اجاره ون در بابل

اجاره ون در بابل سعادت رنت

اجاره ون از تهران به بابل

قیمت‌ اجاره ون با راننده در بابل برای ون‌های زیر کاملاً به‌روز است، اما به دلیل تنوع سرویس‌ها بهتر است جهت اطلاع دقیق از قیمت نهایی ون، با کارشناسان ما در واتس‌اپ در ارتباط باشید.
برای استعلام نهایی قیمت اجاره ون در بابل، می‌بایست ون موردنظر، برنامه سفر یا گشت درون‌شهری، مبدأ و مقصد و تعداد روز یا ساعت موردنیاز خود را به همراه تاریخ دقیق از طریق واتس‌اپ برای کارشناسان ما ارسال نمایید.
بعد از ارسال درخواست اجاره ون در بابل از طریق واتس‌اپ، حداکثر تا ۱ ساعت، قیمت نهایی همراه با پیش‌فاکتور برای شما ارسال خواهد شد.
توجه داشته باشید که زمانی رزرو ون نهایی خواهد شد که کارشناسان ما برای شما پیش‌فاکتور ارسال کرده و پس از تأیید شما، مبلغ بیعانه به‌حساب مشخص در پیش‌فاکتور واریز شده باشد.
ساعت پاسخگویی و ارتباط با کارشناسان ما از طریق تماس تلفنی یا واتس‌اپ از ساعت ۹ صبح الی ۲۳ شب است.
قیمت اجاره ون‌های زیر بدون احتساب مالیات بر ارزش‌افزوده است و در صورت نیاز به فاکتور رسمی، ۱۰% به مبلغ اضافه خواهد شد.
تمامی سرویس‌های اجاره ون و اتوبوس این مجموعه با راننده قابل ارائه است و هیچ‌گونه سرویسی در خصوص اجاره ون در بابل به‌صورت بدون راننده‌ موجود نیست.
حداقل مدت‌زمان اجاره ون با راننده در بابل، ۱۰ ساعت است که بهتر است نسبت به نهایی کردن رزرو خود از چند روز قبل اقدام کرده باشید.
سرویس‌های خارج از شهر بابل شامل هزینه خروج از شهر می‌شوند که این هزینه به مبلغ قیمت‌های زیر اضافه می‌گردد.

لیست خودروها

اجاره ون تویوتا هایس در تهران | کرایه ون تهران به سایر شهرها ...
toyota hiace
2017 - 2007
A/C
A
3
10-14
11

اجاره ون فوتون هایس با راننده | قیمت کرایه ون هایس در تهران ...
foton hiace
2022 - 2015
A/C
A
3
10-13
10

اجاره ون برلیانس هایس با راننده تشریفاتی در تهران و قیمت ...
brilliance hiace
2022 - 2015
A/C
A
3
10-12
10

اجاره ون هیوندای h350 تهران | کرایه ون تشریفاتی هیوندا با راننده ...
hyundai h350
2022 - 2017
A/C
A
3
13
13

سوالات متداول

خیر، اجاره ون‌های سعادت رنت فقط با راننده امکان‌پذیر است.
اجاره ون در داخل شهر به حداقل مدت زمان ۱۰ ساعت امکان پذیر است و در صورتی که مدت زمان کرایه کمتر از این باشد، باید مبلغ کامل ۱۰ ساعت پرداخت شود. اجاره برای مدت زمانی طولانی‌تر بر اساس ساعت محاسبه خواهد شد. برای سفرهای خارج از شهر، هزینه بر اساس کیلومتر یا به صورت روزانه محاسبه می‌گردد.
بله تمام مسافران در ون‌های اجاره‌ای بیمه هستند.
پرداخت مبلغ بیعانه برای رزرو، رونوشت کارت شناسایی و اعلام تعداد مسافران و برنامه خود از شرایط اجاره ون است.
حداقل مدت‌زمان اجاره ون در داخل شهر بابل، ۱۰ ساعت است و برای مسیرهای برون‌شهری به‌صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه می‌گردد که می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واتس‌اپ در ارتباط باشید.
در سفرهای برون‌شهری یا درازمدت؛ هزینه اسکان و غذای راننده بر عهده مسافران است. همچنین امکان توافق و پرداخت جداگانه هزینه با شرکت نیز وجود دارد.
در این حالت باید فوراً با شرکت تماس بگیرید تا دستورالعمل‌های لازم را دریافت کنید.
ون‌ها بین ۱۰ تا ۱۴ نفر ظرفیت دارند. مثلا ظرفیت تویوتا هایس ۱۴ نفر است ولی به دلیل اینکه جای بار آن داخل ماشین است، ظرفیت آن برای سفرهای بین شهری ۱۰ نفر در نظر گرفته می‌شود.

