اجاره خودرو بنز در دبی

اجاره خودرو بنز BENZ RENTAL

اجاره مرسدس بنز با تولید انواع خودروهای لوکس، با ایمنی بالا و راحتی فراوان در حوزه اجاره خودرو در دبی  بسیار پرمتقاضی است. اجاره خودرو بنز در دبی به مجموعه سعادت رنت افزوده شده است و شما می‌توانید به صورت آنلاین بنز مدنظرتان را اجاره کنید. لازم به ذکر است که حداقل مدت‌زمان اجاره خودرو بنز در دبی ۲ روز و حداکثر ۳۰ روز همراه با امکان تمدید این زمان است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید همه‌روزه از ساعت 8 صبح الی 11 شب با کارشناسان ما از طریق شماره واتس‌اپ در تماس باشید.

در هر لوکیشنی در دبی که شما بخواهید می‌توانید خودروی بنز را تحویل بگیرید؛ هزینه ترانسفر خودرو باتوجه‌به لوکیشن درخواستی شما متفاوت است اما می‌توانید خودروی بنز را در یک لوکیشن به طور مثال اجاره بنز در فرودگاه دبی که پرطرفدارترین لوکیشن بین گردشگران است تحویل بگیرید و در لوکیشن و یا حتی شهر دیگری در امارات آن را عودت دهید.

لیست خودروها

قیمت اجاره بنز gla ۲۵۰ در دبی | کرایه مرسدس بنز gla ۲۵۰ در دبی و امارات ...
A/C
A
4
5
3

از ۲ تا ۶ روز:۳۵۰ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۳۴۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۳۳۰ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۲۰۰ AED
اجاره مرسدس‌بنز a۲۰۰ در دبی | قیمت کرایه مرسدس‌بنز a۲۰۰ در دبی ...
A/C
A
4
5
3

از ۲ تا ۶ روز:۳۹۵ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۳۹۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۳۸۵ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۲,۰۰۰ AED
اجاره مرسدس بنز C۲۰۰ در دبی | کرایه مرسدس بنز C200 مدل ۲۰۲4 در دبی ...
A/C
A
4
5
3

از ۲ تا ۶ روز:۴۲۵ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۴۱۵ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۴۰۵ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۲,۰۰۰ AED
اجاره مرسدس بنز Cla ۲۵۰ در دبی | کرایه بنز Cla ۲۵۰ در دبی ...
A/C
A
4
5
3

از ۲ تا ۶ روز:۵۰۰ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۴۸۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۴۵۰ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۲۰۰ AED
اجاره مرسدس بنز ۳۰۰ GLC در دبی | قیمت کرایه مرسدس بنز ۳۰۰ GLC در دبی ...
A/C
A
4
5
3

از ۲ تا ۶ روز:۵۵۰ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۵۴۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۵۳۰ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۲۰۰ AED
اجاره بنز e200 در دبی | کرایه بنز e200 بدون راننده ...
A/C
A
4
5
3

از ۲ تا ۶ روز:۶۲۵ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۶۱۵ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۵۹۵ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۲,۰۰۰ AED
اجاره بنز cls در دبی با قیمت 650 درهم | کرایه بنز cls در دبی ...
A/C
A
4
5
3

از ۲ تا ۶ روز:۶۵۰ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۶۴۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۶۳۰ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۱,۲۰۰ AED
اجاره مرسدس‌بنز g۶۳ در دبی | کرایه بنز g۶۳ در دبی ...
A/C
A
4
5
3

از ۲ تا ۶ روز:۲,۶۵۰ AEDروزانه
از ۷ تا ۲۰ روز:۲,۵۵۰ AEDروزانه
بیشتر از ۲۰ روز:۲,۳۰۰ AEDروزانه
مبلغ ضمانت ۲,۵۰۰ AED

