مدارک لازم برای اجاره خودرو در استانبول

مدارک لازم برای اجاره خودرو در استانبول

چه مدارکی برای اجاره خودرو در استانبول لازم است؟

استانبول یکی شهر‌های زیبا و تاریخی ترکیه به شمار می‌آید. به دلیل عدم نیاز به ویزا، فاصله کم با ایران، فرهنگ و جاذبه های گردشگری جز شهرهای پرطرفدار ایرانیان به شمار می آید. به دلیل بالا بودن قیمت تاکسی در این شهر به مسافران پیشنهاد می شود که به اجاره خودرو در استابول بپردازند. در این مقاله به طور کامل شرایط و مدارک لازم برای اجاره خودرو در استانبول را بطور کامل توضیح می‌دهیم.

همانطور که می‌دانید ایرانیان بدون داشتن کارت اعتباری نمی‌توانند در استانبول به اجاره خودرو اقدام نمایند. سعادت رنت اولین شرکتی است که شما برای کرایه خودرو می‌توانید بدون نیاز به کارت اعتباری بپردازید. برای اجاره خودرو می‌توانید از شرکت سعادت رنت به صورت آنلاین رزرو نمایید. سعادت رنت خودرو‌ها را بر اساس بودجه مشتریان خود به دو دسته لوکس و اقتصادی تقسیم کرده است. امکان اجاره خودرو به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و ماهانه امکان‌پذیر می‌باشد. شرایط آسان و قیمت مناسب شعار مجموعه ما می‌باشد.

برای بررسی قیمت اجاره خودرو در استانبول را می‌توانید با کلیک در این قسمت مشاهده کنید.

شرایط اجاره خودرو در استانبول

برای اجاره خودرو از سعادت رنت کافیست موارد زیر را در نظر بگیرید:

برای اجاره خودرو در سعادت رنت می‌بایست یک هفته قب از سفر خود اقدامات لازم را از طریق رزرو آنلاین انجام دهید.

 • خودروی مد نظر خود را انتخاب نمایید.
 • در قسمت رزرو روز، ساعت و محل تحویل و عودت را مشخص کنید.
 • بیمه خودرو را انتخاب کنید. (بیمه متوسط و CDW)
 • در صورت نیاز به تجهیزات اضافه حتما انتخاب نمایید. (صندلی کودک، باربند، دوچرخه و...)

پس از طی کردن سه مرحله فوق، درخواست شما ثبت و به دستان همکاران پشتیبان ما ارسال خواهد شد. در صورتی که در زمان مشخص شده خودرو آزاد باشد درخواست شما تایید خواهد شد و می‌توانید مدارک مورد نیاز را بارگذاری نمایید.

مدارک اجاره خودرو در استانبول

مدارک مورد نیاز زیر نسبت به خودرو انتخابی متفاوت است. (در زیر به صورت کلی یادداشت شده است شما همزمان با اتخاب خودرو می‌توانید به صورت دقیق تر مدارک را ملاحظه نمایید.)

 1. حداقل سن 20 سال
 2. اصل و کپی از تصویر گواهینامه بین المللی
 3. کپی از تصویر پاسپورت
 4. تصویر بلیط رفت به ترکیه
 5. پرداخت بیعانه به صورت تومان

مدارک بارگذاری شده توسط همکاران سعادت رنت بررسی خواهند شد و در صورت تایید رزرو شما انجام می‌شود و در زمان تعیین شده در اختیار شما خواهد بود.

تحویل خودرو

در زمان تحویل خودرو دو نکته را توجه نمایید:

 • زمان تحویل دو نسخه قرارداد در اختیار شما قرار می گیرد که شامل اطلاعات کامل خودرو، بیمه، تجهیزات اضافه، محل و زمان تحویل و عودت و مبلغ نهایی می باشد که شما می بایست هر دو نسخه را امضا کنید و یک نسخه را تا زمان عودت خودرو نزد خود نگهداری کنید.
 • الباقی مبلغ را می بایست به صورت لیر پرداخت کنید.

پس از انجام مراحل فوق خودرو در اختیار شما قرار می‌گیرد و می توانید از سفر خود نهایت لذت را ببرید.