کرایه نیسان پاترول در دبی

اجاره نیسان پاترول در دبی

نیسان پاترول، شاسی‌بلند نام‌آشنای ژاپنی، در مدل ۲۰۲۳ با بهره‌گیری از پیشرانه‌ قدرتمند و آپشن‌های رفاهی و ایمنی جدید وارد بازار شد. یکی از محبوب ترین خودروهای دبی، نیسان پاترول است که بسیاری از مردم برای گشت و گذار در این شهر مدرن و دیدنی، از اجاره نیسان پاترول استفاده می‌کنند.

این خودرو با طراحی زیبا و موارد استفاده متعددی که دارد، محبوب قشر زیادی از افراد مختلف شده است. از کسانی که به کمپین و سفر به مناطق صعب‌العبور علاقه دارند تا خانواده‌هایی که راحتی و آزادی عمل در سفر برایشان از هرچیزی مهم‌تر است.

امارات
بدون راننده
قیمت اجاره نیسان پاترول در دبی
2023

از ۲ تا ۶ روز:۵۴۵۴۹۷ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۵۳۵۴۹۵ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۵۲۵۴۹۳ AEDروزانه
با راننده
قیمت اجاره نیسان پاترول در دبی
2023

۱۰ ساعت در اختیار : ۹۵۰ AED
ترانسفر فرودگاه : ۲۷۵ AED

اجاره نیسان پاترول در دبی

نیسان پاترول در دسته‌ی خودروهای سرسختی است که به تقلید از جیپ‌های آمریکایی در جنگ جهانی دوم ساخته شده است. این وفاداری به مدل‌های جنگی همواره در طراحی نیسان پاترول در سالیان طولانی پابرجا مانده است.

این خودرو با طراحی زیبا و موارد استفاده متعددی که دارد، محبوب قشر زیادی از افراد مختلف شده است. از کسانی که به کمپین و سفر به مناطق صعب‌العبور علاقه دارند تا خانواده‌هایی که راحتی و آزادی عمل در سفر برایشان از هرچیزی مهم‌تر است.

نیسان پاترول ۲۰۲۳ طراحی بیرونی زمختی دارد. حالت پنجره‌ی جلویی و چراغ‌های آن نیز همین مسئله را بیشتر به رخ می‌کشند. گنجایش بالای آن برای سرنشینان این خودرو را تبدیل به خودرویی مسافرتی و مناسب برای ماجراجویی کرده است.

نیسان پاترول که می‌تواند سلیقه شما برای اجاره خودرو در دبی در مجموعه سعادت‌ رنت موجود است و شما می‌توانید به راحتی آن را از ما اجاره کنید. برای آنکه همه‌چیز راجع‌به نیسان پاترول را بدانید در این مطلب همراه ما باشید.

برای اجاره خودروی نیسان پاترول به چه مدارکی نیاز دارم؟

برای اجاره خودروی نیسان پاترول همچون تمام خودروهای اجاره‌ای دیگر نیاز به ارائه مدارک لازم برای اجاره خودرو دبی دارید. نیسان پاترول هم به صورت بدون راننده اجاره داده می‌شود و هم به صورت تشریفاتی و با راننده. در ادامه لیست کاملی از این مدارک لازم را آورده‌ایم که با کمک آن می‌توانید برای اجاره نیسان پاترول اقدام کنید. 

اجاره نیسان پاترول در دبی

اجاره خودروی نیسان پاترول در دبی بدون راننده

همان طور که گفته شد شما می‌توانید بدون راننده نیسان پاترول را اجاره کنید. در ادامه مدارکی که برای اینکار باید تهیه کنید و ارائه دهید، درج شده است.

افرادی که مقیم امارات نیستند برای اجاره نیسان پاترول به چه مدارکی نیاز دارند؟

 1. داشتن یک نسخه کپی از گواهینامه بین‌المللی
 2. داشتن یک نسخه کپی از کارت اقامت امارات
 3. داشتن ویزای امارات
 4. داشتن پاسپورت امارات
 5. پرداخت هزینه دیپوزیت (ودیعه نقدی ضمانت)

افرادی که ساکن دبی هستند برای اجاره نیسان پاترول به چه مدارکی نیاز دارند؟

 1. داشتن گواهینامه رانندگی امارات
 2. داشتن یک نسخه کپی از کارت اقامت امارات
 3. داشتن ویزای امارات
 4. داشتن پاسپورت امارات
 5. پرداخت هزینه دیپوزیت (ودیعه نقدی ضمانت)

 اجاره خودرو نیسان پاترول در دبی با راننده

دومین حالتی که شما می‌توانید از امکانات نیسان پاترول در دبی بهره‌مند شوید، اجاره آن با تشریفات و راننده است. نیسان پاترول به صورت تشریفاتی و همراه با راننده در سعادت رنت ارائه می‌شود. در روش اجاره ماشین در دبی با راننده ابتدا باید خودروی نیسان پاترول را از قسمت رزرو آنلاین سایت سعادت رنت، رزرو کنید. سپس درصورتی که وقت راننده‌ی نیسان پاترول در سعادت رنت آزاد باشد. مراحل رزرو شما با موفقیت به اتمام خواهد رسید. باتوجه به آنکه شما در این روش خود پشت فرمان نمی‌نشینید و رانندگی نمی‌کنید، نیازی به ارائه مدارک و یا پرداخت دیپوزیت ندارید. تمام موارد مرتبط با خسارات احتمالی به ماشین و یا ایجاد شرایط خاص، برعهده‌ی راننده نیسان پاترول است و مسئولیتی متوجه شما نخواهد بود.

