اجاره ون در ساری، اجاره ون از تهران به ساری

اجاره ون در ساری، اجاره ون از تهران به ساری

اجاره ون در ساری

قیمت‌ اجاره ون با راننده در ساری برای ون‌های زیر کاملاً به‌روز است، اما به دلیل تنوع سرویس‌ها بهتر است جهت اطلاع دقیق از قیمت نهایی ون، با کارشناسان ما در واتس‌اپ در ارتباط باشید.
برای استعلام نهایی قیمت اجاره ون در ساری، می‌بایست ون موردنظر + برنامه سفر یا گشت درون‌شهری + مبدأ و مقصد + تعداد روز یا ساعت موردنیاز خود را به همراه تاریخ دقیق از طریق واتس‌اپ برای کارشناسان ما ارسال نمایید.
بعد از ارسال درخواست اجاره ون در ساری از طریق واتس‌اپ، حداکثر تا ۱ ساعت، قیمت نهایی همراه با پیش‌فاکتور برای شما ارسال خواهد شد.
توجه داشته باشید که زمانی رزرو ون نهایی خواهد شد که کارشناسان ما برای شما پیش‌فاکتور ارسال کرده و پس از تأیید شما، مبلغ بیعانه به‌حساب مشخص در پیش‌فاکتور واریز شده باشد.
ساعت پاسخگویی و ارتباط با کارشناسان ما از طریق تماس تلفنی یا واتس‌اپ از ساعت ۹ صبح الی ۲۳ شب است.
فاکتورهای رسمی سعادت رنت معاف از مالیت بوده و در صورت نیاز به فاکتور رسمی، ۱۰ % مالیات به مبلغ اضافه نخواهد شد.
تمامی سرویس‌های اجاره ون و اتوبوس این مجموعه با راننده قابل ارائه است و هیچ‌گونه سرویسی در خصوص اجاره ون در ساری به‌صورت بدون راننده‌ موجود نیست.
حداقل مدت‌زمان اجاره ون با راننده در ساری، ۱۰ ساعت است که بهتر است نسبت به نهایی کردن رزرو خود از چند روز قبل اقدام کرده باشید.
سرویس‌های خارج از شهر ساری شامل هزینه خروج از شهر می‌شوند که این هزینه به مبلغ قیمت‌های زیر اضافه می‌گردد.

لیست خودروها

اجاره ون تویوتا هایس در تهران | کرایه ون تهران به سایر شهرها ...
toyota hiace
2017 - 2007
A/C
A
3
10-14
11

۱۰ ساعت در اختیار : ۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره ون هیوندای h350 تهران | کرایه ون تشریفاتی هیوندا با راننده ...
hyundai h350
2022 - 2017
A/C
A
3
13
13

۱۰ ساعت در اختیار : ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۹,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره ون برلیانس هایس با راننده تشریفاتی در تهران و قیمت ...
brilliance hiace
2022 - 2015
A/C
A
3
10-12
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
اجاره ون فوتون هایس با راننده | قیمت کرایه ون هایس در تهران ...
foton hiace
2022 - 2015
A/C
A
3
10-13
10

۱۰ ساعت در اختیار : ۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان
کیلومتر برون شهری : ۱۷,۰۰۰ تومان
ترانسفر فرودگاه : ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان

سوالات متداول

خیر، اجاره ون‌های سعادت رنت فقط با راننده امکان‌پذیر است.
اجاره ون در داخل شهر به حداقل مدت زمان ۱۰ ساعت امکان پذیر است و در صورتی که مدت زمان کرایه کمتر از این باشد، باید مبلغ کامل ۱۰ ساعت پرداخت شود. اجاره برای مدت زمانی طولانی‌تر بر اساس ساعت محاسبه خواهد شد. برای سفرهای خارج از شهر، هزینه بر اساس کیلومتر یا به صورت روزانه محاسبه می‌گردد.
بله تمام مسافران در ون‌های اجاره‌ای بیمه هستند.
اگر قصد سفر گروهی را دارید، اجاره ون تویوتا هایس ۸ الی ۱۴ نفره، پیشنهاد عالی برای شما خواهد بود.
برای سفرهای طولانی خارج شهر و بین‌شهری که بیشتر از ۱۰ الی ۱۲ ساعت به رانندگی نیاز دارد، باید ۲ راننده به کار گرفته شود که بتوانید بدون نیاز به توقف طولانی در بین راه، با ادامه‌دادن مسیر به مقصد خود برسید.
در سفرهای برون‌شهری یا درازمدت؛ هزینه اسکان و غذای راننده بر عهده مسافران است. همچنین امکان توافق و پرداخت جداگانه هزینه با شرکت نیز وجود دارد.
در این حالت باید فوراً با شرکت تماس بگیرید تا دستورالعمل‌های لازم را دریافت کنید.
حداقل زمان اجاره ون ۱۰ ساعت بوده و برای مدت‌زمان بیشتر به صورت ساعتی محاسبه خواهد شد. برای سفرهای برون‌شهری در ساری نیز به‌صورت کیلومتری یا روزانه محاسبه می‌شود.

