اجاره ام وی ام در تهران

کرایه MVM در تهران

اجاره ام وی ام در تهران یکی از گزینه‌های محبوب و اقتصادی در صنعت رنت ماشین است. در حال حاضر و با وجود ممنوعیت ورود خودروهای خارجی، امکان استفاده از مدل‌های به‌روز این ماشین‌ها در تهران غیرممکن است. به همین دلیل کرایه MVM با جدیدترین مدل سال، گزینه محبوبی برای مشتریانی است که دوست دارند سوار به‌روزترین خودروها شوند. از طرفی دیگر هزینه کرایه ام وی ام نسبت به خودروهای اروپائی و لوکس بسیار ارزان‌تر است؛ بنابراین اجاره MVM در تهران انتخاب مقرون‌به‌صرفه‌ای خواهد بود. همچنین خودروهای ام وی ام به‌روز و آخرین‌مدل، آپشن‌های بسیار بالاتری نسبت به خودروهای ایرانی دارند، به همین دلیل سرنشینان و راننده هنگام سواری از راحتی و ایمنی بالاتری برخوردار خواهند بود.

لیست خودروها

اجاره آریزو ۵ در تهران با شرایط آسان | قیمت کرایه آریزو ۵ ...
mvm arrizo5
2022 - 2021
A/C
A
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۱,۷۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۱,۶۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۱,۵۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره آریزو 6 در تهران | قیمت بدون پرداخت مالیات کرایه آریزو 6 ...
mvm arrizo6
2022 - 2020
A/C
A
4
5
3

از ۳ تا ۶ روز:۲,۴۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
از ۷ تا ۲۱ روز:۲,۳۵۰,۰۰۰ تومانروزانه
بیشتر از ۲۱ روز:۲,۲۹۰,۰۰۰ تومانروزانه
مبلغ ضمانت ۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

چرا اجاره ام وی ام در تهران گزینه خوبی است؟

 کرایه ماشین MVM در تهران نسبت به خودروهای خارجی و ایرانی هم رده خود مزایای متفاوتی دارد. در ادامه باتوجه‌به جمع‌بندی نظر مشتریان و کارشناسان صنعت رنت خودرو، مزایای اجاره ام وی ام در تهران را معرفی می‌کنیم: 

 •  مدل‌های به‌روز: خودروهای ام وی ام موجود در بازار کرایه ماشین کاملاً به‌روز بوده آپشن‌های متنوع و بالایی دارند. این مزیت خصوصاً در مقایسه با سایر خودروهای خارجی که نهایتاً مدل ۲۰۱۸ هستند، مطرح می‌شود.
 •  تنوع مدل‌ها: خودروهای MVM موجود در ایران بسیار متنوع هستند و هر فردی می‌تواند باتوجه‌به نیاز و بودجه خود، بهترین مدل را برای اجاره انتخاب کند. همچنین آپشن‌های مختلف خودروهای ام وی ام در مقایسه با ماشین‌های ایرانی بسیار بیشتر است. این مزیت موجب شده تا طیف وسیعی از مشتریان متقاضی کرایه ام وی ام در تهران شوند.
 •  اقتصادی: هزینه اجاره MVM در مقابل آپشن‌ها و تنوعی که دارد بسیار مقرون‌به‌صرفه و اقتصادی است. متقاضیان می‌توانند با صرف هزینه‌ای بسیار کمتر نسبت به اجاره خودروهای لوکس، از مزایای سواری و رانندگی با ماشین ام وی ام بهره ببرند.

چه سرویس‌هایی برای اجاره MVM در تهران موجود است؟

 1. کرایه MVM با راننده
 2. کرایه MVM بدون راننده

اجاره ام وی ام در تهران، به‌صورت با راننده و بدون راننده در شرکت سعادت رنت امکان‌پذیر است. مشتریان می‌توانند با توجه به نیاز و بوجه خود، خودرو ام وی ام را اجاره کرده و به کارهای خود رسیدگی کنید. انواع خودروهای MVM باتوجه به امکانات و آپشن‌هایی که دارند برای طیف گسترده‌ای از نیازها مانند اجاره توسط خانواده‌ها، سفرهای تفریحی و کاری، قرارهای شخصی و تجاری مناسب هستند.