هزینه‌ای که اجاره خودرو با راننده در دبی باید پرداخته شود، به علاوه حضور راننده محسوب می‌شود. در نهایت باید گفته شود که حداقل زمان برای رزرو نیسان پاترول در دبی با راننده ۱۰ ساعت است.

اجاره نیسان پاترول در شهر دبی

شرایط بیمه خودروی نیسان پاترول در دبی

شرایط بیمه خودروها برای شرکت‌های مختلف اجاره خودرو مختلف است. در زمان رزرو خودرو هر چه بیمه بهتری انتخاب کنید مسئولیت مالی شما در تصادفات کمتر خواهد شد.در نتیجه در هنگام تصادف هزینه کمتری را پرداخت می‌کنید. بهترین نوع بیمه خودروهای اجاره‌ای LDW بین المللی است. اما در تمامی تصادفات اگر خودرو تعداد روز زیادی در تعمیرگاه متوقف شود، این هزینه بر عهده شما است زیرا بیمه این نوع هزینه‌ها را پوشش نمی‌دهد. سعادت رنت فقط دو نوع بیمه دارد که به شرح زیر میباشد و شما با انتخاب بیمه کامل میتوانید تعهد مالی خود را در خسارت های احتمالی به وجود آمده کاهش دهید.

بیمه پایه

حداقل نوع بیمه و تعهد مالی را پوشش می‌دهد. این بیمه به صورت پیش فرض بر تمامی خودروها وجود دارد و حتما باید در نظر داشته باشید در بیمه پایه مسئولیت مالی تمامی خسارت و زیان‌ها بر عهده اجاره کننده است.

 1. امداد جاده ای گسترده (ERA)
 2. تعهد ایمنی سعادت رنت (SSP)
 3. پوشش کامل سرقت
 4. بیمه شخص ثالث (ALI)
 5. هزینه‌ی خواب ماشین برعهده‌ی مشتری است.

بیمه کامل

کامل ترین نوع بیمه بین المللی (LDW) خودروهای اجاره ای که تمامی پوشش ها را شامل می‌شود و مسئولیت مالی شما را تا سقف دیپوزیت شما کاهش میدهد. با انتخاب این بیمه شما جدیدترین مدل خودرو سعادت رنت را دریافت خواهید کرد. پوشش این نوع بیمه مخصوص خودروهای اجاره ای است و کاملا متفاوت با بیمه های شخص ثالث و بیمه بدنه است.

 1. امداد جاده ای گسترده (ERA)
 2. تعهد ایمنی سعادت رنت (SSP)
 3. پوشش کامل سرقت
 4. بیمه شخص ثالث (ALI)
 5. حداقل معافیت افت قیمت
 6. بیمه بدنه و حداقل مسئولیت (LDW)
 7. هزینه‌ی خواب ماشین برعهده‌ی مشتری می‌باشد

هزینه بیمه کامل حدوداً ۳۵% از کرایه خودرو روزانه است.

مشخصات فنی نیسان پاترول اجاره‌ای فول

برای آنکه بتوانید خودروی مدنظرتان را راحت‌تر انتخاب کنید، در جدول زیر به بررسی مشخصات فنی کاربردی برای اجاره خودروی نیسان پاترول پرداخته‌ایم:

کشور سازندهژاپن
ظرفیت سوخت۱۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر در فضای شهری
تعداد سرنشین۸ نفر
ظرفیت چمدان۴ چمدان سایز بزرگ
تعداد ایربگسیستم ایربگ یکپارچه
تجهیزات ایمنیترمز اضطراری، هشدار خروج از خط، کمک برخورد از جلو
سیستم صوتیصفحه نمایش لمسی ۸ اینچی
قابلیت آفرودمجهز به جعبه انتقال دوبرد، لاستیک‌های کناری بلند و قفل دیفرانسیل عقب

نکاتی که برای اجاره خودروی نیسان پاترول در دبی باید بدانید

توضیحات جانبی از جمله تعریف دیپوزیت، دلایل و نحوه پرداخت آن در ادامه نوشته شده است.

تعریف دیپوزیت

شرکت اجاره‌دهنده خودرو به عنوان ضمانت سلامت، نگهداری، جریمه و بازگرداندن خودرو از شما مبلغی را به امانت می‌گیرد و پس از تحویل خودرو از شما مبلغ تمام و کمال به شما عودت داده می‌شود.   