اجاره ون در ساری با راننده

  1. حداقل مدت‌زمان اجاره ون با راننده، ۱۰ ساعت است. درصورتی‌که کمتر از ۱۰ ساعت نیاز به اجاره ون دارید همان هزینه ۱۰ ساعت از شما دریافت می‌گردد. همچنین در نظر داشته باشید که برای اجاره ون در ساری برای سفر یا مدت‌زمان طولانی، شما می‌بایست هزینه اسکان و غذای راننده را نیز برعهده بگیرید.
  2. در صورت کنسلی ون تا ۲۴ ساعت هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود در صورت کنسلی کمتر از ۲۴ ساعت مانده به سرویس، بسته به نوع سرویس جریمه کنسلی دریافت می‌شود.
  3. کلیه رانندگان شرکت افرادی مجرب و حرفه‌ای بوده که توسط شرکت انتخاب شده و مسلط به مسیرهای شهر هستند.
  4. در صورت نیاز، می‌توانید برای کرایه ون رانندگان مسلط به زبان‌های عربی و انگلیسی درخواست کنید.
  5. جای خواب و غذای راننده به عهده مسافران است که می‌توانید به‌صورت نقدی نیز قبل از سفر به شرکت پرداخت کنید.
  6. در نظر داشته باشید برای سفرهای طولانی خارج شهر و بین‌شهری که بیشتر از ۱۰ الی ۱۲ ساعت به رانندگی نیاز دارد، باید ۲ راننده به کار گرفته شود که بتوانید بدون نیاز به توقف طولانی در بین راه، با ادامه‌دادن مسیر به مقصد خود برسید.

قیمت اجاره ون از تهران به ساری

مدل ونتهران به ساری (رفت)تهران به ساری (رفت و برگشت)
ون هیوندایh۳۵۰۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ون تویوتا هایس۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان۱۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان 
ون فوتون هایس۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان۱۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ون برلیانس هایس۸,۷۵۰,۰۰۰ تومان ۱۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان

نحوه محاسبه هزینه کرایه ون در ساری

در ساری، قیمت کرایه‌ی ون برای استفاده‌های درون شهری بر اساس ساعت محاسبه شده و کرایه‌ی آن برای حداقل ۱۰ ساعت در روز تعیین گردیده است. در صورت استفاده از ون کمتر از ۱۰ ساعت، هزینه‌ی کامل ۱۰ ساعت از شما دریافت خواهد شد. همچنین، هزینه‌ی کرایه‌ی ون برای مسافرت‌های برون شهری در ساری به شکل کیلومتری یا روزانه تعیین می‌شود که بسته به نقطه‌ی شروع، مسیر و مقصد شما ممکن است متغیر باشد. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر از قیمت‌های کرایه‌ی ون در ساری، می‌توانید با اعلام برنامه‌ی سفرتان به کارشناسان سعادت رنت، قیمت نهایی و پیش‌فاکتور مربوطه را از ما دریافت دارید.

مدارک مورد نیاز برای اجاره ون از تهران به ساری

هنگام اجاره ون با راننده از تهران به ساری، نیازی به تحویل دادن مدارک خاصی نیست. فرآیند کرایه ون در سعادت رنت بسیار آسان بوده و تنها نیاز است که پس از انتخاب مدل ون، محل شروع و پایان سفر، تاریخ و مدت زمان مورد نظرتان، این اطلاعات را از طریق تماس تلفنی یا واتس‌اپ به کارشناسان ما ارسال کنید.

قیمت اجاره ون از تهران به ساری

•    ون هیوندای اچ ۳۵۰: ۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
•    ون تویوتا هایس: ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
•    ون فوتون هایس: ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
•    ون برلیانس هایس: ۸,۷۵۰,۰۰۰ تومان

رزرو آنلاین اجاره ون در ساری

برای ثبت رزرو آنلاین ون در ساری، باید ونی که مد نظر دارید را انتخاب کنید و سپس از طریق تماس تلفنی یا واتس‌اپ با کارشناسان ما در تماس باشید. توصیه می‌کنیم رزروتان را دست‌کم سه روز قبل از تاریخ مورد نظر تکمیل کنید. همچنین، برای انتخاب راننده‌ای که به نیازهای شما می‌خورد، بهتر است ابتدا با کارشناسان ما مشورت کنید و نیازهایتان را بیان نمایید.

به نقل از واحد کنترل کیفیت

در مجموعه سعادت رنت، کنترل کیفیت و نظارت بر خدمات پس از فروش اصل مهم کسب‌وکار است، این مجموعه علاوه بر اجاره ون، سرویس‌های مختلفی همچون اجاره مینی باس و اتوبوس، اجاره خودرو بدون راننده در شهرهای ایران، کشورهای امارات و ترکیه را ارائه می‌دهد و ما در تلاش برای حفظ کیفیت خدمات خود در تمامی نمایندگی‌ها هستیم. برای حفظ و بهبود کیفیت خدمات، از شما تقاضا داریم که در صورت کوچک‌ترین نارضایتی و مغایرتی بین فاکتور و نوع سرویس ارائه شده، حتما با مراجعه به صفحه تماس با ما، واحد امور مشتریان، شکایت خود را ثبت کرده و مطمئن باشید در کوتاه‌ترین زمان به درخواست شما رسیدگی خواهد شد.