولی و ... ارائه می‌شود تا تجربه سفر شما را همیشه بهتر کنیم.

سرویس دربستی: این ون‌ به‌عنوان سرویس‌ دربستی نیز قابل اجاره است، بنابراین اگر به دنبال حریم خصوصی در سفر هستید، بهترین گزینه برای شما خواهند بود.

هزینه کرایه ون اچ‌وان در استانبول

اجاره ون با راننده تنها گزینه برای اجاره این ون در شهر استانبول است. ون هیوندای اچ‌وان از جمله ون‌های نیمه‌اقتصادی، باکیفیت و جاداری است که با قیمتی معادل ۴۰۰۰ لیر برای حداقل ۱۰ ساعت در طول روز اجاره داده می‌شود.

شرایط اجاره ون هیوندای h۱ در استانبول

رزرو اجاره ون هیوندای اچ وان در استانبول از طریق تماس یا واتس‌اپ در بازه زمانی از ساعت ۹ صبح تا ۱۱ شب انجام می‌شود. اما حتماً به یاد داشته باشید که رزرو خود را حداقل ۲ هفته قبل از زمان مورد نیاز نهایی کنید. در سرویس‌های با راننده سعادت رنت، اجاره ون هیوندای اچ وان نیز ارائه می‌شود. در این سرویس، مسئولیتی بر عهده شما نیست. ون هیوندای اچ‌وان با راننده، طبق قوانین حداقل ۱۰ ساعت در اختیار شما قرار می‌گیرد. در صورت نیاز، می‌توانید با پرداخت مبلغ مازاد تعیین‌شده، مدت زمان اجاره را تمدید کنید.

مدارک لازم برای اجاره ون هیوندای h۱ در استانبول

گواهینامه بین‌المللی + پاسپورت معتبر

باتوجه‌به با راننده بودن سرویس اجاره ون هیوندای h۱ در استانبول، نیاز به ارائه مدارک دیگری ندارید. و تمامی مسئولیت‌های احتمالی از جمله خسارات وارد به ون، برعهده راننده خواهد بود. بنابراین اجاره با راننده ون اچ‌وان در استانبول، می‌تواند نگرانی‌های شما از این بابت را به راحتی برطرف کند.

مشخصات فنی ون هیوندای اچ‌وان برای اجاره در استانبول

امکانات رفاهی: ون هیوندای H۱ دارای امکانات رفاهی متنوعی مانند سیستم تهویه هوا، سیستم صوتی با کیفیت بالا، و سیستم ناوبری GPS است که تجربه سفر را برای مسافران بهبود می‌بخشد.

تجهیزات ایمنی: این ون مجهز به سیستم‌های ایمنی مدرنی مانند سیستم‌های ABS، ESP و هواکش‌های جلویی و پشتی است که امنیت مسافران را تضمین می‌کند.

سبکی و انعطاف در رانندگی: با وزن سبک و سیستم تعلیق مناسب، ون هیوندای H۱ راحتی و لذت رانندگی را برای راننده و مسافران فراهم می‌کند.

ظرفیت سرنشین: ون هیوندای اچ وان دارای ظرفیت بالایی برای سرنشینان است که به آنها امکان می‌دهد با راحتی در سفر شرکت کنند. معمولاً این ون دارای ۷ تا ۹ صندلی برای سرنشینان است.

ظرفیت چمدان: ون هیوندای H۱ نیز دارای فضای بزرگی برای بار و بارگیری است. این ون عموماً دارای چندین جایگاه برای چمدان‌ها و بارهای سفری است که به سرانه سفر خود راحتی می‌بخشد.

سیستم صوتی: ون هیوندای اچ‌وان مجهز به یک سیستم صوتی با کیفیت است که به مسافران امکان پخش موسیقی یا فایل‌های صوتی از طریق اتصال به دستگاه‌های مختلف مثل گوشی‌ها یا پخش‌کننده‌های MP3 را می‌دهد.

مراحل کرایه ون هیوندای اچ‌وان در استانبول

سوالات متداول اجاره ون هیوندای اچ‌وان در استانبول

سوالات نهایی که ممکن‌ است در متن بالا به پاسخ آن نرسیده باشید:

آیا می‌توان ون اچ‌وان را برای کمتر از ۱۰ ساعت اجاره کرد؟

خیر، حداقل زمان مجاز برای اجاره ون اچ‌وان ۱۰ ساعت است، در صورت کمتر بودن زمان درخواستی شما، هزینه ۱۰ ساعت گرفته می‌شود.

آیا امکان اجاره هیوندای H۱ بدون راننده وجود دارد؟

اجاره ون هیوندای H۱ و سایر ون‌ها بدون راننده ممکن نیست و تمام ون‌ها به صورت با راننده اجاره داده می‌شوند.

رزرو اجاره ون هیوندای H۱ در استانبول چگونه است؟

شما می‌توانید با تماس تلفنی یا واتس‌اپ با کارشناسان برای رزرو اجاره ون هیوندای اچ‌وان اقدام کنید.

ظرفیت سرنشین در ون هیوندای اچ‌وان چقدر است؟

هیوندای اچ‌وان ۱۲ نفر ظرفیت سرنشین دارد. 

خودرو های پیشنهادی

اجاره ون مرسدس بنز ویتو استانبول، کرایه ون ویتو از 5000 لیر ...
شروع قیمت
۵,۰۰۰ ₺
ترکیه

A/C
A
8
8
4
بدون دپوزیت
اجاره ون تویوتا هایس، کرایه ارزان ون هایس در استانبول ...
شروع قیمت
۴,۰۰۰ ₺
ترکیه

A/C
A
4
13
6
بدون دپوزیت
اجاره ون هیوندای h۳۵۰ استانبول، کرایه ون لوکس هیوندای h۳۵۰ ...
شروع قیمت
۵,۵۰۰ ₺
ترکیه

A/C
A
3
8
8
بدون دپوزیت
(5.00)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات