اجاره ون در استانبول بدون پرداخت ودیعه

اجاره ون در استانبول

اگر برای سفر به ترکیه قصد اجاره ون در استانبول را دارید می توانید با این مقاله از سعادت رنت همراه باشید تا به طور کامل از قوانین و قیمت با خبر شوید. همانطور که می دانید ترکیه یکی از کشورهای پر طرفدار برای سفر ایرانیان به شمار می آید. استانبول ترکیه تنها شهری در دنیا است که بین دو قاره آسیا و اروپا قرار گرفته و دارای جاذبه های تاریخی و تفریحی بسیاریست که نظر گردشگران را به خود جذب می‌کند. برای بازدید تمامی مکان های استانبول با توجه به بالا بودن هزینه های رفت و آمد با تاکسی می توانید بر اساس نفرات، خودرو و یا ون اجاره نمایید که در زیر به اجاره ون در استانبول می‌پردازیم.

در حال حاضر خدمات اجاره ون در استانبول تا اطلاع ثانوی موجود نیست.

در استانبول هزینه تاکسی ها بر اساس کیلومتر محاسبه می شود که با توجه به شیوع کرونا نفراتی که می توانند سوار تاکسی شوند ۳ نفر می باشد و در نتیجه اگر شما ۴ یا ۵ نفر باشید باید دو تاکسی بگیرید که قیمتی بالا برای مسافران به شمار می‌آید. شما می توانید همانطور که گفته شد ون اجاره نمایید تا هزینه‌های خود را کاهش دهید. برای اجاره شما می توانید با همکاران فروش سعادت رنت که در زمینه اجاره ون در استانبول فعالیت می‌کنند هماهنگی‌های لازم را به عمل آورید. 

پیشنهاد سعادت رنت: اجاره ون دیزلی از نظر هزینه ای به‌صرفه‌تر از بنزینی می‌باشد زیرا مبلغ بنزین در ترکیه بالا می‌باشد.  

مدارک اجاره ون در استانبول

 1. داشتن گواهی نامه بین المللی
 2.  داشتن پاسورت 
 3. مشخص نمودن تعداد مسافران تا ون مناسب به شما پیشنهاد شود. (ون‌ها در تعداد ۶ نفر تا ۱۳ نفره می‌باشد.)
 4. مشخص نمودن تعداد روز اجاره ون 

شرایط اجاره ون در استانبول

 1. ارسال مدارک فوق دو هفته قبل از سفر را برای همکاران سعادت رنت (در صورتی که تعداد راننده بیش از یک نفر باشد باید مدارک مابقی نیز ارسال شود) 
 2. واریز پیش پرداخت به صورت ریالی 

با انجام مراحل فوق نماینده‌های شرکت با شما ارتباط خواهند گرفت تا قرارداد و مکان تحویل ون را در استانبول با شما هماهنگ نمایند. 

مراحل تحویل ون در استانبول

 1. مشخص نمودن مکان تحویل (در زیر می توانید مشاهده نمایید)
 2. امضا نمودن قرارداد 
 3. پرداخت هزینه اجاره ون به صورت لیر 
 4. پرداخت مبلغ دیپوزیت (که پس از تحویل ون توسط شرکت این مبلغ باز گردانده خواهد شد)

پیشنهاد سعادت رنت: اجاره خودرو در استانبول می تواند به صرفه‌تر از اجاره ون برای شما و همراهانتان باشد با کلیک در این قسمت می توانید قیمت و اطلاعات را مشاهده نمایید.

مکان‌های تحویل ون در استانبول

 1. فرودگاه های استانبول 
 2. لوکیشن ارائه شده توسط شما 
 3. دفتر سعادت رنت در استانبول 

جمع بندی 

شما برای راحتی خود و همراهنتان می توانید خودرو و یا ون را از سعادت رنت با قیمتی مناسب اجاره نمایید و در طول روز به کارها و تفریحات خود بپردازید. در ضمن شما با اجاره ون می‌توانید به شهرهای اطراف استانبول با هزینه بسیار کم و بدون نگرانی تردد نمایید و از سفر خود لذت ببرید.

(5.00)
:
نظر خود را بنویسید
نظرات