کرایه ام وی ام در تهران به چه شرایط و مدارکی نیاز دارد؟

اجاره ام وی ام با راننده در تهران، نیازمند به هیچگونه مدرک و یا شرایط خاصی نیست. تمامی مسئولیت‌ها از جمله خسارات، تصادفات و جریمه‌های راهنمایی‌ورانندگی بر عهده راننده شرکت است. پس اگر دوست ندارید شخصا رانندگی کنید می‌توانید از خدمات کرایه MVM با راننده استفاده کرده و در مسیر راحت و آسوده باشید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره ماشین ام وی ام بدون راننده در تهران، به‌صورت زیر است:

مدارک مورد نیاز برای افراد مقیم ایران:

 • تصویر کارت ملی
 • ارائه چک صیادی
 • تصویر گواهینامه
 • ارائه مدرک شغلی 
 • پرداخت ودیعه ضمانت نقدی

مدارک مورد نیاز برای افراد غیرمقیم ایران:

 • تصویر پاسپورت یا آیدی کارت
 • پرداخت ودیعه ضمانت نقدی
 • ارائه بلیط پرواز در صورت اجاره ماشین در فرودگاه
 • تصویر گواهینامه بین‌المللی یا گواهینامه کشور محل اقامت

پس از آماده‌سازی مدارک ذکر شده می‌توانید به صورت آنلاین و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای، خودرو MVM مورد نظر خود را رزرو کرده و پس از تایید کارشناسان بخش فروش، آن را در لوکیشن انتخابی خود در تهران تحویل بگیرید.

از چه بیمه‌ای هنگام اجاره MVM می‌توان استفاده کرد؟

در حال حاضر مجموعه سعادت رنت دو نوع پوشش بیمه هنگام اجاره خودرو به مشتریان ارائه می‌دهد. این بیمه‌ها کاملا متفاوت از بیمه بدنه یا شخص ثالث هستند. هر چه بیمه انتخابی کامل‌تر باشد، پوشش هزینه‌ها هنگام بروز خسارت و تصادف بیشتر شده و از نظر اقتصادی کمک زیادی خواهد کرد.

بیمه پایه

این بیمه حداقل پوشش خدمات و هزینه‌های مالی را پوشش می‌دهد. بیمه پایه به‌صورت پیش‌فرض روی تمامی خودروهای سعادت رنت هستند و باید در نظر داشته باشید که هنگام بروز تصادف یا خسارت، تمامی هزینه‌ها بر عهده اجاره‌کننده خواهد بود. با این حال بیمه پایه موارد زیر را پوشش می‌دهد:

 • پوشش کامل سرقت
 • بیمه شخص ثالث (ALI)
 • امداد جاده ای گسترده (ERA)
 • تعهد ایمنی سعادت رنت (SSP)

* مبلغ بیمه پایه / روزانه: رایگان است.

بیمه کامل

این بیمه کامل‌ترین نوع بیمه بین‌المللی (LDW) در اجاره خودرو است که بیشتر هزینه‌ها را پوشش داده و مسئولیت مالی مشتری را تا سقف دیپوزیت پرداختی کاهش می‌دهد. بیمه کامل ارائه شده برای اجاره ام وی ام در تهران شامل موارد زیر است:

 • بیمه شخص ثالث (ALI)
 • پوشش کامل سرقت
 • تعهد ایمنی سعادت رنت (SSP)
 • امداد جاده ای گسترده (ERA)
 • خسارت‌های جزئی (شیشه، لاستیک و بدنه)
 • حداقل معافیت افت قیمت
 • بیمه بدنه و حداقل مسئولیت (LDW)

* مبلغ روزانه بیمه کامل / روزانه: معادل حدودا ۳۵% قیمت کرایه خودرو است.

ودیعه ضمانت اجاره ام وی ام در تهران

deposit یا ودیعه ضمانت مبلغی است که شرکت به‌عنوان ضمانت سلامت خودرو ناشی از بروز خسارت احتمالی، عدم عودت خودرو و جریمه راهنمایی‌ورانندگی نزد خود نگه می‌دارد تا در صورت بروز مشکلاتی ازاین‌قبیل خسارت خود را جبران کند. این مبلغ برای اجاره هر خودرو متفاوت است که اگر به‌صورت ارزی پرداخت شود بلافاصله بعد از عودت خودرو بازگردانده می‌شود، اما اگر ریالی پرداخت شود در اولین زمان اداری پس از برگرداندن خودرو به‌حساب مشتری واریز می‌شود.