اجاره ون دربستی در بابل با راننده

در ارائه سرویس اجاره ون دربستی بابل با راننده تمامی رانندگان ساکن بابل و یا کاملا آشنا به مسیرهای شهر هستند. همچنین بعضی از رانندگان مسلط به زبان‌ انگلیسی، عربی یا فرانسوی بوده و در صورت درخواست شما، راننده‌ای مسلط به زبان مورد نیاز در اختیارتان قرار می‌گیرد.
لازم به ذکر است که تامین غذا و جای خواب راننده به عهده مسافران است؛ همچنین می‌توانید هزینه آن را هنگام پرداخت کرایه، حساب کنید. همچنین در نظر داشته باشید برای سفرهای طولانی خارج شهر و بین‌شهری که بیشتر از ۱۰ الی ۱۲ ساعت به رانندگی نیاز دارد، باید ۲ راننده به کار گرفته شود که بتوانید بدون نیاز به توقف طولانی در بین راه، با ادامه‌دادن مسیر به مقصد خود برسید.

قیمت اجاره ون از تهران به بابل

مدل ونتهران به رامسر (رفت)تهران به رامسر(رفت و برگشت)
ون هیوندای h۳۵۰۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان۱۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ون تویوتا هایس۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ون فوتون هایس۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان۱۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ون برلیانس هایس۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان۱۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان

مدارک مورد نیاز برای اجاره ون بابل

برای اجاره ون با راننده از تهران به بابل نیاز به ارائه مدارک خاصی ندارید. شرایط اجاره ون در سعادت رنت بسیار ساده است؛ فقط لازم است بعد از انتخاب نوع ون، مبدا و مقصد، تاریخ و تعداد روز یا ساعت مد نظر خود را با تماس تلفنی یا واتس‌اپ برای کارشناسان ما ارسال نمایید.

شرایط رانندگان سعادت رنت برای اجاره ون بابل

 • مسلط به زبان انگلیسی و عربی
 • مسلط به اصول کامل تشریفات
 • راننده ون دارای کارت راهنمای سفر
 • مسلط به مسیرهای شهری و جاده‌ای

هزینه اجاره ون در بابل

حداقل اجاره ون درون‌شهری ۱۰ ساعت است که اگر کمتر از این ساعت ون را کرایه کنید لازم است هزینه ۱۰ ساعت پرداخت شود. همچنین هزینه مدت‌زمان بیشتر، به صورت ساعتی محاسبه خواهد شد. هزینه اجاره ون در بابل برای سفرهای برون‌شهری به‌صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه می‌شود.

قیمت ون از تهران به بابل

 • ون هیوندای اچ ۳۵۰ : ۱۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • ون تویوتا هایس: ۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • ون فوتون هایس: ۱۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • ون برلیانس هایس: ۱۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان

شرایط کرایه ون دربستی در بابل

 • قیمت کرایه ون دربستی بابل برای خارج از شهر به صورت کیلومتری محاسبه می‌شود.
 • برای رزرو ون هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد و حتی از ماه قبل می‌توانید رزرو کنید.
 • در سرویس های با راننده مسافر هیچ مسئولیتی در قبال خودرو ندارد و هیچ نوع مدرکی از اجاره کننده دریافت نمی‌شود.
 • در صورت کنسلی سرویس اجاره ون در بابل تا ۲۴ ساعت هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود در صورت کنسلی کمتر از ۲۴ ساعت مانده به سرویس بسته به نوع سرویس جریمه کنسلی دریافت می‌شود.
 • جای خواب و غذای راننده در طول سفر به عهده مسافر است. امکان پرداخت نقدی هزینه محل خواب و غذا نیز وجود دارد و به صورت روزانه محاسبه می‌شود.

رزرو آنلاین اجاره ون در بابل

برای رزرو آنلاین ون در بابل لازم است ون موردنظر خود را انتخاب کرده و با کارشناسان ما به صورت تلفنی یا از طریق واتس‌اپ در ارتباط باشید. توصیه می‌شود رزرو خود را از حداقل ۳ روز قبل نهایی کنید. برای انتخاب راننده ون متناسب با نیاز خود بهتر است با کارشناسان ما ابتدا نیاز خود را مطرح نمایید.

به نقل از واحد کنترل کیفیت

در مجموعه سعادت رنت، کنترل کیفیت و نظارت بر خدمات پس از فروش اصل مهم کسب‌وکار است، این مجموعه علاوه بر اجاره ون، سرویس‌های مختلفی همچون اجاره مینی باس و اتوبوس، اجاره خودرو بدون راننده در شهرهای ایران، کشورهای امارات و ترکیه را ارائه می‌دهد و ما در تلاش برای حفظ کیفیت خدمات خود در تمامی نمایندگی‌ها هستیم. برای حفظ و بهبود کیفیت خدمات، از شما تقاضا داریم که در صورت کوچک‌ترین نارضایتی و مغایرتی بین فاکتور و نوع سرویس ارائه شده، حتما با مراجعه به صفحه تماس با ما، واحد امور مشتریان، شکایت خود را ثبت کرده و مطمئن باشید در کوتاه‌ترین زمان به درخواست شما رسیدگی خواهد شد.