تخفیف اجاره خودرو در عمان

در این صفحه شما می‌توانید از تخفیفات اجاره خودرو سعادت رنت شعبه عمان برخوردار شوید. این تخفیفات ممکن است بصورت‌های هفتگی یا روزانه اعمال شود. همچنین برای مشاغل نیز تخفیفات مخصوصی وجود داشته که به‌صورت ثابت بوده و شما می‌توانید با ارائه مدرک شغلی خود، از این تخفیف برخوردار شوید. با استفاده از تخفیفات سعادت رنت شما امکان سفر آسان‌تر و مقرون به صرفه‌تری به کشور عمان خواهید داشت. برای سفر به مسقط می‌توانید به این صفحه مراجعه کرده و از تخفیف‌های این کشور برای اجاره خودرو مطلع شوید. 

تخفیفات هفتگی اجاره خودرو سعادت رنت شعبه عمان

در سعادت رنت امکان تخفیف هفتگی بر روی خودروهای محبوب در عمان وجود دارد. در این هفته اجاره ماشین نیسان سانی در عمان دارای تخفیف است. شما می‌توانید این خودرو به روز و با امکانات را به جای اجاره روزانه ۱۱ ریال، با تخفیف روزانه ۱۰ ریال کرایه نمایید. شما با اسکرین‌شات از بنر بالا و ارسال آن به کارشناسان ما از طریق شماره واتس‌اپ ۰۹۱۲۸۰۰۵۸۴۸، از تخفیفات اجاره خودرو سعادت رنت، ویژه کشور عمان برخوردار شوید. 

تخفیفات هفتگی سعادت رنت ویژه کشور عمان

تخفیف ویژه پرستاران و پزشکان

برای کادر درمان در سعادت رنت تخفیفات ویژه‌ای در نظر گرفته شده است. این تخفیف به منظور قدردانی از تلاش‌ها و فداکاری‌های پرستاران و پزشکان بوده و با ارائه کارت شناسایی معتبر می‌توانید از این تخفیف برخوردار شوید. شما می‌توانید برای استفاده از تخفیف، مدارک شغلی خود را از طریق واتس‌اپ برای کارشناسان ما در سعادت رنت ارسال نمایید. میزان این تخفیف ۱۰% بوده و بر روی تمامی خودروهای اجاره‌ای در کشور عمان اعمال می‌شود. برای استفاده از آن حتما در زمان ارسال مدارک از طریق واتس‌اپ، کارت نظام پزشکی خود را برای همکاران ما ارسال نمایید.

تخفیفات اجاره خودرو سعادت رنت ویژه کشور عمان

تخفیف ویژه معلم‌ها

از آنجاییکه معلم‌ها نیز از افراد زحمت‌کش و تاثیرگذار در جامعه هستند، سعادت رنت برای قدردانی از این قشر نیز تخفیفات ویژه‌ای در نظر گرفته است. میزان تخفیف معلم‌ها برای اجاره خودرو بر روی کلیه ماشین‌ها، ۱۰% است. شما می‌توانید در هنگام ارسال مدارک از طریق واتس‌اپ و یا سایت، اطلاعات مربوط به شغل خود را نیز برای کارشناسان ما در سعادت رنت ارسال نمایید.

تخفیفات اجاره خودرو سعادت رنت ویژه کشور عمان

تخفیفات اجاره خودرو سعادت رنت شعبه عمان برای معلمین باعث شده تا آنها به‌راحتی و با شرایط آسان‌تری ماشین خود را رنت نمایند. تخفیفات کرایه ماشین باعث شده تا شما بتوانید از خدمات بیشتر و مقرون به صرفه‌تری در کشور عمان برخوردار شوید.
 

سوالات متداول

در سعادت رنت کادر درمان و معلم‌ها از تخفیف 10% در بر روی تمامی خودروها برخوردار هستند.
بله بصورت هفتگی خودروهای منتخب دارای تخفیف شده و شما می‌توانید با میزان قیمت کمتری آنها را اجاره نمایید.
شما تنها کافیست اطلاعات شغلی خود را در هنگام اجاره خودرو عمان به کارشناسان ما ارسال کرده تا این تخفیف برای شما در نظر گرفته شود.
برای پزشکان و پرستاران 10 درصد تخفیف بر روی اجاره خودرو تمامی ماشین‌ها در نظر گرفته شده است.