چگونه مبلغ دیپوزیت را پرداخت کنیم؟

شما می‌توانید مبلغ دیپوزیت را به واحد پول امارات یعنی درهم و یا حتی به ارزهای خارجی نیز پرداخت کنید. جالب است بدانید که پرداخت مبلغ دیپوزیت با ارز دیجیتال نیز میسر شده است. مبلغ دیپوزیت نهایتاً تا ۳۰ روز کاری پس از تحویل خودرو به حساب شما بازگردانده می‌شود.

فضای داخلی نیسان پاترول اجاره ای در دبی

چگونه نیسان پاترول اجاره‌ای خود را تحویل بگیرم؟

ما در سعادت رنت برای رفاه اجاره‌کنندگان، خودروی نیسان پاترول را در مناطق مختلف شهر دبی از جمله فرودگاه دبی، ترمینال‌های ۱ و ۲ و ۳ دبی، دبی مال، منطقه دیره، پالم جمیرا، و مناطق دیگر به شما تحویل خواهیم داد. اگر مکان مورد نظر شما در لیست نوشته شده نبود، می‌توانید با مراجعه به کارشناسان فروش سعادت رنت از طریق شماره واتس‌اپ، نیسان پاترول خود را در هر مکانی که در نظر دارید تحویل بگیرید.

سؤالات متداول

در ادامه برخی از سؤالات پرتکرار درباره اجاره نیسان پاترول در دبی را پاسخ می‌دهیم.

چطور می‌توانم نیسان پاترول را اجاره کنم؟

شما با مراجعه به سایت سعادت رنت به صورت آنلاین می‌توانید خودروی مدنظرتان را برای تعداد روزهایی که مایلید اجاره کنید.

قیمت اجاره روزانه و هفتگی نیسان پاترول چقدر است؟

برای اجاره ۲ تا ۶ روز بدون لحاظ تخفیف‌های ویژه ۶۵۰ درهم است.

آیا اجاره نیسان پاترول مشمول بیمه می‌شود؟

بله تمامی خودروهای اجاره‌ای در شرکت سعادت رنت مشمول بیمه پایه و کامل می‌شوند. شما برای دریافت بیمه کامل یا LDW باید هزینه‌ای مجزا پرداخت کنید.

حداقل سن برای اجاره خودروی نیسان پاترول در دبی چقدر است؟

شما باید حداقل ۱۹ سال تمام را برای اجاره خودروی نیسان پاترول در دبی داشته باشید.

چرا نیسان پاترول را برای اجاره در دبی انتخاب کنم؟

این خودرو علاوه بر راحتی و جادار بودن، به شما سفری پر از هیجان با گشت و گذار در کویرهای دبی را هدیه می‌دهد که می‌تواند دبی را برای شما خاطره‌انگیزترین شهر زندگی‌تان کند.

خودرو های پیشنهادی

اجاره فورد تریتوری در دبی | قیمت کرایه روزانه 297 و ساعتی 85 درهم ...
ford territory
2024 - 2023
شروع قیمت
۲۲۷ AED
مبلغ ضمانت ۱,۵۰۰
امارات

A/C
A
4
5
4
اجاره تویوتا لندکروز در دبی | کرایه لندکروز در دبی 590 درهم ...
شروع قیمت
۵۷۹ AED
مبلغ ضمانت ۱,۵۰۰
امارات

A/C
A
4
7
5
(4.91)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات
نام کامل : فرنوش | تاریخ : سه شنبه ۱۲ دی ۱۴۰۲ ۱۳:۵۵

این ماشین بیمه داره؟ میخام اجارش کنم اما از بابت بیمه نگرانم

نام کامل : پشتیبانی سعادت رنت | تاریخ : سه شنبه ۱۲ دی ۱۴۰۲ ۱۲:۲۴

سلام. تمامی ماشین هایی که شما از سعادت رنت اجاره می کنید شامل بیمه پایه و بیمه کامل می شوند. لازم به ذکر است که برای بیمه کامل باید هزینه مجزا بپردازید.

نام کامل : آیسان کیایی | تاریخ : یکشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲ ۱۹:۴۸

من ساکن امارات نیستم و اینجا مسافرم. گواهینامه امارات هم ندارم. نمیتونم نیسان پاترول رو بدون راننده اجاره کنم؟

نام کامل : آنیتا باقری | تاریخ : یکشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲ ۱۳:۵۶

سلام. افرادی که اسکن امارات نیستند، برای اجاره خودرو در دبی نیازی به گواهینامه امارات ندارند و گواهینامه بین المللی کافی است.

نام کامل : سعید اسکندری | تاریخ : دوشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۲ ۱۴:۳۶

نیسان پاترول یکی از بهترین خودروهایی بود که توی دبی اجاره کردم و برای ما که جمعیتمون تقریبا زیاد و در حد 8 نفر بود عالی بود و بجای کرایه دو تا ماشین، فقط نیسان پاترول رو کرایه کردیم، ماشین هم خیلی تمیز بود و اگر مجدد به دبی سفر کنم قطعا بازم ماشین اجاره میکنم.