سوالات متداول

برای اجاره بنز در دبی شما باید یک مبلغ به‌عنوان ودیعه ضمانت (deposit) پرداخت کنید. می‌توانید این مبلغ را به‌صورت وجه نقدی یا از طریق کارت اعتباری چه از طریق شعبه مرکزی تهران چه در زمان تحویل خودرو در دبی پرداخت کنید. این مبلغ بعد از ۲۵ روز کاری به شما بازگردانده می‌شود. ودیعه بابت تخلفات رانندگی، خسارات جزئی و کسر عوارض جاده‌ای سالک از ودیعه شما کسر می‌‌شود.
خیر، رانندگی بدون گواهینامه رانندگی در دبی غیرقانونی است. شامل جریمه نقدی و حتی حبس می‌شود و البته بیمه در صورت بروز حادثه خسارتی را پرداخت نمی‌کند.
اگر به‌سرعت علاقه دارید، باید بدانید که محدودیت سرعت در آزادراه‌های دبی تا ۱۴۰ کیلومتر در ساعت. سرعت استاندارد در خیابان‌های مناطق مسکونی بین ۴۰ کیلومتر در ساعت الی ۶۰ کیلومتر در ساعت است و جاده‌های غیرمسکونی ۱۰۰ کیلومتر در ساعت است.
بله، شما می‌توانید با هماهنگی کارشناسان ما از بنز اجاره‌ شده برای سفرهای بین شهری در امارات استفاده کنید. البته در نظر داشته باشید که عبور از برخی اتوبان‌های بین شهری نیاز به پرداخت عوارض دارد که در انتها از مبلغ دیپوزیت کسر خواهد شد.

مزایای اجاره بنز در دبی

خودروهای بنز که برای اجاره در دبی و سایر شهرها موجود هستند، دارای ویژگی‌های بسیاری هستند که سفر شما را به تجربه‌ای لوکس و خاص تبدیل می‌کنند. در زیر به برخی از این ویژگی‌ها اشاره شده:

1. فضای داخلی راحت: خودروهای بنز دارای فضاهای داخلی راحت و فراخ هستند. صندلی‌های چرمی و با کیفیت بالا، سیستم‌های تنظیم دما، و امکانات لوکسی همچون سیستم صوتی با کیفیت عالی در فضای داخلی آن‌ها وجود دارد.

2. سیستم‌ ایمنی پیشرفته:  سیستم‌های ایمنی پیشرفته در خودروهای بنز به شما اطمینان از وضعیت ایمنی خودرو را می‌دهند. این سیستم‌ها شامل سیستم‌های ترمز ضروری، کنترل پایداری و سیستم‌های کمک به راننده 

3. مصرف سوخت مدیریت شده: بسیاری از مدل‌های بنز دارای سیستم‌های مدیریت مصرف سوخت هوش مصنوعی هستند که به بهبود کارایی سوخت کمک می‌کنند. این ویژگی می‌تواند به شما کمک کند تا هزینه‌های سوخت را کاهش دهید. برای مثال میزان مصرف سوخت در بنز c200 معادل 9.3 لیتر در هر 100 کیلومتر فضای شهری است. این مقدار با توجه به لوکس بودن و قدرت موتور و بدنه این خودرو، مناسب تلقی می‌شود.

اجاره خودرو بنز بدون راننده در دبی

اجاره بنز بدون راننده در دبی از پرمتقاضی‌ترین بخش‌های خدماتی در سعادت رنت است. برای اجاره بنز بدون راننده می‌توانید از طریق باکس بالای صفحه پس از انتخاب لوکیش تحویل و عودت مدنظرتان و ساعت مرتبط با آن‌ها، بنز موردنظرتان را انتخاب کرده و با اطلاعات از جزئیات بیمه و ریز هزینه‌های نهایی، اقدام به رزرو بنز بدون راننده کنید. 

کارشناسان ما در سعادت رنت در کوتاه‌ترین فاصله زمانی که کمتر از 3 ساعت است، با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی‌های نهایی را انجام می‌دهند.

مدارک لازم برای اجاره ماشین بنز بدون راننده در دبی

اگر می‌خواهید در دبی بنز بدون راننده اجاره کنید، لازم است پیش از هر چیز مدارک لازم اجاره خودرو دبی را به طور کامل مطالعه کنید و با ارائه این مدارک به کارشناسان، خودرو را در کوتاه‌ترین زمان اجاره کنید.

