اجاره ون در رشت

اجاره ون در رشت + قیمت کرایه ون در رشت

اجاره ون در رشت سعادت رنت مهمترین دستاورد خود را کسب رتبه یک رضایتمندی مشتری از نظر TRIPADVISOR و GOOGLEREVIEW در سالیان متوالی می داند.
شرکت بین المللی کرایه ون با راننده در رشت سعادت رنت به شماره ثبت 510966 در ایران و شماره ثبتی 999723 در امارات، تنها  شرکت رنت ون است که توانسته چندین شعبه دائمی در شهرهای مختلف ایران، جزیره کیش، دبی و استانبول را تاسیس کند. 

.ارائه بهترین خدمات کرایه ون با راننده تشریفاتی در رشت با قیمت ارزان و شرایط آسان جزء مهمترین هدف‌های سعادت رنت برای شما مشتریان عزیز می‌باشد


brilliance hiace
2022 - 2015
A/C
A
3
10-12
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
اجاره ون تویوتا هایس
toyota hiace
2017 - 2007
A/C
A
3
10-14
11

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
hyundai h350
2022 - 2017
A/C
A
3
13
13

۱۰ ساعت در اختیار : ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۹,۰۰۰ تومان
foton hiace
2022 - 2015
A/C
A
3
10-13
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان

سوالات متداول

حداقل مدت زمان اجاره ون در داخل شهر 5 ساعت می باشد و برای مسیر های برون شهری به صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه می گردد. در صورت اعلام کنسلی قبل از 24 ساعت هزینه ای دریافت نمی گردد.
با توجه به حضور راننده نیاز به ارائه مدرک نیست. پرداخت مبلغ بیعانه برای رزرو+ کپی کارت شناسایی+ اعلام تعداد مسافران+ زمان رفت و برگشت از شرایط اجاره ون می باشد.
ابتدا میبایست برنامه سفر دورن شهری یا برون شهری خود را با تعداد مسافران مشخص نمایید و از طریق واتس اپ برای کارشناسان ما ارسال کنید، بعد از تایید و ارسال پیش فاکتور از سمت کارشناسان ما و پرداخت بیعانه، رزرو شما نهایی خواهد شد.
حداقل اجاره ون درون شهری 5 ساعت می باشد که اگر کمتر از این ساعت کرایه نمایید می بایست هزینه 5 ساعت را پرداخت کنید. همچنین مدت زمان بیشتر به صورتی ساعتی محاسبه خواهد شد. برای سفر های برون شهری به صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه می شود.
خیر، اجاره ون های سعادت رنت فقط با راننده امکان پذیر است.
در سفر های برون شهری یا دراز مدت؛ هزینه اسکان و غذای راننده بر عهده مسافران می باشد. همچنین شما می توانید هزینه را جداگانه با شرکت توافق و پرداخت نمایید.

اجاره ون در رشت

برای اجاره ون در رشت می توانید از طریق ارسال پیام در واتساپ با همکاران ما ارتباط برقرار کنید. برای اجاره می بایست تعداد نفرات مسافران، مبدا و مقصد، ساعت حرکت، روز حرکت و برگشت را اعلام نمایید. بهتر است برای زمان بندی مناسب و ارائه خدمات حرفه ای حداقل 24 ساعت قبل رزرو خود را نهایی کنید.
اجاره ون در رشت که فقط با راننده امکان پذیر است و به صورت ساعتی محاسبه می شود. کمترین زمان اجاره ون 5 ساعت است و اگر کمتر از این ساعت نیاز داشته باشید هزینه 5 ساعت از شما دریافت میگردد.
 

اجاره ون دربستی در رشت

اجاره ون دربستی در رشت به صورت با راننده در سعادت رنت امکان پذیر است. رانندگان ما حرفه ای، آموزش دیده، مسلط به زبان انگلیسی هستند. همچنین رانندگان ما دوره های راهنمای سفر دیده اند و کارت راهنمای سفر را نیز دارا می باشند. کمترین زمان اجاره ون دربستی 5 ساعت است. 
در صورتی که اجاره ون برای سفرهای بلند مدت نیاز داشته باشید و شرایط اسکان و غذا راننده بر عهده مشتریان می باشد و یا هزینه آن به صورت جداگانه با شرکت توافق کرده و واریز نمایید. 

اجاره ون در رشت با راننده مجرب

برای انتخاب مناسب راننده ون بهتر است با کارشناسان ما ابتدا نیاز خود را مطرح نمایید. رانندگان ون سعادت رنت با تخصصی های زیر آماده سرویس دهی به مسافران و شرکت ها می باشند:

  • راننده ون مسلط به زبان انگلیسی
  • راننده ون مسلط به اصول کامل تشریفات
  • راننده ون دارای کارت راهنمای سفر
  • مسلط به مسیر 

در نظر داشته باشید برای سفر های طولانی خارج شهر که نیاز است بیشتر از 10 الی 12 ساعت رانندگی شود باید از 2 راننده استفاده شود که بتوانید بدون نیاز به توقف طولانی در مسیر به مقصد خود برسید.