اجاره تویوتا لندکروز در تهران

کرایه تویوتا لندکروز در تهران

اجاره تویوتا لندکروز از جذاب‌ترین خودروها برای رنت در تهران است. این خودرو در سعادت رنت هم به صورت بدون راننده، هم به صورت تشریفاتی و با راننده قابل ارائه است. با به‌صرفه‌ترین قیمت‌ها می‌توانید تویوتا لندکروز را در تهران از سعادت رنت اجاره کنید. در ادامه به شرایط لازم برای اجاره تویوتا لندکروز در تهران و مزیت‌هایی که انتخاب این خودرو برای شما خواهد داشت اشاره خواهیم کرد و لیست قیمت‌های اجاره تویوتا لندکروز Toyota Land Cruiser را نیز ارائه خواهیم داد.

ایران
بدون راننده
قیمت اجاره تویوتا لندکروز در تهران
2019 - 2010

از ۳ تا ۶ روز:۸,۵۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۸,۳۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۸,۲۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
با راننده
قیمت اجاره تویوتا لندکروز در تهران
2019 - 2010

۱۰ ساعت در اختیار : ۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۵۵,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان

اجاره تویوتا لندکروز در تهران toyota land cruiser

لندکروز Land Cruiser از مدل‌های پرفروش ساخته‌شده توسط شرکت تویوتا به حساب می‌آید که به عنوان خودروهای جیپی و مقاوم شناخته می‌شود. این خودرو در مجموعه سعادت رنت برای اجاره و خدمت‌رسانی به شما عزیزان موجود است. سعادت رنت با داشتن یک مجموعه‌ی کامل، باکیفیت، جدید و سالم از انواع خودروها در تهران، در قیمتی رقابتی، به شما ارزان‌ترین اجاره خودرو در تهران و آسان‌ترین رزرو آنلاین برای اجاره را ارائه می‌دهد. خودروی تویوتا لندکروز در تهران با کامل‌ترین نوع بیمه، اجاره به صورت بدون راننده، تشریفاتی و با راننده و همچنین ارائه این خودرو به صورت ماشین عروس همراه با راننده یا بدون راننده نیز در خدمت شما قرار می‌گیرد. در ادامه همراه ما باشید تا شرایط لازم برای اجاره تویوتا لندکروز در تهران و لیستی از قیمت‌های اجاره این خودرو در سال ۱۴۰۳ و هر مسئله‌ای که برای اجاره خودروی لندکروز در تهران نیاز دارید که بدانید را با یکدیگر مرور کنیم.

چه مدل لندکروزی برای اجاره در سعادت رنت موجود است؟

تویوتا لندکروز Toyota Land Cruiser از خودروهای پرطرفدار سعادت رنت است که تولید ۲۰۱۰ الی ۲۰۱۹ است. سواری با این خودرو می‌تواند با وجود امکانات و ویژگی‌هایی که دارد، تجربه هیجان‌انگیزی را برای راننده و سرنشینان رقم زند. تویوتا لندکروز سعادت رنت در شعبه تهران و کیش به شما عزیزان کرایه داده می‌شود. همچنین تویوتا لندکروز ال سی ۲۰۲۳ را می‌توانید در دبی اجاره کنید. 

چه مدارکی برای اجاره تویوتا لندکروز در تهران لازم است؟

برای اجاره خودروی تویوتا لندکروز در شهر تهران نیاز به ارائه مدارک لازم برای اجاره خودرو در تهران نیاز دارید. تویوتا لندکروز هم به‌صورت بدون راننده اجاره داده می‌شود و هم به‌صورت تشریفاتی و با راننده. در ادامه مدارک لازمی که باید ارائه دهید را آورده‌ایم که با کمک آن می‌توانید برای اجاره این خودرو اقدام کنید.

اجاره خودرو تهران

خدمات اجاره خودرو تویوتا لندکروز در تهران به چه صورت است؟

همان طور که گفته شد اجاره تویوتا لندکروز در تهران به سه صورت زیر است:

اجاره خودروی تویوتا لندکروز در تهران بدون راننده

می‌دانید که شما می‌توانید تویوتا لندکروز را بدون راننده در شهر تهران اجاره کنید. برای اطلاع از شرایط اجاره خودرو بدون راننده در تهران با ما باشید.

 اجاره تویوتا لندکروز در تهران برای افراد مقیم ایران:

اجاره تویوتا لندکروز در تهران برای افراد غیر مقیم ایران:

اجاره خودروی تویوتا لندکروز در تهران با راننده

اجاره خودرو با راننده در تهران همراه با یک راننده‌ی حرفه‌ای که به مسائل تشریفاتی مسلط است که ظاهری متناسب دارد، از متفاوت‌ترین بخش‌های خدمت‌رسانی به مراجعین در سعادت رنت است. خودروی تویوتا لندکروز نیز به صورت با راننده و تشریفاتی به متقاضیان عرضه می‌شود. حداقل زمان اجاره خودرو با راننده در تهران، ۱۰ ساعت در روز است. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود و با پرداخت هزینه‌‌های اضافی، ساعت اجاره را از ۱۰ ساعت به بیشتر افزایش دهید.

