یکی از محبوب ترین خودروها برای اجاره در دبی، نیسان پاترول است. شما می توانید این خودرو را همراه با بیمه کامل، شرایط آسان و قیمتی مناسب، در سعادت رنت کرایه کنید.

برای کرایه نیسان پاترول، می توانید به صورت آنلاین رزرو خود را نهایی کرده و پس از تایید مدارک شما توسط کارشناسان فروش، خودرو را در محل موردنظر خود تحویل گرفته و پس از اتمام قرارداد، آن را عودت دهید.

برای رنت خودرو به صورت با راننده در دبی، نیاز به هیچ مدرک و شرایط خاصی نیست و تمامی مسئولیت ها اعم از خسارات و تصادفات، برعهده ی رانندگان شرکت می باشد. شما می توانید خودرو با راننده را به صورت ساعتی و روزانه از سعادت رنت کرایه کرده و سفری لذت بخش را در کنار عزیزان خود تجربه کنید. قبل از نهایی کردن رزرو خود می توانید تجهیزات اضافه مانند صندلی کودک و ... اضافه کنید و در زمان تحویل خودرو، تجهیزات موردنیاز خود را نیز تحویل بگیرید.

از مزایای این خودرو می توان به موتور 5.6 لیتری V8، قدرت بیش از 400 اسب بخار،  گشتاور 559 نیوتون‌متر، شتاب 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت 5.8 ثانیه، مصرف ترکیبی ۱۸.۸ لیتر، تایرهای ۱۸ اینچی، صندلی‌های سه‌ردیفه، نمایشگر بزرگ 12.3 اینچی اطلاعات سرگرمی، شارژ بی‌سیم تلفن هوشمند، سیستم صوتی Bose با 13 بلندگو ، اشاره کرد.