مدارک لازم اجاره بنز بدون راننده برای افراد مقیم ایران و گردشگران

 1. عکس گواهی‌نامه رانندگی بین‌المللی
 2. عکس پاسپورت
 3. عکس ویزای توریستی دبی
 4. ودیعه ضمانت نقدی

مدارک لازم اجاره بنز بدون راننده برای افراد مقیم امارات:

 1. گواهی‌نامه رانندگی امارات
 2. رونوشت از کارت اقامت
 3. ویزا امارت
 4. پاسپورت امارات
 5. ودیعه نقدی ضمانت

اجاره ماشین بنز با راننده در دبی

برای اجاره خودرو با راننده در دبی در ابتدا خودرو را که بنز است، انتخاب کنید؛ سپس از قسمت رزرو آنلاین موجود در وب‌سایت برای رزرو آن اقدام کنید در صورتی که بنز مدنظر شما در مدت زمان انتخابی‌تان آزاد باشد رزرو انجام خواهد شد. توجه داشته باشید به دلیل حضور راننده نیازی به ارائه‌ هیچ‌گونه مدرک و دیپوزیت نیست؛ همچنین تمامی مسئولیت‌ها و خسارات احتمالی بر عهده‌ی راننده خواهد بود. لطفا توجه داشته باشید که حداقل زمان اجاره بنز با راننده در دبی 5 ساعت است. خودروی بنز موجود در شرکت سعادت رنت با بالاترین کیفیت و از تولیدات جدید است تا انتخاب‌ مطمئن‌تری پیش روی شما باشد.

اجاره بنز c200 در دبی

بنز C200 خودرویی رسمی و لوکس است که برای اجاره خودرو در دبی در ناوگان سعادت رنت موجود است. چراغ‌های این خودرو، جذابیت به سزایی به آن بخشیده است. از آپشن‌های رفاهی این خودرو می‌توان به کیسه هوا زانویی برای راننده، رادیوی دیجیتالی، سنسور نور، سیستم کمکی ترمز در مواقع اضطراری، نشان‌دهنده علائم جاده به راننده و ترمز دستی پدالی اشاره کرد.

تویوتا c200 در حال حاضر در چهارمین نسل خود در حال تولید است. این خودرو لوکس، یکی از محبوب‌ترین خودروها برای اجاره خودرو در دبی است. این خودرو، دارای سیستم تعلیق کامفورت یا راحت که در پی آن هندلینگ و ثبات خودرو است. همچنین، بنز c200، نسبت به حجم موتور خود، مصرف سوخت بهینه ای نیز دارد.

انواع بیمه بنز در دبی

شرایط بیمه خودروها برای شرکت‌های مختلف اجاره خودرو مختلف است. در زمان رزرو خودرو هر چه بیمه بهتری انتخاب کنید مسئولیت مالی شما در تصادفات کمتر خواهد شد. در نتیجه در هنگام تصادف هزینه کمتری را پرداخت می‌کنید. بهترین نوع بیمه خودروهای اجاره‌ای (LDW) بین‌المللی است. اما در تمامی تصادفات اگر خودرو تعداد روز زیادی در تعمیرگاه متوقف شود، این هزینه بر عهده شما است؛ زیرا بیمه این نوع هزینه‌ها را پوشش نمی‌دهد. سعادت‌رنت فقط دو نوع بیمه دارد که به شرح زیر است و شما با انتخاب بیمه کامل می‌توانید تعهد مالی خود را در خسارت‌های احتمالی به وجود آمده کاهش دهید.

بیمه پایه: 

حداقل نوع بیمه و تعهد مالی را پوشش می‌دهد. این بیمه به‌صورت پیش‌فرض بر تمامی خودروها وجود دارد و حتماً باید در نظر داشته باشید که در بیمه پایه مسئولیت مالی تمامی خسارات برعهده اجاره‌کننده است:

 1. امداد جاده‌ای گسترده (ERA)
 2. تعهد ایمنی سعادت‌رنت (SSP)
 3. پوشش کامل سرقت
 4. بیمه شخص ثالث (ALI)
 5. هزینه‌ خواب ماشین برعهده‌ مشتری است.