مدارک لازم برای اجاره خودروی تویوتا لندکروز با راننده در تهران

برای اجاره خودرو با راننده نیازی به ارائه‌ی چک یا سفته‌ای به عنوان سند مورد نیاز نیست. شما برای رزرو خودروی تویوتا لندکروز با راننده در تهران، از طریق واتس‌اپ با کارشناسان سعادت رنت در تماس باشید. و در گفتگو با کارشناسان باید عکس کارت ملی خود را نیز از طریق همین نرم‌افزار برای ما ارسال کنید.

اجاره تویوتا لندکروز در تهران برای ماشین عروس به چه صورت است؟ 

تویوتا لندکروز انتخابی جذاب برای شب مراسم ازدواج شما است. ما در سعادت رنت با ارائه خدمات اجاره ماشین عروس مشغول به فعالیت هستیم. تویوتا لندکروز می‌تواند به عنوان ماشین عروس، شب مهم زندگی‌تان در تهران را زیباتر جلوه دهد. برای اجاره تویوتا لندکروز به عنوان ماشین عروس می‌توانید در مناطق مختلف داخل تهران، همچون نیاوران، آجودانیه، شهرک غرب و ... از خدمات کرایه ماشین عروس سعادت رنت استفاده کنید و تویوتا لندکروز را به‌صورت با راننده و بدون راننده با شرایط و قیمتی مناسب بدون نگرانی کرایه کنید.

لازم به ذکر است که حداقل زمان اجاره ماشین عروس ۱۵ ساعت از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ است که به دو صورت باراننده و بدون راننده ارائه می‌شود. 

در زمان اجاره لندکروز با راننده برای ماشین عروس نیاز به ارائه هیچ مدرکی ندارید. در صورت کرایه این خودرو به صورت بدون راننده نیاز است یک فقره چک به ارزش خودرو، گواهی‌نامه و کارت ملی را به شرکت تحویل دهید. 

ویژگی‌های خودرو لندکروز برای اجاره در تهران از سعادت رنت 

تویوتا لندکروز به دلیل استقامت و قابلیت‌های آفرود برجسته‌اش شهرت دارد، اما همچنین با پیشرفت‌های تکنولوژیک، امکانات و سیستم‌های امنیتی پیشرفته‌ای را نیز ارائه داده است. البته لازم به ذکر است که ویژگی‌ها و تجهیزات می‌تواند بسته به مدل، نسخه و سال تولید متفاوت باشد. در زیر به برخی از تجهیزات و ویژگی‌های کلیدی لندکروز اشاره می‌شود:

سیستم‌های امنیتی تویوتا لندکروز

امکانات داخلی تویوتا لندکروز

امکانات خارجی تویوتا لندکروز

نکات مهم برای کرایه خودروی تویوتا لندکروز در تهران

توضیحات جانبی از جمله تعریف deposit، دلایل و نحوه پرداخت آن و مراحل رزرو آنلاین تویوتا لندکروز بدون راننده در ادامه نوشته شده است:

اجاره ماشین تهران

دیپوزیت برای اجاره تویوتا لندکروز چیست و چقدر است؟

شرکت اجاره‌دهنده خودرو به عنوان ضمانت سلامت، نگهداری، جریمه و بازگرداندن خودرو از شما مبلغی را به امانت می‌گیرد و پس از تحویل خودرو از شما مبلغ تمام و کمال به شما عودت داده می‌شود. مبلغ دیپوزیت برای اجاره تویوتا لندکروز در شعبه تهران حدود ۱۰۰ الی ۱۵۰ میلیون تومان است.

شرایط بیمه خودروی تویوتا لندکروز در تهران

سعادت رنت فقط دو نوع بیمه دارد که در ادامه توضیح داده شده است. اگر میان دو نوع بیمه ارائه‌شده توسط ما، بیمه کامل را انتخاب کنید، تعهدات مالی شما در مواقع بروز خسارات احتمالی کاهش می‌یابد.

بیمه پایه

این نوع از بیمه میزان حداقلی نوع بیمه و تعهد مالی را تحت پوشش خود قرار می‌دهد. این بیمه به صورت پیش‌فرض وی تمامی خودروهای سعادت رنت وجود دارد و شما باید مدنظر داشته باشید که در بیمه پایه مسئولیت مالی تمام خسارات و زیان‌ها بر عهده‌ی اجاره‌کننده خواهد بود:

* مبلغ بیمه پایه / روزانه: رایگان است.

