جیپ گرند چروکی  جدیدترین نسخه از نماد خودرو آمریکایی است و وقتی صحبت از جدیدترین خودرو میشود، منظورمان پایان نسل چهارم و شروع نسل پنجم است. جیپ گرند، یک خودرو خانوادگی و در عین حال اسپورت است که بهترین گزینه برای سفرهای درون شهری و جاده ای می باشد.

جیپ گرند چروکی ، در هفت تیپ و با سه نوع پیشرانه و محور محرک دیفرانسیل عقب و 4WD به بازار عرضه می‌شود. موتور استاندارد این شاسی‌بلند ۳.۶ لیتری V6 با قدرت ۲۹۳ اسب بخار و گشتاور ۳۵۲ نیوتن.متر است. به همین دلیل، این خودرو یکی از محبوب ترین خودروهای آفرود نیز به شمار می آید. مصرف سوخت شهری این خودرو ۱۰.۶ لیتر در صد کیلومتر و حداکثر سرعت آن، ۲۹۰ کیلومتر در ساعت می باشد.

از آپشن های رفاهی این خودرو می توان به کروز کنترل هوشمند، کنترل ایستایی در سربالایی، کنترل سرعت در سرازیری، اتو پارک، سنسور جلو، سنسورعقب، سنسور فشار باد تایر، رادار تصادف جلو، هشدار توجه راننده، ترمز ضدقفل، توزیع نیروی ترمز، چراغ بدرقه، نمایشگر اطلاعات و سرگرمی، نمایشگر هدآپ، تهویه اتوماتیک،خروجی ۱۲ ولت، کامپیوتر سفری،گرم‌کن آینه بغل، اشاره کرد.

تمامی عکس های گرفته شده از این خودرو، عکس های واقعی بوده و این خودرو با تعداد متغیر، در شرکت سعادت رنت موجود می باشد. عکس هایی که هم اکنون در سایت مشاهده میکنید برای یکی از خودروهای جیپ گرند چروکی موجود در سعادت رنت می باشد.

شرایط عمومی برای رنت ماشین در سعادت رنت:

همانطور که میدانید، برای رنت یک ماشین در خارج از ایران، گواهینامه رانندگی بین المللی، شرایط سنی بالای 19 سال و مدارک شناسایی، مورد نیاز است. یکی دیگر از موارد موردنیاز در اجاره تمامی خودروها، پرداخت دیپوزیت و ودیعه خلافی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اجاره خودرو به صورت با راننده و بدون راننده می توانید به صفحه مدارک موردنیاز مراجعه کرده و به راحتی خودرو مدنظر خود را اجاره کنید.