مبلغ deposit کرایه ماشین MVM چقدر است؟

در حال حاضر مشتریان می‌توانند دو مدل MVM از سعادت رنت اجاره کنند که هزینه deposit برای mvm arrizo۵ در سال ۱۴۰۲ مبلغ ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ و برای mvm arrizo۶ مبلغ ۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان است.

نحوه تحویل و عودت mvm کرایه شده در تهران چگونه است؟

چگونگی تحویل و عودت خودرو ام وی ام اجاره شده در تهران به شرکت ارائه‌دهنده خدمات کرایه ماشین بستگی دارد. سعادت رنت این امکان را فراهم کرده که مشتریان بتوانند لوکیشن تحویل و عودت خودرو mvm اجاره شده را تحویل در محل انتخاب کند. خدمات ترانسفر برای تحویل و عودت خودرو در سعادت رنت در ۷ روز هفته به‌صورت ۲۴ ساعته ارائه می‌شود و مشتریان می‌توانند بدون هیچ نگرانی این خودرو را در زمان و مکان موردنظر خود تحویل بگیرند.

مراحل اجاره خودرو ام وی ام در تهران چیست؟

برای کرایه mvm در تهران از سعادت رنت مراحل زیر را دنبال کنید:

 1.  ثبت درخواست از طریق فرم بالای صفحه و مشخص‌کردن ساعت، تاریخ و مکان تحویل و عودت خودرو
 2.  انتخاب خودرو ام وی ام مدنظر از لیست ماشین‌های موجود
 3.  تعیین نوع بیمه و تجهیزات جانبی موردنیاز
 4.  دریافت صورت‌حساب و پرداخت هزینه‌ها
 5.  تأیید صورت‌حساب توسط کارشناس فروش سعادت رنت
 6.  دریافت یک نسخه از قرارداد اجاره mvm در تهران
 7.  تحویل و عودت خودرو در محل موردنظر

جمع‌بندی نهایی اجاره mvm در تهران

خودروهای ام وی ام موجود در بازار ایران مدل روز هستند و آپشن‌های متنوعی دارند. متقاضیان می‌توانند از خدمات اجاره ام وی ام در تهران برای گشت‌وگذار درون‌شهری، مسافرت، قرارهای شخصی و کاری استفاده کنند. این مدل خودروها به دلیل اقتصادی‌تر بودن نسبت به اجاره ماشین‌های خارجی لوکسی مانند بنز و BMW، تقاضا زیادی در صنعت کرایه ماشین دارند.

سوالات متداول

برخی از سوالات پرتکرار مطرح شده توسط مشتریان برای اجاره ام وی ام در تهران عبارت‌اند از:

هزینه اجاره ماشین mvm بدون راننده در تهران چقدر است؟

قیمت کرایه ماشین ام وی ام باتوجه‌به مدل آن می‌تواند تغییر کند. در حال حاضر و سال ۱۴۰۲ هزینه اجاره mvm بدون راننده در تهران از سعادت رنت به شرح زیر است:

 • آریزو ۶

از ۳ تا ۶ روز: ۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان روزانه، از ۷ تا ۲۱ روز: ۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان روزانه و بیشتر از ۲۱ روز: ۲,۱۵۰,۰۰۰ تومان روزانه

 • آریزو ۵

از ۳ تا ۶ روز: ۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان روزانه، از ۷ تا ۲۱ روز: ۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان روزانه و بیشتر از ۲۱ روز: ۱,۵۹۰,۰۰۰ تومان روزانه

اگر گواهینامه من کمتر از ۶ ماه اعتبار داشته باشد می‌توانم ام وی ام در تهران اجاره کنم؟

اگر گواهینامه شما کمتر از ۶ ماه اعتبار داشته باشد نمی‌توانید از خدمات اجاره خودرو بدون راننده استفاده کنید، اما می‌توانید mvm را به همراه راننده کرایه کنید.

آیا می‌توانم به‌صورت آنلاین mvm را با راننده در تهران کرایه کنم؟

در حال حاضر تنها از طریق واتس‌‌اپ می‌توانید ام وی ام مورد نظر خود را در تهران اجاره کنید.

محدودیت کیلومتر روزانه برای اجاره ام وی ام در تهران چقدر است؟

اگر خودرو با راننده اجاره شود هیچ محدودیت کیلومتری وجود ندارد، اما برای اجاره خودرو mvm بدون راننده در تهران محدودیت ۳۰۰ کیلومتر روزانه اعمال می‌شود. در نظر داشته باشید که این مورد باید هنگام کرایه ماشین برای سفر لحاظ شود.