بیمه کامل

این نوع از بیمه کامل‌ترین بیمه بین المللی (LDW) برای خودروهای اجاره‌ای است و همه انواع پوشش‌ها را مشمول خود قرار می‌دهد. بیمه کامل مسئولیت مالی شما را تا سقف دیپوزیت پرداختی‌تان کاهش می‌دهد. پوشش این نوع بیمه مخصوص خودروهای اجاره‌ای همچون تویوتا لندکروز است و با بیمه‌های شخص ثالث و بیمه بدنه متفاوت است.

* مبلغ روزانه بیمه کامل / روزانه: معادل حدودا ۲۵% کرایه خودرو

کرایه خودرو تهران

چرا لندکروز را در تهران اجاره کنیم؟ 

جمع‌بندی نهایی کرایه تویوتا لندکروز در تهران

برای جمع‌بندی نهایی اجاره تویوتا لندکروزر در تهران، چند نکته کلیدی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

با دقت و تحقیق، می‌توانید تجربه‌ای خوب و بی‌دردسر در اجاره تویوتا لندکروزر در تهران داشته باشید.

سوالات متداول FAQ کرایه لندکروز در تهران

در این قسمت به سوالات مهمی که ممکن است در اجاره تویوتا لندکروز برای شما پیش آید، پاسخ می‌دهیم.

قیمت اجاره تویوتا لندکروز در تهران چقدر است؟

چرا تویوتا لندکروز را برای اجاره در تهران انتخاب کنم؟

لندکروز خودرویی لوکس و راحت است. استحکام بدنه آن و امکانات ویژه این خودرو برای رانندگی در خیابان‌های پرتردد تهران بهترین گزینه است.

چطور می‌توانم تویوتا لندکروز را در تهران اجاره کنم؟

شما با مراجعه به سایت سعادت رنت به صورت آنلاین می‌توانید خودروی مدنظرتان را برای تعداد روزهایی که مایلید اجاره کنید. در صورتی که مایل به اجاره خودروی تویوتا لندکروز در تهران به صورت با راننده هستید، می‌توانید از طریق تماس با واتس‌اپ سعادت رنت با کارشناسان ما تماس بگیرید و اینکار را انجام دهید.

چگونه می‌توانیم تویوتا لندکروز را برای کرایه در تهران تحویل بگیریم؟

با اجاره تویوتا لندکروز در این مجموعه این امکان را خواهید داشت که خودرو را در لوکیشن انتخابی خود از جمله فرودگاه، هتل، دفتر مجموعه و... تحویل بگیرید.

برای اجاره تویوتا لندکروز در تهران چه مدارکی لازم است؟

شرایط اجاره تویوتا لندکروز برای ماشین عروس چگونه است؟

اجاره ماشین عروس بدون راننده با ارائه گواهینامه‌ی رانندگی با اعتبار حداقل 6 ماه است و همین طور پرداخت چک به ارزش تقریبی خودرو و این چک پس از پایان مراسم شما توسط متصدی عودت خودرو به شما بازگردانده می‌شود. در اجاره ماشین عروس با راننده تنها مدارک لازم برای ارائه فقط کارت شناسایی است و تمامی مسئولیت‌ها بر عهده راننده شرکت خواهد بود.

خودرو های پیشنهادی

اجاره کیا اسپورتیج در تهران | قیمت کرایه کیا اسپورتیج تهران ...
kia sportage
2016 - 2012
شروع قیمت
۳,۳۹۰,۰۰۰ تومان
ودیعه خلافی ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
4
5
4
اجاره کیا سورنتو در تهران | قیمت کرایه سورنتو با تخفیف ویژه ...
شروع قیمت
۵,۴۵۰,۰۰۰ تومان
ودیعه خلافی ۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
4
7
4
اجاره بی ام و X3 در تهران | قیمت کرایه BMW X3 ...
bmw x3
2016 - 2010
شروع قیمت
۷,۶۹۰,۰۰۰ تومان
ودیعه خلافی ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
4
5
4
اجاره لاماری در تهران | کرایه لاماری sx5g GBI در تهران ...
شروع قیمت
۲,۹۹۰,۰۰۰ تومان
ودیعه خلافی ۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ایران

A/C
A
4
5
4
(4.90)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات
نام کامل : اوا | تاریخ : یکشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲ ۱۶:۴۳

من قصد دارم تویوتا لندکروز رو برای 10 روز اجاره کنم. هزینه کل اجاره با هزینه ضمانتش چقدره؟

نام کامل : پشتیبانی | تاریخ : یکشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲ ۱۳:۵۸

سلام. هزینه اجاره تویوتا لندکروزر از سعادت رنت برای 7 الی 20 روز، روزانه 6.750.000 تومان است. هزینه ضمانت این خودرو نیز برابر با 80.000.000 تومان است.