بیمه کامل:

کامل‌ترین نوع بیمه بین‌المللی (LDW) خودروهای اجاره‌ای که تمامی پوشش‌ها را شامل می‌شود و مسئولیت مالی شما را تا سقف ودیعه ضمانت نقدی شما کاهش می‌دهد. با انتخاب این بیمه، شما جدیدترین مدل خودرو سعادت‌رنت را دریافت خواهید کرد. پوشش این نوع بیمه مخصوص خودروهای اجاره‌ای است و کاملا متفاوت با بیمه‌های شخص ثالث و بیمه بدنه است:

 1. امداد جاده‌ای گسترده (ERA)
 2. تعهد ایمنی سعادت‌رنت (SSP)
 3. پوشش کامل سرقت
 4. بیمه شخص ثالث (ALI)
 5. حداقل معافیت افت قیمت
 6. بیمه بدنه و حداقل مسئولیت (LDW)
 7. هزینه‌ خواب ماشین برعهده‌ مشتری است.

نحوه رزرو اجاره بنز در دبی

تمامی رزرو و درخواست‌های شما برای اجاره بنز در دبی به‌صورت آنلاین و از طریق شعبه مرکزی تهران تأیید می‌شود. مراحل رزرو خودرو برای دبی به‌صورت آنلاین، در کمتر از نیم ساعت انجام می‌شود.

قدم اول برای رزرو خودروی بنز در دبی: ابتدا لازم است نوع سرویس (اجاره خودرو بنز با راننده در دبی و اجاره خودرو بنز بدون راننده در دبی) را مشخص کنید.

قدم دوم برای اجاره بنز در دبی: سپس خودروی مدنظر را از طریق وب‌سایت با ودیعه ضمانت و قیمت کرایه مشخص شده انتخاب کنید؛ اطلاعات تمامی خودروها به‌روز هستند. بعد از درخواست رزرو، کارشناسان ما در کمتر از ۳ ساعت برای تأیید نهایی فاکتور و مدارک شناسایی با شما تماس خواهند گرفت.

قدم سوم برای کرایه ماشین بنز در دبی: ارسال مدارک موردنیاز از جمله (گواهینامه بین‌المللی + پاسپورت + ویزا) از طریق آپلود در پنل کاربری خود در سعادت رنت یا ارسال از طریق واتس‌اپ.

قدم چهارم برای کرایه بنز در دبی: انتخاب نوع پرداخت. پرداخت در ایران به‌صورت ریالی و پرداخت به درهم در هنگام تحویل خودرو خواهد بود و درنهایت عقد قرارداد و ارسال برای مشتری صورت خواهد گرفت.

قدم پنجم برای کرایه ماشین بنز در دبی: آخرین مرحله تحویل خودرو در محل انتخابی شماست که با هزینهٔ مجزا انجام می‌شود. حضور شخص نام‌برده در قرارداد الزامی است و حتماً قرارداد باید توسط ایشان امضا شود. خودروی رزرو شده تا 2 ساعت بعد از ثبت رزرو، در محل موردنظر به شما تحویل داده می‌شود.

سخن پایانی به نقل از مدیر اجرایی

در شرکت اجاره خودرو در دبی سعادت رنت یک هدف وجود دارد که آن بالاترین کیفیت فنی خودرو، کمترین قیمت‌های اجاره ماشین در دبی که منجر به رضایت شما مشتری عزیز بشود؛ زیرا من و تیم سعادت رنت می‌دانیم که پیشرفت و توسعه کسب‌وکار در گرو رضایت شما است. سعادت رنت مالک تمامی ناوگان خود در تمامی شعب ایران؛ دبی و استانبول خود می‌باشد و همواره از طریق واحد کنترل کیفیت تمامی جوانب کار و مسائل فنی و کارکنان در حال برسی است؛ اما اگر هر گونه نارضایتی و کاستی در خدمات، کیفیت خودرو، عملکرد کارکنان و هر انتقاد و پیشنهادی داشتید، لطفاً با این ایمیل به آدرس [email protected] با من در ارتباط باشید.